Marlowe

Tg: @G_Marlowe

С нами с 5 августа 2018

Температуру навіть набивати не прийшлось. Дивно, звідки?
Поступила інфа, що за 11 днів нас мають забирати. Тож планую до п'ятниці злиняти з госпіталя, всеодно вони мене ніфіга не лікують. А там вже пару днів якось на таблах перекантуюсь. Надіюсь там нічого не змінилось, доки мене не було і мене відправлять туди, куди обіцяли. В Луцьку буде задачею попасти в обл. госпіталь, там норм лікують, попасти і не виходити звідти доки мене повністю не вилікують. Якщо вийде таке провернути, то буде ґуд.
А якщо ні, в мене є план Б. Радикально, страшнувато, але цілком можливо.

Gunner, бажаю удачі та терпіння в цій жопі.✊

сегодня в 16:11

Вкололи новий препарат в день. Ну ок, встав, покульгав собі. Не пройшов і 10 кроків, як дивлюсь, навруги все стає дуже яскравим, вуха починає закладати, а ногі стали дуже важкими. Ого подумав, розвертаюсь, кажу мені щось недобре... Хтось мене підхопив за руки і повів назад. Тільки нашатирь привів мене в чуство. Не пройшло і 5ти хв, дивлюсь ще одного такого блідолицього заносять.😅
Як потім мені пояснили це така захисна реакція організму.
Я в шоці, за 23 роки ні разу серйозно не хворів і не лежав в лікарні. А тут за півтора місяці вже 2 неділі валяюсь в госпіталі. Шо за херня така люди?

15 декабря 2018, 20:18

Не озирайся і мовчи. Ця книга захопила мене майже з перших сторінок. Подобається, як автор продумує усі деталі до дрібниць. Навіть зробив фото того чотирнадського саморобного виробу, для експерименту у ліфті. Не здивуюсь, якщо він реально навіть проводив цей експеримент, щоб побачити як насправді поведе себе ліфт у таких умовах.
А ще хочеться в Рівне, походити по тим місцям і вулицям, де проходять події з головними героями книги. Побачити ту 10ти поверхівку вулиці Основ'яненка, подивитись як насправді виглядає той ліфт, у другому під'їзді, який нібито може потрапити у паралельний світ.
За 10 років це перша фантастика, яку я читаю і мені дуже подобається)

15 декабря 2018, 14:27

Довго не міг заснути. Знов.
Вчора уколи так і не зробили. Кажу лікарю мені уколи не зробили. -Ну якщо не зробили то зроблять, а якщо не зроблять значить так треба. Ага. Заєбало, вони провокують мене на радикальні дії.
Довго думав про запасний варіант, трохи стрьомно, але якщо все добре розрахувати, то має вийти. + Вирішу одразу ще одну проблему. Але завжди є але.
А ще дивний збіг, добу не отримував уколи і апетит повернувся. Мабуть і цієї ночі нормальний сон повернеться?
Хочеться добре викашлятись але ж бляха не можу. Відчуття як цвях в спину забивають.

Читати...😌 Швидше б зійшло ☀️)

15 декабря 2018, 05:14

Останні два дні зник апетит, не хочеться взагалі їсти. Вночі біль знов повернулась, випив таблу - тоді тільки заснув. Ніфіга не виспався.
А ще контрактник, який нас караулить проспав підйом. Я чув, як нам гатили в двері, але то його проблеми.
Якісь дурні сни снились. Грав в гольф по району, але замість клюшки черпак. Ми грали 2 на 2, не пам'ятаю з ким проте виграли о.О
Треба вже поголитись, тут назло жодного зеркала немає. Крутись як хочеш.
Ознаки простуди зникли, горло, та соплі пройшли, кашель теж майже зник. А от біль в спині здається тільки посилюється.
Швидше б зробили укол... Сьогодні останній день, коли мені їх будуть колоти.
Мені б в нормальну лікарню, я б за це навіть заплатив мані.

14 декабря 2018, 05:51

Сьогодні рано не набив температуру і вуаля, я в ізоляторі. Насправді це клас в навчальному корпусі, де замість парт стоять ліжка. Тепер я лежу і на мене дивиться Т. Шевченко. Старий, я не кошу, мені реально хреново, не дивись на мене так. Я ні вінават, шо без температури тут всіх виписують.
Сенс армії, щоб усложнити все до не можливості. Пів години шукав хто мене міг би завести на КПП, сука, це пздц. В результаті вдів форму і у зручний момент втік. На кпп звичайно ж доєбались чому я без старшого прийшов, але подарунок я все ж отримав і ніхто про це не взнав.
Сьогоднішня розмова пройшла менш напряжно, не розумію що на мене вчора найшло 🤔

Фраг, це подарунок від неї.. 😌

13 декабря 2018, 14:49

Думаю про уколи батькам не варто розказувати, про спину теж нічого не казав. Нащо той кіпіш, вони і без мене непогано друг другу нерви тріпають.
Після другого укола було якесь дивне відчуття, хотілось спати, але заснути я так і не зміг. Натомість коли включив музичку ловив неймовірну кількість мурашок по тілі від кожної пісні. Здається апетит повернувся, хочу їсти.
Біль в спині притупилась, хоча здається з кожнем кашлем вона знов повертається по трошки. Але хоч сьогодні вечері більш менш нормально відчуваю себе.
Сьогодні наших на зарядці у флісках заставляли віджиматись на снігу, а потім поверх бушлати наділи.
Чекайте завтра поповнення в госпіталі.😑

12 декабря 2018, 16:22

Розмовляв з нею по телефону. Ніжний та дзвінкий голосок, їй дуже пасує. А ще я так хвилювався, що забував слова і бувало говорив якийсь брєд. На мене певно дивились як на придурка, коли я зрозумів, що нарізаю 8ку добрих хвилин 20 прямо посеред коридору. Мені сподобалось, рукі чешуться знов зателефонувати, але мабуть не варто так сильно нав'язуватись.
Що там ще. Ааа, мені ж два уколи вкололи. Другий був дуже болючий, але від нього трошки попустило. І апетит пропав, через силу доїв суп, на друге не міг навіть дивитись. І слабість якась з'явилась.
От тільки забув як той другий укол називається, хотілось би і про нього почитать.
Але то все фігня, бо я з нею по телефону розмовляв🙈😃

12 декабря 2018, 12:37

Сьогодні оглянув лікар, послухав. Коли наголосив йому, що мене дуже болить в спині, знов послухав, постукав і сказав нічого страшного, сьогодні на виписку, іди готовся.😅
Думаю він пошуткував, щоб я не розслаблявся, бо мене таки не виписали.
Ще заходив якийсь полкан, питав як я захворів. Сказав все як є, що коли приїжджав презик нас всіх вигнали на плац в беретах, коли на вулиці був мінус і заставили стояти 2 години на одному місці. І те що на фізо в залі максимум +5, а ми в одному кітелі теж сказав. Він це все записав, може хоч із залом розберуться.
Головна біль і біль в спині знов повертається, втома.
П'ю сильні антибіотики.
Треба подрімати трохи, може попустить.

11 декабря 2018, 12:27

...Я ніколи й не переставав думати про неї, про її волосся, шкіру і усмішку, але коли мені минуло чотирнадцять (закреслено), ці думки стали усе нав'язливішими. Я хочу ще раз (знов закреслено) побачитися і ці плани стрімко стають усе виразнішими...

Ми бачимо тільки те що хочемо побачити і чуємо тільки те, що хочемо почути. Тож в тому уривку я знайшов трошки себе.
Але всеодно, дякую за теплу розмову та повернутий настрій.;)

10 декабря 2018, 22:29

Знов поклали в госпіталь. Фортануло, що якраз звільнилась палата на 3 п. і мене з котом одразу туди поклали. Тут євроремонт, розетки(!!), бойлер. От ліжка не надто зручні, переживу. І на цьому сьогодняшній позитив закінчився.
Симптоми хвороби, а також слабість, апатія, втома нікуди не зникли.
Лікарю, медсестрі і іншому лікарю багато раз наголосив де в мене болить. Хз може я панікьор, але в мене таке вперше і болить реально все гірше. Виписали табли, одні є якісь нові, треба почитати для чого вони. Окрім цього п'ю ще свої. Надіюсь не покусаються, гг.
Кіт зомлів на уколі. Ніколи ще не бачив настільки бліду людину, і щоб вона була при тому жива. 😐
Апетиту нема, буду вечеряти через силу.

10 декабря 2018, 16:33

Розбив дрон, захватив будівлю і вимагав щоб мене пустили в Польщу. Так я став польським прикордонником😑 хе хе як все просто. цікаво звідки така тяга туди?
Нічого не хочеться. Ну хіба стати польським прикордонником. Їхня служба ні разу не схожа на нашу. Там цивілізація, а ми застряли у 95тому.

Спав неспокійно, мало, очі краснючі як від трьох плюшок. Втома нікуди не зникла. В'ялість, апатія. Тільки і чую "Чего такой грустный?"
Мені б зараз побродити у свому парку з музичкою. Я втомився бути веселим і життєрадісним.

10 декабря 2018, 04:49

Відчуваю себе втомленим та виснаженим, хоч сьогодні по суті нічого не робив. Давно не було такого стану. Певно температура є. А ця біль добиває, пора вже щось робити з нею, з кожним днем все гірше. Як я до такого дожився?

Замок під амфіком 100%. Жує жуйку, тільки без жуйки, аж скули зводить. Дуже швидко говорить і не заїкається, як зазвичай. Хз, який прикол? Завтра 3 км перед сніданком і перед вечерьою. На виходах його прийдеться нести на фініш.
Я певно не побіжу, болить. Постараюсь як найшвидше попасти в санчасть.

А ще мені почав часто снитись один і той же кошмар. Невідомі люди намагаються вдертись в мій дім, їм потрібний я.. Одного я навіть запам'ятав. Він є в кожному сні.
Отаке😐

09 декабря 2018, 20:20

Малиновый закат стекает по стене.
В тех ломаных лучах
Я насквозь и вокруг тебя рассмотрел.
Только ты ничего не знала обо мне. 👀

09 декабря 2018, 13:23

Заснув десь в час і проснувся в 5, потім в 6, потім в 6.30. Ніби навіть виспався.
Завтра має подарунок приїхати, до завтра дотягну, тоді вже певно піду. Так.
Купа їжі, в кожному кутку заникані пакети з їжою, в планшеті замість зошитів шоколадки. Куди це все дівати? Хз.

Зловив себе на думці, що хочу знов записувати думки. Це викликає почуття гармонії, ніби посповідався самому собі. Сьогодні буде така можливість.

09 декабря 2018, 07:00

Ех, а я вже подумав, що...
Наївний дурачок)

Грали в більярд з батьой і малим. Казав що 20 років кий в руках не тримав, але щось я йому не вірю. Ну не може стільки раз людині повезти.) Радий, що провели час разом.
Сумно, що батько напився. Горбатого могила виправить. Через це в нашій сім'ї більшість незгод і це вже ніяк не виправити, поки до нього самого не дойде.

Дебіли понапивались в увалі, що ледь на ногах стоять. Через це нам півтори години моралі читали на плацу, поки вони в теплому кабінеті сиділи. А сніг то в прямо в харю дує.. А в кінці полкан такий тільки ви хоч не трогайте їх пальцем. Іди нах полкан.

08 декабря 2018, 20:45

Бачу ці лиця батьків, які йдуть і вдивляються в кожного солдата, шукають свою кровинку. А ми такі ділові з автоматами) дітки підросли і бавляться вже дорослими іграшками.
Вчора вечором щось надто розболілось біля лопатки. Якого лисого? Ну ладно, з цим розберусь завтра, а зараз напився знеболювальних і більш менш норм себе чухаю.
Ой бля хоч би не на тупити 😅

08 декабря 2018, 06:44

Спина. Болить.

07 декабря 2018, 20:06

От і все, путівка закінчилась, мене виписали з госпіталя. Не можу сказати, що виздоровів, але підлічився хоча б. Якщо спина не перестане боліти до понеділка піду вже з цею проблемою.
Після обіду мабуть буде генеральна репетиція завтрашньої присяги. Треба її вивчити🤔
Ще вчора розглядав варіанти як би то звалити з цієї країни, а завтра буду присягати їй на вірність😅
Але як то казав Ноггано:
Я не виноват, вы меня сами попросили
И поэтому служу Украине)

Наші чергові по відділу, збс) перекантуюсь до обіду в розташуванні)

07 декабря 2018, 10:33

Плюсів більше. Може я не надто шукав мінуси, або не хотів їх шукати, бо в мене тут свій інтерес. Інакше мене б тут не було. Багато вибивався на інші думки, потім все перечитав і одразу видно ж що болить. І ні, не варто це комусь показувати. Це те ж саме, що стояти голим перед людиною, ось вони всі шрами, синці та рани. Засиплять сілью та зверху ще піска добавлять. Може хіба психологу, але тут і без нього все прекрасно видно. Так, спробую через тиждень знов, цікаво на що буде акцент тоді.
Кайфую від часу на одинці, не знаю коли ще випаде така нагода.

Допоки сонце сяє, поки вода тече, оооує надія Є.
Лиха біда минає, просто повір у це... Надіяя Є))

Книгарня Є🤔 не розчаровуй мене.😒

06 декабря 2018, 19:18

Не виписали і збс, не хотілось мені сьогодні йти звідси. От і залишився я один в палаті, і це мене також радує. Я хотів побути трохи на самоті і ось моє бажання збулось)
Розговорився з медсестрою. Дуже приємна пані. Вже було хотів йти в палату, а вона каже стій, настав жменю. В думках одразу сємєчками хоче вгостити чи що.. А вона насипала мені повну жменю вітамінок і така тільки тссс, нікому ніц не кажи😅
А вітамінки таки смачні, ледь зупинив себе, щоб не з'їсти всі одразу😅

Завтра рівно місяць як я в армії 🤔 Більше отримав, чи все таки втратив? Треба порахувати плюси та мінуси.

06 декабря 2018, 13:47

В п'ятницю генеральна репетиція. Буду проситись щоб виписали в п'ятницю, надіюсь спина хоч трохи відпустить. Блін хз. Буде мені наукою на майбутнє. Треба мати запас своїх лікарств, якби я почав лікуватись раніше то не було б всього цього. Але все ж, маю визнати, що я добре тут відпочив, хоч толком і не вийшло вилікуватись. Ці 4 дні пішли мені однозначно на користь.
Пробував записувати свої думки. Мені сподобалось, що я не міг зупинитись. Писав, писав, писав. Чи правильніше сказати друкував. Бо писати мені нема як. Монолог самому собі. Завтра спробую знов. Більш менш визначився чого ж я хочу від себе.
Добре😌

Але ось тут прямо тут...
І пекло і новий рай.

05 декабря 2018, 19:45

Коли вже випишуть цигана, чим більше я про нього взнаю, тим більше він мене лякає. Ви хоча б раз в житті бачили цигана який вищіпує свою моноброву? Я бачив😑
Він здоровий як кінь, якого він вкрав. Нащо його тут тримають, не розумію.

Кашляю менше, рідше. Хоч біль в спині не змінилась. Здається це не легеня, а м'яз від постійного кашлю болить. У нього кріпатура. Принайні хочеться в це вірити, бо лікаря я ще досі не бачив) і мені його ніхто не хоче показувати. Певно завтра треба самому по кабінетам ходити і шукати мого лікаря.

Сохрани меня в памяти, если память затянет туманом.
Сохрани меня в памяти, и я буду твоим талисманом.
Сохрани меня в памяти, save, save, save. Давно не слухав Честера😌

05 декабря 2018, 14:18

Як дитиною, бувало,
Упаду собі на лихо,
То хоч в серце біль доходив,
Я собі вставала тихо.
«Що, болить?» – мене питали,
Але я не признавалась –
Я була малою горда, –
Щоб не плакать, я сміялась.

А тепер, коли для мене
Жартом злим кінчиться драма
І от-от зірватись має
Гостра, злобна епіграма, –
Безпощадній зброї сміху
Я боюся піддаватись,
І, забувши давню гордість,
Плачу я, щоб не сміятись.
2.02.1897

😐

04 декабря 2018, 20:00

Пройшов флюшку. Сидимо чекаєм результат. Виходить лікар, питає хто тут найбільше кашляє? Ми такі переглянулись всі, кажу я, солдат В..., а він так приспустив окуляри, подивився на мене і мовчки зайшов назад в кабінет.🤨 що то було?
Толком мене так і не оглядали. Нема кому поскаржитись на біль в легені. Чекаю обхід лікаря, але в коридорі сидить пів сотні новоприбувших хворих, тож хз коли до нас дойде черга.
На обід почали цибулю давати. А раніше не можна було додуматись?

Сталеві квіти моя нова улюблена пісня, привіт мурашки по шкірі 😌

04 декабря 2018, 09:37

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Sart

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы