Думки Джо

🚷🚶
Tg: @G_Marlowe

С нами с 5 августа 2018

Назбирав майже 100 грн кешбеку з монобанку. Не настільки вигідно як здавалось одразу, але значно зручніше ніж в приваті. А ще у них непоганий депозит 18%, один з найвижчих в Україні, думаю чи варто відкривати.
Зміна майже відпрацьована, сьогодні можна сказати халявний день. Шкода не встигну на дебати, після роботи ще запис. Може трошки подивлюсь.
Вчора почав читати нову книгу, не надто подобається переклад але поки читатиму, початок непоганий.
Щось іще забув... Ааа, подражнити Мізантропа 😁
Мізантроп лох😅

сегодня в 15:10

М'яз таки потягнув, печалька, це буде заважати. Але гірше те, що доведеться зачекати з прокачуванням пресу.
Часто нехтую нормальною розминкою, не треба так, Джо.
Приснилось, що купував солодку вату. Не пам'ятаю чи їв, але ретельно вибирав смаки.
Ще снилась вона... Не буду розказувати що ми робили.
Потрібно на консультацію до ортодонта, не вчасно розпочались ці вихідні, тепер чекати мінімум 4 дні, спробую записатись на пн.
Спробую з кимось познайомитись. Хоча відверто нема бажання. Іноді з'являється хвилинне, а потім зникає, відчуття ніби я у відносинах з кимось і хочу зрадити їй😅
*Ниття про те чого мені так не вистачає.

сегодня в 03:49

Виконав сьогодні два челленджі, походу потягнув м'яз на боку. Завтра буде бобо))
Сьогодні я був близький до депресії, і навіть до провалу. Вчасно схаменувся. Хочу бути егоїстом і перестати думати про інших. Недавно вперше почув термін "здоровий егоїзм", тепер хочу розвивати це у собі.
Завтра на зміну, а після роботи по дорозі додому знов спробую записати голосове. 10 хвилин говорити монолог без зупинки. Для мене це важко, якщо чесно. Тож хочу це розвивати, це має допомогти перемогти мою мовчазність та скованість, ну як мінімум потренерувати своє ораторство. О як сказав.
А ще я пообіцяв, коли записував перший зввковий запис, що казатиму правду і нічого крім правди. А потім зізнався у тому що т

вчера в 19:34

"Я сам поховаю своїх мертвих"
Цим оповіданням Д. Х. Чейз мене трошки розчарував якщо чесно. Не було там тої іскринки, що в оповідці про Джоні, після якої я почав ставити цього автора в один ряд з Р. Чендлером.
Це оповідання дає зрозуміти, що несподівані події дають змогу побачити своє життя під іншим ракурсом. Справжні друзі пізнаються в біді, а відданість буде віддячена рано чи пізно. Лоїс чекала 5 років, поки нік побачив у ній жінку).
Поставлю цьому оповіданню 3/5, і більше не буду купляти книг з цієї серії.

вчера в 15:42

Настроїв gboard як мені подобається тай радий.
Почалась моя улюблена фаза весни, коли росцвітають дерева. Балдію від цих всіх запахів. Найкращий момент сьогодні: я сиджу під квітучим абрикосом, із чашкою смачнючого капучіно, маковиком, вітерець освіжає шкіру, а пташки співають свої мелодії.
Допоміг з прибиранням бабці, замінив усі тюлі та штори, повибивав коврики, провів операцію по знешкодженню 8ми-оких.
Ще є час до вечора, може погуляю. Думаю чи варто зустрітись з Саньою, хочеться трошки відволіктись, але це ще досі небезпечно для цілі. Я не впевнений що...
Хочеться спілкування. Хочеться комусь понити про несправедливості, на які я натикаюсь. Хз, коротше думаю.

вчера в 12:51

Дочитав книгу, спробую завтра написати висновок по ній. Двояке відчуття викликає, треба із цим переспати, може буде зрозуміліше.
Прогулявся, дощу так і не було, ну ладно. Мило побесідувати по тел, радий що вона була не проти. Цим трохи розбавив сірість цього дня. Хочеться робити це частіше.
Не пробачив би якби не спробував знов запросити. Спробував. Нічого не залишається тільки як змиритись із відповіддю.
Завтра має бути продуктивний день, а сьогодняшній вихідний я собі пробачу.
Спробую нову методику виконання вправ, цікаво.
Ну що ж.. запланую справи на завтра і спати.

17 апреля 2019, 22:32

От і нічна зміна відпрацьована. Нарешті добрався до ліжечка...
Робоча ефективність так собі, Ан постійно нив що я не працюю. А я що винуватий, що знайшов багато цікавих статей по психології, від яких важко відірватися😁 не штрафанули і вже ОК.
Помітив, що м'язи болять якось нерівномірно, на спині більше зліва, а в плечах справа, з ногами теж нема балансу. Так виходить через те, що мене ніхто не контролює зі сторони, а самому важко визначити чи правильно я виконую вправу. От би з кимось займатись, ефективність від занять була б значно більшою.
От би з кимось.. набридла самотність 😣

Годі, пора у світ снів. Виснажився...
Все буде добре.

17 апреля 2019, 06:13

А я люблю дощ. В прямому сенсі. Він приносить мені те дитяче задоволення, що й в дитинстві. Тільки тоді мені забороняли гуляти під ним, а мені так хотілось під ту серпневу зливу.. Зараз я вже не відмовляю собі у цьому задоволенні)
Одного разу я сказав своїм, що я люблю дощ і йду трохи помокнути. У відповідь мені тільки покрутили біля віска. Після того я вже навіть не намагаюсь щось пояснити, а нащо? Кажу що у мене з'явились справи, а сам одягаю капюшон, навушники і просто йду гуляти під дощем.
Ці моменти для мене завжди особливі..

А коли я сьогодні прокинусь після важкої зміни, то хочу щоб на вулиці йшов дощ.) Не сильний такий, з помірним вітром, саме такий як я люблю)

17 апреля 2019, 00:02

Боровся з негативними думками, десь тричі чи більше раз за день зловив себе на тому, що в моїй голові розвивається думка, яка мене заганяє в депрешн, отруює мене.
Дослід показав, що мені є над чим працювати у сфері особистих прав і бажань, примарно я навіть уявляю як досягти цього. Вірю в свої сили. Хочу якось візуалізувати цих 10 пунктів, щоб ефективніше їх втілювати в життя.
Послухав вчорашній запис. Я був такий серйозний, що аж страшно стало. Але так і має бути, те що я сказав для мене надважливо. Як святе письмо для фанатиків.
А що як зробити це традицією? Робити запис по дорозі додому. Думаю.

16 апреля 2019, 21:29

Підстригся. Дуже кортіло прийти додому і подивитись чи залишились якісь сліди. Так, залишились, як мене і попереджали, депігментовані плями на тому місці де були рани. Ну це мене не турбує, вони не сильно помітні, а коли трошки відросте волосся взагалі не буде видно, головне - що шкіра нарешті здорова, гладка і така приємна натдотик 😁
А ще я помітив як змінююсь на обличчі, навіть не одразу себе впізнав у дзеркалі. Здається я починаю подобатись сам собі. Трошки😁 і я розумію звідки це береться. І це - прекрасно.
Відчуваю піднесення настрою та сил від сукупності подій двох останніх днів. Сьогодні я достатньо відпочив і попрацював над завданнями. Пора на зміну збиратись)

16 апреля 2019, 15:33

Виконав вчорашній план десь на 70% - не погано. Після роботи мав можливість послухати одну розумну людину, яка змогла чогось добитися і досягти у житті. Було дуже цікаво слухати її думки, деякі з них уже не були новими для мене, але мене потішило те, що я шляхом роботи над собою зумів сам до цього дійти. Також почув багато нових думок, які мені потрібно ще переварити.
А поки треба вставати і приступати до щоденних справ. До речі їх я вже виконав 71, 71 маленьких, але важливих кроків для мене, на зустріч мріям і щастю.

"Я" - перша і головна буква алфавіту 😏

16 апреля 2019, 06:30

Знайшов вільний час, щоб написати фраг. День пройшов досить швидко, а ми з А добре попрацювали. Відчувається втома, хоча додому я швидше за все піду пішки. Треба побути наодинці з думками і зібратись з силами.
Загалом зробив 4 справи до цього часу, це норм, зважаючи на те що я на зміні. Попереду ще 3. Я зможу стати успішним, якщо втримаю таку ефективність, думаю. А поки мій статус невдаха. Це правда.
Сьогодні весь день в голові крутяться рядки з пісні, що почув по дорозі на роботу. Я вдумався і жахнувся..

...Чувства - мясо, сплюнь три раза.
К кому-то привязан? Вдумайся, "при-вя-зан"!
Чуть что - сбривайся...

15 апреля 2019, 15:24

Ну що, маю надію, що цей день стане мега ефективним для мене. Як ви вже зрозуміли я люблю планувати і вчора таки спланував для себе максимально ефективний день, всього 8 справ.
Я вже встиг поснідати і позайматись спортом, поки все ґуд.
Думаю про те що я вчора наговорив, хочеться переслухати і розвивати цю тему. Я був максимально чесним перед собою.
Хочу собі дещо пообіцяти сьогодні, якщо я скажу це в голос і щей запишу це буде мати більшу силу. Я хочу пообіцяти собі ніколи не повертатись до нарко. Категорично, в жодному разі. Соромно сказати, але в минулі декілька днів я міг перекреслити все чого досяг. Цього не буде.
Сьогодні важкий і важливий для мене день. Я хочу змінитись.

15 апреля 2019, 03:38

Завтра на роботу, треба. Хватить відпочивати. Як завжди завтра буду намагатись почати все з чистого листа, завлікати щось нове.
5 справ на завтра, може ще щось придумаю.
Гуляв, записував думки на голосове повідомлення, намагався вести беспреривний монолог. Переслухаю це через декілька днів, поки цікаво, додав я туди цікавості. Треба повторити, тоді зробити висновок. Пройшов пішки десь 6-7 км за цей час.
Сьогодні теж зараховано, Джо.

Я люблю эту мололость? І задумався на довго.

14 апреля 2019, 18:34

Сьогодні знов снилось, що я вживав нарко. Треба менше про це думати, взагалі не думати! Важко.
Позаймався спортом, читав.. заспокоює тільки те, що це входить у ті 9 завдань😅 а міг би ще з кимось познайомитись, зловив На думці що не хочу цього. Але мені потрібно це, щоб не застоюватись на місці, світ не крутиться навколо однієї дівчини, хоч якою прекрасною вона мені не здавалася б. Хах, іди добіса підсвідомість, що зараз регоче у мені. Залишу це на потім, є ще 59 днів. Розрахунки НЖ, поки не уявляю як це втнути, але радує що попрацював хоча б трошечки над цим.
Не знаю як позбавитись цих відчуттів.

14 апреля 2019, 12:49

Що не день - то не легше. Я кохаю її, розумієте? Я не можу це ігнорувати чи кудись заховати. Час від часу я виливаю це сюди чи в тг, щоб не збожеволіти.
Порахував, що за 60 днів мені потрібно виконати 42 челленджі, мінімум. Загалом все реально, треба постаратись.
Читав книгу...
Все ще думаю про травку. Чи варто до цього повертатись? Не хочу алко, куріння, порошків. Але от травка, вона могла б мені дати те необхідне натхнення на зміни. Але і з іншої сторони перекреслювати цю серію жорсткої тверезості не хочеться. Уже пів року, вау).
Вперше гуляв без шапки. Каєф) завтра підстрижусь ще, востаннє ще в армії стригся. Думаю над новою зачіскою.

Це не кінець, Джо, в тебе є шанс досягти мрії.

13 апреля 2019, 19:41

Тако. План на наступних 60 днів:
заробити мінімум 25к, поставити брекети, зробити закордонний паспорт, розробити детальний план операції НЖ, познайомитись із 5 дівчинами, не менше 5ти раз в тиждень виконувати спорт. челленджі, дочитати 2 книги, виписати 100 пунктів чого я б хотів досягти, отримати, спробувати і т.д., регулярно фіксувати прогрес у завданнях і тут.
Всього 9 завдань, час на виконання 60 днів. Це виклик самому собі, зможу виконати чи лох, слабак? Поїхали 😄

13 апреля 2019, 13:31

Добре виспався, навіть забагато, бо голова болить. Забагато думок, це теж впливає.
Подобається займатися спортом для себе. Відчуваю як змінююсь, внутрішньо і зовнішньо. Тож класно позаймався. Далі душ і сніданок, двічі😅 останніх два дні у мене звірячий апетит. Навіть тепер не можу зупинитись і поставив чайник, щоб випити кави з кексами. А ще думаю про той пиріг з шинкою😂 і з сирним соусом - це просто оргазм у моєму роті. Ну як сьогодні знову туди не зайти.
Кава має попустити голову. Далі книжка чи йти гуляти?
Вчора мені зробити 3 уколи і крапельницю, тіло знов ниє, вчора було дуже важко це ігнорувати. Добре що це було востаннє.

Падіння - не значить поразка. Вставай, обтрусись і вперед!

13 апреля 2019, 10:30

Завтра, зроблю це завтра. Хах)
Продуктивний день - зараховано.
Сьогодні я їв найсмачніший в світі пиріг з шинкою - і це походу найкраще що зі мною сталось за сьогодні, звісно після зустрічі з Джері. Він любить мене і обіймає, посміхається мені. Просто і щиро. Чому люди так не можуть? Навіщо завжди все ускладняти?
Я хочу просто виражати комусь любов і турботу. Бути собою і відчувати що я комусь потрібен. Із цим у мене явні проблеми і це я сьогодні зрозумів, коли копався у собі.
Перший крок до вирішення - прийняття.
Привіт, мені 24 і мене вже тошнить від самотності, а ще я маю купу комплексів у голові. Може мені до психолога піти?.. тут походу не вийде як з зубами.

12 апреля 2019, 18:45

Ну не знаю, на ніч певно не залишусь, нема сенсу, на одинці з природою теж не вийде. Краще трошки погостюю і піду далі гуляти. На одинці із самим собою мені комфортніше, ніж з кимось із моєї сім'ї. Такі діла малята.
Ще запланував одну справу, але вже погряз в сумнівах варто чи ні. Про це ще подумаю.
До цього часу вже виконав кілька невідкладних буденних справ.
Думаю про зміну приорітетів.

12 апреля 2019, 12:31

Хех, я це зробив силою думки? Заставив тел подзвонити їй. Цікаво)
Хотілось би щоб те що було в ночі виявилось сном, а той сон щоб був реальністю! Але ж ні. Все навпаки.
Забираю сьогодні лікарняний. Псоріазу позбавився, аж навіть не звично. В мене вперше з 8 класу немає лупи, побачу чи на довго.
Страшно було читати чим саме мене лікували, не здивуюсь якщо після таких препаратів у мене виросте третя рука.
Треба берегти здоров'я. Мені не можна хвилюватись і нервуватись. Мені потрібен спокій, регулярне здорове харчування, спорт і секс! Тоді не прийдеться кожних пів року вливати в себе літри гормональних хімікатів. Поїду на ніч до бабці, маю ще два дні, проведу їх поряд з природою.

Щось придумаю.

12 апреля 2019, 09:04

Сьогодні я задоволений собою. Цей день ризикував бути як минулі 4 чи 5? Але я знайшов натхнення. Тут, у збережених фрагментах. І почав діяти.
Не знаю на скільки це дивно, чи ні. Але я розмовляв із собою. Ставив питання і відповідав на них, у голос, я був у навушниках щоб інші думали що я хоча б по телефону розмовляю😅 але насправді я говорив до себе і знайшов на все відповіді. Так я дійшов до гармонії.
Це щось новеньке.
Запланував на завтра справи, хочу бути знов продуктивним. LtD(2), обнулив лічильник.
Можливо завтра закриють лікарняне. Час заробити трохи грошей, щоб увійти в рамки бюджету місяця.
Кайфово прийняв ванну і почитав. Приємний релакс.. буду слухати гру на піаніно перед сном.

11 апреля 2019, 20:12

Ну що, в цілому я зміг найти в собі потрібні слова, щоб виправити свою поведінку і налаштуватись на правильний шлях, з якого трохи збився.
Багато чого переосмислив за сьогодні і добре розвіявся.
Допомагав мамі на роб, знайшов класний детектив, саме такий як я люблю.
Багато гуляв.
Буду куштувати кашу булгур, із всяким, яку варю прямо в пакеті, цікаво.
Зараз 20 вечора, а на душі такий спокій. Цього мені не вистачало.
Бо по суті все добре. Я нічого не втратив, навпаки отримав досвід. Зробив з нього висновки і намітив свій майбутній шлях.
Далі по плану вечеря, ванна та детективні пригоди одного багача, який вирішив розібратися із темними справами брата.

11 апреля 2019, 17:20

Десь в 10 років, на початку червня уроків вже не було, але можна було ходити на екскурсію класом. Одного разу я пішов, але запізнився, клас вже пішов без мене, Юри, Аліни, Аліни. Да, ми в той день аж всі 4 запізнились. Не довго думаючи ми вирішили самі собі влаштувати екскурсію.
Гуляли собі містом, катались на качелях, назбирали грошей на воду і сухарікі, веселились.
Вечором домовились, що скажемо дома, що були на екскурсії з класом 😅
Прийшов я додому, а там вже знали що я не був на екскурсії, а десь шлявся. І почався на допит.. Мене питали, ніжно, грубо, з фіз силою, без, із спец. засобами.. загалом десь 4 години.
Я не розколовся 😄
А от ті на другий день сказали що все розповіли батькам...

11 апреля 2019, 14:48

Нарешті владнав справи з військоматом, тепер чекаю на компенсацію.
День якось швидко пролетів. Спільними зусиллями більш менш спланували поїздку, це має бути незабутньо. За 7 днів здійсниться моя мрія!!
Вибирав кроси, те що мені подобається коштує надто дорого, завтра зганяю ще в декілька магазів з взуттям.
А зараз можна розслабитись в ванній)
А ще дивний факт про мою сім'ю. У нас немає защіпки у ванній і ніколи не було, у ній неможливо закритись з середини, так само і в туалеті. Деяких наших гостей цей факт бентежить😅 в моїй квартирі буде защіпка, хоч не знаю від кого я там маю ховатись, але все таки.

05 марта 2019, 18:50

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Sart

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы