Юджин

С нами с 29 июля 2016

Три пари позаду. Я тепер знаю чому треба ходити на лекції. Все геніально - просто. У мене знаходиться час читати книги. Хтось скаже: ти ж би міг читати книгу в гуртожитку. Моя відповідь у такому випадку буде: міг, але ж не читаю. Зрозумів, що треба панікувати з приводу АрхЕОС, бо ні-чорта не шарю в цьому, а у вівторок модуль. Голодний, як вовк, але це знову наука про те, що треба готувати більше з вечора.
В загальному невеличкий звіт зробив собі по предметах: Теорія ймовірностей - погано, ДО - дуже гарно, Мат.логіка - жахливо, Диф.рівяння - добре, АрхЕОС - дуже погано, ООП - більш-менш, Укр.культура - пофіг.
І як тільки почав вчитись, то взагалі не маю часу на фріланс. Що дуже й дуже погано

19 октября 2016, 11:16

Відсидів три пари. Почав читати "Пришестя роботів". Написав модуль з теорії ймовірності. Варю макарони. Налаштований на працю. Треба відписати тому чуваку за KODI, а то він буде не в духах.

17 октября 2016, 12:00

П'ятниця - вихідний. Лє приїздила на ці три дні. Ночувала у мене у профіку. Жарили деруни. Займалися коханням. Гуляли по Києву. Посадив на потяг і сумно стало, сльози на очах. Хочеться плакати від цього всього.
Єдине, що до цих пір гріє це книга про ШІ і те, що через тиждень до Лє. Все інше поїхало з нею в Одесу.

16 октября 2016, 16:18

Дощило на вихідних. Я волонтерив на МедіаХакВікендс. Заморився страшенно. Але прикольно і поїли нахаляву і взагалі цікава штука. Дві ночі не спати лише потроху зранку це прикольна штука. Але того і всього. Ніг не відчуваю. Дві ночі ці розборки з замовниками трохи вимотали морально, але їх гроші, їх права.

09 октября 2016, 20:25

Взявся за нескладний, але й не дуже програмістьський проект: треба знайти помилки у додатку до Kodi, медіа системи, і встановити на нього скін. Занятно лише те, що на цьому можна й гроші заробляти, бо на фріалансі ніхто не береться за подібні проекти, а ще Kodi бере участь у GSoC, що радує. Ще Лє знову хворіє. Прибрався вчора, тобто тоді коли це цей пост починав я писати. Останні дні було дуже тепло, а зараз дощить. Сьогодні ще Alex Zilberman доплатив за проект 40$. Це звісно трохи підняло настрій, бо на той проект я витратив більше тижня. Але 11$ відразу ж витратив на річну підписку для фріланесерів початківців. Пройшов першу в своєму житті співбесіду, єдине "але" що вона була оналйн.

05 октября 2016, 11:49

Тиждень без прогресу.
Відходняки після університетського фесту.
Нова ціль - досконале знання Python, Machine Learning, English.
Доволі страшно за навчання в універі. Знаю, що нема ніякого сенсу вчити ті предмети, які мені не подобаються, бо від них лише тошнить і голова болить. А з іншої сторони страшно без платформи на яку можна було би обпертися. Вчиш те, що подобається, але у відповідь ти не маєш ніякого відгуку збоку правильності твоїх дій. От не люблю ці "режими вільного польоту". Краще за системою. Краще, бо так легше.
А ще це знову ця несплячка.

02 октября 2016, 01:02

Два дні провів у Одесі. Про все писати нема сенсу все одно все це запам'ятається надовго.
Оскільки це щоденник, що можливо в далекому майбутньому буду читати, то захотів запам'ятати саме незначні факти. А саме високу стелю у гуртожитку, привітну жіночку у хостелі, фалафель, жіночку, що лікує зуби у Одесі, і привітність людей з гуртожитку.

26 сентября 2016, 09:09

Лє нагадала, що не пишу у фрагментер. Як виявилося, що останній мій допис був тиждень тому, тому спробую дуже узагальнити всі події.
На вихдіних були на лекції Романко у КПІ, приїздив і ноучавав у мене в профіку Паша, гуляли з Дашкою на Андріївському узвозі.
У вівторок взявся за проект на фрілансері, два дні не ходив в універ через це.
У середу був на лекції генерального менеджера з Майкрософт у Червоному.
У четвер, тобто сьогодні, на лекції якогось чувака з Америки на Кубіку про data science, потім на ВДНХ Tech на стартап конкурсі.
Стася нагадала про себе у скайпі.
Лє дуже сильно захворіла.
Ходив до Сашка у гуртожиток.
Вивів гроші на картку.
Говорив з Бобилем.
Запропнували репетиторство.

15 сентября 2016, 17:05

- пари, пари, пари. Жарко сьогодні в порівнянні з попередніми днями.
- На вихідних гуляли вночі по Києву. Найли конус на дорозі. Забрали у профілакторій.
- У понеділок дивилися футбол і співали пісні з ТНМК і O`Torvald на Троїцькій площі. Спускалися в метро з Фоззі.
- Вчора гуляв з Дашкою на Ямі.
Щодо універу: дифури - схоже на матан і дядька цікавий практику веде, дослідження операцій - "пошук рішення" в Excel-і тільки вручну, ще, на диво, мені в останній момент виділили місце в Руденка за що напевно повинен бути вдячний Люді і Юлі, Архітектура ЕОМ - хз що це, але низькорівневе, але хз на скільки а ще зачіска у лектора шикарна хоч із сідиною, Теорія ймовірностей - фе, ООП - бе.

07 сентября 2016, 13:02

Три дні в універі. Поселився в санаторій-профілакторі з Петром. Мінуси, що нема холодильника. Гуляли з Дашкою на ВДНГ, далі з однокласниками. Сиділи в МістерКеті на Олімпійській. Перше вересня було таким: три лекції, далі ж пішли з першокурсниками гуляти. Гуляли на ВНДГ, далі на Ямі, далі стало нудно.
Сьогодні ще 2 пари

02 сентября 2016, 09:39

Два дні провів з Лє. Провів Лє на поїзд до Одеси. Точніше вона вона мене на електичку до Селещини. Сумно це все. Відчував її дотик, поцілунки, обійми на своєму тілі до самої Селещини.
Пізніше пішли у парк пити вино з Рокс, Карі, Пашою, Андрюшою і Льошею. Пісень співали. Грусно було

30 августа 2016, 08:00

Ненавиджу совок у головах моїх батьків! Вибрали картоплю. Гуляли у парку.

27 августа 2016, 20:13

Давненько сюди не писав. Не тому, що забив, а тому, що зачасту не вистачало сил писати сюди.
Взявся за роботу на тиждень. Постригся. Провів ніч з Лє. Розставив пріоритети по життю. Розмови про ІТ до 3 ночі з Владом Зубко. Забив на роботу. Зустрів Пашу з Польщі. Провів День(скоріше ніч) незалежності у Полтаві з Лє. Їли суші (бе). Сиділи біля альтанки. Пили каву в Августіні. Чекали на маршрутку на вокзалі. Спав. Гуляв з Рокс, Каріною, Пашою, Льошою, Андрюшою. Спав. Сьогодні

26 августа 2016, 07:32

Уже втретє дивлю відео виступу Молчановського в КПІ

21 августа 2016, 12:23

Ранок почався з довстановлення програм на нетбук і збирання на електричку. Так як недавно була дочитана книга "Квіти для Елджернона", то з сьогоднішнього дня відкопав закинуту книгу "Світ плаский" Томаса Фрідмана для читання в електричці. Знаходжу відображення слів Молчановського у цій книжці. Щеб пак! За його ж порадою і читаю.
Лє зустріла на запинці й ми як завжди пішли займати наше звичайне місце під вербою. Говорили, цілувалися, рукам місця не знали. Але все одно я відчуваю інколи себе невпевенно у діях з Лє. Відчуваю себе якимось школярем у цьому. Після обіду їли вареники. Валялися в ліжку. Вищипала брови. Поїхав аж під вечір. Мама наостанок нагодувала. Нудно було їхати в електричці.

20 августа 2016, 20:15

Не писав, щось давненько сюди. Але це тому, що в закладках фрагментер зник десь далеко. Але розповісти є чого. Після останнього мого запису мені відразу в один день заплатили ті чуваки і я отримав свої 100 USD і 20 AUD. Ввечері гуляли з Лє. Слухали Скрябіна. Сиділи у Львівській кав'ярні. Ходили до альтанки. Гуляли по парках. Сходили по чай і туалет у Августін. Сиділи на Співочому полі. Спішили на потяг. Запізнилися на потяг. Відразу ж з маршрутки пішов бігати з Андрюхою. До вечора спав. Нога почала боліти. Але ввечері гуляли на Коновалівці. Їли яблука і груші. Сьогодні ж бігав. Прибирав. Грав у RiseOfNations. Вставлюю Lubuntu. Посварився з дідусем. Помив ковер. Шукаю роботу. Переписка зВікто

19 августа 2016, 19:30

Скинув роботу і одному і другому. Не дороблене ні одне ні друге на сто відсотків. Проте яке полегшення позбутися від цього всього.
Риба в піці - це просто жах.
Дочитав же "Квіти для Елджернона" ще два дні назад.
Сьогодні пробіг 2 км. за 7:10.
Ввечері на мене чекає неймовірний акустичний вечір присвячений пам'яті Андрію Кузьменку в Полтаві і полуночні прогулянки з Лє.
А зараз, вперед, байдики бити!

17 августа 2016, 05:59

Літній лук у нельотну погоду. Ну тоість: погода - сука. Кажись, я так скоро звикну до електричок, що єдиною вимогою до будь-якого житла буде близькість до залізничної станції.

15 августа 2016, 17:48

У мене новий власний рекорд 7:03 на 2 кілометрах. Це приблизно як від гуртожитку до універу. Тепер точно прокидатимуся за 10 до початку пар. Хмарно і хлодно сьогодні

13 августа 2016, 06:07

Мій сервер уже приймає лише 4 типи команд (все інше клієнт відкидає): LS, LOAD, SAVE, QUIT. І все, але, щоб довести ці команди до ідеального виконання і перевірити на помилки, треба було витратити півдня. Завтра візьмусь за LS, LOAD, SAVE. А сьогодні йдемо у парк і зателефоную Лє.

І, так, це дивне відчуття з однієї сторони, що С це море можливостей, і ти відчуваєш у себе в руках, якийсь сильний універсальний і в той же час простий інструмент, але час потрачений на розробку чогось на ньому, мабуть, не вартий тих переваг, що він надає.

12 августа 2016, 16:31

Ненавиджу рядки в С !!!

12 августа 2016, 12:07

Кожного разу, як приїздю від Лє, то дивуюся на скільки у мене великий приплив емоцій і дико хочеться, щось робити корисне. Зранку побігав з Андрюхою, тепер працювати.

12 августа 2016, 06:13

Ідеальна ніч з Лє, до біса складна робота на 100$: SFTP server. Але, дідько, на чистому Сі. У мене все. Щастя і роботи всім.

10 августа 2016, 17:18

Який же я дурак, коли не можу сприймати все просто. Можу з чіпухи розкрутити вогнище. Жах. Треба худати, бо це не діло

08 августа 2016, 08:15

В початковій освіті перемога!
Весь час на електричках. Перший проект на фріласері

07 августа 2016, 14:41

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Мидз 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы