Білочка

С нами с 10 октября 2014

На роботі. Діток своїх навчаю. Спілкуюся з Владом №2. Сьогодні вночі Максим приснився, жесть((((

23 октября 2014, 10:05

Доброго ранку)) Скільки разів собі казала, хочеш виспатися, відмикай нахуй телефон. З самого ранку дістали своїми тупими дзвінками... Ніби не може людина поспати собі у вихідний день до 11 ранку. Ну що тут такого? Полюбому потрібно десь сьогодні загуляти, набридло сидіти вдома!!!
Скучила за Максом( А від нього мороз - ну піздец просто.

11 октября 2014, 08:01

Суп вийшов дуже смачний, ням-ням)))Чекаю гостей, може друг в гості приїде. Насті погано(
Сумую за однією людинкою, за Несквіком моїм*** Сподіваюся, що ми ще налагодимо спілкування!!!
А і щось так згадала - Путін Хуйло ла-ла-ла)))

10 октября 2014, 18:33

Читала книгу і заснула))) Зараз варю супчик. Приходила хазяйка, Клавдія Петрівна, розповідала цікаві історії з минулого про нашу школу... насміялися))) Блііін, мені скучно. Що це робити??? Не дзвонить навіть ніхто( Жукова на сусідньому ліжку, також читає, і як в мені вийшло не заснути, як у мене.... ихихих... мене пре....

10 октября 2014, 16:12

Валяюся після роботи в ліжку, втомилася, але спати не хочууу... Якось сумно. Я б хотіла провести вихідні вдома, але залишилася в селі якому працюю. Вдома занадто багато людей яких я не хочу бачити, але вони не перестають мене діставати( Хочу десі відірватися, погуляти, в такому місці де мене ніхто не знає)))

10 октября 2014, 13:17

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы