Fentestik

Студент-філолог, 19 років. Люблю читати, мандрувати з допомогою ноутбука та інтернету (бо на справжні мандрівки завжди не вистачає грошей), колекціоную фігурні дироколи і афоризми. Мабуть, прозвучало трошки пафосно і нудно, але кажуть, що я цікавий персонаж :)

С нами с 21 марта 2015

Зважаючи на попередній фрагмент, я впевнений, що мені завжди не вистачатиме 701 символу. Але намагатимуся бути компактним)
Що ж, зараз вечір. За вікном так гарно, так тепло, у повітрі вже пахне справжньою весною. На столі у мене багато Шевченка (готуюсь до семінарів), а в душі справжній "веснун". Кажуть, на хлопців впливає весна, а на мене справді "веснун", чи "висняк", ахахаа) Шалено подобається один хлопець, мабуть, багато хто засуджує мене, і я себе теж, повірте. Я теж вважаю, що все це неправильно, але не можу нашептати своїй свідомості "тс-с-с-с", хоч відчайдушно намагаюсь змінитися. Таке враження, що блукаю лабіринтом. Киньте мені хтось карту, бо я не знаю, куди йти далі!

21 марта 2015, 18:21

Привіт, Той-Хто-Зараз-Це-Читає!
Певний період свого життя я постійно веду щоденник, але навіть у ньому я не можу бути відвертим сам із собою - завжди боюся, що хтось наткнеться на нього і прочитає. Дві хвилини тому в рядку пошуку Ґуґл набрав "онлайн щоденник", наткнувся на Фрагментар і зацікавився. Має бути цікаво)
Трішки порефлексую і розкажу щось про себе. Я студент-філолог, 19 років. Навряд я чимось виділяюсь у натовпі - усі почуття заховано під густими віями, під довгою гривкою. Це наче театральна завіса. Бо поки завісу не піднято, можна не одягати маски. Поки ніхто не бачить, можна бути самим собою і ні перед ким не виправдовуватися. Ага, ще я гей. Гей, який намагається змінитися...

21 марта 2015, 13:41

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы