Алекса Кристалинська

С нами с 20 октября 2014

Сиджу в бабусi..ніби, нічого не змінилося після смерті дідуся..але є якась важкість на душі. Чогось чи когось не вистачає..
Зараз тато відвезе до сестри..як добре, що ми помирилися..сьогодні точно щось будемо чудити..
Відчуваю, що стосунки з Вадимом довго не протянуть.. Але я і не переживаю.
Якщо чесно, то хочеться поїхати в село до іншої бабусі, закритися в своїй кімнаті і сидіти там тижлень..можна і більше..
Хмм, зайшов кіт дідуся..і знову спогади..(╯︵╰,)
Ууу..хочу додому...

08 ноября 2014, 12:54

Так багато змінюється за такий короткий час..
Знову почала зустрічатися з Вадимом. Він дуже змінився..і в кращу сторону надіюсь. Але таки ревнує до кожного слупа.. Як і тоді.. Хоча зараз старається тримати себе в руках..і це радує..
Помирилася з сестрою..ми з нею не спілкувалися два місяці..дуже за нею скучила..і перше, що ми зробили - це набухалися. В клубі танцювали під шансон польку і фокстрот..розбили вазон...по дорозі додому поламали огорожу..а в будинок залазили через вікно...дуже "тихо"..Брат мав з чого поржати..
Але Емма потім всеодно нас спалила..сушняк велика штука) дідо засік, як вона з-під крана воду хлептала двома руками..а про відходняк взагалі мовчу.
Отакі в нас були вихідні)))

04 ноября 2014, 23:47

Уррра)) п'ятниця)))
З першим снігом вас...але холодно страшно. Думала, що не долізу додому.
Сьогодні на історії зарубіжного мистецтва напросилася підготувати доповідь.. А, що? Треба ж якось оцінки получати.. Це перший крок до того, щоб взятися за голову.. Надіюсь на наступну п'ятницю не облажаюсь..еех.. Гугл в допомогу..
Зараз сиджу їм соняшник..лафалафа)) але потім треба вправи робити. Блін, так м'язи болять..щей місячні...аааа..досталидостали...
Хочу бути маленькою дитинкою..!!!

24 октября 2014, 19:00

Блін, що за день.. Живіт болить. Місячні падло..ааа..ужас.
Хочеться забитися під ковдру і не вилазити..
А треба ще піти на останню пару..поїхати додому, переодягнутися..навіть не знаю, що буду одягати..і в ресторан..до тата на день народження. Хвилююся, щоб все пройшлопройшло добре. Бо тато останнім часомчасом дивний..напивається. Мама вже не може на нього дивитися. Треба брати все в свої руки.
Розказала подругам..вони дали пару порад, як з ним поговорити, щоб він заспокоївся..
Ну, спробую.. Він мене трохи слухає...
Сиджу їм..сьогодні можна.
Подзвонила подруга Лия..поділилася своїми переживаннями. Поговорили.. Уже все добре. А от Ірен взагалі совісті не маємає..віддаляється від нас..

23 октября 2014, 08:25

Отже, сьогодні третій день дієти..ЖЕРТИ хочу..а найбільше солоденького...нічого, завтра на дню народженню нажруся. Тільки потім прийдеться помучити себе.. Надіюсь в мене все получиться.
Зайнялася ворожінням на картах Таро..тепер кожний день маю сеанси..
Ворожила собі...Блін, завжди виходить, що буду вагітна.. Ви прикалуєтесь? Мені тільки вісімнадцять. І хто цей нещасний? Як витерпить мій характер? Мені вже його жаль.. Надіюсь, хоч симпатичний. Правда, дітей я хочу. Навіть дуже..
Ех, хочу додому.. І їсти..дуже хочу...
Зараз відлежуюсь в теплому ліжку і читаю книжечку..ніколи би не вилазила..
Але таке відчуття, що чогось не вистачає..чи це через голод?

22 октября 2014, 11:25

Ох..понеділок..
Не хочу на пари..може піду на дві останні. Боюсь, що через лінь в мене будуть проблеми. ''Алекс, візьми себе в руки. Починай думати головою, а не заднім місцем.'' кожний день кажу я собі... Ну, що я можу сказати про себе: ніяких особистих відносин..і все через мене, шукаю не знаю що...і ніби зустріну когось, ніби класний..але в тому і проблема, що ніби..чи це мені важко догодити.. Знаю, що не уродка..навіть дуже симпатична..але є деякі проблеми з зайвою вагою..чи тільки я це бачу? Що ж..сьогодні перший день моєї дієти..будемо бачити, що буде далі...

20 октября 2014, 08:01

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы