Маша

проста

С нами с 6 мая 2016

Я їду додому... )
на тиждень сподіваюсь, що мене за чей час не відрахують з університету. буду ламати систему. всі студенти перед початком сесії починають вчитись і не пропускають пари. а я - навпаки.

15 мая 2016, 10:32

все у нас в голові. ми самі вирішуємо наскільки щасливим бути або нещасним. кого любити, а кого - ні. часто образи псують дні, тижні або навіть назавжди відносини з людьми. та варто усвідомлювати істину, що ображатися - це прояв слабкості, найпростіший зі всіх можливих шляхів. ти ображений. все. крапка.
а от щоб зрозуміти, пробачити, відчути... тут потрібна сила волі. переламати себе нещасного і не піти кинувши якесь злісне слівце, а залишитись і увімкнути здоровий глузд. приглушити емоції та прислухатись до своїх почуттів. таке не всім під силу.
я стараюсь :)

12 мая 2016, 19:48

Люди ми тільки тоді, як дже сильно любимо...
Страшенно боюсь втратити свого С. Таке враження, ніби він завжди існував у моїй підсвідомості і тут втілився в життя. Вже півроку. Щодня я розчиняюсь у ньому все більше. А головне - відчуваю його любов. Навіть під час сварок.

12 мая 2016, 17:39

Поки що все йде за планом.
Ненавиджу, коли рідні зляться і не хочуть говорити. Бо що б там не сталось, головне - говорити. Тільки так ми можемо довіряти один одному. Коли в будь-якому настрої, при будь-яких обставинах, ви говорите.

12 мая 2016, 13:55

План на сьогодні. Перевіримо силу волі. Багато справ... приємні та корисні...
14:20 - спакувати сумку
15:00 - поїсти ряжанку з бананом
15:30 - тренування
16:20 - гриземо граніт науки (Лісовський, англійська)
якщо все зробила.... відпочивай. ти заслужила, мала
19:30 - пробіжка

12 мая 2016, 11:21

Нарешті я виспалась. Ще чашка кави і мій ранок буде чудесним. :)

11 мая 2016, 07:14

Мама сказала, що коли у людини є все, але немає здоров'я, то їй дуже жостко рве дах. То я вирішила, що треба насолоджуватися моментом. Бо для тиго ми, певно, і прийшли в цей світ... для насолоди. От зараз піду в душ і ляжу в тепле ліжечко, обіймаючи медведя.. чим тобі не насолода ? )

Океан Ельзи - Мовчати (Скрябін)

10 мая 2016, 19:43

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы