Принцеса

Я - звичайна 16 дівчина, хоча ні не звичайна. Я "переможець по життю".!!! У мене все не як у людей. Зі мной весь час, щось трапляється неприємне. Я це Я. І з цім нічого вже не зробиш.

С нами с 19 июня 2015

У мене в житті все добре.

01 февраля 2016, 20:05

Да я вернулась.
А це значить, що в житті щось сталось.
Оскількі я дура без мозгів, і тому рано чи пізно зі мною це ствлосяб.
Мені сподобався один хлопець, і подумаїте що в цьому страшного? Да те що я дура, понапридумувала собі щось, і боляче вдарилась об реальність, а на що я жирна, прищава корова, в якої не лади з психікою надіялась? Да я дура. Да мені зарас жахливо боляче, але це пройде, я знаю.
Англійську я кінула, записалась на інші курси і звісно що група іще не насобиралась. Пеиший місяць канікул пройшов, англійську я не підтянула, поправилась, перетворююсь в ліниву дівчину якій навіть голову помити лінь, і яка весь час жре. Ніхріна не роблю цілими днями....дура
......без......мозгів.

31 января 2016, 14:41

Фрагментер став для мене місцем куда я пишу думки коли мені погано. Важко на душі, але зарас начебто все добре, проте чогось не вистачає. Не вистачає приємних спогадів, що однією лиж згадкою заставляло мене посміхнутись.
I wont to speak English fluently, but i'm very lazy and l not understand that. I wont to have foren friend.

18 декабря 2015, 18:55

Через 28 годин мені виповниться 17 років.
Що змінилось за цей рік?
Одним словом ВСЕ. Я пробувала біля 10 видів пива, я цим не пишаюсь, сідр, вино, портвєйн. Я була в клубі, неодноразово. Я ночувала не вдома. Я познайомилась з хлопцями, але другої половинки так і не маю. Робила багато вчинків які б ніколи раніше не зробила. Я стала іншою. Я по іншому диалюсь на світ. Добро і зло в моїх очах виглядає по іншому ніж 1 рік тому. Да і я виглядаю по іншому ніж один рік тому. Я відчуваю себе по іншому. Я бачу своє місце в цьому світі. Не конкретно, але розумію одне як же в світі без мене без вєдьми і САТАНИ ну і в душі принцеси звісно..........продовження буде....................

11 декабря 2015, 19:28

Новий день. Новий місяць. Нова пора року.
В гороскопі зранку по тєліку побачила, що сьогодні найкращий день місяця для стрільців. Я однозначно в цьому уже переконалась. Маршрутка проїхала повз мене. Классссс. Я стряла на зупинці. Я мусила йти на іншу зупинку. Классссс. Ааааааа. Я хочу на когось наарати. Сніг іде. Круто. Хоть щось чудове сьогодні. Ладно я в маршрутці я нікуди не запізнюсь. Значить все добре.. немає причини для кіпішу, псіхів.

01 декабря 2015, 05:22

сонце......дощ......сонце.....град......сонце......вітер, сильний вітер......сонце.
Погодка сьогодні була супер.
День чудовий, прекрасний краще не буває.

30 ноября 2015, 17:29

Люблю я сни в яких є він. Бачити його, його посмішку, його очі, навіть уві сні мені приємно, оскількі вживу ми не бачимось. Я розумію, що він можливо думає, що я до нього пристаю, нав'язуюсь, але напевно це так і є. Я більш не хочу задавати йому анонімні запитання в аску, лайкати цитати з книг, вірші які він кідає собі настєнку. Зачем? Зачем я це роблю. Не знаю. Дощ жа вікном. Настрій чудовий. Все чудово. Життя прекрасне. І я немає поава жалітися на своє життя. В мене все прекрасно.

30 ноября 2015, 08:23

Я жива.
Я тут.
Я вернулась.
Багато чого сталося за цей весь час поки мене не було. Багато неприємного, але траплялись і приємні речі.
Я дивлюсь на світ по інакшому відтепер. Я навчилась цінувати дрібнички. Сьогодні був нелегкий день. Особливо коли я зайшла в деканат то пояаились проблеми, але уже вечір, я вдома, а значить проблеми залишились там в університеті. Сімейний стан не змінився. Приближпється моє ДН. Мені буде скоро 17. Я підібю підсумки що я зробила за рік. Більшість людей роблять на НР, але я чомусь хочу це зробити перед своїм ДН є час іще щось змінити, аби не було все так bad. Я почпла більше читати книг. Ура... перше хороше за цей рік... а ще я залежна від телефона,планшета, пк

26 ноября 2015, 20:11

Що я накоїла?
Чому мене викликають в деканат?
Я дивуюсь чому в мене так сильно почало випадати волосся? Да через цей весь стрес. Завтра мав бути спокійний день. А тепер я собі місьця найти не можу. В мене серце вистрибує.
Да і питання яке мене мучить.... він її добавив? Чи вона його.
На це щапитання мені краще не знати відповіді.

12 октября 2015, 14:37

Вперше за довгий період часу мені захотілось зайти і написати. Сьогодні був чудовий день. Мені майже все сподобалось, хоча мені весь день сподобався, а на Юлю мені пофіг. Мені подобається невеличка компанія нових знайомих з якіми я б ніколи не подумала, що буду згайома чи буду сидіти і разом дивитись фільм, а про те що разом будемо грати в ігру і їсти піцу я б явно не повірила. 3 місяці тому ми були фанатками а тепер ми разом із ними проводимо вихідні. Напевно я б ніколи в це не повірила якби мені в липні про це сказали. Да і про те, що я піду в клуб без відома батьків і мови йти не могло.
Все чудово. Життя чудове. Потрібно радіти кожній миті.

11 октября 2015, 18:58

От чому люди яких я чекаю не приходять....
Завтра небуде першої пари...
Ура.....довше посплю.

08 октября 2015, 18:06

Давненько я сюди не писала, а все тому, що я староста, я на першому курсі і я ходжу на курси вивчення анг. мови і в мене часу малувато.
Сьогоднішній день в трьох словах.
Холодно
Порвані колготкі.
Да іще в нас на курсах новенькій.
Менє лєнь щось писати.

01 октября 2015, 17:47

Я знову почала слухати РОК.
Місяць я слухала непонятну музику, одним словом я скучала за Шайбою. Я і зарас не проти сходити, але на перше місце я ставлю навчання. Я трошкі запустила. Я не дуже готуюсь до практичних, я могла легко отримати більші бали, які мені лишніми не були б.
Немає часу писати. Піду учитись.

28 сентября 2015, 13:02

Скучно....

26 сентября 2015, 09:45

День пройшов як і багато інших днів. Не було нічого цікавого. Нічого не змінилось. Ніякіх нових знайомств. Весь день була зайнята і не заходила у ВК. У ввечері зайшла і гастрій з ьільш менш хорошого перетворився у ГАМНо а не настрій
-навчання- нормально
- настрій - гамно
- особисте життя- нічого, пусто, його немає
-сім'я - вони мене сьогодні повеселили, накормили, щалишилось успокоїть і спати уложить
-друзі в університеті- я поняла шо їх в мене немає
-подруга-
-сон- мало, дуже мало

-

22 сентября 2015, 17:38

Лінь. Лінь. Лінь
Вона сильніша за мене. Вона мене перемагає. Мені не здолати її. Це бій в нерівних умовах. Вона переможе. І це не вперше.
Ахахахахахахахахахахахахахахахахахахах
Настрій гавно
Хочу напитись
Я хочу попробувати маренго.
Я хочу пити пити пити, аби тількі забутись.
Ахахахахахахахахпхпхпхахахпхах
А потім жалітись, що мені знову погано, говорити, що більш не буду.
Да я це можу. Да я це вмію.
Да я це люблю. Да я це постійно роблю...

21 сентября 2015, 15:38

Одна розмова, одне речення, одне ім'я може зіпсувати чудовий настрій.
Я тримаюсь. Я не плачу, це далеко не найгірший день. Пару тижнів тому було гірше, було важче, бкло больніше. Порівняно із тими днями сьогодні чудовий день, але зтримати сльози важко, але все ж треба постаратись, я змінююсь, і я не хочу бути більш колишньою, але вона була хороша, а зарас я перетворюсь в дещо погане в стєрву одним словом. Хоча може і ні, можа я себе накручую. Кароче все добре

21 сентября 2015, 11:10

Скучно весь день.........нічого не сталось....

19 сентября 2015, 15:21

Я п'яна. І трошкі трещвіючі я розумію, що мені не подобається, що мені весело тількі коли я п'яна. Я більш не хочу пити. Я майбутня мати. Алкоголь шкіжливий для здоров'я. Все досить. Пити. Я це звісно пишу майже після кожного пиття пива, алп це дійсно так. чому без алкоголю я не буваю щасливою.?????? Завтра на навчання. На курси. А мене цілий день мучитиме сушняк це буде не весело. В особистому житті. Все як завжди, а саме НІЧОГО.. досить жалітись......я тряпка і розмазня. Піду краще спати...........п'яненька, дурненька маленька дівчина, яка хоче мати кохану людину поруч ..

18 сентября 2015, 18:04

Настрій поганий. Не знаю з чим це повязано. Багато їм. А значить настрій гавно. І це погано. Дуже погано. Навіть писати лінь.

17 сентября 2015, 13:13

Бля, на*уя я це знову почала робити. Дура, дура, дура
Забулась англійську, прийдеться вертатись додому.

17 сентября 2015, 05:41

Це просто піздец а не день. Я така зла, втомлена, сердита давно себе не пам'ятаю.

14 сентября 2015, 12:26

Моя мама не розуміє чому я їм мало, ну по-перше не так уж і мало просто в дечому себе обмежую і то є дні коли я не витримую і їм як свиння. Вона весь час на мене кричить якщо я не повечеряю або не їм з хлібом вона навіть приколупалась до мене коли узнала шо я п'ю чай без сахару. Ну їй яка різниця з того п'ю я чай з сахаром чи без. Невже це так важливо. Я готова вечеряти, але не у 20:00 ж годин. Я завжди лягаю в 22:00 і тому мені треба їсти до 18:00.
Я останім часом почала вірити що все закономірно. Я закономірно стала старостой бо я цього хоть трошкі но хотіла. Все закономірно.

13 сентября 2015, 16:15

Свято жиробаса. Весь день їм шкідливу їжу, а що ж ще робити у вихідний, учитися не хочеться, а нада.

13 сентября 2015, 13:11

Новий день. Неділя. Вихідний. Єдине завдання на сьогодні відпочити перед новим тижнем і підготовитись до нього.

13 сентября 2015, 08:32

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы