Джонні

🚷🚶

С нами с 5 августа 2018

Блін, зараз думаю що поспішив із звільненням. Спочатку треба знайти роботу.
Страшно перед змінами в житті.. Страшно, що не зможу знайти норм роботу.
Ці думки "а вдруг" завжди не дають спокою.
Продовжив писати оповідку, дійшов до одного моменту і обдумуючи його відчув який я жалюгідний. Саме в той момент це "а вдруг" мені не дало змоги діяти.
Тож, якби там не було, а до начальника піду і поставлю умову, що або новий графік чи нова посада, або я звільняюсь.
Можна було б закордон поїхати, це був би ідеальний варіант, але мені що місяця треба до ортодонта ходити.. навряд мене відпускатимуть. Хоча, якщо не далеко від кордону і офіційно буду працевлаштований.. треба подумати🤔

20 июня 2019, 01:11

І так, псіханув і сказав, що звільняюсь. Зі мною знову повелись несправедливо, я не буду більш це терпіти. Зранку піду до начальника, хай розраховує.
Я планував до кінця літа попрацювати але ні, не виходить.
Можна було б до Міндівців піти, але графік мені не подобається. Може почати працювати по цьому, а потім перевестись?
Не знаю що робити, і тут залишатись не хочеться, хіба що вмовлю начальника на графік без нічних. Я вчора навіть жодного аргументу не привів.
Коротше зранку буде видно.
Я з одної сторони і радий, а от з іншої якось не дуже. Все впирається у фінанси.
Може поспішив зі звільненням? Хз.

сегодня в 19:56

Виконав майже всі плани. Гроші так і не закинув, бо треба ще чекати, доки вони перевірять мою нову карту. І не почитав, замість цього поспав на хвилин 40 довше, надіюсь на зміні це мені допоможе.
А книжечку вже на вихідні залишу, на завтра)
Планую ще поїхати до бабці, треба допомога, а перед цим пройдусь по магазам, просила мене вибрати їй новий холодильник. Мабуть залишусь у неї на ніч. Покайфую вечором на природі з книжечкою. А може не залишусь, побачимо)
По велоточкам так і не пройшовся тоді, зроблю це післязавтра вже). А може і завтра!
Ще на вихідний розраховую визначитись із мовою програмування, яку буду вивчати першою.
Щока вже нарешті зажила.

сегодня в 15:58

Зараз чітко відчуваю зміну прикусу)
За 4 дні йду до ортодонта, вона дасть мені направлення і я вже не зможу з цього спригнути, так. Брекетам на нижній щелепі бути!
Хочу продати свій старий велосипед, тоді з чистою душею можна буде купити новий, сучасний і надійний). У місті за останній рік з'явилось багато безпечних велодоріжок, чому б не користуватись ними?) З такими цінами на проїзд він окупиться десь за рік думаю.
Ще плани на сьогодні:
Челлендж;
Обід;
ОLX;
Тест вебмані;
Сон;
Книжечка.
Пора братись за справи)

сегодня в 09:51

Нарешті всі процедури виконано і можна відпочити.
Начальник відмовив у іншому графіку, ех, треба було стояти на своєму. Як тільки почав розмову геть забув про асертивність. Ну пофіг, може воно і на краще? Знайду нову роботу, не таку важку, але хотілось би, щоб оплачувалась норм. Думаю над цим.
Написав ще вчора Каті - відповіді нема, ну вона ще в онлайні не була, чекаю.
Завтра зроблю тест: закину на вебмані трохи грошей і виведу. Побачу наскільки це напряжно.
Ютуб мьюзік норм тема, і чого я морозився від неї раніше? Можна скасовувати підписку на ВК мьюзік, скачати всі збережені картинки та видалити ту сторінку, вона з минулого життя).
А замість молока тепер соки буду купувати. От.

18 июня 2019, 20:11

Роботу таки прийдеться змінювати, треба вчити мови програмування, більше варіантів з гідною зп я не знайшов.
Втомився, ноги вже гудуть, планую пошаритись ще 2 годинки. От би дощик пішов)
Трохи сумно (

18 июня 2019, 15:12

Вчора мився в теплому душі, а сьогодні в прохолодному - ефект зовсім інший.
Зробив зарядку, пам'ятаю до армії міг ледь 15 раз віджатись за 1 підхід, а зараз з спокійно 30. Прогрес на обличчя, радує мене це усвідомлення і кріпатура теж радує.
Може це суглоб вчора болів? Після віджимань знов уловив як ниє рука. Дивно. Тільки цього мені не вистачало.
Подумав, що якщо говорити з начальником, то просити перевестись на іншу посаду, хочу пробитись у офіс. Треба розвідати що там по зп, думаю не менше 8.
На видалення так і не записався. Бля(
казнить, нельзя помиловать

18 июня 2019, 03:43

Читав, і справді допомогло відволіктись - кульмінація іде повним ходом.
Постелив на балконі декілька ковдр та подушок, купив літр персикового йогурта та шоколадні тістечка, влігся й поринув з головою у сюжет.
В однин момент усвідомив, що цього б задоволення не було, якби я не обрав шлях змін 316 днів назад. Зараз у мене могло б бути усе печально. Я не кажу, що в мене зараз все супер, але точно краще, ніж якби я не почав тоді боротьбу із залежностями, із самим собою. Відчуваю, що ледь не вперше поступив правильно у своєму житті. І зараз подумки дякую собі за цей вибір.

Спостерігаю за ластівками в небі, вони справжні rustler'и у світі пташок. Правда їхній писк навряд можна назвати співом)

17 июня 2019, 18:25

Рука болить. Не розумію чому, таке відчуття, ніби болить сама кістка. Може завелика нагрузка? Підіймаю свою вагу + рюкзак ~5кг.
Після останнього підхіду прям нефігово так розболілась.
Хотів з кимось поспілкуватись, мб погуляти. В результаті толком не поспілкувався, а одна взагалі заблокувала. Я не знаю чому, нічого поганого їй не писав і навіть не шуткував.
Продивився вакансії, мда, ну і зарплати. Завтра підійду до начальника, спробую перевестись у наш офіс, або домовитись, щоб працювати "день день вихідні", замість "день ніч вихідні" натякну, що якщо не вийде, то звільнюсь. Побачим наскільки мене цінять у компанії.
Почитаю, може вийде відволіктись від негативних думок.

17 июня 2019, 15:22

Зіпсувати собі настрій - done ✅

17 июня 2019, 12:14

Хто втік з роботи?🙋🏻‍♂️
Був шанс і я ним скористався, завтра виходжу вже в свою зміну.
Думав що робити, поїхав в центр, поснідав) Прийшла в голову думка сходити в кіно, я ніколи не був сам в кінотеатрі, але подивився розклад фільмів і нічого нормального на цей час не знайшов. Потім здійсню цю думку.
На вулиці так класно, не жарить як вчора)
Прогуляюсь, зайду у веломагазини. Хочу)
Дома треба зайнятись заповненням таблиці, лінивий Джо вчора так нічого толком і не зробив.
І ще хочу зайти на спорт майданчик позайматись сьогодні)
І поспати ще сьогодні не заважало б, недосип таки відчувається. Але настрій значно покращився)

17 июня 2019, 08:14

День розпочався важко. Все тому, що важко спалося, духота, хоч і був вечором дощ, як наслідок багато раз прокидався, а як тільки міцно заснув - привіт будильник.
Снідати теж не хочеться, ледь заставив себе з'їсти бутер з кавою. Фруктів ще мб поїм трошки і на роботу.
Треба настроїтись на позитив, бо зараз щось зовсім не той вечірній настрій.
Не виспався. Потрібен відпуск, щось я вже втомився. Та і було б не погано змінити трошки обстановку, бо щось знову все приїдається.

17 июня 2019, 03:37

Непоганий сьогодні день, міг би бути кращий звісно, але ж так само і міг бути гірший . Тож не ний, Джо.
Музиканти прикольні, їм би ще вокаліста - було б супер. Залишив їм щедрі чайові за цей прекрасний вечір.
Зараз сиджу на балконі, на дворі ллє злива, а я насолоджуюсь свіжим повітрям, хочу ще почитати трохи.
Купив методичку по плануванню часу, варто спробувати. Після того як прочитав з'явилась мотивація повернутись до виконання справ. Закинув я це останнім часом🙄
Але знов запланував на завтра 5 справ) і почав візуалізацію свого вільного часу. Хочу побачити скільки годин в тиждень я займаюсь хрінню, замість того, щоб підвищувати продуктивність.

16 июня 2019, 17:43

Коротше сьогоднішній день теж не по плану: з самого ранку занесло на шашлики до родичів, не шкодую, що пішов.
Зараз втік від них і сиджу, п'ю каву в тому ж сквері в центрі. Підсвідомо хотілось сюди всі ці 2 дні.
І ось я знову тут, біля Шишка, який завжди запрошує випити з ним кави, хоча той дід стверджував, що в нього зазвичай у філіжанці була далеко не кава 😅
Поряд вуличні музиканти збирають барабанну установку, крім неї помітив ще флейту та трубу. Зачекаю, щоб послухати що будуть грати)
Діти хлюпаються у фонтані, я б і сам з радістю туди плюхнувся). Гарно тут, нема тої метушні міста, ніхто нікуди не спішить, відчувається особлива атмосфера.
Захотілось навіть пограти в шахи)

16 июня 2019, 14:19

Позаймався і поїхав до бабці. Шкода її, крім мене ніхто не допоможе. Зробив їй воду надворі, підключив шланг, тепер може поливати город.
Шкода Джері, біда в тому, що до нього відносяться як до собаки. Я не можу так, відчуваю себе винним перед ним. Вичесував йому ще зимову шерсть, йому ж капець як жарко.. ви б бачили його щасливу морду)
Йшов додому пішки, на пів дорозі заскочив в тралік, бо табун комарів, що літав надімною міг повністю випити всю мою кров😑
Порівнював вчорашній та сьогоднішній дні: різниця в тому, що вчора мені не давала розслабитись думка, що на вечір на роботу. Пошук вакансій і вмзона вже завтра.

15 июня 2019, 20:50

Знов скандали, знов не дали поспати. Тільки заспокоїлись - сусідка прийшла... Ну ладно, ця хоч трохи тихіше говорить, ще подрімав трохи.
На роботі порізав ногу, не сильно страшно, але зараз трохи болить
Не дивлячись на це настрій припіднятий, нарешті ви-хід-ні)
В планах на сьогодні:
-заняття на спорт. майданчику
-прогулянка
-робота з вмзоною
-перегляд вакансій
-книжечка
і мінімум два раза гарно поїсти. Це важливо.
Ну все, пора в душ і за справи.

15 июня 2019, 13:15

Знайшов собі заняття, пишу оповідку, яку давно хотів написати. Здається непогано виходить, емоційно, хоча це може тільки мені так здається, бо я це все насправді пережив, хто зна чи вдасться передати ті переживання словами. Думаю як назвати, поки прийшло в голову тільки "Одного разу в Львівській опері"😅
За цим написанням пів зміни пройшло непомітно) але вже не можу, втома, відсутність сну, тропічна температура і робочі моменти не дають зконцентруватись на написанні.
Зараз я працюю зі своєю старою бригадою, я б хотів тут залишитись, щоб Вітя був моїм напарником. Він норм чувак і не строїть з себе бог знає що, як Андрій. І не вживає заборонених речовин, цим мене Андрій найбільше бісить.

15 июня 2019, 00:49

Побачився з Бодькою, 15 хв, доки йшли до в\ч, але все ж, здається місяці 2 назад прощались, а вже 5 пройшло ужс. За кітель і шеврони дуже дякував. У нього знайшли доброякісну пухлину на нозі, але з нашими законами якщо вона не випирає за форму - то не комісовують. Так і буде служити зі знеболювальним та пухлиною на бедрі.
Після цього пішов повечеряв знову в ПХ тай поїхав на роботу.
За сьогодні 4 кави, так я себе підбадьорював, так мені було спокійніше усвідомлювати, що мені ще на нічну йти працювати. Серце посадиш, не треба так, Джо.
Вчора порізав руку, коли допомагав метал знімати. Гарно виглядає)

14 июня 2019, 18:00

Поснідав\обідав знов в тому ресторані, сподобалось мені там: дуже смачно та неймовірний вид на місто.
Сьогодні побачусь з Богданом. Я вважав його другом в армії, його і Ігоря, ми жили в одній кімнаті і були 24/7 разом. Подарую йому свій кітель, мені він вже не потрібен, його кітель йому завеликий, а мій в самий раз) думаю йому буде приємно.
У зв'язку з цим нахлинула ностальгія за тими часами, але я не жалію що так сталось.
Поки виконав челлендж - зійшло 7 по́тів, але радий що зробив це, а не філонив сьогоднішній день.

!!! Купити Карталін.

Дізнався, що молоко погано впливає на псоріаз. Засмутився, так люблю його пити, треба думати чим його можна замінити(
Завтра вже вихідні, нарешті.

14 июня 2019, 12:28

Цікава компанія, сучасна, я б хотів там працювати. Але уви, мені обіцяли 6тис зп, для мене цього не достатньо. Буду шукати далі.
Тут так приємно сидіти: березовий сквер приховує від сонця, від хлюпаючого фонтану віє прохолодою, цей звук у поєднанні з піснями Скрябіну діє як заспокійливе, а старовинна архітектура разом з кованими виробами та чотирнацькою бруківкою неймовірно радують око. Не хочеться звідси йти.
Трохи подискутував із сусідом по лавці про Луцьк, цей чоловік із сивиною стверджував, що знав Шишка - місцевого діяча, пам'ятник якому розміщений у цьому ж сквері. Залишився приємний післясмак після цієї розмови)
Знову відчуття, що я знаходжусь у правильному місці в правильний час😌

14 июня 2019, 09:49

Не виспався, нічого, ще буде час сьогодні, поспати - це єдине чого я зараз хочу.
Вчора хотів було з мамою трохи поговорити, розказав, що йду на співбесіду і одразу наткнувся на гору критики, після цього бажання розмовляти з нею взагалі відпало.
Вона постійно мене критикує, я нічого не знаю, а вона мені ще послугу робить..
Ладно, нема апетиту, поп'ю термоядерної кави і буду збиратись на співбесіду.
Треба якось не виглядати там, ніби я рік не спав.

14 июня 2019, 06:41

Хочеться живого спілкування та задушевних розмов. Гостра катастрофічна потреба у цьому.
Хочеться взаємного кохання та прогулянок під зорями.
Зараз дуже хочеться хочеться відчути когось поряд, доторкнутися. Обійняти.
Щоб хтось похлопав по плечу та сказав "спокійно, я з тобою"
Ці думки по трошки накопичувались із середини дня. Як би я не опирався їм - вони знову повертаються.
Від них не втікти..
Завтра певно все буде по іншому, а поки так.
Поки волю емоціям та душевному болю.
С - самотність.

13 июня 2019, 20:32

Хух, втомився вже, ця жара витягує сили. Щей натупив і вирізав 5 вузьких верхів, а треба було 3 вузьких і 2 широких. Що зробиш, не компетентний я в їхніх виробах, треба щось придумати.
Залишилось 5 годин, думаю про ту роботу, хоч би мені сподобалось і зарплата була гідна. Таке взагалі буває? Але хочу, хочу 8ми годинний робочий день. Без нічних змін організму буде менше стресу, біоритми налаштуються і надіюсь псоріаз вже не буде себе так агресивно вести.
Треба ще Карталіну, завтра куплю.
Ще 5 годин і я вільний.

Дивно зараз почуваюсь. Треба розібратись чому.

13 июня 2019, 11:56

Цей тиждень-два буду працювати на КБ. Там все не звично для мене, але цікаво, колектив непоганий, ніхто не відмовив у допомозі, все гарно пояснили, що я за пів години в'їхав у всі нюанси та і робота спокійніша. Дві години пролетіли швидко)
Дзвонили з Mindy team, домовився завтра на 11 на співбесіду. Сказав що вивчав різні графічні редактори (paint i i adobe PS) але все ж).
Побачимо)

13 июня 2019, 07:12

Просинався незліченну к-сть разів, після 5ти вирішив взагалі вже не спати, раз така фігня.
Здається навіть виспався.
Снилось, що в мене багато рефералів на вмзоні.
Слухав співи пташок і гул одиноких машин, доки лежав і читав фрагі.
Підйом сьогодні в 5:30, встиг виконати челлендж (вперше так рано), гарно поснідати, випити кави і прийняти прохолодний душ - каєф.
Вчорашні думки про нову роботу мені сподобались, треба буде переглянути всі вакансії на ринку. Нове ж життя, а робота ще зі старого залишилась.
А взагалі такий позитивчик з самого ранку) прям сам з себе дивуюсь.

Небо поможет нам - гарний трек для початку цього прекрасного дня))

13 июня 2019, 03:36

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Sart

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы