Ledi.Di

Волшебна - на всю голову!

С нами с 18 июля 2015

сьогодні 9 вересня, я досі не можу зрозуміти що я вже вчуся в бурсі. На 30 вересня стою на очереді, думаю що всьо получиться і я поїду з відси. мене кожного дня болить голова і це не весело. а ще С хотів собі вени порізати через мене((( я не знаю що мені робити я ніби зупинилася в часі, застрягла.ця неопреділеність мене виводить

09 сентября 2015, 15:16

Доброго дня!!! в мене як на диво чудовий настрій. Мама дістала вже візу, і то значи жи мене тоже може хаберуть з відси) Радіо ESKA- в самий раз. роблю порядок, не треба рослаблятися коли настрій є... Вінні почав спілкуватися зі мною, але щоб ніхто незнав, смішно звучить, ну нічого подивлюся що буде далі, може злиняю до Польщі і всьо.

12 августа 2015, 14:07

Сьогодні проснулася десь біля 10, таке відчуття що я не памятаю що було вчора вечером, головне що нічого навіть не пила, гмм страно. Пізніше поїду на ровері до міста і до Г.П. думаю день буде спокійним не враховуючи нестерпну жару.

11 августа 2015, 08:26

Сьогодні субота 31.07.2015р-дуже цікавий день, Віка пішла зімною на зібранняю Я дуже рада. Потім ми поїли, позалапали в компі. Нині мені Пук дав телефон) Завтра їду до Буч. в Мон. буде Ватра) цікаво подивитися=)

31 июля 2015, 19:02

Хай, вот і я-печаліний чоловічок. Була на зібранні, прийшла додому і накинулася на мене печалька... Мої друзі поїхали на Дніпро, а я поняла як нудно живу. Музика не допомагає, таке відчуття що я зараз заплачу. Але в сьогоднішнім дні є і + мама посилку передала. Як я вже хочу до неї, так скучаю що то ужассс. Поскоріше б мене забрали, хоча і буду скучати за Вікою і Вінні, але перезиву якось...

26 июля 2015, 12:41

Вот в вас було таке відчуття що життя є прекрасне, хоча вже майже північ))) після фільму-Секс по дружбе, появився прекрасний настрій, хоча він завтра може зчезнути. Просто появляється куча мрій і я розумію що так не получиться і тимбільш я ще замала нажаль... Але якщо старатися відтепер йти до своїх ціль, поставити собі мету то може дійсно повезе і в мене казка буде!!! ну напевно треба спати, щоб завтра не ходити як наркоша) Па***

24 июля 2015, 20:40

ммм два дні не писала, ну занята трохи була, попрацювала. Сьогодні їздила до лікаря з оком, перший раз в житті мені робили укол в око. Казав що за три дні має бути всьо добре, надіюсь на краще. Зараз йду прибрати в своїй кімнаті, а то завтра мають привезти шафу-купе. Круто знов робота... Купила судоку собі, попробую чи я всилі розвязувати. Завтра йду на базар, мушу щось собі купити ато ходити просто так не цікаво.
Надобраніч)

22 июля 2015, 19:13

доброго вечора! Сьогодні відпочила від компютера, майже цілий день не заходила. Ну допомогла бабусі, і відпочила від віртуального світу, замітила що і реальний світ прекрасний))) Неможу розібратися що в мене з настроєм, напевно відчувається самотність... Так хочу в неділю поїхати на Дністер з Вінні) но незнаю, це ще не точні плани і вопше не люблю планувати наперед нічого. Ну напевно піду спати з своєю самотністю. Замітила одне- якщо не думати про свій настрій то не здається що всьо так погано. Завтра напевно загляну пораньше, але думаю знов занятися роботою, а то життя минає а я всьо далі з своїм компютером. Надобраніч мрійники)

20 июля 2015, 18:43

мультфільм прикольний, настрій піднявся .а ще якбі Вінні подзвонив то я була б дуже щаслива. Чекаю його дзвінка. Напевно сьогодні знову цілий день в компютері проведу, фільми, жерти... і так без змін. ХОЧЕТЬСЯ КАКОЙ-НИБУДЬ ВНЕЗАПНОЙ РАДОСТИ)

19 июля 2015, 14:05

Літо відчувається, жара невиносима, ледве прийшла додому. Настрою немає. Подивлюся мультфільм - "Семейка Крудс", може хоть настрій підніметься, але перше поїм добре... бракує обнімашок(

19 июля 2015, 11:52

да з самого ранку все мусить щось розлостити. Прасувала плаття на зібрання, ну і від води пляма є. ужас... але побачимо яку радість ще принесе цей день.

19 июля 2015, 06:40

Вот поприбирала, і щоб вбити час дивилася фільм "Красотка\Khoobsurat (2014)"- вопше класний і романтичний. Казала собі що вже не буду дивитися ті романтичні фільми, но не стримуюся. Були фраза- "Если б я знала, что от любви больно. Если б я знала, что люди сходят с ума от любви. Я б кричала на каждой улице, что не надо никому влюблятся")))) Блін як би всьо було так класно як в кінах, але треба жити далі і створювати своє кіно!!!

18 июля 2015, 16:47

Привіт! Сьогодні рішила створити свій щоденник, незнаю чому саме в інтернеті, але думаю що зможу поділитися з вами цікавими подіями) Буду читати ваші записи і перебирати опит для своїх подальших нотаток.

18 июля 2015, 13:11

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы