Zveer

С нами с 19 июля 2015

Ми всі дерьмо. Які ж ми всі дерьмо!!! Стільки постів про політику, про нас молодців, про ник уйобків.. і все тільки для того шоб сховатись від себе.
Бо ж бачим, відчуваєм, яке ми дерьмо... воно ж тхне - а ми з силою закриваєм носа новинами ззовні.. ніби це спасе.. спасе .. на трохи. А потім.. а потім дозу треба збільшувати, тільки шоб не бачити і не чути своєї воні... Більше негативу з телевізора і фейсбука, більше "випєющєй несправедлівасті"!!
Але ж від себе не втічеш

04 сентября 2015, 12:30

Машка попросила не маніпулювати нею ніколи. Подумав для чого я це зробив і є пару думок:
1) Маніпуляція буває дуже навіть корисную в роботі, але схоже все по іншому в відносинах
2) В відносинах не мона маніпулювати заради своєї користі
3) Є шось спільного між маніпуляцією і актуалізацією, а також між "світлою і темною стороною", "любовю і шляхом воїна"

10 августа 2015, 11:23

5 день на Шри Ланке
В поисках жилья обнаружил визитку, которую мне сунул в поезде местный учитель, оказалось это 20 м от нашего отеля.
Зашли посмотреть - в саду полным ходом ведутся работы. Вышла жена учителя, она работет лектором в институте, занимаются животными,
много работают в лаборатории. Впервые ощущение, что встретил настоящих живых людей, для которых заработок не на первом месте.
Много мечтательно расказывала про будущий сад, хотят сделать спа-зону, место для йоги и медитаций, насадит полезных растений.
Попросила сказать свое мнение, и дать рекомендации по размещению - согласился с их вариантом).
У меня есть приятное предвкушение, посмотрим.
Хочется помочь им с садом.

09 августа 2015, 05:47

Процедура вибору.
Рано чи пізно тобі треба буде визначитись, що для тебе важливіше -
слідувати своїм принципам (шлях воїна) чи піддатись буденному щастю
(як правило поступитись своїми принципами заради близької/близьких).
Оба шляхи достойні, залишається вибрати той, що більше тобі підходить.
Правильний вибір - той, обравши який ти відчуваєш спокій і гармонію.
Якшо ти відчуваєш сумніви, коливання, періодичні кидання в сторону -
значить це не твій шлях.

07 августа 2015, 05:36

Якшо я справді вірю в те шо все, що відбувається зараз - результат дій у минулому, а все що ми робим зараз - дасть результат у майбутньому - то виходить шо немає ніякого смислу переживати про те, що відбувається зараз - бо результат вже визначений діями в минулому.
Якшо справді в це вірити - то не має взагалі ніяких підстав для страху - справа ж уже вирішена..
Треба ще якось подумати над цим

07 августа 2015, 03:09

Маша.. Найкращим компліментом в даному суспільстві я вважаю сказати - "Ти дивний"

26 июля 2015, 20:09

Прийшло розуміння шо я не пройду свій шлях без цього. Щоб побороти шум чужих думок, страху бути опозореним, осудженим, висміяним - потрібно випустити цього звіра надвір. Стати агресивним, несправедливим, гандоном, бути висміяним, битися до кінця. Тільки так я зможу розвити чоловічу енергію, стати кращим, сильнішим, стати вільним. Хочеться посміятись страху у вічі, брати всіх (себе) на слабо, поставити на карту життя.
Відчуваю радість від передчуття боротьби

23 июля 2015, 22:04

Оформив більш-менш свої думки з приводу грошей, заробітку. Якшо ти працюєш в правильному напрямку на ментальному рівні, тобто створюєш якусь цінність, накоплюєш енергію - то рано чи пізно ти будеш отримувати еквівалент (в грошах, чи інших ресурсах). Тобто не варто боятися шо в тебе шось вкрадуть чи старатися урвати кусок.. якшо ти порушуєш баланс енергії - береш не своє, халяву - енергія все рівно від тебе піде. і вже не важно - тебе обкрадуть, чи розібєш машину, чи згорить телевізор, це просто закон природи. Інше питання - створення "посуди" для накопиченої енергії. Якшо твоя ваза дирява - скільки не накопичуй - вона уйде. Також цікаво подумати про збільшення вмісту вази

23 июля 2015, 13:34

У мене складається враження шо переді мною стоїть вибір - або розвивати свою особистість - боротись зі страхами і піти в незнаний край без обмежень, забити не все і всіх і жити повним життям для себе. Або вести важку і "благородну" боротьбу за кращу долю людства. Останнє мені потрібно як "крута ціль", чомусь я вирішив, шо мені насправді важливо мати круту ціль в житті, що без неї моє життя не буде повним. Жодний з шляхів не кращий і не гірший, але я не знаю який обряти... тягне до обох..
І якшо перший можна протестити.. пожити в такому форматі 1-2, то для другого потрібно починати всерйоз і надовго. З цієї точки зору розумно почати з першого.

19 июля 2015, 15:40

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы