69

С нами с 23 апреля 2020

Зварив і випив чорної кави,умився,побрився,продезінхвікувався і напахтився хранцузською туалетною водою,сиджу за компом,слухаю ненав'язливий relaxing jazz piano radio i все б нічого,якби я хоча б ті дві життєво-необхідних цілі досяг!!!Втішає мене те,що я їх схвормулював,нарешті!!!Були причини такої моєї тупості й нерішучості!..Зараз-все виправлю! ;^)

сегодня в 21:09

Ек меня занесло-давно меня тута не было!..(кац.)Все як завжди,зараз наївся смаженої свинини і думаю, на ніч,заварити собі чорної кави,без цукру,бо тільки так і треба робити! Запах на всю хату стоятиме!..Цукор в каву треба додавати-коли вариш її на молоці! DIXI.

сегодня в 18:32

Пообідав гарним борщем в який червоного перцю натрусив-непогано,а повечеряв смаженою свининою і салатом=смачно...Зараз п'ю свіжозварену каву!..І все б нічо,але відчуваю себе пограбованим і скаліченим!..Головне,що знаю де,коли і як,але вже пізно і сил нема,головне-не бачу сенсу в помсті!..Треба якось жити далі...Чи треба?..Дурні питання-треба,бо інший на моєму місці вже сгнив би,а я досі живу і дивлюсь на події і їх можу провокувати і робити,цікаво-це й є життя!Допив каву,треба мити чашку,чистити зуби і готуватись до сну...Stop! C понтом коханка зачастила мене ігнорити і я думаю:"Та нахуй ты мне нужна,ёбаная жаба!.."(кац.)Пролікуватись треба і потім чекати подій,але!..

27 мая 2020, 19:57

Я вже давно прокинувся і зробив вже майже все,мабуть тому й спати хочу...

27 мая 2020, 11:54

Скупався,голову.помив-головне,що води вистачило!..Треба свою зачіску модну відновити,потім,коли-небудь...Прес також треба підкорегувати!На вулиці калюжі і земля мокра-дуже добре!

26 мая 2020, 21:32

Так,починаю згадувати подіїякі були сьогодні:знову переконався,що вже не 15-ти річний спортсмен-на животі жирок почав збиратись і я його не можу прибрати!!!Пробував вже-5 днів нічого не їв-нічого не виходе,тільки погано стає-"ізоляція" на нервах починає зникати!..Доїв вчорашній "біфштет" з картопляним пюре+чорну каву випив і все...Одноденне харчування схуднути теж не допомогає,це я знаю,та все ж...Веб-камера "захворала",треба в починку віддати!..Хвороба,війна,карантин-жити не дають,а тут ще й горе-моя киця,"страШила", пішла з дому і більше я її не побачу,ніколи!!!Залишилась,поки що з них "Проня" ,та це ненадовго,бо їй вже 17 років..."Шила" двох кошенят "привела":"лиПуньку" і "Босяка"-живуть.

26 мая 2020, 18:22

Наспілкувався я з піплами,навіть з однією філіпінкою аристократичної крові-спати хочу,пішов я, у нірвану, відпочину!..

26 мая 2020, 13:09

Прокинувсявставвкл.комп.умивсьпривітавсьвипивкаву!

26 мая 2020, 07:36

І знову я не сплю-дурна звичка,яка з'явилася від такого життя,бо власної жінки не завів собі,нажаль!..Хоча!..На все воля Аллаха!!!Веб-камеру треба віддати в ремонт!Пунька шкребеться в двері,певно спати мене заганяє або масаж хоче!..Масаж не робитиму-вже її чухав сьогодні-перетопчиться!..А,дощ іде,надіюсь всю ніч ідтиме...Лягатиму я спатоньки...

25 мая 2020, 21:52

Повечеряв смаженим м'ясом-один шматок відклав "назавтра"-дурна звичка з радянських часів!..Мати робить м'ясо-тушеним,накриваючи його кришкою!..Тому я й називаю його "біфштетом"!..Зараз піду й зварю собі кави...

25 мая 2020, 17:56

Слухаю контра-тенора в аріях,гарного виконавця ще преба пошукати!..Це просто,якщо відкинути "попсових"виконавців!..

25 мая 2020, 13:57

З' їв, розігрівши відкладений "на завтра", "біфтет"-непогано!Т=36.3 Все okay!Мене дратує та позичена з порносайтів мода-брити собі свої статеві органи!Профіт з цого-мити легше,100%!У акторів член стає більшим-візуально...У акторок волосся заважає роздивитись їх "дірку" у всіх подробицях і легше уявити в своїх фантазіях, при мастурбації,бо порнофільми для цього і знімають-щоби той хто дивиться їх-знімав з себе своє сексуалне бажання,своє навантаження, отримавши оргазм!..Мало хто знає,що саме порно-фільми знизили кількість убивств-в рази!Ще мода у жінок з'явилась робити й виставляти свої фото з висунутими язиками-це взагалі виводить з себе,бо бажання з'являється зробити апперкот цій ідіотці!..

25 мая 2020, 11:05

Спавпрокинувсявставумивсьпривітавсь!Вже за компом сиджу,треба зварити каву!Все-пішов варити...

25 мая 2020, 07:58

Сиджу,клацаю клавіатурою,спати вже давно пора,але заморочив собі голову дурницями всякими з інтернету-зараз іде повна перевірка компа...Навіщо я дав таку йому команду,там же щоденна перевірка встановлена автоматично!??Чому я не сплю?..-Зараз,зараз,зараз!..Це я чекаю,коли комп. сам відключиться,бо я встановив йому таке завдання!..Не спішить виключитись,клятий Вертер!..Може з ним зробити,як з Дездемоною!??Все,пішов я спати,бо!..

25 мая 2020, 00:24

Дізнався сьогодні,що паління цигарок до смерті призводить скоріше ніж алкоголізм і наркоманія,тобто смерть від цигарок-на першому місці!Знав і розумів,що така небезпека,але що вона-ТаКа і подумати не міг!Досада,що курив!..Ну,нічо-я порахував скільки своїх грошей(машин,катерів,пароходів!) я скурив і кинув це дурне діло,жаліючи,що раніше цього не зробив!..А!Від гарного кон'яку я дуже швидко побіг,і зараз боюсь,бо відчув, як мені скаржиться моє сердце!..Зараз все чудово,майже!..Тільки треба "піднятись" і дівчину знайти собі!Тай питань-всього нічого і не ухопиш їх і не втримаєш!!!Мені ДуЖе ШкОдА,що так трапилось-єдине,що втішає,що мої одногодки вже вмерли,втіха звісно невелика,бо сил нема!..

24 мая 2020, 21:06

"Викидати" номер "Квази"або "Ква"-кращий з варіантів скорочення,бо знаю себе,я не став!..Голову собі морочити не хочу!Подзвонив тільки що до "Хроників",краще-"хронів" і наткнувся на тупість неосвічену і це не може не дратувати!!!Та хіба ж так можна,а вони є і я знаю як вони здихатимуть,якщо мене не послухають-мені того хлопчика дуже шкода,бо такий гарненький і молоденький такі муки нестиме!..Може це у мене "батьківський інстинкт" звідкісь з'явився,а може то я збоченець,бо дуже він мені сподобався!??Та все нормально-я не настільки дурний,хоча!..Stop!Кинув у "бан" одного кретина,який почав мене вчити,що є страшніша кара ніж "пожиттєвий строк в "одиночці""!..Не можу терпіти подібних ідіотів!!!

24 мая 2020, 18:28

Поспав вдень,прокинувсь,умивсь,зараз їстиму борщ, потім смажене м'ясо і питиму чорний чай,а потім-приберу № тел. "Квазі-коханки",бо почала-"сракою кидати"!!!

24 мая 2020, 14:20

Не спав я!Пишу всякі-всякості в інтернет,ну а що-лягати спати вже пізно,а статтю дописати-треба!..Розваги у мене-дурні!.. Ну, а що зробиш?..

24 мая 2020, 02:24

Зваривспробував каву-непогано вийшло,бо смак не втратила!..Доп'ю цю банку(потім там є порції-ще на дві!..),спробую іншу з замовлення(ще два пакунки!),тобто розваги мені надовго вистачіть з купажування!!! Це винна моя пам'ять про шикарну каву,яку я пив: "триста лет тамууу назат!.." і бажання знайти таку ж саму!..Stop! Треба умитись і лягати спати,а,подзвонив до Квазі-коханки,смикнув її-це у мене звичка така сформувалась,бо треба хоч з ким побалакати,скучно мені!До тих "хронічнохворих" забув подзвонити,а треба ж, дуже-дуже,бо хлопчика шкода та й матір його треба з могили витягнути-завтра наберу!..Клятий "карантин"!..

23 мая 2020, 19:19

З ' їв борщ з щавлем і бараниною...Щавель у борщі мені не подобається,краще б туди молоду кропиву вкинули, тай замість баранини краще гов'ядина або свинина!..Ну нічого!.. Зкупажував я каву 80/20(браз.),повна банка тепер вийшла,доведеться спробувати,може вона й нічо!..Та "бразілійська" кава дала "райдужні розводи" на поверхні,але кислинки-нуль,шкода!.. "Будем искать!.." ;^)

23 мая 2020, 16:52

"Викинув" з "друзів" того гея і ще одного, який вліз в "друзі"-не треба забувати,що в інеті таких-повно!!!Що ще,та все вже нормально тільки треба забути ці дурні "трабли"!Для цього треба піти поїсти борщу,а потім зварити собі "купажованої" кави!..Дощ насувається-в сон хиле...

23 мая 2020, 14:12

Так,отримав замовлену каву,єперший пакунок-Бразилія,відкрив і переконався-на вигляд "Г",бо зерна"робуста", а не "арабіка",та щей "худюща" й перепалена-в "купаж"!!!Добре,що я замовив 150 гр.-навчений тою "лаваццою",на неї всі скаржаться!..Залишилось ще два пакунки перевірити!..Stop! Ще на одного каліча сексуального зустрів в інеті і кого ж ти дуриш,бо я бачу твою стать по-морді!..Добре,якщо ти собі цюцюрку не відрізав,бо і з такими я розмовляв-гидко дуже!!!Я подумати не міг раніше,що таких істот така велика кількість!!!Вочевидь це наслідкимм переповнення міст й постійна агітація-обговорення цієї теми!..Мабудь воно ведеться навмисно щоби відволікти людей від дійсності змінивши їхню увагу!..

23 мая 2020, 11:13

Так,знову думаю,бо...До хронічно хворих не подзвонив,а вже довго збирався!..Ні нічого страшного,бо поки той "карантин" їх і не зворушиш,чортовудуру!..Потім-почало "всихати" моє бажання мати ту Квазі-коханку!..Нарешті,бо з іншими це робилося швидко,а з цією-занадто довго-"непорядок"!!!Stop!Отримав "семеску" стосовно отримання присланої мені кави-гроші дав,скоро молотимупитиму!!!!!..Випив наніч кави,умився,можна й спатоньки моститись...

22 мая 2020, 18:59

Вже давно прокинувсяумився й кави звариввипив,вже й смаженою рибою пообідав,після чого собі,нарешті,зеленого чаю завариввипив-все котиться далі на рейках життя!..Квази-коханка-ігноре,а інша ідіотка-дістала своїми дзвінками тупими,бо абсолютно нічого розумного не каже,ну,її я давно "забанив", тільки,здуру відповідав,бо мені скучно!..Це у неї "козячій голос" став,може вона-наркоманка якась?..Stop! Любуюсь деревами, які Я всі пообрізав-сформував крону!Листя у них вже стало темно-зелене,нарешті...Перше своє дерево,що я формував кілька разів по мірі його росту-стоїть ,мов велика,зелена копиця,а ті молоді берестки(її "діти"),здивовано-радісно тягнуться вгору!Треба ще посадити інших дерев і кущів!

22 мая 2020, 11:53

Тільки що прокинувся-після кави гарно спиться!Комп гарно баюкає!..Глянув який зараз час...Як швидко він минув,бо я прокинувся і знову спати-піду готуватися до сну...Квазі-коханка вже третій день мене дурить,кажучи мені,що мені передзвоне!..Ну й нічо,ладно-ладно,я їй це припомню,заразі!..Все,я вже умився і готовий спатоньки!..Гарних мені снів!З соснового лісу принесло запах соснової підстилки і спогади про мої прогулянки в лісі прийшли,хочу знов грибів позбирати!.. ;^)

21 мая 2020, 19:52

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Sart

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы