Джонні

🚷🚶
Всі історії не вигадані, збіг з реальними людьми очевидний.

С нами с 5 августа 2018

Допоміг жінці викликати таксі - почув від неї гарних слів у свій адрес більше, ніж за минулий тиждень разом.

Зупинився в книжці на моменті, де один письменник записує поток своїх думок. Не очікував, що буде багато схожих рис із моєю писаниною.
Треба знов створити приватний канал в телеграмі і почати записувати думки. Зараз шкодую, що видалив старий, хочеться знайти деякі моменти річної давності.
Може це вони вплинули на хід подій? На скільки взагалі максимально можна вірити у матеріальність думки, щоб виглядати адекватним? Яка імовірність того, що ця теорія дійсно працює? Як перестати задавати собі запитання?

Здоровий скептицизм не менш важливий, ніж здоровий егоїзм.

сегодня в 16:51

Пів ночі дико болів шлунок. Зараз теж болить. Щось передумав сьогодні їсти.
А сни які снились, просто OMG😱

Сьогодні так тепло, сонечко. Надіюсь зможу погуляти.

Не вистачає особистого простіру, місця, де я можу побути на одинці, без зайвих очей і відчувати себе в безпеці. Місця, де я можу щось покласти і не переживати, що це хтось візьме чи перекладе в інше місце. Особистий простір - це розкіш, яка мені поки дуже рідко доступна.

13 октября 2019, 08:43

Повторявся сон декілька разів за ніч, не міг це зупинити. Під ранок тільки норм заснув, але можу сказати, що виспався.
Відчуваю себе бадьорим і настрій непоганий. Хоч сьогодні вихідний, всі вдома. Заважають мені виконати нове тренування. Піду на спорт майданчик.

Вчора весь день працював в бабці з батьком. Прибирали і підрізали грушу. Вечором пішов розвіятись, щоб відволіктись від негативних думок. Ще вчора мені подарували аудіо систему: саб і дві колонки. Проте я її не забрав. Сьогодні подумав, що відмовлятись від подарунка як мінімум не гарно, людина так віддячила мені за те, що я їй багато раз допомагав у минулому. Мабуть заберу)
Але після тренування.

12 октября 2019, 08:34

Втомився, нема сил.

11 октября 2019, 20:37

"... ти знав на що йшов? Усвідомлював свої мізерні шанси на успіх? Але ти повірив у себе і ризикнув! Хай цей програш стане для тебе додатковою мотивацією. Ще більше, сильніше, працювати над собою! Тренуй свій дух, тіло і розум, щодня тренуй, щогодини. І Ти зрозумієш, коли вийдеш на потрібний рівень...
А тоді Ти відчуєш, коли краще вступити до гри."

Холодно.

10 октября 2019, 22:07

Прокинувся о 6й, нажаль не від того, що виспався, а від головної болі. Випив аспірин - полегшало.
Поки лежав у голову прийшло декілька усвідомлень. Почав записувати поток думок в нотатку, давно цього не робив. Востаннє того квітневого дня, коли все рухнуло. Я тоді написав сповідь на "мільйон" символів і видалив все нафіг. Так завершився один з етапів мого життя.

З картоплею відбій, залишився вдома. Виникло бажання прибрати в кімнаті. Це все тому що мене ніхто не заставляв це робити і взагалі не було нікого більш вдома. Заодно пропилососив на балконі, в коридорі і навів порядок на кухні.
З дому виходити сьогодні не планую, непривітно там, за фіранкою.

Далі буде.

10 октября 2019, 11:48

Останнім часом почав жити так, щоб минулий день максимально не повторювався. Новий маршут, інша музика, взуття, спосіб відпочинку і виконання буденних справ, страви тощо. А ще така банальність, як телефон, який я все життя носив тільки у правій кишені - почати носити в лівій. Чи подзвонити людині, з якою вже давно не розмовляв, або взагалі ще не розмовляв.

Разом із цими змінами в моє життя залучаються нові можливості, думки і звісно ж нові переживання та сумніви.

"Якщо болить - значить ти ще живий" ну хоча б відчуваю себе живим. А значить моя історія ще пишеться.

10 октября 2019, 03:52

"В українських цирках більше не буде тварин" - прочитав сьогодні заголовок в газеті. Закінчується епоха ведмедів на велосипеді і левів у вогняних кільцях. Залишаться тільки в моїх дитячих спогадах.

Пройшов пішки біля 8 км на свіжому (і не дуже) повітрі, прибрав надворі та на дорозі листя, грався з Джері, думав про майбутнє. А ще нова система тренувань, завтра ще спробую, вже підібрав вправи.

Сьогодні все ґуд.

"Всё как у людей" - заїло в моїй голові після пісні Нойза))

08 октября 2019, 16:27

Челленджі вже стали не такими ефективними для мене, як раніше. Вирішив погуглити що воно таке ця табата. Сподобалось) як альтернатива челленджам те що треба. Зовсім інша методика і підхід до тренування, менш затратна по часу і більш ефективна, ніж традиційні тренування - як описує автор статті. От і перевірю чи це насправді так)
Вже виконав перше тренування. Досить енергозатратно за порівняно невеликий проміжок часу (~4 хв) буду виконувати поки через день, з основним акцентом на прес.

Сьогодні сонячно, гарний момент, щоб прибрати на дворі.
Осінь 🍂

08 октября 2019, 08:23

Так кави захотілось. Але не буду на ніч вже пити. Потерплю до ранку. Завтра має бути чудовий ранок, підйом о 8й і за справи.

Бачив в ТРЦ дівчину, дуже схожу на Мінералку. Звірив риси очей і знайшов розбіжності з фото - не вона. Можна було б просто підійти і запитати, але ж не даремно я був на курсах по розпізнанню фейса (відмазався😅).

Багато гуляв. Зараз для мене пройти 10 км пішки у берцях не надто складна задача. Велопрогулянки добре прокачують виносливість і тренують ноги.

Отримав відсотки з інвестицій. Шкода, що з ВМзоною не вийшло налаштувати стабільний пасивний дохід. Треба зайти почитати що змінилось на форумі за пів року.

07 октября 2019, 19:29

Дуже втомлений. Невеликий осадок залишився через неприємну розмову з Саньою. То маніпуляції. Я знаю, що я на правильному шляху.
Трохи голова болить, від хвилювань і домашніх скандалів.

Рома Мельник. Бачив його сьогодні. Поліцейський. Але на ділі гнилий мєнт, в дитинстві теж таким був. Ахах, це в мені злість говорить. Я добре пам'ятаю ті шкільні роки, а краще б забув.

Вечір був хороший. У компанії улюбленого героя з книги і за теревенями із подругою.

Я хочу залишити всі сьогоднішні переживання сьогодні і завтра прокинутись вільним від них.
Завтра новий день, багато справ - і новий шанс стати своєю кращою версією себе.

Надобраніч

06 октября 2019, 20:42

З ранку дивився як брат з командою грають матч проти нової команди. Програли.. може то я якийсь нещасливий, бо коли приходжу до них на гру - програють майже завжди🤔
Але отримав купу емоцій, на дві години поринув у світ азарту і зі всіх сил вболівав за наших. А брата сьогодні нагородили медаллю "Кращий гравець команди") таку пушку зарядив з центра поля у ворота, красава) пишаюсь ним.

Потім, коли йшов по мості помітив зграю лебедів на річці. Спустився і спостерігав за ними) частина зграї були білосніжно білі, а частина сірі. Плавали парами, такі поважні) купив їм булочку, але вони не хотіли її їсти. Скормив рибам і сам частину з'їв)
Цікаво чому вони не полетіли у теплі краї?

05 октября 2019, 14:55

Вчора весь вечір займався усвідомленням. Усвідомленням свого Я. Хто Я, де Я і чого Я хочу.
Гуляв нічними дворами і зустрів компанію з Саньою. Хотіли маніпуляціями заставити піти з ними гуляти. Але ні, я просто пішов від них, хоч мені і справді особливо не було що робити, крім як займатись усвідомленням.
Я стримав обіцянку перед собою).

Спалось не дуже, руки і ноги крутили. В решті решт в 6 прокинувся, не взмозі більше це терпіти. Потер місця які ниють оцетом (дякую за пораду👍🏻) і це відчуття доволі швидко пройшло. Зміг нарешті норм заснути.
Взагалі у мене таке з дитинства буває, дуже рідко, але як з'являється, то всю ніч мучить. Думаю це через погоду🤔

05 октября 2019, 08:30

Сиджу на лавці. Усвідомлюю хто я і де я поособливому.

Як зараз бачу ніч, коли між садками на провулку, де згоріла фура зупиняється Волга. 04 ранку, серпень 2003. В ній моя мама з фонариком блимає в сторону нашої дев'яти етажки.
Я в цей час лежу з батьком, за 30 км в незнайомій хаті, усвідомлюючи, що мій батько загуляв з трьома дєвіцами і зараз бухій у відключці поряд.

Двома годинами раніше вона проїжджала за 15 м від мене усвідомлюючи, що чоловік з сином вже добу як повинні повернутись з дачі.
Це я вже пізніше дізнався.

А брата ще не було. Я пішов в четвертий клас все ніби забулось, але раз в декілька років згадується. Особливо в тому місці, де сиділа мама в 04 ранку...

04 октября 2019, 18:39

Психолог: не ставте собі самостійно діагнозів.
Я: все ясно, в мене Абулія.

З роботою прогорів. Шукаю варіанти тимчасового заробітку. Це виявилось складніше, ніж я уявляв.
Маю сьогодні ще одну вакансію і запасний варіант на сьогодні, якщо не вийде з нею. Правда в другому варіанті заробіток тільки в перспективі, але все ж хоч щось.

04 октября 2019, 08:17

От що правда насичений день.

Соціалізовувався😁
Хоуп схожий на мене в майбутньому, у деяких моментах принаймні.
Паша steel eggs такий паша.
Петро такий петро.
Юра відхопить дешеве приміщення, а я долю- ринкові відносини.
Давид з виду приємний поц, святоша, понадіявся на нього. Побачимо скільки в ньому порядності і чи не балабол).
З Мишкою була приємна розмова.
У 🌻 своя атмосфера, особлива :3
З Настею скоро буде маленька спільна пригода😌
Оля мовчить, іноді згадую тебе приємними думками і те як ти мені допомогла зимою з сюрпризом))
Таня вийшла на зв'язок.

А ще я багато сьогодні їздив на велосипеді. І був єдиним в шортах та футболці сьогодні) було тепло, місцями навіть жарко 👍🏻

02 октября 2019, 20:09

Так багато думок крутиться.

Знайшов ще одне альтернативне рішення радикальному. Завтра намагатимусь по ньому діяти.

Мама підпортила настрій. Не зі зла, просто вона така є. Це ніяк не вплине на моє рішення.
Тільки я відповідальний за своє майбутнє, тому буду діяти так як я вважаю за потрібне.
Організм у передчутті пригод) треба випрати сумку, бо щоденне використання вже відбивається на ній.

..Ще хочеться багато чого сказати, але не хочу, щоб це відбилось на тобі, друже. Іншим разом.
Я відчуваю, що все буде добре 😌

01 октября 2019, 20:45

Снились цікаві сни, те що не наважився (поки що👿) зробити у реальному житті - зробив у ві сні.

Заїхав до Джері по справам, пофоткав зимову одежу, в якій ніхто не ходить. Може вдасться продати на олх.

Є одне радикальне рішення на рахунок подій жовтня. Поки думаю... І йду виконувати челлендж!

01 октября 2019, 09:48

Сьогодні виконав завдання, яке довго висіло у невиконаних: вивчив новий вірш. Заодно і повторив старі, що знаю. Треба тренувати пам'ять хоч іноді, деградації і так вистачає.
Було б ще кому їх розповідати. Ну то таке.
Справи по трохи двинулись, це не може не радувати. Найважче розпочати, просто встати і почати хоч щось робити, а далі воно піде.

За роботу мають завтра подзвонити. Не знаю як краще зробити, адже в кінці жовтня треба до лікаря, зустріч з Настею, а ще Ігор приїжджає у відпуск, запрошував у гості. Всі ці три події для мене важливі, тож треба знайти оптимальний варіант. Думаю.

Настрій: один зелений кружечок, зате стабільний).

30 сентября 2019, 17:49

Вчора втратив можливість погуляти з Мінералкою. Тепер не знаю чи буде ще такий шанс.

Про сьогоднішній день не хочеться писати.
Хіба що мав приємну розмову ввечері і потім дивився Клініку. Цей серіал мене неймовірно надихає і підіймає настрій. Ще 2 сезони залишилися. Далі думаю подивлюсь Загублених.

Завтра буду вирішувати справи з роботою і купу інших.
Не знаю як краще зробити...

Хочеться обіймів. Дуже. Їх відсутність скоро знов почне виливатись у поганий настрій і негативні думки.
Боляче на душі.
Таке...

29 сентября 2019, 20:23

Ранок був так собі, навіть голова розболілась від тих криків. Але потім надиво все було добре. Ми всі разом, крім малого, поїхали до бабці і допомагали їй. Можуть же жити спокійно і не конфліктувати (ну майже), а чому вдома постійно гризуться? Бо тупо звикли все життя так жити? Мабуть.

Обтрусили весь горіх. На цей раз мені пощастило, на дерево поліз батько і мені не довелося лоскотати нєрвішки. Разом вийшло 18 відер горіхів. Здається це рекорд, ну у всякому разі більше ніж того року. Горіхи не тільки смачні та корисні, але зимою на них можна непогано підзаробити.

Лежу втомлений. Заварю собі чаю з лимоном, зроблю бутербродів з медом і під книжечку буду відпочивати))

28 сентября 2019, 16:48

Їсиш гречку 10 хв.
Далі вичищаєш зернини гречки з брекетів 20 хв.
Потім ще 10 хв вичищаєш зернини із ворсинок зубної щітки.
🤷🏻‍♂️

27 сентября 2019, 13:11

Як завжди, зараз це так тупо здається. Ті думки. Чому вночі все здається іншим? Якимось безнадійним. І позитивні моменти, які теж мали мали місце, я навіть не розглянув. А встановлення брекетів? Цей можна сказати історичний крок був зроблений саме у вересні.
І я таки схильний до надлишкової драматизації, визнаю. Це теж потрібно враховувати.
Коротше тупо це все.

Вигадав нове заохочення для виконання квестів. Не знаю наскільки вистачить азарту, будем надіятись, що на довго.

Спати хочеться, ну нічого. Головне є мотивація і план дій. Із цими двома чинниками я почуваюсь спокійніше.
Я все зможу, я молодець. Я досягну своїх мрій.

ПС. Лили, я випадково натиснув, коли серфив твою сторінку😅

27 сентября 2019, 09:11

Подзвонив батько з Польщі, сказав що повертається, вдруге. Заробив 0.
Мама вже ледь не плаче і жодні слова в світі її вже не заспокоять.
Та поверну я за нього ті кошти, сказав же. Чого так гризти себе?

Піду хоч у світі снів сховаюсь від цього піздєцу.

25 сентября 2019, 19:09

Прокинувся в граному настрої. Снилось багато пригод, відловив у деяких моментах відсилки до подій з минулого.

Капець як хочу подорожувати у своєму бусіку по світу) і записатись в тренажерний. На рахунок останнього, то це твоя ціль до кінця року, Джо. Я вірю, ти справишся з нею.

Сьогодні гарна погода. Підстрижусь, прогуляюсь. Зайду до того горе майстра, треба давити на нього, щоб зробив все як треба.

25 сентября 2019, 09:56

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Sart

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы