Настя Дзюбенко

С нами с 14 мая 2015

Давно, я сюди не писала. Ми розійшлися з Сергійом. Так, я кажу всім, що мені всеодно, що ми розійшлися. Але ні. Я до нього звикла. До його рук, до його поцілунків. І якби я не показувала свій пофігізм він щось таки для мене означав. Не любов, не симпатію, а прив'язаність. Я зрозуміла, що швидко прив'язуюся до людей. Просто звикаю і мені всеодно, що мене використовую, брешуть. Мені дорога ця людина. Я стараю не думати про нього, але не можу. Мені потрібно з ним спілкуватися. Ми то друзі, але не переписуємося і це злить. Він не пише, а я тимпаче не буду. Тяжко розтаватися з людиною, коли ти тільки почала до неї звикати. Але на те дано нам життя аби робити спроби, робити помилки та вчитися.

20 июня 2015, 19:09

Мій день пройшов як завжди. Поки немає її все добре, але тільки з'являється вона і починається. Той мене підйобує то цей, Таня перестає щось казати і теж починає ставати на її сторону. Але те нічого. Звикла уже. Дивлюся Великий Гетсбі. Мені подобається. Фільм має сенс. Останнім часо дивлюся фільми і починаю у них бачити сенс, якийсь задум у який треба вдуматися. Я його ще не додивилася. Тому добраніч.

16 мая 2015, 20:59

Злість уже на всіх пройшла. Залишилася пустота. Сиджу чекаю поки людина напише. Хочу написати.. Але ні, я не потрібна нікому. Не хочу обтяжувати людей своїм існуванням. Ну а що? Їм і без мене краще. Таке життя!!!!!! Мені треба навчитися цінувати себе та те що у мене є. Бо так я просто втрачу дорогоцінні хвилини. Все буде добре!!! Повинно бути. Я так себе заспокоюю. У мене ж скоро випуск. Я познайомлюся з новими людьми, можливо знайду однодумців. Можливо в новому місці все стане на краще. Я буду вірити в це. Але я не хочу забувати своїх старих друзів, хоча зараз я не думаю що то дузі. Але все ж... Хочеться знайти місце де буду потрібна, де не будуть звертати увагу на мою зовнішність.

15 мая 2015, 19:29

Думала, що все добре, що є друзі, які підтримають... Але це не так. Немає у мене друзів. А є тільки ті які користуються. А ще я НЕНАВИДЖУ свій клас, якщо я до вас не огризаюся і не роблю вам нічого то це ще не означає, що потрібно з мене знущатися. Ви не розумієте як це боляче. Коли навіть подруга, яка бачить, що тобі роблять щось погане підтримує тих людей. Не захищає тебе. Як після цього довіряти і на когось покладатися???

15 мая 2015, 12:22

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы