Катя (дуринда)

С нами с 19 февраля 2016

Випадкова зустріч в маршрутці . я знаю що ми більше напевно ніколи не зустрінемось, але чомусь він так в"ївся в моїй пам"яті. мала імовірність що він мене запам"ятав, чи принаймні думає про мене, але я пам"ятаю

23 октября 2016, 18:25

Нові нігті. Новий колір волосся. Всі тепер кажуть що я рижа, але я не така. Мені подобається. я Щаслива

19 октября 2016, 18:12

День пройшов прекрасно. Ні на що скаржитись. Єдине що мене бентежить так відчуття тогго, що я проживаю не своєх життя. Серйозно в мене складається відчуття що все це відбувається не зі мно. Все якось дуже швидко почало відбуватись, таке відчуття наче хтось пришвидшує час. Я відчуваю себе якось дивно, але то таке. Завтра день змін. Завтра я змінюсь зовнішньо, В середині я вже почала за довго до цього змінюватись. Зміни мені подобаються, але не всі. Я проживаю щасливе життя. І мене це радує. Дечого не вистачає, але всьому свій час. Почала займатися йогою, і почала на речі дивитись з іншого боку.

18 октября 2016, 18:50

Досить скаржитись на життя. Весь час щось заважає втілювати задумане. Ви впевнені, що ви самі не створюїте цих перешкод? Світ жорстокий, я не спорю. Багато несправедливостей чекає на шляху. І чим більше ви перешкод подолаїте, тим сильнішими ви стаєте.Без проблем життя неможливе. Головне в житті мати підтримку. І зазвичай це ваші батьки. Вони ніколи не будуть заздрити вам, і реально можуть допомогти. Вони готові на все заради вас. Друзі то круто, без них нікуди, але дуже боляче стає, коли тебе найближчий друг вважає людиною, що просто захотіла і отримала те, хоча насправді то далеко не так. І як сказала одна хороша людина : " Всьому свій час". Будьте щасливі. Здійснення всіх ваших мрій

17 октября 2016, 18:54

Чому я такий переможець по життю? А? Що зі мною не так? Мені здається чи всечвіт з мене знущається, або він дає мені якісь знаки, але я їх не розумію, я нічого не розумію в цьому житті, я тупа, дура, уродіна, потвора, я нікому не подобаюсь, я не красива, я маю жахливий характер і напевно через це у мене досі немаю хлопця або ж причина не знаю в чому причина, аде викладачка на практичній сказала що скоріше всього причина в мені, і мені нада розібратись в собі, але вона це говорила чеоез те що я не вмію малювати. День чудовий, справді я щаслива, але я дучого хочу, але невідомо коли я це отримаю, і чи отримаю взагалі. Ще трохи роздумів і почнеться депресія, а я цього не хочу.

02 апреля 2016, 19:52

А, що якщо книга це привід аби зустрітись і продовжити спілкування. Да нє брєд якійсь

01 марта 2016, 14:26

Дивне відчуття в мені. Не знаю радість це, чи сум, але щось дивне відувається. Завтра перший день весни, початок навчання в університеті, да і весна накінецто. Відчуття, що скоро почнуться зміни, приємні, довгоочікувані зміни. " Сміливі завжди мають щасття" я вірю в це, і думаю ця весна багато змінить. За зиму багато чого сталось, багато змінилось, було як приємне так і неприємне, але йдуть зміни, великі зміни.

29 февраля 2016, 19:20

А зарас так образливо і боляче стало, а ж плакать хочеться. Це дурниці. Люди роблять те що їм хочеться, і я так розумію їм байдуже на те що вони можуть ранити інших, але я б теж робила все для свого щасття, але біль від цього не вщухає.
Та ні все добре.

21 февраля 2016, 13:51

Я переможець по життю....
Я вже була тут зареєстрована, але по непонятним обставинам, я вийшла з фрагментера, а пароль не помню, да і логін, кароче я ПРИНЦЕСА.

19 февраля 2016, 19:45

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Мидз 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы