Джонні

🚷🚶
Всі історії не вигадані, збіг з реальними людьми очевидний.

С нами с 5 августа 2018

...на великій скорості. Завжди потрібно виставляти потрібну швидкість, це так, але залишається не з'ясованим тільки момент, чому балка не мала фізичної потужності або ел. сигналу для того, щоб завершити запрограмований цикл, в наслідок чого напівфабрикат залишився затиснутим між
матрицею і пуансоном. Не виключаю, що це помилка оператора. То біш мене 🙋🏻‍♂️
Робота на 21Л "сповнена загадок" як і на L3, але там цікавіше працювати + на L3 я вмію працювати на рівні 5sk, а на 21Л тільки 2sk. А 5sk це +5к до зп!
Хоча і обов'язків на 5sk додається на всі +8к до зп
Всюди є баланс

Ненавиджу, коли вторгаються в особистий простір під час роздумів. Особливо коли намагаюсь розібратись, чому балка не...

вчера в 19:22

Скоро на роботу, настрій бойовий. Вчора я вже працював окремо, хоч і частенько бігав до Паши з питаннями, але те відчуття, коли я сам зміг розібратись з кресленням і правильно загнути комплект деталів - порівнюється з відчуттям перемоги). Сьогодні теж старатимусь робити все сам, так я навчусь набагато швидше.
Маю план як за 3 місяці повернути собі колишню зарплатню, деталі ще обдумую.

Минулої ночі вірш так і не вивчив. Запам'ятовувати о 4й ранку заняття не з легких, тому залишив цю справу. Але от згадувати з пам'яті було набагато легше. Намагався розказувати їх в голос із виразною інтонацією, наче я перед публікою. Це мені сподобалось.

Пора збиратись.

08 декабря 2019, 16:41

Не спиться.

07 декабря 2019, 23:24

Ну от, що я казав. І настрій вже більш менш) все тому що зовсім скоро кінець робочого дня!
Грошей досі не вистачає, але вже не так катастрофічно. Після нічної їду одразу до ортодонта. Не по запису, але сподіваюсь домовитись на пн-вт. Жорстко прострочив дату і тепер переживаю через це. Хоч би все було ок.
Я не мав іншого виходу. Просити у мами ще 1 тис не наважився, вона сама ледь кінці з кінцями зводить і не зобов'язана мене утримувати в такому віці.

Коротше, це все буде в понеділок, а поки я допрацюю ці дві години і буду нарешті відпочивати!

Ти зміг, Джо).

07 декабря 2019, 16:10

Просто встати. Просто піти вмитись та розім'яти кості. Просто заварити кави та зробити бутерброд. Не думати. Робити. Якщо почну думати, то неодмінно з'являться негативні думки. О такій порі вони в мене завжди з'являються.

Багато раз прокидався вночі, постійно мені треба контролювати той час, хоч і будильник наведено. Це стрес для організму, який і так неважно зараз почувається.
Рано глянув в дзеркало і жахнувся. Губи в м'ясо, герпес та сліди засохшої крові. Треба привести їх в порядок.

І не думати зайвого. Робити. Працювати. Вечором буде все по іншому, можна буде спокійно видихнути і сказати: найстрашніше позаду Джо. Ти зміг.
А поки просто не думати. Робити.
Хай щастить. Тобі. І мені.

07 декабря 2019, 04:28

Я вирішив написати фраг на ходу, не зупиняючись. Я зараз проходжу повз східну вежу замку, рухаючись вниз до річки. Цікавий маршут. А коли випаде сніг, то він прикиє ще й мусор, і тут буде навіть ґарний маршут!
Зустрів тільки що бороданя. Він тут завжди тусується, бо тут завжди багато молодих подруг вчиться у Нухті. Я йому діловито кивнув, через секунду він відповів мені не менш діловитим кивком і наші погляди розійшлись як в морі кораблі.
А так причин хвилюватись для мене стало менше. Це я вчора зрозумів, обдумуючи майбутнє.
Це просто думки в голос і нестандартний спосіб розбавити буденність, при цьому намагаючись не впасти в річку)

Не люблю бути комусь винен гроші, від цього я погано сплю.

06 декабря 2019, 12:03

Заходжу в туалет, щоб справитись по швиденькому, ну ви розумієте, так? Бачу з-за труби виповзає сороканіжка, величенька така і зигзагами давай бігти вздовж труби.
Інстинктивно зреагував і ледь пересилив себе, щоб в ту ж секунду зі всієї дурі не розмазати її по підлозі капцем. Виглядають вони відверто відразливо, але я дізнавався інфу про них і знаю, що вони надто слабкі, аби прокусити епітелій, а користі приносять значно більше, ніж здається. Вони полюють на тарганів, павуків, мух, міль та багато інших комах і мають ненаситний апетит до них.
Тож хай живе, але не раджу їй виповзати з території туалету, бо тут вже зона відповідальності іншого, безжалісного хижака, якого лагідно звуть Мурчиком.

05 декабря 2019, 22:36

Хочу томатного соку, або овочевого. Мммм...

05 декабря 2019, 04:17

Зрозумів чому ЗП менша, я ж харчуюсь в столовій в кредит за рахунок ЗП. Тепер все зійшлось.

Поставили на лазер, ріжу сітку. Цей процес у мене набитий до автоматизму, тому щоб не так хотілось спати і щоб убити час, почав згадувати та повторювати вірші, які знаю на пам'ять. Згадав 7, а більше здається і не знаю, або вже повністю забув їх.
Спробую ще 1 вивчити, доки працюю. До кінця зміни ще 4 години)

05 декабря 2019, 02:05

Працюю. 4 години позаду і ще 8 попереду. Зп мають видати готівкою, бо картка ще не готова, прийдеться в п'ятницю знов сюди їхати. Подивився розрахунковий лист і розчарувався. Набагато менше отримаю, ніж планував. Блін, де в цій країні можна законно отримувати нормальні гроші? Ех, треба було в школі нормально вчитись і в універі також.
Ну але на ортодонта і повернути мамі вистачить. А от псоріаз мусить знов почекати. Нічого, помаленьку вигребу.

Сьогодні з Ігором працюю. Норм чувак, і робота не дуже важка, почуваюсь більш менш впевнено.
А от квадрат бісить. Тріпається, наче бабка на базарі. Що ти мелеш дурень? Ох...

Пора йти далі працювати. Ще 8 годин, Джо, тримайся. Все буде окей!

04 декабря 2019, 22:19

Почав читати нову книгу. Мурашки по шкірі від описаних подій...

Але вже пора збиратись на роботу. Помітив, що коли дивлюсь на годинник на роботі - в голові одразу виникає зворотній відлік часу до кінця. Цю роботу я точно не можу назвати улюбленою, але потрібно заробити грошей, набити стек, як раніше.
В п'ятницю вже ЗП, але премії мені не заплатять, дякуючи начальнику. Тільки оклад, але я і цьому радий. Завтра запишусь на понеділок до ортодонта.

Твій погляд, Чіо-Чіо Сан. Ця книга зачепила мене з перших сторінок. Намагаюсь не думати що я робив би у такій ситуації. Не хочу про це думати.

Завтра теж хочу до бабці на ніч поїхати.

04 декабря 2019, 16:37

Наснилося, що їду на велосипеді по місту. Потім помічаю, що високі будинки навколо змінились густими деревами, а під колесами трава, ще через трохи трава вже була по коліна, а навколо густі чагарники. Крутити педалі було вже в край важко...
Аж тут натикаюсь на ґратяний забор, а за ним асфальт, люди ходять. Вирішую - треба перелазити😅 Перекинув велосипед, сам переліз.
Це виявилась територія якогось музею під відкритим небом. Їздив я по ній, але виходу, крім прохідної нема, а там турнікети, просто так не вийдеш...
Довго прийшлось касирші пояснювати, як я потрапив на територію без квитка та ще й з велосипедом 😂

04 декабря 2019, 09:54

Настав найсолодший момент - кінець робочої зміни😊
Втомився, але виконав план роботи, навіть більше, ніж хотів.

А тепер додому вечеряти і відпочивати))

03 декабря 2019, 17:51

Сьогодні знов на лазері. Порізка не встигає вчасно закривати ордери, тому мене поставили на підсилення до них. Начальник знов доєбався чому лазер стоїть, але тут я йому популярно пояснив що до чого, він зрозумів і прислав 4х помічників. А взагалі він такий злющий сьогодні, видно серйозно запізнюємося по здачі. Але мені пофіг, я теж вище своєї голови не стрибну і спокійно виконую все, що в моїх силах.

Настя хворіє. Лікуйся і будь здорова 💛

03 декабря 2019, 11:15

Снилась робота. Я надто багато думаю про неї. Ця думка мені прийшла в голову о 4й ранку, і чого б це мені не було спати в ту пору? Хз, тривожно щось було. Напрягає те, що я без сторонньої допомоги досі не можу сам повноцінно працювати.
Тоді ж в голову ще прийшла якась думка, яку я хотів написати зранку у фразі, але забув, бо ще заснув на трошки.

Настрій так собі, треба настроїтись на ту срану роботу. Кава з вершками - єдина радість зараз. А ти любиш каву з вершками? Я от обожнюю. І щоб кава була міцною, ммм.

03 декабря 2019, 04:32

Всі справи сьогодні не виконав, але більшість важливих закрив, тож день пройшов не дарма. Вечором гуляв містом, падав сніг. Не пам'ятаю, щоб я колись так радів йому). А місто вже прикрашається різнокольоровими вогнями.

Великий плюс нашого міста в тому, що у нас аж три головних ялинки міста. Вони високі та стрункі і головне ростуть прямо на центральній площі. Після свят із них просто знімають прикраси і вони продовжують радувати око у будь-яку пору року.
І коли по новинах розказують, що для якогось міста зрізали ялинку, яка росла до цього 150 років аби потішитись нею місяць і викинути - ця новина у мене нічого крім розпачу не викликає. А люди радіють....

02 декабря 2019, 20:06

"Готель Велика Прусія". Це детективна історія про детектива Вістовича із Лемберґа, в яку його втягнула жінка.
Крім блискавичної дедукції та харизми героя, мені сподобався опис міст та побуту початку 20 століття, у яких трапились події. Автору чудово вдалось передати атмосферу, яка панувала в ті роки, разом із погодою пізньої осені, що дуже схожа на ту, що у мене зараз за вікном.

Тепер, коли я буду наступного разу у Львові, то обов'язково відвідаю кав'ярню Атляс, в якій герой грав у шахи. (Непоганий маркетинговий хід, егеж?)

Спати. Завтра дуу-ууже багато справ.

01 декабря 2019, 21:29

Ні, сьогодні таки згинаю (чи гну?) підсилення до полиць. Деталь не важка і з нею я вже можу справитися, надіюсь буду з ними працювати до кінця зміни.
Час летить досить швидко, за годину вже екватор, а за півтори обід!
Потрібно з собою брати як раніше на роботу ще додатково бутерброди, але в мене на це зараз немає коштів 😅
Дивує як деякі "персонажі" легковажно до них відносяться. Нічого, життя навчить, я в цьому впевнений, тільки от вже буде пізно.

Псоріаз трохи починає дошкуляти. З ортодонтом так поки нічого не вирішив.
Зате вирішив з іншою справою. Вже щось!

30 ноября 2019, 23:04

Пора збиратись на роботу.
Загалом день пройшов ліниво. Читав, писав.
Гріють думки, що після роботи поїду до бабці на два дні. Але зранку маю ще одну справу, якщо все буде добре, то вже зовсім скоро я зможу подарувати трошки тепла небайдужій мені людині. Від цих думок настрій злітає ще вище).
Але це все буде завтра, а поки мене чекає 12ти годинна ніч на роботі. Надіюсь сьогодні я буду теж на лазері, було б добре.

30 ноября 2019, 16:33

Йор инглиш соу соу, бат ты стараешься, я вижу😂

Добігає до кінця перший день. Я пережив цю зміну і вже добре, треба сказати, що вона пройшла досить не погано, хоч і до біса втомився.
Треба шукати можливості перевестись назад на лазер, бо на листозгині я почуваюсь, ніби Зуко, який знаходиться серед Племені Води. Мені потрібна температура під 1000°, що ріже метал, мов розпечений ніж масло. 🔥
Хоча володіти двома стихіями, як не крути краще)
Коротше буде видно.

Все, пора лягати спати.
Добраніч.

29 ноября 2019, 22:21

По фрагментеру можна відслідковувати різні погодні явища у різних містах)
У нас теж густий туман був зранку.

Звісно злорадствовати не можна, але мені пощастило, що один чувак, який працює на лазері, порізав палець і його повезли в лікарню і тільки я його можу замінити. Тож мене поставили на його місце. Нарешті я почуваюсь у своїй тарілці. Працювати тут ні разу не легше, але тут я хоча б вмію і знаю що до чого.
Я вже теж встиг порізатись, але то подряпина.

Голова щось починає боліти. Але більша частина зміни позаду і я цьому дуже радий.

29 ноября 2019, 12:50

Розім'явся, випив чаю. Коли прокидаєшся в 5:50, то не важливо чи заснув я в 9 вечора, чи в 12 - пробудження всеодно важке. Ну але краще все ж таки в 9 засинати, а не як вчора, щоб цілий день не куняти.

Блін, ЗП аж в п'ятницю, значить до ортодонта я потраплю аж в понеділок. А це дуже і дуже погано. Треба придумати вихід.

З'явилась лупа. Привіт псоріаз.

Буде наукою тобі, Джо.

29 ноября 2019, 04:26

Був в бабці. Поприбирав надворі. Собака розбив банку і ганяв по склу, здається всі фрагменти визбирав. Класно поспілкувалися з бабцею, нагодувала худого внука 🤷🏻‍♂️
Домовились, що приїду після нічної на ніч.
Вечором собака почала біситись біля фіртки. Виглядую - два нарка під забором шукають закладку. Бабця теж помітила їх, питає що вони там шукають - ті тільки повторюють все добре, не хвилюйтесь. Нервують. Бабця ще їм підсвічувала фанариком, щоб швидше пішли😅 а сусіди викликали поліцію, але вони якраз перед ними втікли.
Таке.

Дойшов до завершення четвертий день, а завтра все спочатку.

Дощить. Давно не гуляв під дощем.

28 ноября 2019, 20:28

Ох цей момент, коли ти прокидаєшся у вихідний, на годиннику 7 ранку і ти повертаєшся на інший бік та знов солодко засинаєш) коли не працюєш - ці моменти знецінюються.
Снилось, що я вчився в якомусь закладі. Геометрія і трабли з одногрупниками. Потім снилось єврейське кладовище, я з кимось спорив, що воно гарніше за наше. Думаю перший сон - то відсилка до роботи, а другий до Личаківського.

Поїду до Джері.

28 ноября 2019, 10:25

Прийшов додому. Води немає досі. Мийся чим хочеш. Просто шикарно блять.

27 ноября 2019, 06:43

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Sart

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы