героиня на героине

С нами с 22 сентября 2014

Добрий вечір! давненько я не писала. тому розкажу коротко. на вихідних забухала з Танюхою. з Сашою все ще не помирилась. і не буду. познайомилась з двома хлопцями Вова і Богдан. правда Вова бісить. не висипаюсь капец. написали пісню до дня вчителя. сьогодні переписувалась з Юрчиком. той сказав, що Саша зрадив їхню дружбу. все таки він лошара. гоби потріскали. йду спати) надобраніч)

01 октября 2014, 17:21

доброго дня) день сьодні так собі. вранці чуть не проспала школу.перші 4 уроки хотіла здохнути. Сьогодні мій мозок втратив дєвствєнность. пячтий урок думала-гадала де мені вектори пригодяться в житті. були думки про суїцид. але я поїла. сьогодні вперше за 5 років зрозуміла хімію. але півдня трусило. не виходить з голови думка, як кохана людина могла мене вдарити? ще жоден хлопець не підняв на мене руку! почались місячні (болиииить!!) хочу потягать кальянчіка і бухнути (завтра це і зроблю). а щяс сижу закутана в ковдрочку, наспівую ОЕ "все буде добре".

25 сентября 2014, 14:31

добрий вечір) день сьогодні не з простих. в Саши др. я пішла вже в школу. в школі все чудово, але бісять всі! ходила в бібліотеку на презентацію книги "Камертон серця" Лариси Сай - відомої у місті поетеси та моєї вчительки з основ журналітики. познайомилась з писменницею Альоною Воскобойнік та багатьма іншими поетами. всі вони чуддові люди, їх мова вигукана, мені стало аж незручно, що я не вмію так виражатись. було дуже приємно коли до мене з подругою підійшла жіночка і прочитала свій вірш про Путіна. і на цьому приємнощі закінчились. Саша, пожартувавши отримав легеньку "пощьочіну" і у відповідь зарядив мені по морді. так обідно ще ніколи не було. і це людина яка любе мене. я плачу. добраніч

24 сентября 2014, 19:23

Доброго вечора. коротко про головне: оббігала всі аптеки в пошуках того глобуліну, а його ніде нема!!! а мені треба укол зробити. обідко крч. вся така злюща я зробила відбивних, напекла печива і пішла до мого любого...компа) втикаю ще й досі, вже очі болять. Завтра в школу!!! Крч, на добраніч всім!!!

23 сентября 2014, 19:00

Добрий ранок! Сьогодні він справді добрий. На нозі вже майже нема пухлини. Нарешті завтра в школу) Завтра в коханого др, а в мене ще нема подарка...фаааак. Щяс пойду по магазинах, може щось нарию. Дуже хочу поспілкуватись з приємною людиною, але я сама....

23 сентября 2014, 08:03

Передивилась "Фізрука" і опять ревіла. Єбана боль. Жизнь тоже боль. крч, нема більше шо писати. я спати. всім надобраніч!!! надіюсь, що завтра проснусь.

22 сентября 2014, 18:11

Сьогодні почала вести щоденник. Крч, жизньболь. Єбаний стафілокок. Єбані уколи і таблєткі. Хочу вже в школу. Але ше сидітиму вдома... нога болить, страшне. Саша за день жодного разу не подзвонив. Я ж казала шо розлюбив мене, а він ще намагався доказати, що це не так...Ну бля, з боку видніше!! Так обідно... :_( ай, ну його! я багіня, йопте! я сильна - справлюсь. Так хочу піти погуляти, але ска нога болить, далеко не зайду.

22 сентября 2014, 14:15

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы