Макс Сила

🚷🚶
Всі історії не вигадані, збіг з реальними людьми очевидний.

С нами с 5 августа 2018

Вчора в 11 подзвонила Маша, в результаті півтори години говорили. Вона теж звільняється в понеділок 😂
Можливо зустрінемся після роботи.

Зранку почувався не дуже, знову прокинувся розбитим. Так стається, коли я засинаю не в гармонії із своїми думками, із собою.
Потім до 3х годин терпів присутність Віталіка, який пів години встановлював москітну сітку, а далі бухав в мене на кухні сам. Я відмовився і просто сидів за компанію.

Коли він нарешті пішов - тренування. Розминка, швидкий спринт містом на велосипеді ~15 км, турнік. Що буде, якщо щодня ходити на турніки? У мене зараз ідеальна ситуація, щоб провести цей експеримент.

День 1️⃣
Сьогодні підтягнувся: 11|5|3

сегодня в 14:49

Звільнився. Тепер відчуваю, ніби зробив неправильно. Все ніби налаштувалось і ось. Блін. Але заплатили реально мало, вітя казав буде 4500, по факту 4000 вийшло, разом з авансом. Ай.
Хай знайде собі оператора, який одразу буде все знати. Дебіл.

Думав настрій від цього буде чудовим, а вийшло навпаки.

Добре хоч з біржи ще сьогодні прийшли кошти, одразу закрив кредит, залишився ще мамин, думаю до кінця серпня і його виплачу.

Піду спати, не хочу порушувати напрацьований режим.

вчера в 18:56

Це ппц, не буду описувати нові преколи від віті, я вирішив, що щойно отримаю гроші на руки - скажу, що працювати н е б у д у. Дізнався, що отримаю 4500, мінімалку, Карл. При тому, шеф сказав, що я 2 тижні мав нічого не робити, а лише записувати у блокнот, а я на третій день майже повноцінно працював. Я вважаю, що заробив більше.
Коротше зважив плюси, мінуси і вирішив, що ця кантора не для мене.

Ще й Машу з'юдив, що теж хоче звільнятися 😂
От буде веселуха, якщо ми двоє не прийдем в понеділок. Виробництво зупиниться, бо крім неї і мене ніхто в тих програмах особливо не шарить. Навіть хвальоний вітя. Ок, він знає які параметри та дані потрібно вносити, але не вміє користуватись компом😅

вчера в 10:29

По трохи напрацьовую скіл. Працюватиму чи ні, але досвід є досвід, я вже вмію працювати на лазерних комплексах, листозгинному та фрезерному обладнанні. Із цих всіх мені найбільше подобалось на лазері, от би закордоном знайти роботу на ньому.
Завтра зп, але це не точно. Я вже напланував собі, якщо не дадуть - буде біль і розпач. Щось з біржи нічого теж не чути. Мало надії, але розраховую на 5к за червень.

09 июля 2020, 10:37

Що ще мене непокоїть на цій роботі - це пожежна безпека, а точніше повна її відсутність. У нас в цеху немає жодного вогнегасника, немає пожежної сигналізації, при тому, що ми працюємо з деревом, а навколо трьохфазна електромережа і легкозаймисті речовини. Аптечка є, але в надзвичайній ситуації швидко до неї не дістати.
А сьогодні вітя ще не встиг зайти, як вже почав мені пред'являти, що я не вимкнув рубильник і станок працював всю ніч. Але я точно пам'ятав, що ВИМКНУВ. Коли спустився, то побачив, що він і справді увімкнутий, але ж бля, я точно його вимикав.
Почав виясняти, виявилось його увімкнув Ігор, що прийшов раніше на роботу, але винуватий звичайно ж ніхто інший, ніж я.
Лол.

08 июля 2020, 10:32

Дощить, зараз би все кинути і просто погуляти десь у навушниках. Дромоманія.
Інтернет тут ловить тільки на вулиці, тому щоб це написати я сиджу майже під дощем. Ясно що холодно. І млосно? Ахах.

Вчора було спокійно, а сьогодні Вітя знов за старе. Це радянське виховання: на помилки треба вказувати так, щоб особа яка їх зробила відчувала себе приниженою.
Піти працювати в сільпо вже знову не здається дурною ідеєю.

Гаразд, досить нити. Хватить скігліті.
4 години лише залишилось, а в п'ятницю вже зп.

Після роботи піду на пошту за посилкою і йогуртом, буду зранку снідати кашою, від бутерів мене вже тошнить.

07 июля 2020, 10:30

Спека така, що в тіні навіть неможливо сидіти. Подобаються хмаринки: білі кораблики на синьому фоні.

На роботі більш менш спокійно, чому я радий. Сьогодні без браку, поки що принаймні. Пів зміни пройшло досить швидко.

Вирішив похуїстично відповідати Маші, трохи навіть грубив. Цікаво було побачити її реакцію на такий тон розмови, бо зазвичай я ввічливий та дружелюбний з нею... В якийсь момент почала питати що сталось і чому мій настрій так змінився. Думав вона увімкне ігнор по відношенню до мене, але це спрацювало навпаки.

Бажання звільнитись - це типова поведінка уникнення труднощів, небажання їх вирішувати. Але в будь-якому випадку зп тільки в п'ятницю.

06 июля 2020, 10:38

Вчора було неприємно засинати під скуління собаки, розривало від думки, що я не можу йому допомогти. Від цього не хотілось більше залишатися на ніч.

Сьогодні не займався, вирішив зробити вихідний, навіть на велосипеді далеко не їздив.
Завтра новий робочий тиждень, я поки що передумав звільнятись, тепер спробую іншу стратегію.

Я повинен (якщо хочу досягти успіхів),
приймати закони та правила, які від мене не залежать і які НЕ Я придумую.

Виписав питання, з відео Тимура, буду відповідати на них до наступних вихідних, далі перейду до наступного відео.

Почитаю ще Кінга і спати.

05 июля 2020, 17:20

Хочу відновити щоденнні челленджі на прес, почну із завтрашнього дня.

У мене Дромоманія, новий термін з психології, про який я дізнався і який досить точно описує мої бажання

Вечір пройшов добре, поспілкувався з сестрою, поспілкувався з Джері та з рослинками.
Сьогодні спатиму теж з відкритим вікном)

Поїхав таки на маршутці, зараз трохи шкодую вже, але ладно.

04 июля 2020, 18:24

Провів силове тренування. Спринт на велосипеді та вправи на турніку.
Допоміг якомусь малому 10 років виграти м'яку іграшку автоматі, бачили б ви його щасливе обличчя)
Це мені дуже підняло настрій.

Пообідав, прийняв душ і збираюсь до Джері)

Може для різноманітності проїхатися на маршутці?

04 июля 2020, 12:56

Ну от, знову я вийшов винуватим, про 6к зп вже можна і не мріяти. Як завжди, про те, що заготовку потрібно перевіряти ще і з тильної сторони я вже дізнався по факту.
Вітя мені вже кілька раз натякав, типу ти точно хочеш працювати? Сьогодні кажу, в мене не виходить, я допрацюю до зп і все. І що ви думаєте? Він одразу почав мене вмовляти залишитися, типу ще підвчишся, в тебе ще добре виходить, до тебе тут набагато гірші працювали, бла бла. Але я вирішив, що ні. Нащо мені цей негатив?

Із приємного: врятував бджілку, яка лежала лапками до верху в калюжі і не могла перевернутись. Взяв палочку, вона одразу ж за неї вчепилась, я заніс її у горщик з вазоном, щоб висохла. Через трохи вона полетіла))

03 июля 2020, 10:34

Сьогодні вночі багато прокидався, починаючи з 4ої години, після 7 взагалі вирішив більше не засинати. Можливо через те, що перестав ельцет пити і чайок з травами. От заварив собі чаю на ніч, подивлюсь який буде сон цього разу.
Ельцет більш не планую купувати, досить. Псоріазу я вже 2 тижні як не спостерігаю, не знаю чи варто продовжувати мазати кремом місця, де він проявлявся.
Мабуть ще сьогодні помажу і все.

Завтра п'ятниця, вже пахне вихідними і чорничним сидром)

02 июля 2020, 18:51

Ще вчора писав, що ця робота робить мене щасливішим, а сьогодні всю зміну накручую себе, що я тут не буду працювати. Вітя заїбав дорікати і кричати на мене. То те не зробив, то там не прибрав. А я звідки маю знати, що там треба прибирати і як воно має бути? З його сторони це виглядає як очевидні речі, які я маю сам догадатись, або каже я тобі вже говорив. А насправді НЕ ГОВОРИВ. Так, я буваю неуважним, це мій косяк, але зі слухом і пам'яттю в мене все ОК.
Маша мене попереджувала на початку, що він не вміє пояснити. Короче допрацюю до ЗП і досить з мене цього, знайду кращу роботу.

Омг.

02 июля 2020, 10:32

Минулої ночі буря завалила 200річний Лесин ясен, печалька. Навіть не знаю чи залишились ще в місті такі вікові дерева.

На цій роботі втомлююсь менше, ніж на минулій, це факт. Зараз, коли більш менш в'їхав у процес, вона вже не здається такою страшною, як було в перший тиждень. І хоча я відчуваю на цій роботі себе більш щасливішим - це зовсім не те, з чим я хочу працювати.

А ще, за ці слова мені мабуть видадуть пенсійне посвідчення, але мені подобається лягати спати о 10й вечора! Тож піду готовитись до сну, надіюсь сьогодні буде ніч без багатоніжок)

01 июля 2020, 18:33

Прокинувся о 5й від того, що кіт літав по кімнаті, намагаючись зловити багатоніжку, яка бігала по стінам. Бррр. Надіюсь він її зжер. Не міг довго заснути і ледь заставив себе не думати про ту тварюку. Вона не здатна зашкодити людини, хіба заповзе у вухо чи ніс😅😬

Хочу досліджувати комашок, а не це все.
На роботі все те саме, надіюсь після обіду будуть фасади, їх цікавіше виготовляти.

Як перестати ревнувати?

01 июля 2020, 10:31

Час пройшов доволі швидко, я навіть пропустив перерву, бо запрацювався. Зараз буду прописувати знову ті пази на шафу купе, ніби в'їхав як правильно, але всеодно страшно.

Кріпатури майже не відчуваю, зранку віджимався на зарядці.
От якби завжди було 4 робочих- 3 вихідних, це ідеальна схема, але заробити тоді не вийде. Цікаво скільки за червень заплатять, розраховую не менше 6 тис. Якщо так, то в липні закрию ще один кредит.

30 июня 2020, 10:37

Дочитав 8му оповідку Кінга, ця поки найстрашніша і одна з найцікавіших. Після цієї книги хочу почитати для різноманітності щось не таке страшне.

Режим. Успішно підтримую його вже 21 день, за цей час тільки одного разу ліг після опівночі, якщо не рахувати тих ночей на початку, коли зовсім погано спалося, але зараз такого не спостерігаю.

Відчуваю силу в тілі, завтра після роботи піду на спорт майданчик, але це не точно.
До речі, сьогодні займався без футболки і не відчував ніякого дискомфорту, навпаки, були приємні відчуття від цього.Чи міг я кілька років назад таке втнути? Зробити розминку з голим торсом та підтягнутись 11 раз на турніку? Аж ніяк. Це моя маленька перемога.

29 июня 2020, 17:46

Купив штани, на рубашку пошкодував) із зарплатні куплю, та синя прикольна.

Катав містом, здається, ніби я черговий одержимий герой Кінга. Пам'ятаю ту оповідку про жінку, що бігала. Я її розумію, чому їй хотілось ще і ще.
Займався в парку, сьогодні було лайт тренування, боліло зап'ястя, але зараз ніби норм.

По дорозі назад натрапив на стару жінку, яка засмагала прямо посеред доріжки. Зупинився, привітався і попросив дати мені дорогу, на що почув відмову у грубій формі. Ну ок, думаю, оскільки місця для маневру було не багато, я проїхав в сантиметрі від її лиця колесами🤷🏻‍♂️

Шкода до Джері тільки не заїхав. Вже аж в наступну суботу.

29 июня 2020, 14:35

Традиційно забув зарядне вчора взяти до Ба і зрозумів це, коли залишилось 23%🤦🏻‍♂️
Спав з відкритим вікном, уявляв, що я в лісі. Постійно було чути діяльність нічних жителів. О 4:05 заспівали півні, о 5й заспівав соловей, а о 6й сороки щось голосно обговорювали, далі були знов півні, горобці та дикі голуби. Але ніч та співучий ранок мені сподобалась)

Я вже можу підтягнутись 11 раз на турніку, єє.
Вчора та сьогодні було силове тренування на турніку.

А завтра таки вихідний, тож буде ще одне, не таке інтенсивне. А ще хочу завтра купити рубашку та штани, вже вибрав які.

Хочу у липні навідати Львів😌

28 июня 2020, 16:36

День не задався з самого ранку: прокидаюсь, бачу, що тел ніфіга не заряджався, 20% батареї. Коли вийшов на роботу - було 38.

Вирішив зранку продинамити Машу, пішов сам на роботу, і без музички, бо ж заряду впритик. Навіщо? Хз, якщо чесно, просто захотілося. Сьогодні вечором подзвонила, сказала що теж іде завтра на роботу і натякнула, що типу разом можна 👍🏻
Ладн.
Ах да, я ж завтра працюю( спершу ця новина мене дуже засмутила, але після ортодонта і покатушок на велосипеді все пройшло. Піду на 10 годину, а після поїду до Джері.
Купив йому сьогодні смаколиків і нові круті кроси собі та брату)

Зуби зараз болять капець. Поставили жорстку дугу🙄

26 июня 2020, 17:13

Заїбали ці порізи на руках, стільки за раз в мене ще не було, особливо права потерпає, епітелій в шоці.

Сьогодні допрацювати пів зміни і завтра пів зміни і тоді вихіднііі! Зайду в банк, заплачу кредит. поїду до ортодонта і в парк, потім до Джері. В пн свято, день конституції, теж не вийду, навіть якщо будуть просити.
Але до цього ще ціла доба.

Водафон теж заїбав слати мені кожен день смс, бісить мене.

Нічого, терпіння, Джо. Все буде.

25 июня 2020, 10:44

Працюю, всяка дурня лізе в голову, намагаюсь концентруватись на роботі, щоб не натупити. Ту забраковану шафу купе здається забрали, ніхто нічого не каже.

Вночі перед голубом Джонні снився кошмар, його я теж хотів описати, але передумав. Скажу тільки, що це було на старій квартирі. Вона постійно у сні асоціюється з домом, ніби цієї не існує. Голуба теж приніс туди. Мозок досі пам'ятає розташування меблів до найменших дрібниць, що і де лежить...

Позови меня с собой, я приду сквозь злые ночи.

24 июня 2020, 10:29

Голуб Джонні

Сниться мені, що я зловив голуба. Перед сном дивився відео Мішані, де він розказував про цього голуба, що не може ходити.
Коротше приходжу з ним додому, бачу що в нього заплутані лапки і в тілі стирчить голка. Починаю це все розплутувати, дістав голку, почав з ним носитись по дому в пошуках анттсептика. Чомусь мені довелося його побрити, щоб обробити рану😅
Потім напоїв, дав поклювати зерна. Радів, коли він поїв.
Думаю час відпускати його, вийшов на балкон поставив, він одразу ж злетів, але зробив невеликий круг і повернувся в квартиру до мене. Так було 3 рази, тоді я кажу ок, будеш жити в мене, назву тебе Джонні і.. будильник повернув мене в реальність.

24 июня 2020, 05:11

Досить сьогоднішнього дня, піду спати.

23 июня 2020, 18:36

Другий день тижня, рахую дні до п'ятниці. Сьогодні не без затупів, але загалом все норм. Настрій не дуже хіба, але то таке, сам себе накручую.

Прийшли сьогодні на пів години раніше, щоб раніше розпочати, але так і не вийшло. Шеф якийсь дурачок тут, незрозуміло що з себе строїть. Псує загальне враження про підприємство.

Хочеться піти з роботи і десь наодинці погуляти. Але треба працювати ж. Нічого, в п'ятницю буду тільки пів зміни, далі до ортодонта і Джанго вільний)

4 годинки і додому.

Сумно.

23 июня 2020, 10:32

Зарегистрироваться


или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Sart 🌄

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы