69

С нами с 23 апреля 2020

"Здрасьте нас!"-спогад мигнув...Stop!Було би непогано,знову почати згадувати свої сни,бо раніше вмів !..Так,зварив-випив чорної кави+непоганий "брамбулет",сиджу клацаю клавіатурою набираючи текст в "фраг",думаю-щоби придумати?..

сегодня в 07:09

AMMOPHILIA SABULOSA-от тепер вірно!Так,думаю-посилку мати завтра принесе,maybe...А посилок ДВІ повинно бути!..Stop!В Білорусі жах що робиться-нічого дивного-там керує старий комуняка і кацапи дивляться, щоби порядок кріпосний був незламним-так само, як і в Україні було і зараз наново встановлюється!!!Ну щож-не на тих накинулись!..Коли ж той "херантин" відмінять!!?Він "московії" не допоможе-"світове товариство" додавить своїми санкціями,як удав-макаку,з "есесесером" таке ж вже зробили,тільки пожаліли місцеве населення-дали жерти "ножки буша"!..На цей раз-хвате шмарклі пускати-хай жеруть один-одного!..Китайці вже допомагають тихенько!..Все-goodnight me!..

вчера в 20:59

Вже подрімав,заварив "ганпауди"-випив,отримав "лайк" за мою статтю стосовно оси Ammochilia sabulosa-приємно відчувати себе трошки розумним!Зайшов в улетку і натрапив на "мастурбатора"-приємно дивитись,тільки навіщо вони збривають собі там волосся,певно надивилися порно-фільмів і почали копіювати,дебіли??!Жаль,але він не кончив-цікаво було б подивитись!..Може тому що я свою камеру затулив-ну якось неможу я розуміти,коли він на мене дивлячісь-зливає свою сперму(якби був певен,що пене не записують-то глянув би на цю виставу,а так-обійдеться!..)Хоча може і "кончив" на мене дивлячись і зливатиме,бо запис мене у нього вже є! Ну,ладно,хай втішається хоча б цим,"бедненький"...

вчера в 14:48

Добрий мені ранок ,а вам те,що залишилось!..Каву зварив-п'ю,дуже гарну!

вчера в 05:32

Тільки прокинувся-як не спати, коли нікуди бігти не треба і можна відпочивати, насолоджуючись своїм життям?..З' їв окраєць чорного хлібу,трошки,який вкрив медом і варенням,зовсім мало,для радощів життя-потрібні гарні й приємні відчуття,а якщо є така можливість-то гріх цим не насолодитись!Написав опис подій, зі свого дитинства, в ентомологічному обговоренні,включив мелодії Генрі Манчіні і впав у приємну дрімоту...Зараз звучить приємний спокійний джаз,ну і як не задрімати знову?.. To be continued...

12 августа 2020, 16:08

Пів-години тому прокинувся,бо заснув слухаючи Комп і включивши Кондер-гарно спав,але змерз трохи...Дійшов до висноку,що треба спробувати жити наново,що кацапська війна,той "херантин"(її продовження),мій стан-гальмують моє життя,залишається молитись і чекати сприятливого моменту,життєві ціли вже мені давно відомі!.."В Багдаде все спокойно!.." Dixi.

12 августа 2020, 12:04

Змолов порцію кави у кавомолці-додатку до блендера-хотів перебити в тій,яку мені втюхали,але передумав-її потім мити,а я її подарую разом з кавою(1 кг.) і джезвою!..У блендера двигун "міцніший",так що все ОК!Семеска прийшла стосовно нової,більш симпатичної кавомолки,яку я вибрав-купив,про те,що її вже вислали мені+"ножик" отримаю:"Чудесно-расчудесно,Что зреет колосок,Что слон такой огромный,А зайчик невысок..."

12 августа 2020, 09:13

Так,ладно,з унітазом доведеться почекати-може звикну якось!..То невелика проблема-є набагато гірші і страшніщі неприємності-от,скажімо у "Мами Карли" її маму інсульт розбив-отам де горе-нещастя,що аж :"гай-гай"!Вона щодня віддає 3200-і це недорого,бо в Києві 4500!Все пізнається у порівнянні,тому висновок з цього-мені краще не вередувати!..

12 августа 2020, 06:23

Такбля!!!Всё через сраку-доведётся купить новую"трахомудию"блядьсука,а это дохера моих денег в жопу пойдёт,сука!..Как меня заебала эта жизнь в окружении дебилов!!!!Stop!Смажене м'ясо з кетчупом для шашлику+фіолетовий базилік+чорний хліб+огірок і томати!..Це мені треба десь 5000 на ремонт,зараза!..

11 августа 2020, 16:28

(кац.)А-а-а,суккаблядь-это я увидел какой унитаз установили-блядьтупаясука-я же тебе про другой рассказывал!!!Все "бабки"-"по-пизде пошли,идиотка!!!Как я заебался зависеть от таких!!!!Хорошо хоть не течёт,а остальное-жопа!!!Ёбаный карантин,ёбаные людишки!!!Stop!..C'est la vie!.. :^(

11 августа 2020, 13:33

Вчора,наніч,з' їв ще морозива-мрія дитинства здійнилася нарешті!Дратує мене вираз:"Нельзя два раза зайти в одну и туже реку!"Така ж "мудрість", як і з куркою і яйцями!!!Як же ж паскудно на душі-постійно розуміти, що були можливості, але не скористався ними-була причина!Мені б в минуле повернутись-все перемінив би!!!Як про це забyти!! Impossible!!!Stop!З цього я нарешті зробив висновки і горе тому хто стане мені поперек дороги!!!Та слабка втіха від цього-назад не повернешся і це дуже боляче!!!Stop!Прийшли "ремонтники"-встановили новенький-гарненький унітаз-скоро будуть-ТаНцІ!!!Що ще,а мати пішла платити "по-безналу" за мої "забажанки"!Ще треба окуляри купити,родимки прибрати,ніс вправити!..

11 августа 2020, 06:47

Знову підсумки цього дня сумного,як завжди-оточення не дає вирватись куди-небудь подалі від них!Шкода,що їх береже "КК"!..Завтра повинні унітаз новенький встановити-буде свято і танці навколо нього!!! ;^) Ще "по-безналу",оформимо купівлю кавомолки й ножика,бо "канторы" -настількі гнилі,що не продають свій товар,якщо замовляєш менше ніж на 200,жадібні гавны!..Я ,звісно, можу замовити більше,щоби "влізти" в цю сумму,але навіщо мені стілmки "ножиків" і кавомолок!!?Stop!Гарна "наваха",гостра як бритва-треба "полірнути" її ще!..Потім...Коли й підстрижусь...Stop!Вечірню каву вже зварив-випив і джезву вже помив,може ще морозиво з' їсти?..

10 августа 2020, 19:14

На душі:"Оууммм!"...Клятий "херантин"-кацапами зроблена пандемія і паніка, яку їм вдалося влаштувати для відведення уваги "простецов",які тепер ходять в "намордниках" і то,як захочуть що-небудь купити поїсти!.."Насрали" кацапи-тепер самі не раді-наслідки "негативної селекції",а МЕНІ-морока велика-жити в оточенні таких виродків і ублюдків!..C'est la vie...

10 августа 2020, 06:42

З' їв "біфтет"+чорний хліб,поділившись з лиПунькою-куди ж без неї?Зварив-випив кави!Зараз умиюсь і спати пора!..Може завтра підстрижусь,бо машинку вже на кухню відніс-явна ознака!..Сьогодні цілий день спав біля компа-перемикаючи його.От такая-селяві!..А!..Вчора знайшов опись і фото того павука(Підвальний павук),яких я бачив у погрібі з картоплею і боявся їх,коли бачив як вони на мене "шкірилися" випускаючи зі своїх хелицер отруту-це дуже видно було-вони випускали і засмоктували свою отруту назад!Добре,що я їх боявся-виявляється природна боягузливість-це дуже гарна еволюційна властивість-мене не вкусили!Укус схожий на укус скорпіона,я дуже розумний хлопчик був і не пхав їм своїх пальців!

09 августа 2020, 20:02

З' їв "біфштет",яким поділився з лиПунькою-все:" all right!.."Так,можна моститись спатоньки...

08 августа 2020, 19:15

Знову прокинувся,бо впав у "харчкому" від поїдання гіркого й пекучого червоного перцю зі сметаною і чарівно-смачного гарячого борщу,а хто б не впав!!?А я щей кондиціонер включив-лиПунька це оцінила й спить під холодним повітрям з нього-теж відпочиває від спеки!..Мені м'ясо смажитимуть-доведеться їсти,Пунька тут же прийде допомагати,бо як же ж без її оцінки!??Stop!Чортів "херантин"-він є навмисно зробленим,бо від того грипу "москальського" вмирає стільки ж,як і від звичайного,а у мене і не тільки всі справи завмерли!!!C'est la vie!..Ну нічого-чекаю вирішальний момент!!!

08 августа 2020, 16:42

1!Тільки прокинувся,бо спав вдень і ще хочу,а для цього треба чорного чаю ще випити...А,зранку як завжди каву пив...Помив голову,бо думаю себе підстригти,як завжди-завтра-післязавтра-після-післязавтра...Шкода,що власної жінки нема-вона мені би дуже допомогла,але:"C'est La Vie"!.."Сволоту" не вибачу,навіть після моєї смерті!!!Довго ж я формулював відповідь-аналізуючи,згадуючи,шукаючі інші відповіді,надіючись виправдати,але тепер я певен на 101% зі 100%!!!Шкода і жаль,але питання вирішено вірно-залишається тільки розібратися з наслідками!..Це майже неможливо!!!Stop!Піду ще чаю вип'ю-треба відволіктись!..

08 августа 2020, 10:03

Так-2!!, і треба оплатити, по-безналу, той "ножик"(кац.)-делать мне нехуй,но прийдётся,блядьсука-ну и хуй с ним!..А,ще поспав вдень-через те,що пообідав!..Зварив-випив вечірню каву-тепер сиджу клацаю "клаву",слухаючи relaxing jazz piano і сумую!..

07 августа 2020, 16:58

Зранку випив чорної кави,зараз пообідав розігрітими макаронами +гуляшем+чаєм СТС...Думаю,чи вечеряти чи як?..Stop!Стрижи вже давно полетіли,останні дні спеки стоять,"хєрантин",жіночки досі нема-от такая-селяві!..Ладно!..Замовив нову кавомолку,ще інший "ножик",бо "навахою" консерви відкривати й відкорковувати вино-якось дико буде!.."Дікалони" інші відібрав,але замовляти поки не буду-треба унітаз встановити-за роботу заплатити,тай морозива-шоколаду-м'яса накупити!..Ще про диван і мати треба пам'ятати!..Чекати відміни того "херантину"-щоби: "в бальничку лечь" пролікуватись і пошукати "приємностей"!Не забути про сліпу дитину-побалакати з зав.відділення,які ж вони тупі суки!!!

07 августа 2020, 12:03

Так,вечерятиму "біфштєтом"+чорної кави зварю-вип'ю й досить,бо жир на животі не спадає!..В принципі-нічого дивного!..Треба би через день їсти або коханням з коханою жінкою займатись,а так-"отрумуй і можна не розписуватись!Взявся дивитись :"Ігру престолів"-гарна казка для дорослих,яким скучно!..

06 августа 2020, 17:03

Сьогодні :поснідав-пообідав гарним борщем зі сметаною і (обов'язковою великою перчиною пекучого гіркого перцю!!!Заварив-випив чаю СТС!..;-)Дуже добре,тільки той "херантин" і відсутність власної жінки і ВІЙНА-настрій знищують!!! :-( Ну,нічого-якось розгребу ці ЖАХЛИВІ НЕПРИЄМНОСТІ,бо я нарешті розібрався,на 1459%,яка падла мені опору з-під ніг вибила,тварюка така!!!За це Я не вибачу ,навіть коли помру!!! :^( Dixi !!!

06 августа 2020, 14:32

Все як завжди і цьому треба радіти!..C'est la vie...

06 августа 2020, 06:29

Я так і думав,що щось трапиться-припливли-згоріла новенька "всепереподробилка"(після моєї "модернізації",бо це ж я-"Конструктор Самоделкин"!..Ну,а те що трохи-все ламаю-то не страшно,треба порахувати скільки Я зламав-спалив кавомолок:раз,два,три+ще одну купив,випадково(надурили-продавши не таку, як я хотів,падлюки!)Але це не може Нас зупинити-Я ще замовив=4 "дохлих"+ 1 "свіженька-новенька" приїде! "Срака-морока",але мені дуже весело!!!

05 августа 2020, 10:48

Кава! Думаємо прозоро і майже непомітно-на рівні тваринних рефлексів,а раніще майже всі думки були "надрукованими"!..То я припинив читати книги!..Пливемо далі...

05 августа 2020, 08:30

Так,день почався з того,що мені довелося випити ДВІ(!!) чашки кави замість звично-ОДНІЄЇ(!),бо мати пішла по своїх ділах,ладно...А,побрився-напахтився,з' їв бубличків і викинувши "какси", які лиПунька "напекла" і дивлячись-слухаючи телеспектакль "Часы с кукушкой"-"провалився в харчову кому"!..Зараз прокинувся і думаю дрохи!..Коли ж той "херантин" знімуть і презідента-"дурилку"посадять зі строком :"довічно" і москалів попруть з України!!?C'est la vie!..

04 августа 2020, 10:07

Зарегистрироваться


или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Sart 🐦

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы