blenderok

туризм-це не покликання! туризм-це життя!

С нами с 22 сентября 2014

фух я вдома! нарешті! Ноги мокрі повністю, дощ лив зранку,але ходити в мокрих кросівках довелося цілий день!! ввечері довгоочікуване тренування! Найкраща частина дня - вечір. щей під дверима довелось просиліти десь годинку поки принесли ключі, у мене їх з собою ,нажаль, не було(

24 сентября 2014, 17:36

ммм гарячі бутербродики. так давно не куштувала, смакотаааа.......

23 сентября 2014, 18:04

оце так пригоди! зранку все було чудово, спочатку, а потім почав лити дощ, а не дійшовши пункту призначення десь на півдороги замислилась. що ж робить і мені стало сумно, що я пройшла такий шлях і здамся ..... я пішла далі під дощем! в мене не було парасольки, я була у спортивній куртичці і в новеньких "замшових кросівках. як мені було старшно за свої кросівки!! Прийшла я вся мокра... зняла курту і залишилась в самій футболць холодно було до нестями!! Дякувати добрим людям !!! врятували одягли на мене свою куртку . Все ж є гарні друзі, я хоч зігрілась. Думала , що дощ закінчиться вже й зітхнула з полегшенням але водні ванни не були прийнять до кінця! І мої улюблені кросівочки знову мокрі((((.

23 сентября 2014, 15:54

Доброго ранку! чудовий, холодний але прекрасний ранок! Сижу і їм рибку, не хочеться нікуди йти, але треба. Я навіть не знаю що краще одягнути. адже зараз холодно , а потім жарко! Через 20 хвилий повинна вийти з дому..... Сьогодні чекаю пригод!!! І неодмінно повернусь і напишу про них!!! Вдалого всім дня! Не забудьте випити склянку води зранку)

23 сентября 2014, 03:41

мій перший запис! хочеться щоб це було щось особливе,але нічого в голову не приходить(( день сьогодні був найкращий!!! традиційно провели день туризму (хоча і 22вересня зараз) ! стільки емоцій. це так круто лазить по мотузкам без страховки, істи кашу, співати пісень і просто веселитися з друзяками!

22 сентября 2014, 18:00

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы