Просто Катя

Дівчинка що вирішила змінити своє особисте, да і взагалом життя і ледь не стала шлюшкою)

С нами с 19 июня 2015

я поправилась, живіт знову заплив жирком, це і не дивно, їм як не в себе, жах(( завтра мінімум їжі, побільше води, і походу нада відмовлятись від кави. але це таке.
не все добре, але і розписувати не хочу

30 ноября 2019, 21:29

Виспалась, лягла дуже рано, але хоч дурниць більше не творила. Прокинулась сама, багатл снів снилось, і знову була школа, нада глянуть що ж то означає.
Тільки ввімкнула іньернет і купа повідомлень. Ігор відповів на моє відео, і всьо. Юра той кого шукала лайкнув мене. Тарасу вчора написала від скукі і перевірить чи живий, Валу написала просто аби виговоритись і щоб допоміг зрозуміти Ігоря, а ну і Рома, видно знову набухався і вирішив написати мені. Приємно звісно що ніяк не може мене забути, але з ним вже все ясно, ніякого майбутнього немає

24 ноября 2019, 06:35

Ігорь не пише. Поки сама не напишу сам про мене не згадує(( якось скучно так. Якщо зайнятий, то просто скажи мені, а може він своєю Галюньою зайнятий. А я тут як дура сижу і жду повідомлення від нього. Коли ти Катю нарешті зрозумієш, що йому пофіг на тебе, просто пофіг. Ти йому нада лиш для сексу і всьо, він вже давно все знпє, і йому не цікаво гуляти і т.д. сама не знаю що він хоче, але хоче він явно не стосунків зі мною, тому іди ти Ігорю нахрен, задовбав.
Зайшла в тіндер і побачила Юру. Того що так давно шукала. Того з ким був перший поцілунок. Доволі цікаво знову його було побачити. Я поставила йому суперлайк, думаю він мене впізнає і ми трішки поспілкуємось)

23 ноября 2019, 18:49

Вкотре переконуюсь, щасливі люди сюди не пишуть((
З ним все не однозначно. Різниця у віці дажться в знаки. Він явно не хоче стосунків, а я ж то цього хочу, і чого це я маю поступатись цим, заради того аби мене трошкі покатали на машині і покормили? Та ну його нафіг. Все ігнор, сам напише, відповідаю холодно. В мене є своє життя і я знайду чим займатись. І хай не забуває, на що я здатна, і що він мені муркотав минулого разу від задоволення.
Зашибісь в мене веселе життя. Вечір п'ятниці а я вдома замучена сижу і вишиваю хрестиком. А зараз лежу і реву від того на скільки я нікчемна. Да знаю що інші живуть гірше , але я живу своє життя і зараз мені одиноко і сумно , всьо. Пореву і ляжу спать

22 ноября 2019, 20:59

щось таке твориться в житті, сама не знаю і не розумію.
головне не забувати, що секс це не головне. да круто коли ухажують і т.д., але йолкі палкі вони мені не оплаттять життя, нада користуватись новими знайомствами з користю.
а нове знайомство , ну дуже хороше, є щось що мене бентежить, але я насолоджуюсь тим що отримую, і постараюсь не робити дурниць. аби не хіпсувати все.
ми так круто провели час. він настільки цікава особистість, а саме смішне, що я мамі завжди казала, що буду носити каблукі коли знайду баскетболіста, і от я знайшла)) згадую як ми дурачились, як він мило посміхався, як реагував на мої рухі і т.д. це все так мило і приємно просто до мурашок.я з ним постійно посміхаюсь

10 ноября 2019, 18:44

я така мєлочна до грошей що то просто пздц. аж саму вже дратує, оце постійна нехватка грошей, рахування аж до копійок, погано, так не треба , буду виправлятись
і зі всіма наче спілкуюсь, і в результаті вечір п"ятницю я як і завжди провела вдома. і надіятись на щось із тими з ким зараз спілкуюсь немає сенсу. Денис- не симпатизує мені зовсім, якось все з ним не так як би хотілось. Андрій- нитій постійний, йому не бувває добре, він не напише мені нічого хорошого. Тарас- ну таке наче і запитає про день, але по чесному, я ж не кіну все і не поїду до нього бути секс-ігрушкою. А Рома, з ним наче добре, я емоційно привязалась, але коли приїде він все ще буде трахать інших, а мені воно треба?
Добраніч

01 ноября 2019, 21:04

Мені подобається моє життя зараз?? - ні. Ні фінансове становище, ні емоційний стан, особисте життя якесь дивне, наче є ті що хочуть спілкування, але в результаті хочуть тільки сексу.
Нада змінювати все. От почнемо із того що нада вибрати те заняття яке мені приносить задоволення. А я от рілі не знаю що, зараз здається що ніщо. Фільтрувати тупі заняття. І дбати про своє емоційне здоров'я.

30 октября 2019, 20:23

Вони практично знову всі мені пишуть)
Одного вернула, інший вернувся сам, а Рома є Рома. В нього іноді трошкі збочені фантазії, які вже мені набридли і його цікавить тільки одне, так що, гуд бай Рома. Починаємо ігнорчик і безактивність.
Сон був дуже такий незвичний, що один що другий, я прям зразу по сонніку все перевірила.
Розумію, що не варто аж так в це все вірити, але я вірю що життя налагодиться, і я навіть сама над цим працюю)

29 октября 2019, 06:39

і в результаті мені ніхто не пише...
сумно з цього приводу,? да бо хочу увагу.
чи є серед них той з ким я готова разом жити? ні.
чому ж тоді я чекаю цим повідомлень???
а відповідь проста. Бо вони роблять компліменти, бо вони мене хочуть. бо мене радує думка що вони дрочать на мої фоткі і відео
і + Тарас мене спонсірував чатково, це приємно. Але вони всі мене просто використовують(як впринципі і я їх)
Кароче нада трішки пожити без них всіх, а як каже сістер: "Доля з ким нада зведе, і до кого нада приведе" тому просто чекаю, і стараюсь жити. Мені є чим зайнятись і без них. Я хочу стосунків, але справжніх, я хочу романтикі і всього остального. я спать, завтра весь день розписаний...є що робить

25 октября 2019, 19:37

Насичені дні, є чим зайнятись, є з ким поспілкуватись, але чи є серед цих всіх справ те що принесе мені хороший заробіток? А чи є серед тих хлопців той хто стане мої майбутнім чоловіком. Не знаю, цікаво і самій. Одне я знаю точно, в долі є плани на мене і вона все підскаже і зробить вірно) тому я натягую посмішку і живу щасливо насолоджуючись всім тим що зараз відбувається)

22 октября 2019, 04:50

Я звикла. Мені так комфортненько, що я заходжу щоранку в телеграм відписую їм, а вони щось да напишуть, але смисл. Ну напишуть добрий ранок ну і що, або їхнє це короне, "ну що ти?" Що я? Я дура яке не вміє спілкування з хлопчиками переводити в стосункі, а хочу ж. Я хочу знати щотв мене хтось є постійний стабільний. Кому можна подзвонитт, написати якусь дурницю, з ким можна час проводити. Кароче харе нить, сьогодні я не заходжу в телеграм, ну хіба що ввечері. Бо ж не витримаю і тільки сама себе обманюю

16 октября 2019, 03:46

Так, тут така справа. Я зараз спілкуюсь з 4 хлопцями одночасно, ну як хлопцями 22, 30, 37 і 38 років. І жоден з них не однозначно "да". 22 молодий, високий, наче гарний, але в Києві, а артїжджати раз в місяць і вірь мене типу і не влаштовує. 30 не знаю мови, не можу вільно говорити. Але на вигляд норм, багатий. 37 в Києві, якій на вигляд не знаю точно, да і старуватий , давайте правду казати. 38 гарний, дуже симпатизує мені, але реально, майбутнього ні з ким із них не бачу. От так от.
Я не хочу заміж за жодного з них. Тоді питання нахріна вони мені? Знаю бо хоч якась увага, компліменти і так далі....дура однти словом, поки будуть вонт всі, ніхто нормальнтй уваги не зверне. Delete і всьо

15 октября 2019, 20:12

Ну от новий день, а пояала як і зазвичай, до 10:0 спала. Прокинулась і зразу в телефон. 30 хв витратила на якусь фігню типу, пролистала ленту в інстаграмі і пограла в гру. Аі знову безтолкове знайомство в тіндері. Мдаааа. Цеттактя працюю над тим щоб стати щасливою..

14 октября 2019, 07:27

Через що я страдаю я не розумію?
Хочу увагу від чоловіків , отримую її. Але бісить що вона не така як в книжках і фільмах??? Да бо бляха це реальність. І щоранку ти не будеш прокидатись від співу пташок і його СМС з побажаннями хорошого дня. А прокинешся , від слів мами, бо тобі 20 і ти живеш з батьками, і в кошильку в тебе пару сотень, і усьо. Ти мале дитя, яке не готове боротись за краще майбутнє , а тільки ниє. І завтра нічого не змінитись, бо я не змінюю нічого. А просто існую з надією що появиться принц і все буде заєбісь. Ага . Буде. І от маю можливості аби змінювати життя, але ж ніхріна не роблю а тільки нию. Дураааа. Поки сама не буду робити , щасття не буде. А я можу . І буду...

13 октября 2019, 20:51

Втікла з дому на роботу, тепер сижу тут тихенько, саменька, крутяк правда.
Почитала кнтжку, більше перкгооьувалаті пропускала
Що я роблю зі своїм життям? Коли я вже нарешті визначусь що я хочу і наполегливо йтиму до цього? Чому я витрачаю своє життя на всяку хуйну. Я роблю стільки непотрібних мені речей, що аж страшно. Мені нада гроші? То чому я їх не заробляю, було купа пропозицій роботи, але ні. Я ж сильно високої думки про себе. І в результаті ні грошей ні щасття
Спілкуюсь з пару хлопцями, але жоден з них не дає мені того що я хочу насправді. Я хочу турботи і підтртмкі, я хочу щасття. Я хочу стабільності.
Ааааааа зараз заплачу. А мене ніхто навіть і не підтримає((((

13 октября 2019, 13:44

Що за проблеми зі сном?
Вже яку ніч не можу заснути нормально. І от зараз, вже давно лягла спати, а заснуть не можу. Вже і думок ніяких в голові немає. Аааа я хочу заснути. Я хочу новий день. Я хочу прокинутись, поприбирати, перкбрати речі, навечти порядок в кімнаті. Повишивати, випити кави, щось смачненьке поїсти. А не рахувати овечок.
Сон, нада сон. Я хочу спати

11 октября 2019, 20:45

Бляяя... А це ж правда "щасливі люди не ведуть анонімних щоденників"
В мене були періоди коли я не писала, значить тоді я була щасливіша, або просто лінь було писати)))
І так. Рома - на заробітках, не пише мені, а значить нафіг я йому треба. Він старший значно. Яке майбутнє? Ніяке, тому дякую за ті чудові тижні, але гудбай.
Грек- ну він пише, але коли скучно. Але хіба це погано? Не знаю.і я все ще не знаю англ. мови для норм спілкування!!
Андрій- пише, хоче приїхати, а я цього хочу? Який мені сенс оцього приїхати на день, порозважатись і все? Воно нада? Да віртуальні стосункі мені більш подобаються.
Так що я встаю і займаюсь собою і своїми справами. А вони хай чекають вечора...

11 октября 2019, 05:26

Не писати їм я не витримала, це і не дивно, слабачка я
Так якщо я хочу кращого життя, значить треба себе відповідно поводити, а не вести себе як оце во я. 5 хвилина ілюзія потрібності і потім постійне відчуття відчаю, і так постійно.
Все. Поступово, маленькими кроками я направляюсь до прекрасного омріяного життя. Відзавтра починаємо викидати непотрібні речі, і непотрібних людей, точніша відсьогодні з цього моменту.
Я творець свого щасття, так що я починаю ставати щасливою і я от це пишу і мені вже краще) чесно, або це тому що в житті появився ще один, якій відсилає віртуальні цьомчикі і мені вже добре стає))

09 октября 2019, 20:18

Чому я готова просто на все заради них, а вони....а їм просто похуй на мене. Чому я так залежу від них? А головне нафіга, вони ж мені абсолютно нічого не дають, я не отримую якось великого задоволення. Камон від поїдання суші я більше кайфую ніж від спілкування з ними. Я не кажу що готова жити тепер без них, але камон. Нафіга так паритись і старатись для тих хто не цінує цього. І так. Оголошується 3 денний ігнор всіх мужиків які мені писатимуть, виняток це 3 повідомлення які я можу написати.

09 октября 2019, 16:45

Як же багато снів снилось, і багато страшних від одного я різко прокинулась і не могла заснути. Фух, щось трохи страшнувато було. Нада в сонник почитати що там воно все значить, поки геть все не забула

08 октября 2019, 06:48

Пррйшов майже тиждень як він поїхав. Вчора написав сам. Задав таке цікаве питання. Але для чого ти уе хочеш знати, якщо перевірити мою вірність, то просто скажи щоб я була така, а не сказав розважайся, і поїхав. Потім ми пограли в одну дуже цікаву гру. І тепер я прочитала чи то жарт чи то реально, чи то може мені послання про його плани , не знаю. Взагалі нічого не знаю, і напевно не буду поспішати і виясняти він всеодно за 1000 км від мене. То питається що я хочу вд нього. А головне що він хоче від менн

07 октября 2019, 12:25

Він доїхав, з ним наче все добре...
А мені ? Мені добре? Занадто багато взяла на себе і поняття не маю як з тим всім впоратись.
Якесь відчуття таке собі
Хочу щось сама не знаю що

02 октября 2019, 16:42

Доволі насичений день..
Ледве прокинулась, в маршутці ледве не заснула. На практиці все було добре. Потім дізналась, що Рома їде вже на роботу. Попрощались. Ніжний поцілунок на прощання. Я прив'язалась до нього. Дуже не хотіла аби він їхав. І тільки зараз в цьому собі признаюсь. (мені здається, що він теж до мене прив'язався) щодня пише, питає як я))) це так мило))
Далі купила книжку, скоро на презентацію піду
До сестри з'їздила, поїли суші. Якщо буду нити що жирна, то нагадаю союі, що сама їм як ненормальна. Забрала студентський. Фотка ужас. Нада було робити нову. На роботі, за яку не платять, пострадала фігнею, але то норм)) і все вдома мама як завжди без настрою завтра новий хорош день

01 октября 2019, 19:52

Такі дивні сни снились, і багато. В одному я їхала з хлопцем на мотоциклі, потім ми почали обніматись, цілуватись, і виявилось що він знає мене з дитинства, що слідкував за мною багато років , що мрія про цю зустріч, але я його не пам'ятала, ну фрагменти пригадувала а так згадати не могла.
2. Сон в якому я мала зустрітись з греком, але зі мною ще пішла подруга, і ми круто провели час, втрьох, було весело, ми їли всілякі вкусняшкі. І грек був якийсь не такий, він був гарніший, не схожий на себе.
3. Сон. Я була в школі, але не в підходящій одеєв для прибирання, мені класна керівниця дала чкусь свою одежу і я мала прибирати.
От і все. А зараз я збираюсь на практику і в мене дивне відчуття чогось

01 октября 2019, 04:58

Все гроші на оренду мені юільше не потрібні буду підробляти різними способами, і щось да матиму, от зараз я типу працюю в студії вишиванки, ким)? Цікаве зааитання якщо чесно, бо роблю я там багато чого.
Ахаха вяора перший робочий день був і до мене, зайшов Назар, той кого я нахуй посилаю, а тут взяв і зайшов, і як нічого не було. Двоякі відчуття після візиту, але норм. І не таке переживала. Якось останнім часом занадто багато чоловіків стало в моєму житті, і всі трохі бехтолкові, так що нада пофільтрувати, сьогодні режим ігнору, а ввеяпрі ввдпишу. Запланувала багато на сьогодні, а в результаті з ліжка не можу встати. Але все допишу і встану піду робити все що треба.
Всім хорошого дня :)

26 сентября 2019, 05:16

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Sart

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы