Танюшка

люблю слухати реп, гуляти і грати футбол

С нами с 15 сентября 2014

Дорогий щоденику
Сьогодні четвер і я сьогодні в школі знову не подумала про те шо я знову розказала чужий секрет не розуміючи цього а саме я про те шо я розказала Ані шо Діана через то шо вона захворіла і не буде справляти деньчик і тому Діана забираэ собі іі подарунок ляльку афтер монстер хай.Також в мене перестали боліти суглоби і тому завтра я швидше всього піду зранку на стадіон і тому буду пробувати істи менше солодкого і спробую похудати до зими бо зимою я знову поправлюсь.Ну все до нових записів.БАЙ БАЙ!!! :):>:};»

18 сентября 2014, 16:34

Дорогий щоденик
Сьогодні середа і я не знаю шо мені робити?Сьогодні на фізрі загубився жовтий мячик ризиновий і в мене враження шо нашому класу прийдеться скидатисяна новий мяч.Серий зламав руку а я сьогодні знову не буду йти на стадіон доти доки в мене не перестануть боліти мязи і зсвязки а ше ходила в школу з юриним портфелем.Ну все до нових записів.БАЙ БАЙ:):»

17 сентября 2014, 15:05

Я сьогодні зрозуміла шо замість йти на якісь спортивні гуртки можна ці гуртки собі організувати самій собі або ше комусь тому сьогодні же обзвоню своіх друзів і це ім скажу по телефону або вк.Завтра я не висплюсь і тому на стадіон не йду але завтра постараюся ранше лягти і проснутися раніше.Тому я завтра попробую сама собі бути фітнес тренером і діетологом.Бути більш стриманою і попробую рахувати калл.

16 сентября 2014, 20:21

Дорогий щоденику
Сьогодні вівторок і в мене э лише одна притензия до себе и це живит тому я даю соби нову ціль і це ПОХУДАТИ=\. Я не знаю шо мені робити але буду пробувати похудати,але не знаю чи вийде,але попитка не питка.Але прохання маю до себе не здаватись і я знайшла собі не тільки мету а й мету шоб не здаватись.Це бути наполегливою і думати про результат як про війну на Украіні і я маю старатися так ніби я захищаю Украіну

16 сентября 2014, 15:36

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы