Carpe diem

Обожнюю танцювати, музику, книги, проводити приємні вечори з друзями, подорожувати, шоколад, тюльпани і троянди

С нами с 7 марта 2016

Я хочу дитину!!!!! Дуже дуже дуже дуже хочу! Вже стільки часу ця всі надія десь втікає від мене. А що буде якщо так і не вийде????
Знову черговий катастрофічний напад паніки. І сум. і....і я не знаю.
Now my heart awakes to the sound of silence
And it beats to the sound of silence...

16 мая 2016, 16:58

Що робити коли здавалося б все в житті чудово, але в один момент, одна пісня, півдня на самотності і все... ти сприймаєш реальність вже по-іншому. Ти сумуєш за тим, за чим дійсно не потрібно, тобі хочеться зробити те, що дійсно не варто .
It's strange what desire will make foolish people do!

17 апреля 2016, 19:57

Важко коли в житті всі проблеми звалюються на голову одночасно. Коли бачиш таку несправедливість і байдужість серед майже рідних людей і важко коли навіть не можеш про це сказати. Якось з роками життя стає таким дивним і заплутаним... Оце лежу, думаю і так якось важко і обідно, але не за себе... Мало хто зрозуміє, але й навіщо.

24 марта 2016, 21:30

Привіт. Надіюсь зареєструвавшись тут, відбудуться зміни хоча б у моїй душі. Якось неспокійно так. Важко. Хоча і все в мене чудово. Я молода, маю чоловіка, житло, роботу. А зараз сиджу тут, пишу і не розумію що мене мучить. Надіюсь все мине. Просто не все можна розповісти навіть самим близьким рідним чи навіть друзям. Інколи навіть самій собі не можна сказати все що там десь, дуже-дуже глибоко в душі. День змарнований. Настрою немає. Напевне краще за все лягти спати.

07 марта 2016, 21:50

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы