Green_Bee

Нічого вам не скажу. І так пишу тут забагато. Добре, що анонімно. Та все ж, тепер ви знаєте про моє існування.

С нами с 2 ноября 2014

Важко визначитися, чого конкретно хочеться у цьому житті. Хоча, я не певна, що визначення конкретних цілей хоч трохи наблизить до шуканої душевної ідилії. Мені завжди більше подобалася спонтанність у діях та думках. Так живеться цікавіше. Коли сам не знаєш, чого від себе очікувати наступного дня.
Приблизним планом на майбутнє буде щось типу: реалізувати бажання, які є зараз - скинути кілька (10) кг, нормалізувати харчування, знайти, де трохи підзаробити.

29 ноября 2016, 21:34

Я ледачий шматок ковбаси. Дупа до дивану приросла. Зла на себе.

Помітила, що пишу сюди майже завжди вночі. Цікаво.

11 октября 2016, 20:51

Прокидається мотивація. Важко ж їй буде піжняти мою товсту ледачу дупу. Але це вже краще, ніж нічого. Потроху намагаюсь здихатись компанії невдах типу "це так вааааааааажко.... я не можу, я боюся". Дістали. Набридло їх жаліти та казати, що все може змінитися на краще. Не може ж, якщо не поворушити своїми ледачими мізками та не спробувати щось змінити самотужки. Це може бути трохи болісно, та воно того варте.

А, і ще. Дівки, які потсійно дзичать мені на вуха: "Треба знайти мужика з грошима, і тоді все буде в шоколаді", - ідіть на х*й. Хоча ви, власне, туди й прагнете потрапити, головне, щоб той член був з грошима. Чули про самореалізацію???

04 сентября 2016, 22:03

Останній місяць живу за інерцією. Все ніби пропливає повз мене, а я стобичу на місці, втраченим поглядом вдивляючись у оточуюче життя. Здаюсь собі нічого не вартою.
Боюсь змін. Тільки зараз це усвідомила.

19 января 2016, 22:43

У ОЕ знов нова шикарна пісня... Накриває з головою...
А я знов приймаю спонтанні рішення. І гублю себе у звуках. Відчуваю себе живою - з душею. Вона тріпотить десь під ребрами, відкликається на кожну ноту. Це прекрасно. Якби не подібні моменти у житті, я б не знала, нащо воно мені.

04 декабря 2015, 23:17

І знов майже четверта ранку. Ну чому ніхто не вірить, що самотні ночі бувають прекрасними? Ночі з І. бувають неймовірними. Але це не можна порівнювати зовсім різні речі.

29 ноября 2015, 02:00

Четверта ранку. Досі не спиться. Хочеться написати таке романтичне "думаю про тебе", та якось не виходить. Думається по себе, про себе з тобою, про сутність і стани почуття, що живе всередині мене, про минуле, мариться майбутнє. Зловила себе на думці, що хочу, щоб ніч тривала завжди, щоб ранок не настав. Темрява така чудова: вона поглинає мене цілком, я розчиняюсь у ній і пливу в ідилії думок та відчуттів. Вночі вивільняються бажання, скидаються кайдани і я стаю собою, саме тією мною, яку ти назваєш "справжньою". Люблю бути нею.

06 февраля 2015, 02:28

Я дома. Как всегда "безудержное веселье". Просто валяться и ничего не делать жутко утомляет, поэтому нужно чем-то заниматься. буду каждый день записывать полезные вещи, которые сделала на протяжении дня и вести такой себе отчет о проделанной работе. Ах, да. И это все я сначала пишу в блокнот, а потом уже сюда. Кажется слегка напрасным. Наверное так и есть. Но хочется делать так. Пока есть время.

03 января 2015, 10:31

Хуйово, коли тобі погано, а твій хлопець розгублено втупляється в телефон і слова не може промовити. Люди без рішучості часто бувають жалюгідними. Сама винна - бачила, що брала.

04 декабря 2014, 18:36

Гуртожитки - це, звісно, класно, весело і все таке, та створювати стосунки, ділячи кімнату з трьома сусідами, надзвичайно важко. Тебе з твоєю половинкою розділяють кілька поверхів, та постійне знаходження у соціумі, цілодобова присутність інших людей підривають нерви та знищують інтимність. І, навіть, ввечері, коли так хочеться пригорнутись до нього, з'являється хтось, хто терміново потребує допомоги, компанії, підтримки... і ти йдеш, або він іде. Це дійсно виснажує.
От хочеться встати, поцілувати його, послати всіх на хуй з їх навчанням! Невже о десятій вечора в неділю більш нема чим зайнятись?! Чому вони мусять робити це саме тоді, коли я так хочу його поруч?!

02 ноября 2014, 20:03

Засинати у твоїх руках, відчувати тепло дихання на своїй шиї, бути частиною того, що робить тебе щасливим - це важливо для мене, це стоїть на межі бажання та потреби. День за днем ти вплітаєшся в моє життя, глибше й глибше, сягаючи самого серця. Я не живу почуттям до тебе, але запалений тобою вогник майорить в душі постійно. Можливо, я, навіть, кохаю тебе. Та все ж, буду з тобою, лиш доки є оте сяйво в твоїх очах. Знаю, від мене теж залежить його наявніть. Просто наші стосунки для мене - магія буденності, в яку я не вірила до тебе. Хоча її поява - результат терпіння та праці нас обох. Зникне магія - зникне сенс.

02 ноября 2014, 11:56

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы