Молочний шлях

Я це я, ревнива, власна, мнима, мене хвилює думка оточуючих, я за все тривожусь

С нами с 14 марта 2016

Все мені не те, і все мені не так. Давно не писала. В пятницю їхав тато зі своєю шлюхою, забрали мене додому. Ну хоч на проїзд зекономила. Вихідні були важкі, дуже багатт роботи, не виспалась, тому і настрій був не дуже. Т. Зводив в пятнтцю на піцу. В суботу відвідали Т. і Д., попили пива, а потім вдвох пішли на нічний сеанс в кіно. В неділю пофаобувалась, вивалила купу бабла, а стала не блондинка, а рижа. Спочатку подобалось, а зараз не дуже. З понеділка вже ходжу якась не в настрої і роздратована. Чомусь думаю про В. В нього дівка, фотки з Буковелю, і це якось так дивно. Засумувала напевно. А ще сьогодні снилось, що я зраджувала, і мені це ніби й подобалось, але знала, що це неправильно.

22 марта 2016, 22:43

1.27 і я тільки лягаю. А чому? - Бо пат. анатомія. Це ппц. Цікаво, але так дохрєніще..аааа. І ше ці хвости, вони мене мучають і вбивають. На іншому фронті - все ок

16 марта 2016, 23:26

Ожила. Прибрала в кімнаті ідеально, водичку принесла, і нарешті поїла. До ужасу хтіла м'ясо. З фарми навряд буде шось добре, надіюсь на краще, але походу буде 4. Не біда, я була ледь жива коли це все вчила. Т. підтримував на відстані, а Ж. біля мене, то в магазин, то аналізи забрала. Дякую їй за це. І своїй мамі, вона так завжди переживає(

16 марта 2016, 15:14

Чимось травонула, думала - панкреатит, зробила аналізи і УЗД, то все в нормі. Дискінезія жовчовивідних тільки, але це таке. Діастаза 64 ОД, верхня межа норми. Лежу, страждаю, ледь-ледь це написала. Завтра модуль з фарми, треба 5, а я з ліжка встати не можу, треба хоч щось поїсти.

15 марта 2016, 19:29

Мені ніби нарешті стає легше з ситуацією з колишньою сусідкою. Правда я думаю це не надовго, і скоро знову буде загострення. Поки буду радіти тому, що маю. А ще я хочу заміж, разом жити і створити сім'ю. Хоч по суті своїй я кар'єристка, але для коханої людини хочеться робити все. Думаю, з мене вийде хороша хазяйка, тим паче, що сужений мій завжди допомогає у всьому. Скоро 4 роки як ми разом, багато чого пережили., вже давно дорослі люди, я хоч і навчаюсь, але він вже цілком самостійний лікар. Вже пора.

14 марта 2016, 22:17

Я вимучена. В мене ніби і все добре, ніби і з навчанням все ок, і з любов'ю, але емоційне виснаження нікуди не дівається. Сьогодгі намагалась здати хірургію, психологію ( ото прогулюй так день, а потім мучайся) і нічого не здала, всі відправляють на відпрацювання, треба їхати по базам в суботу, а в суботу треба й додому. Засумувала за всіма своїми жах як. Хочу до мами і до милого свого, а він навіть не звонить після роботи, надіюсь просто зайнятий.

14 марта 2016, 15:29

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы