Майка

С нами с 13 октября 2015

Я правда стараюсь іі любити. Я кожного дня починаю спочатку, не згадуючи нічого поганого з попереднього дня. А сьогоднішній день був найгіршим. Чи вона взагалі не задоволена мною як людиною, чи як дружиною свого сина. прийшовши з роботи почалися щоденні зауваження що я не те даю дітям істи і що взагалі не так варю. Мені просто до того обідно це слухати, бо раз приготовила і все, а я з малими не можу стояти на кухні. Дівчат ніхто не забирає, у всіх справи. А я ж тоже не залізна. Я можу без відпочинку іх виховувати, але при цьому бажано мене не критикувати. я ж не лежу цілими днями. Бувають такі дні що я з ніг валюсь просто. І не обовязково обсуждати мене на всю хату, я поки що не глуха

18 ноября 2015, 22:12

Він такий аж пиздець ангелочок, а курва, яка постійно всим недовольна. Х*й з ним. Просто якщо не готовий до сімейного життя і чоловічого вчинку і самостійності, то не хер було пхати своє хазяйство в разні дири. Тому що від цього появляються діти. Маминький синочок. Удачі. Сука, достали. З самого ранку поперед горла. То не так мию, то не те варю, то не так порізала. Ааааааааа. Фініш

17 октября 2015, 14:42

Нічого в цьому житті не вирішується одним словом. Але це слово проявляється в вчинку, а вчинок уже змушує змінювати відношення до нього. Я ніколи не дозволю так відноситися до моіх дітей. Я хочу втікти від усіх, від нього. Або я зараз втечу, або прийдеться розвестись. Це вже остаточно. Я його достала, все мішає. То постіль, то діти, то крики, то жара. Не буду я догожати, мені ж ніхто не догожає. Я ж ім постійно не така.

17 октября 2015, 08:41

Поясни!!!! Поясни!!!!! Поясни!!! Що? Як??? Чому??? Ааааааааа. Мій чоловік мене геть не розуміє! Або нехоче розуміти. Да і роль чоловіка йому непасує. Якби не вагітність і настрой його сімі, то нашого сімейного життя і не було. Я впевненна. Але в душі потребую взаємності. Любові і турботи. Чашку чаю на світанку і приємноі розмови на захід сонця. Хіба я багато хочу. Моє кохання безмежне до нього, турбота здатна підняти його на сьоме небо. Але я не мама і не Катюшка, і звичайно не Люсінька. Я просто дружина, я нічого не варта.

16 октября 2015, 18:01

А кто - нибудь заметит мое отсутствие ? Иль испытает боль утраты? Конешно, кроме мамы естественно, как это больно. Боже!!! Зачем тогда на свете жить, ведь нет человека, способного меня любить!!!!! Я тащусь від цих слів! Як точно передає моі почуття. Виходить, моя проблема не така вже і єдина в світі(((.

14 октября 2015, 15:57

Мене сьогодні мучає одне питання : чому мужик який забирає мене до своєі сімі не хоче або не може мене зрозуміти???? Як мені пояснити, що мені погано??? Скільки ще я буду плакати і просити щось змінити ???? А діти виростуть і будуть памятати лише мамині сльози і татові псіхи.

14 октября 2015, 08:08

Я тут вперше) сподіваюсь сподобається! А по іншому і не вийде, тому що я самотня в цьому житті. Сама виновата. Маму ігнорю, бо хочу красивіше жити, а нову сімю ніяк не прийму ( чи вони мене ). Чоловік як завжди трудиться, бо звик ні в чому не знати потреби. Друзів у мене тут немає, а там уже і не чекають на мене. Я обірвала всі звязки там, а тут не маю до кого притулитися. І хай якою б поганою я не була, я ж заслуговую хоч на капельку щастя. Хоча є в мене два оберемки, а якби не було - вже б давно в дурку попала. Мене сьогодні мучає одне питання : чому мужик який забирає мене до своєі сімі не хоче або не може мене зрозуміти???? Як мені пояснити, що мені погано???

13 октября 2015, 22:31

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы