Задротка

ДУРНА ДІВЧИНА.

С нами с 16 сентября 2014

І знову він .Знову прийшов в мою школу. Чому саме в цю? Чому не в іншу? Кажуть, що в нього є брат. Не вірю .
Грав сьогодні теніс. Я дивлюсь на нього і неможу відвести очей. Заходжу на його сторінку ВК кожну хвилину. Рада бачити , що він онлайн .Але він всеодно мені не пише. Просто в друзях і все. Жаль. Боюсь закохуватися. Але це вже сталось. Можливо пройде. Побачимо.

14 октября 2014, 16:52

Закохалась.
Звати його Влад. Він красивий. Дуже. І всі говорять , що він не гарний, він нікому не подобається. Але чомусь для мене він приємний. Він не з мого міста, але сьогодні приходив у мою школу до свого друга. Бігала постійно і дивилась на нього. Можливо він подумав,що я трішка дурненька чи ще якась. Він напевне мене навіть не знає. Але мені приємно на нього дивитися. І всерівно,що ми не будемо разом. Я його кохаю.

13 октября 2014, 16:15

Влюбилась.
Этим всё сказано.

Жизнь - говно.
Любовь - говно.
Школа - говно.
Всё - говно.

18 сентября 2014, 16:01

Сьогодні встала і зрозуміла , що не хочу більше бачити своїх однокласників. Пішла в школу. Написала по хімії самостійну. І ше по алгебрі самостійну. І ше в нас сьогодні була пара фізики. Ну по ній ми теж писали самостійну. Здавали карту по географії.
на хімії в нас скучно. Думала того року , що будуть експерименти. Та їх не було. І цего року нема.
В повній жопі , якщо чесно.
хочеться спалити школу.
та в нашому місті є ще школи. треба буде всі спалити.
Зараз сижу вконтакті , переписуюсь з знайомими мені людьми. Роблю уроки .Пишу цю фігню. А потім буду вчити приповісти Соломона. Завтра на восьмому уроці буду їх здавати. Напевно це ніхто не буде читати. І я зря трачу свій час.
ну і пусть.

17 сентября 2014, 13:23

Школа- говно.

16 сентября 2014, 16:36

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы