Добра Душа

І все на світі треба пережити,
І кожен фініш – це, по суті, старт,
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт.

© Ліна Костенко

С нами с 15 мая 2016

червень не радував погодою, але сьогодні я вже засмагаю)

04 июня 2016, 13:38

останнім часом все більше думок про майбутнє. я так чекала цього літа.... і чим ближче воно, тим стрьомніше стає. як все буде? що робити? що далі? Куди рухатись?
Хочеться просто взяти тайм-аут, пережити оте інтермецо Коцюбинського, і поки нічого не вирішувати. . .

26 мая 2016, 15:10

Я мала таємницю. І я її розділила з дорогою людиною. Я розповіла її, і на душі стало легше. Хоч я й не думаю, що її до кінця було усвідомлено. Бо це тягар. Спільний гіркий тягар. Але ж розділене на двох стає вдвічі меншим?

19 мая 2016, 17:44

Ми це зробили. Ми поїхали на річку і на славу відпочили. Довго- довго планували, і ось це сталось.
Ми сміялись, танцювали, дуріли, фотались, їли шашлик. І все було так, наче є тільки сьогодні. Ми були тут і зараз, і ніхто не думав про всілякі серйозності, що чекали на нас завтра.Давно забуте відчуття.)

18 мая 2016, 17:43

Це був би чудовий день, якби не одне "але". Пів дня йшов дощ. Ми з колєжанками запланували активний відпочинок на свіжому повітрі завтра, але прогноз погоди не радує((( може, це знак?
Хочеться на море. Моя мрія: побувати в такому куточку світу, де вода чиста-чиста, лазурна, де видно дно і кожен камінчик під водою, видно, як пливуть рибки) Я навіть знаю, куди тримати курс - це Кариби) нехай моя мрія збудеться) амінь)

16 мая 2016, 18:08

Ми їдемо додому. З одного дому до іншого. Їдемо з хорошою музикою і гарним настроєм) Вирішили випробувати новий маршрут, де менший потік авто. Що радує,так це те, що частина дороги пролягає через ліс. Я просто обожюю такі тонелі серед зелені) Щасливої нам дороги)

16 мая 2016, 10:55

Що говорять під час першої зустрічі? ну, мабуть, вітаються. І представляються. Але не буду вкладати себе в рамки. Головне, це те, чому ж я все - таки опинилася на цьому сайті.Причин кілька. Серед них : я стала втрачати навички грамотного письма. Вручну пишу дуже рідко, переважно друкую - де треба, комп сам виправить, еге ж? Зв*язне мовлення кульгає. І це людина з освітою і відповідною професією!) Але правду кажуть, що без практики ми втрачаємо навик. І так в усьому.Так що буду експериментувати - збирати думки в купу і виливати їх у щось читабельне)

15 мая 2016, 15:27

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы