нікчемний

в імені все сказано

С нами с 16 июня 2016

Гроші міняють людину. Непомітно. Назавжди. І коли це помічаєш то вже пізно, назад не повернутись. Людини нема, нема кому вертатися. Та людина помирає, народжується інша, а кохав то ти ту першу людину ( і перероджену не легко знову покохати, бо одного разу ти помічаєш що біля тебе чужа людина. І ти не знаєш кому присвятити свої почуття, начебто ось вона поруч, але коли придивишся то ні це не вона. І саме страшне що та людина цього не помічає, не розуміє. Відчуває що твої почуття до неї змінилися, але тільки ти розумієш що змінились не почуття змінилася людина і разом відчуття почуттів. Важко описати все словами. Ще важче знову полюбити, тому що ще не охололи почуття до теї якої вже нема ((((((

24 июня 2016, 14:10

Єдиний плюс того що ми не бачимся, ми не сваримся і подумки я як 5 років тому )

23 июня 2016, 10:02

Своїми психами ти щосили намагаєшся у всіх невдачах покласти провину на мене і цим з усієї сили тушиш вогонь мого кохання, але я не святий і не всесильний колись воно піддасця тобі і потухне. Знаю ти вважаєш що воно давно вже згасло, але це не так, ти не знаєш що я відчуваю, що переживаю, так же і я мало що знаю про твої переживання. Але знай воно є, я не лукавлю. Але дуже боюся що це не надовго.
Звідки ти взяла тих мух, чому не можеш зі мною поговорити нормально. Вважаєш себе правильнішою і розумнішою, тоді зробися меньшою, стримай свої емоції і проведи хоча б одну розмову зі мною на моєму рівні, не утоптуючи мене в багно ще на початку розмови, допусти хоча б на хвилину що ти не права ...

21 июня 2016, 08:38

Ненавиджу гроші. Скільки в мене через них, сталося поганого.
Надлишок грошей зруйнував 2 сім'ї, моїх і дружини начальників, а їх відсутність руйнує нашу (
Невже дійсно люди можуть заради грошей руйнувати свої сім'ї, зовсім не бачачи в чому проблема? (

21 июня 2016, 04:12

Кохана, люба, жадана, сонечко, зіронька ясна, рідна, єдина, неповторна моя Т! Мускусе мій, бурштине, закоханість моя, місячний блиску, райський напою, мій раю, весно моя, радосте моя, дню мій, трояндо моя! Ах, усміхнена трояндо моя! Сонце моє, свічечко моя, таємнице моя, пані моя, моя повелителько, мій еміре, душе Всесвіту, мій скарбе тонкобровий! Блиск очей твоїх нездоланний. Розумнице, володарко, моя заповітна мріє! Люба Т! Королево, царице! Повелителько цілого світу! Моя золотоволоса ясноока дружино! Навіть коли я помру, ти завжди будеш у моєму серці. З пристрастю в серці, зі сльозами на очах. Ти моя кохана назавжди.

16 июня 2016, 15:00

Т, я тебе кохаю, а себе ненавиджу. як хочеться повернути років 5 назад (((

16 июня 2016, 12:58

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы