Клавка

С нами с 16 августа 2019

Подарувала мамі набір посуду - каву вже пили у піднесеному настрої 🖤
Знову ніч не спала. Я не знаю чому. Просто до певного моменту читаю, лежу, думаю і десь о 03:00 засинаю. А скоро ж на роботу...

Що б такого спланувати на сьогодні?

сегодня в 07:34

День розпочався пізно. Поснідали. Випили кави і до роботи. Прибрали з мамою всю квартиру, прийняла душ. За годину поїду зустрітись з подругою. Плюс маю одну справу у місті.
Якісь дурбецели знову повідомляють про замінування метро, а саме ст. м. Дніпро. Скільки можна? 😑
Паралельно дивлюсь квитки до Ха. Скоріш за все доведеться таки купувати на автобус. Бо на Інтерсіті вирвати практично нереально. Онлайн сервіс декілька днів вже не працює. Що взагалі у цій країні працює? 🤦
Дочитала всі справи Вістовича за пару ночей. Мабуть далі оберу книгу про Київську оперу - руки так і тягнуться, є з чим порівняти)

вчера в 11:39

Настрій зник

31 мая 2020, 18:47

Знову дощ. Цієї ночі мені наснився великий павук, що спускався до мого обличчя. А я ворухнутись не в змозі.
Сьогодні приїдуть книжечки. Дістану свої чоботи і через затоплену вулицю до Нової пошти дострибаю. Бо це ж книжечки! Полуниця поки відкладається.
Але насправді просто прорвало на сон. Спати-спати-спати. Голову від подушки підняти дуже важко. Організм повсякчас вимагає сну. І я не сильно опираюсь.
Лишилось 717/825 Амадоки. Далі треба взятись за Справу Стуса або Музей покинутих секретів.

30 мая 2020, 07:35

От саме зараз гостро і невідворотно зрозуміла, як я хочу свіжих полуниць 😍🤣🍓

29 мая 2020, 19:16

Другий день сплю під дощ.
Сплю. Їм. Читаю.
Кайф.

29 мая 2020, 13:43

З'явилась ідея здати кров для потреб лікарні. Перечитала декілька офіційних джерел - протипоказань до даної маніпуляції наразі не маю. У Києві чимало центрів та лікарень, що реалізовують програму донорства. Обрала декілька і хочу потелефонувати завтра - дізнатись подробиці. Одного разу я вже успішно здавала кров - нічого страшного. А комусь може знадобиться.
Злітали з татом за піцою. Крижаний дощ. Лютий вітер. Я не проти такої погоди, але ж не кожного дня. Хочеться й тепла, бо втомилась вдома ходити в зимовому светрі і шкарпетках 😅

Просто валяюсь в ліжку. Поки більше жодних прагнень

28 мая 2020, 17:50

Мама отримала результат другого тесту - і він негативний! Немає слів передати, як я рада! Ми перемогли! Це найкраща новина за увесь день!
🖤❤️
І сьогодні ще була Алазанська долина.
Ну, і я не втрималась .. замовила собі книг на 400 грн 😜

28 мая 2020, 14:30

Через 20 днів отримаю новий паспорт. Йееес. Все виконали швидко. На базарчик не попала, але то вже завтра. Бачились з В. Сиділи на сонечку і, здається, я трохи спалила обличчя 😅 Перша засмага) План по крокам майже зроблено - лишилось хоча б двічі по 15000. Ввечері ще допомогла мамі, зашила піжаму і от впала на ліжко. Тіло гудеее, ааа.
Важливо!
Відпустка проходить саме так, як я планувала.
Це однозначно +

Не знаю чому, але я марю супом з лисичками, зеленню та сметаною 😋

27 мая 2020, 18:03

Я закреслила ще декілька справ у своєму блокноті! Юхуу!
Питання з банком зняте, закупка в Roshen, кава, а найголовніше, здійснила мамину давню мрію - купила їй пухнастий килимок під ноги. Зелений, наче травичка 💚 Тепер вона щаслива, а я від того вдвічі щасливіша)
Стала в електронну чергу на зміну закордонного паспорта. Завтра на 13:30 бути там. Ще запишусь до перукаря і поки зупинимось на сьогодні.

26 мая 2020, 12:13

Відклала телефон в сторону - прочитала 80 сторінок, прийняла нормальний душ без поспіху, зробила маску. Ще допомогла мамі на кухні і говорила з домашніми. Скільки ж мого часу забирає інтернет. Треба себе контролювати. Це ж елементарні речі. А я от людина слабка і залежна. Не можна так)
Завтра необхідно прорватись у банк, незважаючи на дощ. Сьогодні плюс пару нових слів англійською. Якось закинула ці моменти.
А ще саме час пошукати вакансії.

Завтра наші хлопці "йдуть на свої роботи" і настане саме Той день, коли ми з мамою вдвох. План смачного сніданку вже є 😜

На моєму першому лічильнику +3 дні.

25 мая 2020, 18:39

Сьогодні день народження у моєї бабусі. Їй могло б бути 82. І хоч ми так і не перетнулися, але сумую за нею повсякчас. У мене могла б бути ще одна рідна душа. Близька і така тепла. Однак, не судилося. Я завжди пам'ятаю про тебе і колись ми точно зустрінемось🕯️


Календар каже: "Формулюй мету чітко".

25 мая 2020, 10:45

Домалювала таки! Ура! Тепер от думаю, подарувати чи залишити собі? 🤔
І день, здавалося, нічого, аби лиш не вечір. Настрій зіпсувався. З різних причин.
Хочу написати сюди цитату з книги, яку зараз читаю, щоб не забути:
"Є стежки, яким не можна перетинатися. Є світи, які можуть існувати лише відокремленими один від одного".

24 мая 2020, 20:06

Доброго ранку!
Спала трохи краще, за роботу взагалі забула. Наче ніколи туди й не ходила. І відчуття мені це подобається)
Сьогодні сонячно, треба зловити цей момент і домалювати картину 🎨🖌️
Все тіло трохи болить, але то від проробленої вчора роботи. Ще хочу перебрати деякі речі сьогодні і обов'язково прогулятися.
Внутрішній стан на 0.

24 мая 2020, 07:52

Читала. Читала. І втомилась.
Чомусь згадала, що сьогодні був останній день Рамадану.

Скоро зацвітуть півонії

23 мая 2020, 21:05

Трохи проспала, але наздогнала справами швидко. Закупили продуктів, навіть на базар заглянули. Там жах. Хоча б елементарно маски/рукавички. Повне недотримання особистої безпеки. Люди просто не розуміють. Всі думають, що саме мене ж омине. Хвороба - це не про мене. А потім місць у лікарні не вистачає. Потім соплі і сльози. Але нехай. Не хочу втрачати хороший настрій.
Зварили молодої картоплі з укропчиком і сметаною 😋
У планах ще велике прибирання та Амадока.
Цілі, поставлені на травень, цілком реальні!

23 мая 2020, 11:56

Сьогодні був сон про те, що виходжу заміж за мусульманина і міняю віру. Мабуть у реальному житті, я не готова на такий крок. Готували, прибирали, пили каву із смаколиками. Навіть поспала після обіду. Трохи зіпсувала все голова, але зараз після вечірньої прогулянки все чудово.
Коли ж вже потепліє і можна буде одягати сукні/сорочки/футболки?! Чекаю цього моменту!

Трохи почитаю і спати. Необхідно відновлювати свої внутрішні ресурси ☝️

22 мая 2020, 18:28

2 години і відпустка.
Плани. Плани. Плани.
Але найголовніше - відпочити. Люди виходять з карантину працювати, а я всі 2 місяці гарувала без транспорту за дурним графіком і мрію лиш про відпочинок.

21 мая 2020, 15:05

Сьогодні мені наснилося, що мене вбивав Ганнібал. Підрізав ноги, щоб не могла встати. Але я все ніяк не могла померти. Кров витікала так повільно. Далі дерев'яною палицею поступово прорізав від щоки до щоки. Дивилась йому в очі, а він посміхався. Очевидно, що про щось просити було безглуздо. А я все не вмирала.
Прокинулася. У кімнаті дихати нічим. Змерзла.

21 мая 2020, 08:28

Michael Bublé - Always On My Mind 🎼

20 мая 2020, 19:12

Порвався ремінець на босоніжках. Пішов дощ. Хто у нас щасливий? Я, звичайно. Стою під каштаном. Злива. Все мокре. Куди вже тут поспішати? І от далі як в кіно. Зупиняється автівка. Ніколи не сідаю до незнайомців у машину. А тут. А тут " у Вас вибір невеликий". Мабуть просто пощастило. Цікаве знайомство. Круто мати машину.

В банк не попала, але мала "відрядження" по роботі. План по крокам вже виконано. Цілком прийнятний день. Навіть трохи малювала. Результати тесту знайшли.

20 мая 2020, 13:42

+1 продуктивний день. І по крокам, і по справам. Рахую дні до відпустки. Бо той невидимий кордон вже десь поруч. На завтра плани - банк/робота.
Сьогодні тільки зрозуміла, що літо вже ось-ось! Чудова пора з фруктами, ягодами, теплом і прогулянками. Але цьогоріч не все так просто.
Відчуваю своє тіло. Треба підстригти волосся. Запишусь на 22-23.

Досить холоду у житті, я чекаю на тепло.

19 мая 2020, 21:12

Наварили разом велику каструлю солянки - з лимончиком, з оливками 😋
Мама повернулась, але тепер потрібен ретельний догляд. Добре, що я піду у відпустку. Готова бути поруч 24/7. Аби все було добре. Страшно дивитись, як вона схудла.
Чекаю відсоток та відпускні. Досі ще не заплатили.
Дощ не припиняється.

19 мая 2020, 12:56

Повернення.

18 мая 2020, 17:57

Сон зник.
Хочу побачити твоє справжнє обличчя.

17 мая 2020, 21:11

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Sart

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы