Думками в хмарах

не вмію писати про себе.
ну що ж. якщо коротко тоо.. я це я.
як раптом що - я завжди рада новим знайомствам :)
от.

Secretgram: sophie.andrrr@gmail.com
С нами с 1 сентября 2016

не потрібно зараз писати прописні істини про те, як згнив наш світ, що страшно навіть повірити комусь. але я пишу. бо так і є.
все як завжди.

сегодня в 05:15

всередині так пусто...

21 октября 2016, 22:55

мої одногрупниці кляті суки.

20 октября 2016, 09:10

в моєму житті твориться повна х**** і я зовсім незнаю як все налагодити. відчуття таке, ніби мені дали життя, але не дали навіть рекомендацій як його жити. діяти за власними принципами я вже дію але від цього тільки гірше...

18 октября 2016, 18:43

бла бла бла. ненавиджу себе.

17 октября 2016, 19:46

є два варіанти: або він бабнік і хоче мене надурити, або його слова правда. в одному з цих випадків в мене є шанс на щастя. такий мізернющий. мацюпусінький. якщо напише - скажу йому все і хай робить з тим знанням що хоче.

17 октября 2016, 07:15

все терпко і дуже непевно. я не готова ні до чого і всі слова, що мені адресовані або переводжу в жарт або не відповідаю прямо. це стосується насамперед Н. невже він і справді думає, що я знаю для чого все це роблю? в ім'я безглуздості та необдуманих вчинків звичайно. я ж поклоняюсь їм щовечора в своїй дурній голові.
о чорт.
скільки протирічь.
скільки думок, бажань, тяги і нуль можливостей.
хоч кричи і рви на собі волосся. цього ніхто не помітить.
не роблю висновків. хай все буде таким непевним і крихким. ще трохи і я полюблю цей клятий біль самотності. о так. всім серцем, душею і тілом.

15 октября 2016, 18:33

вдалий день був. на парах вдалось вижити. решту дня маялась. потім Н. розізлив але гуляти ми все ж пішли і я не шкодую. якесь дивне відчуття тепер. мені сподобалось. тільки є незручність через безліч його і моїх знайомих і те, що нас побачать разом... якось дивно. і все-таки мені сподобалось. він далеко від всіх тих, з ким мені раніше доводилось спілкуватись. тут і жарти і серйозні розмови... є деякі прогалини але далі буде видніше. або навпаки: все заплутається ще більше. словом, не знаю навіщо я це зробила. навіщо пішла з ним гуляти і чи правильно це було чи ні... не знаю. занадто самотньо щоб нехтувати людиною, з котрою так цікаво і легко спілкуватись. а далі... далі просто житиму.

13 октября 2016, 21:05

мушу вивчити семінар. мушууу. я це зможу.
а потім...
купила чобітки і викинула дофігіща грошей на окуляри. соромно.
але чоботи класні і я задоволена. от що потрібно дівчині для підняття настрою.
часу немає.
вчитись
вчитись
вчитись

12 октября 2016, 17:17

ненавиджу себе за те, що відштовхую людей, які мені потрібні. ненавиджу, що не можу розібратись із своїми почуттями, думками, емоціями.
ну от кому здалась така шизанута?
правильно.
ні-ко-му.

10 октября 2016, 04:39

вдома.
якби можна було - лишилася б тут назавжди.
день сонячний і теплий але повітря щипає, нагадує - вже осінь.
є настрій дихати цією прохолодою, пити чай і слухати як маленьке містечко проживає цю суботу. і нікуди не їхати завтра.

08 октября 2016, 11:06

пізніше після того, як був написаний попередній фрагмент, я вже була на практиці.
дорогою туди в голові крутились сюжети того, як розмовлятиму з Інною Василівною, і ще як зустріну Н. на практиці в 2-му корпусі. через це я думала нафарбувптись але пішла так. і зустріла його. хоч я це й невідь-як передбачила, але була просто шокована. він викликає в мене ступор. а ще, не знаю, чи це зір мій настільки впав, чи це все симпатія, але вживу він більш норм на вигляд ніж в вк. чого не скажеш про мене. не накрашена, блін! якщо він після цього мене не проігнорить, то це означатиме що... в нього теж зір не айс. комп'ютерщик же.
дивлячись на нього йде асоціація із демоном. це мабуть не норма. ну але поф.

07 октября 2016, 18:47

шостий дбк. половина восьмої на годиннику і половина мого нещасного пересушеного волосся майже суха.
подумую запитати чи можна вчитись заочно і працювати в той же час. сидіння на парах в оточенеі людей, які мене ненавидять і яких ненавиджу я пригеічує. запитаю про це викладачку сьогодні.
ще їду додому і в неділю мабуть (хто зна чи не жарт), гулятиму з Н.
цікаво і страшно. як це буде? однак не варто накручувати себе і сильно на щось сподіватись. це просто прогулянка, якої може і не бути, і майже напевно не буде (минулого разу він же забув що ми домовлялись).
от.
дуже хочу щоб дозволили вчитись заочно бо я не витерплю цього театру масок. буду хворіти тиждень через тиждень.

07 октября 2016, 04:38

п'ятий дбк і це не трагедія. щоправда люди зовсім не приязно на мене дивляться.
вчора вже після пар зустріла Софію з Мар'яною. Софія щось сказпла мені, а М. дивилась на мене з такою неприязю і злобою, наче я їй в горло плюнула. для довідки: колись ці дівчата були моїми хорошими подругами. тепер просто одногрупниці. от з того моменту я і зрозуміла, що нічого не вернути.

06 октября 2016, 05:44

день третій з четвертий без косметики. моя впевненість в собі зитка але ніхто її не хитає і повітряний замок все ще тримається.

05 октября 2016, 06:57

вчора був мій другий ДБК. Ніхто в групі нічого не помітив/ не сказав. Не знаю чи добре це чи ні. Мене це чомусь потішило. Хоча тішитись немає чому.
Була в С. Він каже, що скоро я почну до нього ставитись як до одного з тих хл., які мені нав'язувались. А я не знаю. Мабуть я просто втомилась бути самотньою, тому не виходить бути милою з ним.

04 октября 2016, 08:33

тепер в мене нова мета: не краситись. і це мусить бути боротьба з моїми комплексами. я. їх. переможу.
починаю відлік від сьогоднішнього дня. ДБК - день без косметики (перший)
хоч щось я мушу зробити, щоб не було потім чому злитись на себе.
кінець зв'язку

02 октября 2016, 16:29

не можу і не хочу нічого вчити. годинами сидіти за ноутом чи за столом мене вбиває. в понеділок вже на пари, а сил немає.
хотіла о 6 лягти спати, але написав С. і сиділи в нього, дивились "Бетмен проти супермена", я спала півфільму.
сумно.
Н. трохи пише. тільки толку, якщо відволікає лиш на якийсь час від моїх думок.
все безглуздість, все безглуздо.

01 октября 2016, 23:01

мама поїхала всього 2 тижні тому, а я шалено за нею сумую. здається, я наварила такої каші, яку вже ніколи не розгребу... воно й не дивно. треба завжди думати про наслідки і ніколи не довіряти людям. я про це часто забуваю.

01 октября 2016, 07:37

не знаю скільки не писала вже сюди... якихось кілька днів. із поганого: алергія на повіках; пропустила 4 дні коледжу. і хорошого: пропустила коледж; кайф бути вдома але я рвусь в Тер.; пишусь з Н. тепер цілком вільно і мені це в кайф, але боюсь наслідків. іноді мені здається, що він добрий і трохи самотній, а іноді - що цинічний тип, який хоче з мене погнати. напевно він є і тим і тим, а ще бентежить думка інших. особливо мами, але це все ще не зайшло аж так далеко і малоймовірно, що зайде. як добре тим, хто знайшов свою пару. вони ніби в коконі, зазищені від всіх і вся. а я почуваюсь нікчемною і маленькою коли на самоті. однак нічого не чекаю і не вигадую. хай все йде своєю чергою.

29 сентября 2016, 19:20

зранку мною аж тіпало. відважилась і написала Н. С. ... Думала він посміється але помилилась. Не знаю що з цього буде.
Однак тепер в мене є стимул для того щоб пережити цей тиждень.
А ще думаю про С. Ми так класно проводим час. Хочу щоб так було завжди.

26 сентября 2016, 16:05

щойно снилось щось дуже моторошне і страшне.
прокинулась і спокійніше не стало. хочу щоб мене хтось обійняв...
в квартирі собачий холод, може тому і сниться всяке?..

26 сентября 2016, 04:18

приїхала з дому в Тер. всю дорогу якась жінка ніяк не могла вмостити на мені свій зад. з цієї причини я ненавиджу громадський транспорт. не-на-ви-джу!
в цьому місті як завжди - калюжі, сіре небо і сірі перехожі. здається, я спопелила поглядом якусь дівицю, яка нахабно виріщалась на мене по дорозі до будинку.
зайшла в квартиру і не встигла й кроку ступити, як хазяйка вже напалась із "повчанням". якщо хтось це читає: не ведіться на самотніх нещасних бабусь, краще живіть в окр. квартирі. але її слова дурня. вже не приймаю так близько до серця.
тим часом переписка з С. значно підняла настрій.
виходить, я саме з тих людей, яким достатньо одного близького друга.
добра Вам, і меншої тисняви.

25 сентября 2016, 15:34

весь день провела в С. він допомагає мені не хандрити і відчувати себе більш менш нормально. не знаю як із цим всім боротись самотужки.

22 сентября 2016, 21:42

сон не допоміг.
всеодно не хочеться нічого, окрім лежати весь день і спати.
я не можу цього терпіти. щось мусить змінитись...

22 сентября 2016, 04:15

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Мидз 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы