Морква

С нами с 19 октября 2014

Втомилася,починаю видихатися як фломастер який спочатку малював добре,а зараз все світліше і світліше...Здається що все не важко але коли ти відчуваєш себе розбитою не відчуваєш свого тіла не хочиш нічого робити то будь-яке завдання бачиться як щось не посильне що потребує напруження всіх сил і концентрації всієї енергії...Відчуття ніби ми перестаємо бути друзями,не хочимо спілкуватися та ділитися навіть буденним це віддалення я відчуваю дуже болюче...

02 ноября 2014, 10:27

Хочу жити сама в своїй власній квартирі з котиком або навть двома...ненавиджу ці толпи народу не хочу ні з ким нічого ділить,достало!!!

20 октября 2014, 19:50

Проспала першу пару але задоволена бо нічого не пропустила і заробила гарний бал...навчання в нашому вузі дивна штука ти вчишся не заради знань,а заради балів всі тупі балаболи але мають бали...надіюся що коли я закінчу навчання я матиму роботу яка мені подобатиметься і я не хотітиму здохнути від того що 5 років життя розтратила даремно.
Прямолінійність це добре але ти повинен відчувати грань між прямолінійністю і хамством...чесно я люблю буть правою це відчуття ні з чим не порівняти. Коли ти зробив щось краще за інших. Обожнюю коли мене хвалять особливо після важкої роботи яку ти зробив,таке явище як безрезультатна довга робота вганяє мене в депресію.

20 октября 2014, 16:02

Як так можна я його чекаю,а таке відчуття наче йому всеодно і він не хоче мене бачити...Я не хотіла його ображати...я вибачилась...більше не буду себе так поводити взагалі.

19 октября 2014, 17:35

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы