Просто Катя

Дівчинка що вирішила змінити своє особисте, да і взагалом життя і ледь не стала шлюшкою)

С нами с 19 июня 2015

Вал
Тебе бы разницу для начала понять, а то и в прям упрешся в страпон или вибратор до конца жизни
Катя
Це від тебе залежить.. відчую я різницю чи ні
Вал
Вот как стоит вопрос в твоей голове...?
Катя
Ні не так
Я останім часом щось геть неправильно слова підбираю
Я мала на увазі, що тільки ти зможеш мені показати цю різницю.. бо ти найкращий в цьому
Вал
.................
Советую отдохнуть и собраться с мыслями
.
.
Вал ну чому ти такий суворий до мене і моїх слів.. чому ти не можеш не зреагувати на мої чучуть неправильно підібрані слова? якщо хочеш спровокувати і припинит спілкування то давай немає чого тягнути. я хочу зберегти це все, але ти явно ні. Бо щодня я вибачаюсь..

вчера в 18:40

Не відповідає з вчорашнього дня... І навіть онлайн не світиться.. а я знаю чому)) все просто.. він з іншою. І в мене є шанс удалити ті повідомлення. Я сказала що більше не набридатиму, значить не набридатиму.. в мене немає свого життя? Є . Мені нічим зайнятись? Ні? Я дура? Да. Але це не виправдання постійно заходити і провіряти чи він онлайн. Тепер так- прийшло сповіщення щос хтось написав, і аж тоді зайшла в телеграм і відповіла, в інших випадках ні. По перше це дурна трата часу. По друге, легше мені від того не стане. Да мені не варто було задавати ті питання. Але ігнорити за це, і переставати писати, ну це занадто помоєму..
Хорошого всім дня)
Мій точно хороший))

16 февраля 2020, 07:19

3 повідомлення за день... Вал не на жарт на мене образився.. але я визнаю, що не варто було того починати. Я попросила вибачення, сказала чому я це запитала. Все я більше не знаю що робити. Засипати його повідомленями які він не читає тупо. Дзвонити взагалі безглуздо. Захоче напише сам. Да мені важко що він не пише, але може це і на краще... я буду сама проходити через свої граблі, сама робитиму помилкі і сама ж на них буду вчитись. Я надіюсь що він повернеться в моє життя і буде знову підтримувати і підсказувати. Але на сьогоднішній день я маю те що маю..
я буду жити далі. Активно працювати і саморозвиватись...Єшанс все повернути .. а ні то так і буде

15 февраля 2020, 20:14

Перші дні після зустрічі з Вал, він мене частенько дивував) то сам напише, то картинку пришле.. а як булло приємно одного ранку як тільки я зайшла в телеграм він миттєво написав)) але сьогодні я задала хвилюючі мене питання.. чи буде він займатись сексом з іншими дівчатами між нашими зустрічами.. і аргументувала це 2 пунктами.. оскільки ми без резинки я боюсь щось підцепити бо не довіряю його партнершам,і другий пункт, що мені важко емоційно той факт, що він трахає інших.. на що отримала відповідь, що я рию собі могилу.. я цим зіпсувала йому настрій.. мій якби теж. я хочу бути однією єдиною.. я вчасно зупинилась і попросила вибачення, але на пару тижнів я буду без його хорошого ставлення((

14 февраля 2020, 19:51

А зараз буде дуже неочіковано, я сама досі в це не вірю.. на вихідних була зустріч із Вал.. Вал приїжджав до мене. До мене))) я не вірю.. і все було супер.. він ... Поки не буду нічого говорити і багато думати. Життя йде і нада не забувати про мої цілі, а саме ставати самостійною і незалежною. Я чучуть просунулась, але не особо це видно.
Сьогодні був дуже дивний день. І наче не скучний, але щось таке незвичне творилось.
Зайшла сюли лиш по причині, що дізналась що в брата не клеїться з роботою закордоном, і велиуа імовірність що він скоро повернеться (( і мені прийдеться прощатись зі своєю кімнатою, а так не хочеться. Але буде видно як там воно що буде складатись

12 февраля 2020, 21:17

Жахливо спала. Дуже часто прокидалась. І такий сон негативно впливає на мій організм. Я набираю вагу, Моя шкіра вкривається прищами і. т. д.
Зараз йду до хрещеника давно не бачила.
В голові думки про Ігоря і Вал.. але нічого з цим вдіяти не можу..
Гарна погода, тому може погуляємо ще. Не хочу сидіти вдома і просто деградірувати

Гарного всім дня

02 февраля 2020, 09:30

Знову те саме питання.. Чому я так залежна від чоловіків? Від їхньої уваги, та банально від їхніх повідомлень. З цим нада щось робити. Я хочу побільше працювати, дайте мені якомога більше клієнтів і я буду щаслива.. можливо втомлена, знесилена, і час від часу вибішена деякими персонами, але думаю щаслива. Бо мені зараз потрібно здобувати цю незалежність, якої поки що немає. В голові багато бланів, ідей, цілей, і в них немає часу для людей які мене зневажають, і не вважають... Та не важно. Добраніч. Гарних снів всім. Я є творцем свого життя, а не хтось. Тому, приємних снів мені)

01 февраля 2020, 20:57

Зла, недовольна... бісить
по-перше, сьогодні день майже в пусту, зробила одну корекцію, заробила менше 100 грн.. а витратила більше.
Ігорь... як і завжди, я надіюсь на зустріч, знову хочу його уваги, а вона йому нафіг не треба. Тому все, більше йому не писатиму, просто підтримуватиму діалог, Холодно. коротко.
Вал... та він впринципі сам то і не пише, то тут простіше, мені потрібна його підтримка, допомога. І я боюсь його втратити. але і можу своїми тупими питаннями йому набриднути, тому поменше надокучатиму.
Магістерська робота.... її немає, тому і немає причин для паніки і кіпішу, в будь-якому випадку я просто можу не закінчувати, поки отримуватиму стипендію навчатимусь, а далі буде видно

01 февраля 2020, 18:06

оце моя вічна проблема... що в компанії хоч я і не голодна я завжди їм, сьогодні аж забагато.. і потім дивуюсь що поправилась..
мені треба терміново придумати ціль для витрат. і розприділити яку суму я можу витрачати а яку ні.
спілкування з Вал помоєму підходить до завершення. тем не залишилось. я не бачу інтересу з його боку. але я вдячна йому за те що він витягнув мене з того стану в якому я була. і зараз я маю роботу і якись заробіток. є багато на що я хочу витратити але якщо так реально думати, то перш за все я мрію про роботу зі стабільним хорошим заробітком і про квартиру. маленьку, але свою, таку затишну як я захочу) ну і звісно про кохану людину поруч, але поки маю те що маю
Добраніч)

30 января 2020, 20:29

Заробляю гроші, тепер треба навчитись не витрачати їх на всіляку фігню, я прям борюсь сама з собою, бо в мене практично все є, але оскільки я більшість замовляю чеокз інтернет бо так дешевше, то є велиуа спокуса замовити ще багато чого, а особливо це стосується мейкапу, ну щоб вийшла безкоштовна доставка. Але я постараюсь утриматись. Бо купівля маленьких дрібничок не принесе мені так багато задоволення. Сьогодні мінус 212 грн замовлення трусиків)) ладно спать піду. Всім гарних снів

28 января 2020, 20:53

Написав Ігорь... зустрілись. Приємно провели час.
віддала замовлення по підробітку, забрала гроші. Тепер думаю на що витратити. І тут в мені бореться мінімаліст і дівчинка яка хоче все новеньке. Але по факту в мене все є. Треба і далі тримати це все під контролем, і купляти речі тільки в замін старим.
Я хочу спілкуватись з Вал, але схоже що настав момент і час коли він не хоче спілкуванння зі мною, Бо сьогодні да і вже пару днів я спілкуюсь сама з собою, Да може в нього і якісь проблеми, але ми не настільки близькі, Тому я живу своїм життям. Мені не вистачатиме його. Я не хочу аби наше спілкування з ним припинялось, Але напевно так і буде і я нічого з цим не вдію. Добраніч, гарних вам снів

27 января 2020, 20:52

Потрохі появляються гроші в кошильку, але разом з тим і витрати.. потрібно себе контролювати більше, уж дуже я люблю купувати фігню... дуже. ну хоча як фігня. одяг по хорошій ціні це не фігня, головне аби я поттім його носила.
Побачила зміни в фігурі. щоденні присідання таки позитивно впливають на фігуру і на самопочуття)
з понеділка нічого не читаю.. погано.
якщо завтра брат ввечері кудась піду, то додрукую конспекти і закрию пункт з підробіткком і заберу в неділю чи на днях гроші.
але цих всіх грошей всеодно мало щоб бути незалежною да і прибуток цей не стабільний. ніхто не дає гарантії, що завтра вони все ще будуть.
хочеться обнімашок і поцілунків. але якщо без почуттів то не треба..

24 января 2020, 21:03

Не знаю чи писала, але я вийшла на роботу.. на відсоток в студію краси. І я ніби справляюсь, але поки все не ідеально виходить в мене. Не ідеально по часу, по вигляду і т.д. є на що рівнятись. І от що мене хвилює, так це те, чи готова Оля терпіти мене таку. Я буду розвиватись і старатись робити краще, просто не гарантую що наступного разу все буде ідеально, для цього нада час. Надіюсь все буде добре, бо мені там подобається..
Зараз є чимало роботт в мене, різної, але то і добре, час непомітно пролітає..
Я люблю чистоту, дуже люблю. І для мене те що зараз робиться вдома, то вже срач, а все тому, що я 2 дні працювала, а окрім мене нікого не хвилює порядок вдома, але не страшно, я приберу

22 января 2020, 20:55

Так хочеться ...лягти в ліжко.. і відчути як коханий притягне до себе в обійми і прошепоче... "Чому ти так довго? Я скучив"..

20 января 2020, 21:44

Чорт Чорт Чорт... Ну чому знову Ігор.. Ну чому ти мені приснився? Да ще й в такому еротичному сні.. далі поцілунків нічого не зайшло, але так як він мені шепотім на ушко... Це наче було в реальності. Я хотіла щоб та мить тривала вічно, але. Стоп . Що це я таке думаю? Невже я не можу бути без нього? Можу. Невже він єдиний такий "ідеальний" ? Ні. То чому я досі думаю про нього? Не знаю. І це при тому що вчора я спілкувалася з 4 різними хлопцями, а приснився цей. Та ладно. То всьоголиш сон, про який я забуваю. ...
Гарного вам дня

20 января 2020, 08:02

Хороший лінивий день.... Нічого особливого не зробила.. зустрілась з однии давнім знайомим, багато говорили. І все супер. Завтра буде 2 клієнткі, то зможу частково вийти з мінуса. Нада буде зранку встати, і поступово переводити свій графік в нормальний. А ще напевно я завтра з'їжджу і гляну місце майбутньої роботи, і поговорю, і домовлюсь, коли можна буде вийти працювати, бо я хочу якнайшвидше..
І да. Мені здається що щасливі люди тут не пишуть...ті тому можливо і мені не варто, ьо в мене все добре, а я сюди щось зачастила.. дурні думки, але я спать

15 января 2020, 20:23

Сьогодні було дуже хороше тренування зі стрейчингу, але я розумію, що в мене немвє фінансів поки продовжувати їх оплачувати, тому я буду вдома по можливості цим займатись..) бо мені дуже подобається результат.
Доречі, схоже що я знайшла роботу.. але поки нічого не буду казати більше.
Дочитала книжку.. і все було добре, окрім розв'язки і фіналу. Настільки тупо, що в мене склалось враження що на написання 80% книги було витрачено рік, а на решту, день.. але то таке. Починаю читати наступну) а мені це вже подобається вже прочитано 2.. цікаво як довго зможу читати в цьому темпі.
Як ваш день пройшов)? Бо мій чудово..) і далі так буде проходити кожен день.

14 января 2020, 16:31

Хорошого всім дня))

14 января 2020, 07:33

А я зі всім впораюсь. і ніяка це не чорна полоса в житті. Все добре в мене. А щодня ставатиме краще. Я рухаюсь вперед і все. Да, час від часу трішки затримуюсь на одному місці, але це однозначно руз вперед. І будь який досвід будь він позитивний чи негативний залишається досвідом, і це круто. Я постійно дізнаюсь як не нада робити, а значить, що скоро я нарешті дізнаюсь як нада)
книжку не читала і соромно за це, але майже повність оформила практику, я чесно кажучи думала, що в мене на це піде значно більше часу, завтра повиправляю, повичитую, дороблю деяку інформацію, і буде красота)
як це миленько, прийшла моя кіця і лягла збоку біля мене, і так гріє приємненько
Всім гарних снів)

13 января 2020, 21:41

я стараюсь бути позитивною.. от чесно.. прям дуже стараюсь, але щось настала чорна полоса.. Все йде не так як треба.
і я не розумію чому зі всієї сім"ї я маю ставати головною і за все думати і все вирішувати.
мама боїться з братом говорити, а то він у нас вразлива душа, чуть що не так скажи, то заруз псіхує, кричить. йому 25 .
з татом все ясно, там вже нічого не спасе і не допоможе
Нада все самій, нада переставати нити. НАДА.
все перестаю нити і йду далі робити практику ту

13 января 2020, 18:18

Вже заспокоїлась.. Просто сижу і стараюсь робити задання по підробітку..
Дякую Валу, допоміг мені зрозуміти , що сімейні проблеми які я не всилах вирішити, мають бути для мене другорядними, а моє прагнення до незалежності головним і першочерговим, бо поки я ніхто, і ніякої поваги до мене немає ні в кого. Це і не дивно, бо я сама себе не поважаю, але досить про сумне. Нада шукати позитив в сьогодені і він доречі є) і його чимало) так що Всім гарного вечора) а я пішла працювати далі бо я за 2 години тільки абзац рецензії написала. а мала вже давно закінчити

13 января 2020, 16:06

То просто пздц якийсь а не робота... Є плюси, але блін, що то за робота, де я буду в мінусі, це де таке існує??? Написала ще в купу салонів, і вони якісь дивні, як вони можуть бцти відкриті алк в них немає клієнтської бази, ну дивні і всьо, нічого сказати.
Тато знову п'яний.. питається чого? Що не так йому? Мало біди наробив? Треба далі пити..зарікався, що більше ні каплі не вип'є. І так все гівняно, так ще й він тут ускладнює все.
В мене вже опускаються руки. Я вже не знаю що робити. Сльози стримувати не можу.. вже істерика. Заспокійливі не допомагають.
Це мав бути нормальний день, але ж ні, йому нада було все зіпсувати

13 января 2020, 13:44

Ну і сон був... Ух.. аж шкода, що поставила будильник.
А будильник того що в 12:00 в мене співбесіда, на яку якось і не хочеться, але треба.. Бо досить сидіти тут і нити, що все не так, і нічого не робити.
Взагалі я жайворонок, і прокинутись зранку для мене ніколи не було проблемою, але сьогодні підйом о 9:00 просто катастрофа для мене... Ібо хтось знову довго сидів, і типу не міг заснути. Звісно, якщо постійно думати про щось і згадувати минуле, то фіг заснеш..
А взагалі, сьогодні буде ще один хороший день))

Згадала фрагмент зі сну.. в мене було мало грн. і я захотіла кави, і от в одній із вуличних, мені зробило двойне еспрессо яке мала пити бариста, з молоком, яке невідомо скільки стояло

13 января 2020, 07:16

Книжку не дочитала, бо в 13:00 пішла з дому, а повернулась тільки ввечері.. але на днях дочитаю..
Взяла сьогодні підробіток, але він по часу може довго зайняти, треба дляжінки однієї оформити звітну документацію по практиці в садочку. Кароче те що я і собі роблю вже 5 рік на навчанні.
Завтра йду на співбесіду

На рахунок найгіршого побачення я перегнула. Все було не так уж погано.. Просто мені подруги і сестра, в голову вклали погану думку, на рахунок чоловіків, і це не добре. Не добре те що я не маю своєї думки, а живу за чужими. Це нада виправляти..

Видужуй поскоріше.. і навіть не смій думать про смерть.. десь в світі живе дівчина яка мріє про знайомство з тобою, а ти так..
Надобраніч)

12 января 2020, 21:10

Майже всі пункти здійснила) пишаюсь прям собою, день доволі вдалий..)
Погуляла з подругою, все було супер, а потім вийшло так що я пішла на "побачення". Це побачення попадає в ТОП найгірших))). Я чесно не перебірлива і все таке. Але 2 години слухати про його життя і те як в Україні погано а закордоном прекрасно, то таке собі заняття. І до речі, це був перший випадок коли я платила за себе. І це було навіть якось трішки образливо, там сума була маленька ми пили тільки чай... Але фразу "ну давай скідуватись" я почула вперше..(( я типу така страшна, і ми більше ніколи не зустрінемось того заплати за себе сама??? Я йти не хотіла, то він запропонував туда зайти.. і на тобі Катя . Плати 45 грн.😂

12 января 2020, 18:45

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Sart

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы