та, що завжди молиться

С нами с 6 декабря 2014

Як ж мало треба для щастя. Поговорити 15 хвилин з людиною, якою вважаєш близькою і все. Ти в цьому настрої декілька днів. Прокручуєш вашу розмову знову і знову.
Я була жорстка з тобою. Тобі здається це подобається. Сам мене провокуєш.. І ти теж був жорстким зі мною. Сам знаєш, що заспокоююсь після наших сварок. Але це так класно. Це як сварка між левом і левицею. Вони обоє не м'які зайчики, проте все одно разом і саме такими мають бути їхні відносини. Ні з ким іншим я не випускаю емоції, як з тобою.
Чекаю нової "схватки". Готую пазурі

08 декабря 2014, 23:40

Неділя. 7 грудня. ти подзвонив. я не була поруч комп'ютера. далі я тобі дзвоню, ти збив. невже це кінець? невже от-так по-дурному розійдемся? просто переставши спілкуватись. я не хочу!
Чому ти збив? чому ти не хочеш говорити? ми і так вже майже півтора місяця не спілкувались. говори.. як ж іще люди вирішують свої проблеми крім того, що обговорюють їх? не втікай від мене, не треба..

07 декабря 2014, 18:55

П'ятниця. 5 грудня. Захистила курсову. Слава Богу :)
Щоб випустити пар з голови і думок пішла прогулятися. Зайшла в біжутерію і вибігла звідти. Якщо уявити дівчат з такими страшними прикрасами, то перестає бути дивно, чому вони не можуть знайти собі хлопця. Далі магазин рукоділля. Тут цікавіше. Купила маленькі деталі: блистючі камінчики, які я приклею на папір у формі сніжинки у своїх листам друзям за кордон. Новий рік скоро, як-не-як) І малееесеньку скляну пляшечку. Влітку я поставлю туди кульбабку (білу). І буде в мене завжди при собі літо..
Далі пішла за солодощами. І в книжковий магазин. Зупинилася у відділі "Кулінарія" і "Дитячий куток". Діти таки прекрасні)Просять принести їм шкарпеток

07 декабря 2014, 00:02

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы