Просто Катя

Дівчинка що вирішила змінити своє особисте, да і взагалом життя і ледь не стала шлюшкою)

С нами с 19 июня 2015

хвилин 30-40 тому, хотіла написати яка я молодець, що цілу добу не пишу Вал., попри те що разів 100 заходила в діалог.
На вчорашню його відповідь, я теж нічого не відповіла..
і от зайшла в телеграм.. він в мене заархівований і сповіщення вимкнені, але я помітила, що його нік пише в заархівованих, він прислав якусь силку на відео стендап коміка.. я прочила, відповідати все ще не хочу.. мені нічого йому сказати.. досить.. я не хочу більше страждати. близько 9 місяці в нас таке натагнути спілкування, думаю вже достатньо пройшло часу..
інцедент з однією продажою, але я просто без доказів поверну кошти в повній вартості, можливо і дійсно я щось не побачила, воно того не варте)

сегодня в 18:59

Юля давить, щоб я не морочу голову Ромі.
Рома хоче зустрічі, а в мене часу немає...
Купа роботи
є клієнти, але часу на них немає, декому відмовляю
Батькі теж постійно щось від мене хочуть..
Я вже не особо витримую..

вчера в 06:45

Так, мене дратують всі своєю неповагою до мене, своїм ставленням.
Також проблема в тому, що я і сама себе часто не поважаю, і не ставлюсь добре. Принижую свої бажання, свої "хочу".. це погано
Для початку треба позбутись всього зайвого, зайвих людей, які тільки ниють, і не бачать хорошого (я про Лєру), вона вже дістала. Ніхріна не робить, і ниє потім коли щось зробить.. мені треба читати це ниття?? і знати про її кожен крок?? думаю ні. Згадуючи ще те, що від неї неможливо дочекатись елементарної допомоги, коли це потрібно, Бо вона ж зайнята. Зашибісь логіка: писати, що вона зайнята, і розписувати час є, а зробити те, про що я вже просила декілька разів, і хтось забував - ні. Висновок: бувай.

10 мая 2021, 17:35

Вже на навчанні. Почуваю себе норм. Єдине що хвилююсь за ту всю бумажну фігню з довідками, маршрутними листами і т.п. Не люблю це все. Не подобається мені.. це асе дурниці, то чому ж хвилююсь? Справа з документами різними в різних установах є нормальним явищем для дорослого життя. І треба це сприймати нормально.
Все ще думаю про Вал. Чому він так зі мною? І що буде далі. Якби не те його голосове, то все ще була б щаслива) але щось гризе..
Все буде добре. Я здорова. Я можу бути щасливою! Треба насолоджуватись тим що є.
Всім гарного дня)

05 мая 2021, 07:31

Напилась, але все добре)
Настрій хороший
Вал почав знову "Залякувати", погрожувати...і це перша і основна причина чому я все не закінчую ним стосунки. По-перше, я все ще чекаю, що він певерне мені 2 борги, а по-друге, він мене залякав... Тому і стаждаю від того, що самотня (хоча зачасту це не просблема) і від того що ні з ким не можу бути (це окрема історія). Просто іноді трапляються люди значно сильніші, ніж ви, і вони можуть робити все що завгодно. От і я попалась.
Завтра на навчання і це не весело. ТОму що я буду просто сидіти, сллухати, але в планах, буду читати, оброблю деякі фото робіт, напушу деяким людям, і взагалі, навчатись це круто)
Добраніч

04 мая 2021, 19:09

Йде другий день максимального відпочинку.. Останні місяці були дуже шалені. В усіх сферах. Сьогодні-завтра в мене ще будуть вихідні від всього. Я не вивчаю анг., я на неї вже пару тижнів як забила. Я по мінімуму комусь пишу, дзвінки завжди були для мене чимось "складним". Просто байдикую) Щоправда трішки потратилась на алі. Дрібнички для роботи. Багато їм, що потім мені вилізе боком.. Так ще й погана погода..
До похресника не пішла. Вони не кликали, не говорили, що будуть вдома, і взаагалі хочуть, аби прийшла. Тому не бачу сенсу знову напрошуватись. Їм байдежу то і мені якось теж.
Скоро на навчання, і треба буде вирішити деякі питання..надіюсь що все пройде без проблем.
А взагалі то все ок)

03 мая 2021, 13:37

Закінчився робочий тиждень. Зробила сьогодні останній манікюр. В теорії на декілька тижнів буду вільна. Також закінчився мій "лікарняний". В середу на навчання. І знову буденість та рутина. Ще поки не знаю де саме житиму цей період. Бо важко всюди. Я все ще хочу жити сама.
Трішки заробтла за цей тиждень. Воно то не сильно відчувається, але добе що є.
Ще 3 вихідні. а я вже думаю, що не хочу виходити на навчання.. якось геть не хочеться.. особливо їхати потім в центр зайнятості і везти той маршрутний і довідку. Знову відчуваю, що будуть якісь "проблеми".
Мені варто розвиватись в манікюрі. Є багато косяків.
Також час визначитись, ким я буду працювати далі..
Настрій доволі непоганий)

01 мая 2021, 18:15

ВАл згадав про мені, тільки коли йому знову стали потрібні гроші.... зашибісь
Батько вже дістав. Я щодня маю чекати і прислуховуватись, коли ж він там прийде, п"яний чи ні.. Бл. зараз 21:41 а він 40 хв. тому сказав мамі, що миє машину. Серйозно бляха? завтра не буде часу? і який шанс що це дійсно так? а не він п"є. Як же він мене дістав вже. ЩО йому бракує в житт?? Що йому бляха постійно не так. Чого він руйнує своїми вчинками тупими моє життя? Завтра клієнтка на 8:00 ранку. а якщо він припреться вночі п"яним? Як мені буде провести клієнтку? Як мені буде працювати?
Сьогодні зранку мучилась з жахливою біллю, досі не розумію що то було, і чи те повториться...
я хочу жити сама. мене всі дістали

30 апреля 2021, 18:44

27.04 - вирішила більше не писати Вал. ВВечері отримала відповіді на попередні повідомлення. Також він написав, що захворів, і лежав з високою температурою. Я не відписалаю
28.04 десь о 10 год. я написала "швидкого одуженна". я не змогла ігнорувати його.
Сьогодні. Запитала як він десь об 12 .. він був оноайн час від часу... Але не для мене) відповіді я так і не отримала. Все як і завжи.. Мда..
Боляче тільки мені. Страждаю тільки Я. Питання "Чому я це допустила?" "Чому впустила його в своє життя?" "Що мені робити далі??"
Поки дні проходять швидко. Мене радує моє "лікарняне" я працюю, трішки зароблю) а далі буду вирішувати проблеми інші. Одна з яких це моє "марнотратство" і шопоголізи

29 апреля 2021, 18:34

"Как же ты начинаешь заёбывать... Каждый раз одно и тоже."
Якби отримала це від когось іншого, то просто позлилась би, і забула. Але ж це сказав Вал. Той Вал якого кохала. Так саме в минулому. Тому що він не вартий моїх почуттів. Можливо раніше, півтора роки тому, рік. Але не зараз. Коли я протягом 7 міс. кричу, прошу про допомогу. Випрошую хоча б якусь відповідь, на хвилюючі питання. Але все давно зруйновано. Якщо щось і було. Час мені це зрозуміти. Час мені почати діяти.
Я відчуваю, що в мені є сильна дівчина, смілива, наполеглива, яка всього доб"ється, яка покаже і доведе всім, що щастя можливе і без їхньої участі.
Я буду сильною дівчиною.
Перший крок : НЕ ПИСАЛИ ВАЛІКУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27 апреля 2021, 17:48

Поки все добре, тому що я весь день вдома, і сама. І роблю те що хочу.
Хочу прибирати? прибираю, так я мені хочеться, і в тому порядку. Хочу їсти, їм те, що хочеться і коли хочеться. І взагалі все прекрасно. Зараз ще попрацюю, і все буде ок. А от коли всі будуть вдома... то почнеться все знову. Хоча з великою ймовірністю сьогодні все буде тихо і спокійно..

27 апреля 2021, 12:45

Я тут, надіюсь що все обійдетьс одним фраг..
я хочу жити сама. Мені 22 р. а я постійно вислуховую від мами, те не так і це не так. Мені набридло що я живу без вихідних. І при цьому заробляю копійки, на які ледве виживаю. А решту мого часу займає невдячна робота на благо комфортного проживання.
Мені постійно принижує рідний брат. Сьогодні коли прибирала мене пихнув, накричав, щоб я убралась звідти, бо він поспішає.. ну зашибісь? і це постійно..
мама теж постійно кричить, все роблю не так як вона хоче.. яка різниця, якщо результат буде хорошим?
Вал.. то просто біль. "Как же ты начинаешь заёбывать... Каждый раз одно и тоже." Його ставлення мені вже набридло, час закінчувати з цим.

26 апреля 2021, 19:11

Бля, я знову тут..
Чому?
Що не так? Що турбує? І як вирішите це?
З Валіком ніби все зрозуміла, я йому корисна, для фінансових цілей.. позич, дай в борг....
Олексій.. милий хлопець, зустрілись, погуляли, і як тільки я ним зацікавилась, все припинилось.. Ні спілкування, ні якоїсь симпатії з його боку..
ну і ладно
А ще я поправилась... надто втратила форму.. надто. давно так не важила. Аж страшно..
якось буде..
Хоча не так. ВСе буде добре. В мене є все для того аби бути щасливою. І я буду

30 марта 2021, 17:10

Поки працювала то було все добре. Потім ще пару годин ефект протримався. Зараз знову ніяка..
і так, варто щось робити, можливо Вал правий. Але ну його. Тепер я спокійно нічого їсти не можу за все себе корю.
Що я маю зробити, якщо в мене немає бажання займатись спортом. Абсолютно. Нічого не хочу.
Линива жопа? Так, і завжди такою була. Не подобається щось? то і йди нарешті з мого життя.
Сам не проявляєш ніякої цікавості до мене, жодного ні комплімента, ні гарного слова. А потім дивуєшся чого я себе закинула.. А для чого себе мучити? Голодування і обмежування в їжі не роблять мене щасливою. Ти робив раніше мене щасливою, а що зараз? Знову весь день буду ревіти і істерити..? Напевне що так.

20 февраля 2021, 11:46

Прокинулась завдяки будильнику..
Розбита, втомлена, знесилена.. такий собі початок дня
Цікавий сон снився, на щастя в ньому не було Вал. Це був сон про роботу. Це я працювала помічником керівника. Щоправда працювала помічником іншого працівника. Молодого симпатичного чоловіка. Снилась співбесіда, яка доволі запам'яталась.. потім були робочі будні, де я виконувала різні доручення.. сон не схожий був на мої звичайні, але це добре)

20 февраля 2021, 06:01

"есть пару моментов но ето лично мое мнение"
"Ты ленивая жопа. Забросила себя.
Это краткое описание."
Зашибісь. 2 повідомлення які в мені розбудили знову комплекси. Далі я ревіла.. довго, багато.
Ох да, "привіт" фрагментер я повернулась.
Я на емоційному дні.
Надіюсь соціальне дно поки пробивати не буду.
На сьогодні поки все. Буду спати, завтра зранку трішки попрацюю і надіюсь що впадати в депресію не буду.
Відразу все кидати і починати худнути і активно займатись я теж не буду. Я старалась за ради нього. Щоб відповідати його стандартам. Але це нічого не дало.
Добраніч, всім гарних снів)

19 февраля 2021, 20:57

і знову "привіт"..
по факту, мені нічого написати..
можливо це означає що все добре? звісно не все добре, але все не так уж і погано. от наприклад, скоро можливо я знову розпочну навчання. Це ще не точно, тому що не відомо скільки місьці буде в групі і чи буде місце для мене. Також, мені страшно трішки і тому я не впевнена чи хочу опановувати нову професію.. але побачу як складеться. Перша проблема, це медогляд. ааа не хочу те все проходити, є ще маленький шанс що зможу його купити) буде простіше. Також мій стоматолог мене трішки харив, своєю зайнятістю постійною, але наче записалась, і відновлю лікування)
а ще мені скучно. я постійно чимось займаюсь, але все не те..

13 февраля 2021, 20:06

Я затягнула з "от я відпочину з навчанням, а тоді почну жити". Ігри на телефоні, серіали і листання тіктока це не відпочинок.. а деградація.
Закохана у Вал? Я вже не впевнена. Якщо навіть і все ще закохана... То чи варто? Варто кохати невзаємно? Варто принижуватись? Думаю відповідь очевидна.
А ще на мене сьогодні кричали, тому що я в офісному центрі в туалет зайшла... Серйозно?? Так зробіть його платним, а не просто кричіть. Чому кричати? Це неприємно.. я туди більше не ногою. І байдуже що я ходжу там до косметолога, перукаря, курси проходила. Це ж не дає мені права потім туди зайти) да байдуже)
Кусачки після заточки якось фігово працюють. От прям жахливо..
А взагалі, я знову стала нещасна...

06 февраля 2021, 21:11

Найбільше що я не люблю, це чекатию
і в цьому плані Доля вирішила з мене познущатися, і дала мені керівника, яка пройобує всі терміни, а я людина яка все здає завчасно і точно в терміни..
але радує те, що вона жива, і все-таки доведе справу до кінця. В будь-якому випадку запас валер"янки в мене ще є) тому переживу
ще трішки

10 декабря 2020, 15:52

А я не хочу нічого писати, тому що все добре, не ідеально але добре. Спокійно)

09 декабря 2020, 20:09

Лєра вирішила мені розказати як в неї все прекрасно з науковим керівником, і як в неї добре все з дипломною роботою. Мені це "надзвичайно приємно" слухати коли я щоразу говорю на ці її голосові, що в мене срака, мене ігнорують, в мене багато чого не готове, тому що мій науковий керівник забив на мене. а у відповідь "та забий, все ж скоро закінчиться" Серйозно???? невже не зрозуміло що воно не закінчиться для мене коли мій науковий керівник не дає мені потрібну інформацію для подальшої роботи. Грр і ще дивується коли я її попросила більше не розповідати мені це все так детально, тим більше коли я її взагалі не питаю
Нахріна мені слухати в деталях про їх день? Маєш чоловіка, от йому і говори!.

08 декабря 2020, 18:09

Новий день який ледве розпочався.
я виспалась, але бажання вставати з ліжка не було.
Тому що, в мене не буде можливості спілкуватись з Вал., не буде його.. не буде чогось надзвичайного..
натомість мене чекає.. та багато що, але навіщо воно все мені, якщо там немає Вал?
Життя продовжується, я здорова, я маю все щоб бути щасливою. Багато хто хотів би бути на моєму місці, то чому ж я не насолоджуюсь цим? чому створюю сама собі проблеми?
Так Вал мовчить, але ж він при цьому мене не ображає, нічого не забороняє і взагалі ніяк не впливає на нього. Тобто я можу бути щасливою прямо вже. І мені варто лише цього захотіти. А взагалі більшість моїх "проблем" від того що мені нічим зайнятись..

08 декабря 2020, 08:50

я просто хотіла бути щасливою
з таким лозунгом я вчора зробила ряд дій, в результаті я в значно гіршому емоційному стані ніж була, напевне, ніж була коли-небудь.
я не розумію, хто ж поганий в моєму житті.. Вал (який ніби з добрими намірами, який мені допомагав, в якого я закохана, але який мене щоразу карає, за промахи в житті. Він має надто велику силу наді мною (яку я ж йому і дала)) чи Ігор (якому я перша знову написала, зпропонувала на вихідні поїхати в Карпати, відпочити і відсвяткувати своє 22-річчя. Так в минулому він причиняв мені біль (але по факту не таку як Вал). Для них обох я є проблемою. І схоже що я проблема і біда для всіх. Я не думаю, що я кардинально стану інша...

07 декабря 2020, 12:12

Навчання знову не дає мені спокійно існувати. Є купа завдань які в теорії треба робити. А на практиці, треба чекати коли на зв"язок вийде науковий керівник і дасть відповіді на запитання і власне скаже що робити далі.
Життя продовжується і вже скоро я буду вільна і перед мною буде відкритий цілий світ. Треба ці тижні провести спокійно, все виконуючи але при цьому залишатись живою, а не тією що просто виживає.
а ще я тільки що зрозуміліа на скільки я задрот. Я набираю це повідомлення не дивлячись на клавіатуру. Просто набираю дивлячись в екран. Так іноді промахуюсь, але ж я можу так писати. Хах не знаю чому але мене це дуже радує)

04 декабря 2020, 20:21

Я тільки повірила в те, що все стало добре, або принаймні нормально, і знову нерозбериха з навчанням. Йолкі, в мене вже закрита остання сесія, а проблема з тим що накосячила викладачка і не перевірила потрібні тези, і вона постійно занходить недоліки в роботі, от просто їх там сотні... і найбільше мен доводит до бішанства, що є терміни виконання цього всього, і що я маю просто сидіти і чекати коли вона перевірить і що скаже робити далі.. і вона якби не прям щоб привітно відповідає. фраза (ви геть не "дружите" з таблицями) не всиляє віру. Я купила дипломну, і по ідеї проблем не мало бути, але ж ні,. ааа ну чому? за що? залишилось зовсім трішки, а я вже нормально не сплю, мене вже мучать жахітт

25 ноября 2020, 14:39

Зарегистрироваться


или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Aart 🐦

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы