Секс

Секс - это очень приятно, он развивает психику и тело, стимулируя такие эмоции, как нежность, чувство красоты, наслаждение, влюбленность, симпатию, открытость и т.д. Анонимность нашего дневника позволяет любому участнику Фрагментера писать о своем сексуальном опыте без цензуры, и многие этим пользуются, не скрывая того, что секс - значимая часть их жизни.

Все,закінчились гроші.Є ше ті usd но бляць.
Купила Олмі світшот чи як там модно говорити,СВЕТЕР блять.Бож я вже блятькаю як та чувіха,набралась.А ше замовила їй lanvin marry me на make up.Бо в Брокарді ахуєлі вкрай,за 30 мл півтори штуки!А я замовила 75 мл за 800.Ну все,з подарунком здихалась.
І да,я купила собі дві шмоти.Бархатне сексі плаття і одне фрістайл сіре байкове.Бо хулі?Весна і взагалі підсвідомість уже готується до Льошки.НІБИ Я КРАСИВІША БЛЯТЬ СТАНУ ВІД ТИХ ДВОХ ПЛАТТЬ.А шо?Я весь час чекала як свята,заслужила.Мені похуй.
Я скучаю за Льош..скоріше б він тел.купив чи що..певно спить,моє кохання.Надіюсь ці незручності ненадовго.
О все,фемілі приїхали..канєц моїх канікул.Вже напряг.

today at 15:57

Пішла раніше з роби,сказала типу тре,а насправді ПРОСТО пішла з тієї тюряги дихнути повітря.
Купила сині окуляри.Цікво протестити.
На Кбл зустріла Пднк,вірніше він мене побачив і наздогнав,в нього інгліш був...кароч 5 хв ні ачом,виніс мені два зелені корейські кіт-кати...обійнялись...думаю про те чи говорити Льо? Бо це може вилізти в сімейну драмку.Ладно побачу який звязок буде.Якщо буде ще.
Дві год гуляла вечірнім містом,the Cure мене так таращать,аж неможу.Музичний оргазм існує.І це третє задоволення після сексу і їжі.
Хочу дзвінка Льошки.Щас в нього Апіа і Паґо-Паґо і якась фігня з часовим поясом що 23 березня буде 48 годин.Афігєать,чудеса природи.Був би ще там нет...

March 22, 2019 22:43

Швидкий онлайн секс з Льошою,в перерві між його сетами.
Хочу вже знову вживу дивитись як він перебирає пальчиками бас-гітару.
Пішла взяла МФ на завтра в подарунок пахучку якусь.І придумала намалювати її,вже накинула ескіз,але повернусь ввечері з роботи ,ше раз оціню тверезим поглядом варто чи ні,бо я пригубила Текіли.Ібо в мене хуйовий день і я хочу відчути розслабон.Особливо перед ІІ зміною.
Ше я б хотіла уїбнути раніш з роби,ща гляну що там в кіно....блять якась хуйня...ладно подумаю ше.
The Cure....я розкусила малину.

March 20, 2019 11:52

Стан як завжди хвилеподібний.
Подрочила і поплакала.Бо я блять хочу справжнього сексу вже нарешті.Відчути себе бажаною.Відчути Льо всередині.Відчути що я ще жива.
59 днів...я подумала,що десь за місяць до нашої зустрічі я спробую утриматись від своїх рук.Чисто цікаво як я потім відчую огразм.
Сильний і загостений негатив щодо роби і того як атц знов починає недовольство корчити.Я все гостріше відчуваю як мене верне від роботи.Я довго не протягну вже,відчуваю що або щось зміню або я себе угроблю.
Юль віддала гаманець крутий з Алі ,типу для візиток.
їли смажене морозиво,тому вечері вже в мене не було.
І я б щас запилила шось ситне.
Але чекатиму вже ранку.
Мож Льо ща десь подзвонить...а мож ні.

March 19, 2019 23:03

Снова К. замаячил на горизонте. "Без тебя совсем крышу сносит", "маленькая моя", "не отпущу тебя никуда" и прочая сопливая херня. Не понимаю его, если бывшая беременна, а он хочет ребенка от нее, то какого хрена нужно от меня? Терпеть не могу, когда мне трахают мозги.
Пока игнорю, если достанет, скажу все прямо.
Я хоть и повернута на сексе, но лезть в чужие отношения, тем более семьи, увольте. До такого уродства я еще не докатилась. И надеюсь, не докачусь.
Помню Р2 (хах, назовем его так), мы с ним флиртовали много, хотя у нас обоих были отношения на тот момент, а когда дошло до секса, мы оба не смогли..)

March 18, 2019 10:44

Може це ще ці гормони так діють? Хоча в принипі те що я хвора на душу і так ясно.
Кажу всім що день з Олм був чудовим. І він справді був хорошим,і Львівська погода хороша,і п'яна вишня з тією фотопригодою,і тупо Мак і шмат вуличної піци.І розмови норм.
Та я весь час відчувала себе забитою.Ніякою.Нижчою расою.Унтерменшем.Я вже просто не знаю як мені здолати свій комплекс меншовартості.
Треба закривати свій рот уже щодо Льоші.Мене втомлює,бо я ділюсь щиро,а відчуваю якусь штучну реакцію від дівчат.Від усіх.
З Нст хочу обмежити трохи спілк.
Хочу кохатись.Хочу трахатись.Хочу сексу.Хочу Льошу.
Внутрішні бедра жаром обдає від бажання.А потім хвиля попускає і я "тверезію".+ весна дає своє мабуть.

March 17, 2019 22:11

Решила записаться к психологу, сама не знаю зачем...мне нужно перестать слушать чужое мнение, наверное. До тех пор как Д и еще пара человек не попытались промыть мне мозги, меня все устраивало, более того, приносило удовольствие. Что ж, посмотрим, может мозгоправ увидит что-то еще. А вдруг я стану "нормальным" человеком.
Вчера поругалась с индюком соседом, постоянно выставляет пакет с мусором на лестничную клетку, потом он стоит там по несколько дней. Хотя, боги, какая разница...
Мне нравятся его руки.
Уже несколько дней подряд трахаюсь с Р. Хотела попробовать накапливать ДПО, стало интересно повлияет ли это на меня как-то, но с ним это нереально.
Перестала высыпаться. Очень хочется спать...

March 16, 2019 08:12

Іноді згадую про траву...чи вдула б я знову якби було?
Якби наодинці,то була б спокуса.І тільки в зоні комфорту.Провалялась би в кімнаті в себе з музичкою всі три год,і нікому б не писала.Була би поза доступом.Одна.Лише одна.
Все що я в житті для себе винесла від Марії і Хуани ,це те що мені потрібна самотність в накурці ібо нахер всі,ніхто не просікає того,бо в них свої мутки.
Але цього не буде вже,я б не хотіла більше.Досвід щоденних укурок done ✔
Льо дзвонив,говорили про його фемілі,я дізналась багато різного,дуже міцно хочу його обійняти,а неможу.І трахатись.Потім знову терлись про минуле і моє і його.
Про візу я поки вмовчала.Башка і так болить.
Я кохаю і це вперше.Це востаннє.

March 16, 2019 01:01

***
Я беру на себя смелость предложить ему секс без обязательств. Предлагаю ему свою падшую до этого душу.
Пишу Ему, что «мне интересно выйти за рамки классического понимания "приличных отношений", к ним всегда можно вернуться; что основную тяжесть психологического осознания, что сломанное мне не починить, я уже пережила, и у меня, по сути, нет ни сил, ни других ресурсов, чтобы что-то с кем-то строить. Чтобы что-то отдавать, нужно для начала это иметь, накопить»
И он соглашается, ничего не теряя.
Мы становимся тем, кем зарекались не быть.

March 12, 2019 21:25

Ну, снова, здравствуйте.
Смачного траха, да и вообще траха не было на выходных!)) почему-то у меня нет настроения ни на что.
Смотрела свои старые фото. Я хочу быть такой, как раньше. Хоть и горел во мне всегда холодный огонь, раньше он был ярче. А сейчас темнее.
Решила потихоньку возвращать себя. Дожидаюсь, пока смоется темное для меня тонирование на волосах, скоро запишусь в парикмахерскую. Освежу волосы, свой пепельно-русый цвет, сделаю мелирование и тонирование и буду вновь блондинкой. Всё-таки, темные волосы совсем не моё.
Ещё скоро придёт красное пальто... буду как раньше - секс, холодность, грация, статность...

March 12, 2019 17:54

Так,цікавинки з нечистою силою,бо вчора я знов балакав з двома жіночками,які дуже сексі,але одна сидітиме 12.5 років,друга теж ненабагато менше за "особливо тяжке вбивство ":(розчленьонка!),є ще третя,але у неї більш "легка" стаття-"ненавмисне вбивство"!.."Подогрев" циганять,блядьблядьблядьссукаааа!..🤢😖Тяжко на душі!..Третю думаю лікувати...Stop! У-у-у!Чим ви,ідіотки,думали!!?Не подобається--попрощайся,залиш-кинь і йди далі,не беручи гріха на свою душу!!!😇А на вигляд:"бери і кохай!"Дуриімбецильні!😱☠💔

March 12, 2019 10:31

Ж объявился, вчера просто приехал ко мне без предупреждения, подумала о том, что не стоило вообще когда-то приводить его ко мне, как и остальных, а то мой дом уже не моя крепость.
С порога задрал платье и полез в трусики, почему-то стало противно, раньше мне нравился его напор и жесткость в сексе. А еще раньше я никогда не сравнивала их всех, только подмечала особенности, а вчера анализируя, начала сравнивать Ж с Р.
Трахаться не захотела, отсосала и отправила домой.
Простыла, хочется лежать дома, пить горячий чай и читать книги, вместо этого приходится натягивать строгие шмотки и делать вид, что у меня все прекрасно.

March 12, 2019 08:42

***
1/50
Это была большая глупость – загореться тягой к новым отношениям, едва пережив разрыв.
Мы расстались в августе, по его инициативе. Между нами не было ничего общего. Даже предвкушая подобный исход, я тяжело перенесла новость о том, что меня намерены бросить. Первая взаимность. С нулевым опытом, все происходящее между нами было для меня новым, а оттого казалось мне стоящим потраченного времени и нервов. Общение у нас не клеилось и в постели нам было нечем хвататься друг перед другом. Мне – 18, ему – 21. Стыд и стеснение. Мой романтичный настрой находил косой на его каменное желание сделать фундаментом наших отношений секс.

March 10, 2019 19:11

Антибіотики без рецепта не продаватимуть. Треба буде якось хімічити.
Президентські вибори розмежовують, вбивають довіру і впевненість у друзях.
Напруга.
Подарунки? Та навіть не дали виспатись. Неприємний дзвінок - коли тебе юзають як навігатор.І навіть без вітань.
А сама весь день вітаєш людей з ... днем народження одного локального політичного діяча.
Сексизм, протест, вимога.
М.не привітав.Та й не ждала дива, якщо чесно.Якось нагадаю, що ніразу не привітав з днем народження.
МЕ хворіє.Хвилююсь(((
Колеги проігнорили.І від металіста дзвінок не прийняла.
Взагалі не той настрій.Друзі, як можна ставитись до країни так безвідповідально, несерйозно?
Цукерок ніхто не поїв)
Мазепа про букет мовчала.

March 08, 2019 19:39

Таккккк,ранок і все таке,кава і тортик і всякі думки-бажання...Скучно Нам!Чим би себе розважити,або ким?..Ніяких "обнімашек-цілувашек"--суцільний вакуум і Я в цьому винен Сам!?.Хочаааа!..Випав я з життя і не знаю як повернутись!..А чи треба?..Піду з' їм ще тортика!..Аналізую...Прийшов до висновку...Мені не вистачає здоров'я і регулярного сексу!Який Я розумненький дурень!..Треба шукати гроші!Думав про хімічні розваги,але горілку не дуже й хочу,бо мало не здох через регулярне пиття коньяку серце "натякнуло" що воно в мені є,а про інші херовіни,кетамін,барбовал і іншу хуйню(кац.) я і думати не хочу!..О,може мені в "больничку забуриться"!??(кац.)Треба подумати!..🤔

March 08, 2019 08:51

Давно не писал, устал тусить
С сыном в кино ходили, это был его первый раз
Секса давно не было, почти было с Алиной, но нет, вообще все подружки растерялись
Хочу близкого человека рядом
Проект на финишной прямой, скоро исп срок закончится, надо к стоматологу сходить
На выхах нашел 3+3, девочки с ри быстро помогли, а еще приезжала алиса бывшая давида

March 06, 2019 20:17

Гуляла.
Лопала любимую запеченную рыбу (знаю, что в ней ртуть и тп) с овощами и черным рисом. Пока бежала в логово, мне преградил путь один еврик. Сильно фетишный, встречусь с ним скоро, я уже влюбилась на 10, возбуждаюсь и буду дрочить на него. Хочу флиртовать на встрече и чтобы почитал мне Стругацких на англ. О сексе не думаю, знаю, что меня ждет сильное разочарование и хочу отложить на потом.

Вожусь с английским. Хочу нормально общаться на нем, страдаю немного от того, что не могу получать впч с парнем, который мне нравится, сильно устаю от вслушиваний.

Весь вечер Стругацкие.

March 06, 2019 15:37

ПрокинувсьвставумивсьзваривкавинаступивнаПуньку-всімвесело!Все б нічого,але тільки що у Фразі побачив новину,що актор з "Беверлі-Хіллз 90210" помер від інсульту,чортова робота!😕Він мені не дуже подобався,бо я люблю гарних жінок,таких як Шеннон Догерті(секс-мрія мого дитинства!)Дуже сумна новина для мене,бо нагадує мені,що Я теж помру і нікуди не зможу від цього сховатись!!!😱☠😭

March 06, 2019 06:47

Мой эксперт считает-не спланированная акция,а случайный выброс неадеквата.Все это уже быльём поросло.Но кому то я не даю покоя. Старая история.Я все время кому то помнюсь.Вон пизда бывшего до сих пор меня боится.
Немного успокоилась.В целом проявила выдержку,не паниковала,спокойно ждала информацию,хоть и было моментами не по себе.Мне и так с Ним не быть,я ничего не теряю.

Ела куру из духовки.
Почистила ступни и ногти машинкой.Забавное чвств чистоты,когда нет лишней кожи на ногах.

Ан.зовет на лыжах,и в чтврг пообедать.Иногда хоч его спрс- на что он рассчитывает после того как я его тиранила и трахала страпоном?Он знает,что я только замуж.Думает меня такой муж устроит?

March 03, 2019 21:21

вчера интересно пообщалась с К , П. ночью снилось что-то необычное, слива не было.
Вставала в 8, потом легла спать еще на 2ч и кончила во сне. снилось что-то сексуальное, кончила сильно, оч приятно, проснулась от оргазма.
был месяц дпо
Мыла полы, не ем ниче с вечера. Нравится легкость, но хочется уже обожраться, получить вп.

March 01, 2019 10:59

Сидели вечером на кухне с Р, пили чай, я рассказала ему правду. На удивление спокойно отреагировал, но я заметила едва уловимое изменение в его глазах. Он спросил, что я буду делать, когда мне станет не так важен секс, когда придет возраст, требующий другого, когда будет нужен кто-то рядом. Я не ответила, сделала вид, что задумалась, странно, но я не хочу его разочаровывать.
Однако я думала об этом уже очень давно. Я не хочу старости. Не хочу видеть свои руки, лицо, тело, испещренные морщинами. Не хочу быть для кого-то обузой. Не хочу чувствовать, что во мне уже нет огня и желания, что я больше не хочу трахаться. Я лучше сброшусь с моста, прежде чем это произойдет со мной.
Хочу май.

March 01, 2019 04:52

Вчера пила вино и от скуки смотрела порнуху, в последнее время нравится смотреть на всякие "извращения", если же по-человечески, отклонения от нормы. Не потому что возбуждает, а потому что интересно. Наткнулась на секс транса с девушкой, и это даже не выглядело странным для меня.
Телефон отключила на весь вечер, не хотела ни с кем общаться. Думала о том, чтобы закончить общение со всеми нынешними партнерами (господи, как это звучит...) зарегистрироваться на сайте знакомств и искать встречи на один раз.
Я никогда так не делала, потому что серьезно отношусь к своему здоровью, какую бы жизнь не вела (мне кажется, или это тоже смешно звучит?)
По крайней мере, в тех, с кем сплю сейчас, я уверена.

February 28, 2019 05:23

Я хочу сьогодні бути комфортною,зайнятись своїми творчостями,поговорити і покохатись онлайн з Льош.Всьому цьому звісно що на заваді стоїть моя домашня комуналка.Я дико роздратована вдома лишніми рухами біля моєї кімнати і лишніми локаторами.
Зранку по дорозі на роб.розмовляла з Льо,він в той момент любив мене,а в мене мокріли трусики.Коли я лише чую що він мене хоче,то за секунду відчуваю збудження.Не уявляю як я скільки років жила і займалась сексом без цього відчуття.
Люблю його душу,мозок,зовнішність,очі,коліна,ножки,грудну клітку,животик,родимку,волосся,бороду,зубки,носик,люблю його стиль,речі,його музику.Хочю.
А,вчора Морс писав,ображений типу шо я його не згадую.Ну блін уж так і є.

February 27, 2019 10:24

Вчера Р приехал без звонка. Секс заставил меня думать, что я могла бы трахаться только с ним. Но это прошло. Он очень любит лизать, поэтому делает это охренительно, и только с ним я кончаю струйно. И почему это все сочетается с чертами характера, отталкивающими меня?
Я приняла себя такой, но иногда все же думаю, что это ненормально, что нужно завести постоянные отношения и все такое, эти мысли приходят, когда анализирую жизни знакомых, впрочем, я знаю, что не смогу, буду только мучить себя и партнера, так что к чему это все?
Чаще я все же кайфую от того, что происходит.
Мне нравится Ж, у него такое же отношение ко всему этому, вот только слишком много жести в сексе, быстро начинает напрягать.

February 27, 2019 05:13

Ты ласкал мне грудь, сначала нежно, потом дерзко сосал соски.. мы ложились на пол, я сверху, ты вгонял в меня член и двигался как бешеный, у меня сбивалось дыхание, ты трахал меня неистово и резко, ты засовывал палец мне в попу, второй рукой шлепал, ебал меня и ебал до потери сил.. я помню твою нежность и жёсткость.. мне это нравилось..

February 26, 2019 17:38

Sign up

or

What !F users say

Only today learnt about !F and created an account. Have to admit, this site is interesting and special, indeed. The idea is quite the thing! I'll be keeping my diary in spite of anything. I like this anonymity so much!
Fikus

I really enjoy reading other participants, it's so much more sincere here than in any social network.
Дынька

Such a funny idea, to keep an online diary, which can be read by anybody - and nobody at the same time.
Daryel'

I like a lot that there are no comments on !F. Here I have an impression that I am writing just for myself. I have less concern that my message will be evaluated.
!ХуеРы

I like Fragmenter very much. Now I have extra motivation to change. It's a big difference – just write to myself in a paper notebook, or write in order to share my thoughts.

Fragmenter is cool – I start to think once and again why I'm so depressed and how I came to be like that.
Туле 🌱

Fragmenter is the best thing that happened to me this year!
Sart