teenager***

С нами с 21 октября 2014

Привіт вибач що так довго незаходила, ну ти розумієш канікули ,друзі аххахаха .Ну кароч починаю знову подорож по куткам мого серця і душі і знов це звучить смішно ахахаха кароч сьогодні було класно бо я була в художкі оу є!!! І ще до мене завтра в 12 годин ранку припреця Кола щоб ми готувалися до олімпіади так так вам не почулося готуватися нє ми небудем дурачитись я вам говорю ладно спалили да ми будем дурачитись аахахаха.Ви неповірите я зараз роблю обкладинку для зошита оу є і вона така крута о і ще я сьогодні багато раз повторяла кусочок з хаусу це хореографія що б ви знали але ми чомусь її вчимо рідко ну напевне щоб ми більше розвивались як як ну незнаю як ,як.... Ладно іду творити Пака!

11 ноября 2014, 19:07

Привіт .Вибач що так довго не писала .Ну карочє пишу як було.В п'ятницю ввечері приїхав мій андр) і привіз мені велику упаковку шоколадних пластівці і ще шоколадного молока .А от в суботу було весело от так: спочатку пішла з радаками купляти всьо що мені треба було купити для роботи в художню , ми не знайшла те що мені найбільше треба був це білий маркер але пізніше коли я прийшла до дому я почала робити домашнє від репититора я невспівала і сильно нервувалась але потім андр) сказав що він забув і згадав що Юлія Володимирівна звонила і сказала що вона захворіла і заняття буде в понеділок ну а що було далі напишу пізніше бо звуть гуляти пака ☺

26 октября 2014, 09:53

Привіт.Комусь везе а комусь нє, а везе того що в останій день перед канікулами ти не пішов в школу ахаха .І в мене сьогодні щасливий день бо в мене скоро будуть обновки аааа бо я на вихідних іду з мамою і татом іду в місто купувати все що попаде в очі ахахах .Я зараз дивлюсь якісь такий брєдовий серіал що піпець.О!Кстаті про серіали я захтіла знову дивитися "Однажды в сказке" це прикольний серіал але просто на 3 сезоні він мені надоїв а тепер знову після того як пройшов рік хочеться дтвитися .І ще я завтра побачу кліща (нова клікуха паросолькі) і ще завтра буде пінгвін або як Кола його називає єдінорожка .Ладно пака а то серіал жде!

24 октября 2014, 09:37

Привіт знову я вже прийшла з худошки,похамала і поленьтяяла .В художці було весело бо ми грали "Я ніколи не..." саме прикольно вийшло в Маріне і Бірюзовіка .В Маріне вийшло так що її пришлось нафарбувати губи зеленою фарбою і на перерві піти зі мною і Колою в магазин але пока ми дійшли вона з'їла губи точніше фарбу .Ну а з Бірюзовіка ми зробила "Одна брова два глаза я дєвка із Кавказа" ахахаа але особливим було те що брова була бірюзова ахаха.Ладно ,що ще сказати. А!Згадала,я буду качати п'яту точку ,бо лівідіш хтось думає що в мене немає її спочатку хай на себе подивиться в свої 13 ,а потім вже про інших розсуждуть такшо гудбай іду качати дупцю ахахах !!!

23 октября 2014, 17:33

Привіт-привіт вибач що вчора ввечері не писала ...Але я не проце ну як ви думаєте що сьогодні сталося ?Ну?Правильно мене взяли на олімпіаду з географії!Хоча я її толком не знаю . І це приставте взяли через 6 з контрольної — просто піпець.А в мене зараз сидить моя рідна Кола .А тепер знову про школу в нас сьогодні небуло німецької,фіз-ри і англ.мови а іще сьогодні зранку був такій дощара що я аж вся до ниточки промокла і що ви думаєте ?Конєчно мама мусила через двоюрідного брата(він нравиться "Герміоні") передавати чоботи .Ну ладно пака а то ми з Колою будем біситься а і ще тре випити вітамінка. Ахахахаха)))

23 октября 2014, 10:59

Привіт я вже прийшла зі школи зараз їм музикальний суп ,а потім буду пити вкусняйші вітаміни ням-ням і що ще васм розказати .О! Сьогодня вчитель приніс результати з контрольної з географії і в мене 6 повірте це не найгірша оцінка того що найкраща 8 і моєї Коли .А потім іде 6 у трьох учнів . Карочє всьо збс . І ви неповірите перший раз в житті Кола списала з мене домашнє причьом з геометрії це просто ааааа!!!І я тікішо це зрозуміла ...Кумендо правда .А ще нас відпустили раніше бо фіз-ри не було😥😥а і ще в Юріка (вчитель з фіз-ри) новий костюм той костюм такій прикольний не то що раніше фу! ахаха !!! Ну всьо пака а то вітамінки пора пити😜😜

22 октября 2014, 11:39

Знову привіт я вже зробила урокі ,склала сумку ,підготувала все ,но зараз самий главний момент я домовляюся за подарункок своїй подрузі це буде букет з повітряних кульок клас!!!Мене мама припрягла розчісувати свою волосню а в мене її багато ... Та я не проте я ,я про ем .... Дайте подумаю...А я про то що я нерозповідала ще нікому це те що мені почав подобатися один хлопчина і клікуха від мене для нього парасолька навіть незнаю чого так аххах .Ладно я іду спати бо вже очі самі закриваються самі хм)))Проте так нехочеться прощатися але бувайте☺☺

21 октября 2014, 20:11

Привіт знову.Вже прийшла з худошки і вирішила написати .Я зараз дожовою остані шмати плову і берусь чаю з малинкою ням-ням.А і ще дивлюсь відео про амереканськіх тінейджерів.Дивлячись ці відео я розумію що такого в нас не буде і я ще більше хочу в Америку але пока в мене границя на хотіння в Польщу .А ось я вже зробила перерив на 20 хв і я зрозуміла що одна людина портить мені все в плані того що я хочу здобути але в результатах кращою виходжу я . Але як це ?Я нерозумію....Ладно іду зроблю уроки .Такшо жди жди мене мій щоденнику ахахах

21 октября 2014, 16:57

Привті любий щоденнику чи як там починати ну карочє привіт.Мені порадила цей сайт моя the best friend .Чесно кажучи я думала це якась фігня но коли вона почала писати ,мені сподобалось і я подумала "Хмм....Потрібно спробувати " і як бачите я тут.Ну то я вважаю скоріше почати подорож по куточкам моєї душі,серця і тд. Це так звучинь як буто я якась фіфа але це не так ну що ж, а яка почитаєте пізніше....А і ще скажу пару слів що сталося за неповний(тільки половину) цього дня.Я встала як на диво ще не було 7 і далі я пішла в школу пришла поїла це звучить так банально, що я розуміла, що мені потрібно йти в мою милу і прикрасну художню школу ясну.Ахаха так сказала як поетеса ахаха ну все бувайте!!!

21 октября 2014, 11:37

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы