Настуня

http://ask.fm/Nastynya_psyholog - мій аск.
Мені 16 і я майбутній психолог.
Звертайтесь, допоможу порадою)

С нами с 23 сентября 2014

Сьогодні у мене вечер сліз. Але майже всі від щастя і трішки від перевтоми і напруги. Я зважилась на те, чого давно хотіла. Середа і четвер чудові, бо в кожний з днів я спілкувалася з чудовими людьми, вітала викладачів. Те, що збулось, для мене дуже важливо і до сих пір не вірю, що це сталось. В голові присутні такі дурні думки, що після щастя може статися щось в такій же мірі негарне. Але я такі думки гоню з голови. Я дуже рада. Тому в мене така каша з слів вийшла ...Ви, напевне, нічого не зрозумієте, але для мене це не суть. А засмутилася я, бо мама з меншою сестрою переїдуть до нас з бабушкой... Ніби добре і я їх люблю, але я так звикла до тихих самотніх вечорів, коли робиш, що схочеш...

03 октября 2014, 18:42

О Боже, це такий кайф..Сьогодні День музики і я вирішила привітати з Днем вчителя викладачів своїх з музшколи сьогодні. Одну не привітала і залишилась коробка цукерок, гарних ассорті. І я йшла мимо школи, мимо вікон класа англійської і побачила, що моя улюблена вчителька на місці. Так я спонтанно вирішила зайти в гості і привітати її. Проговорили близько години, вона каже заходь) Дуже рада, що зважилась на це. Сиджу як дура, посміхаюсь)А ще в пн я зважилась привітати з Днем ангела (про який дізналась випадково) ту саму вчительку, про яку я тобі розповідала. День вчителя це чудова можливість і я рада, що вистачило сміливості, що я зважилась на два такі вчинки. З ними дуже приємно спілкуватись)

01 октября 2014, 12:31

Мені дуже багато хотілось би написати, але потрібно зачиняти лавочку на невизначений термін, оскільки через 5 хв мама з малою будуть у мене. Всім добра!

25 сентября 2014, 15:32

Фух,стільки всього потрібно написати!Почну з кінця.В бесіді вк нашої групи суперечка про те,чи вітати вчителів в самому розпалі.В минулому році ми їх,на жаль,не вітали.Була б можливість,я виклала б всі повідомлення з бесіди,але на це ніяких символів не вистачить.У мене не вистачить слів,щоб коротко все описати.Я просто в шоці,я не розумію,як можна не вітати.Те,що це неповага до святої вчительської праці-це м"яко сказано.Я б взагалі скинулась на привітання тим викладачам,яких ми мали б привітати у минулому році.Ми самі майбутні педагоги.Можливо,хтось економить,але ж усі отримують стипендію у розмірі поняд півтисячі.Невже не можна пару раз на рік скинутись?Так,у цьому році педагогів бл.25 людей

25 сентября 2014, 13:23

Перша ночі,а я тільки лягла.Це вперше в цьому навчальному році.Я не розрахувала час і не все дописала.Мізки в режимі автомат.Сподіваюсь,завтра не просплю,бо на першій парі с.р.,а ще потрібно дозвілля переписати,а ще привести до ладу волосся,яке вимите і висушене,але не розчесане.Комар заважає набирати...Це знак,що потрібно вимикати останні гаджети і нарешті спати.Надобраніч моїм читачам,я вас люблю)

24 сентября 2014, 21:59

Помила голову і приступила до пар. Певно я переїла, бо були неприємні відчуття в горлі, коли стояла вниз головою над ванною. Переїдання взагалі-то мені не властиве. У мене не більше 45 кг при прибл. 167 см зросту в 16 років. Мій лікар називає цю масу критичною, а також причиною гормональних збоїв в організмі і приписала розчин для поліпшення апетиту і прискорення росту (150 мл-1 флакон на 5 днів за прибл. 120 грн., а на 2 міс таких флаконів потрібно 12 (!!!). Ось так і живемо. Тому, шановні дівчата мого і не зовсім віку, не гоніться за "стрункою" фігурою і, як наслідок, анорексією. Коли хлопцю нема за що взятись, це теж погано :D Та і під час сну кістки давлять( Про спати і не мрій ... вчи ..

24 сентября 2014, 19:54

Замість того, щоб вчити пари готуюсь до Дня вчителя.Як?-запитаєте ви.По-перше, активно граю в "школу" на однокласниках, щоб до п"ятого жовтня заробити "невидимку" на місяць, а головне-можливість дарувати подарунки безкоштовно на протязі доби.Там же створила свій власний значок до Дня вчителя.По-друге, почала пошук пісень і віршів, які можна долучити до подарунку обраним.Для мене це день особливий.І не лише тому, що в майбутньому День вчителя стане моїм професійним святом.А тому, що людям, які на протязі навчального року (і не одного) вкладали душу в студентів, любили їх, піклувались, давали їм мудрі поради сказати "дякую".І ще багато-багато гарних слів. Бо така можливість в будні дуже рідко

24 сентября 2014, 17:44

Ви знаєте, у мене є потаємні думки і бажання, про які ніхто не знає. Впевнена, вони нестандартні, але, думаю, не в поганому сенсі слова. Я не знаю, викласти їх тут чи ні. Попри всю анонімність цього сайта ... та і навряд чи мені полегшає. А іноді навпаки-хочеться щоб ті слова прочиталі ті, про кого йдеться. Мої потаємні мрії мало того, що потаємні, так ще й нездійсненні на 75% як мінімум. Можливо, я зважусь, оскільки одного разу сміливість мені допомогла. Але всеодно, на 99, 9%, що ті, хто мені потрібен це, тимпаче тут не прочитають(Я знаю, що говорю зараз незрозумілими загадками, але, моживо, мені дещо легше. Я ще подумаю над цим питанням. А зараз я попила чай, ще б поїсти разочок і го пари

24 сентября 2014, 15:15

Сиджу, відпочиваю. З"іла дві тарілки борщу ... Зараз піду чай ставити та хліб маслом мазати. Півгодини тому повернулася з практики. Дощ, замерзла на г. На практиці поки що нічого цікавого, оскільки ми нічого не ведем, а поки лише спостерігаєм, як це роблять інші. Перевірила соцмережі на наявність оновлень. На аску пара нових запитань, на однокласниках час "школу відкривати", вк цікавляться, чи читала я "50 відтінків сірого".Пар на завтра вчити не багато, але ось біда-через півгодини вокал. Так не хочеться .... Потім до магазину. Спонсор шопінгу-бабушка з півметровим списком. Завтра мала (сестра, 2 р і 8 міс) з мамою в нас ночуватимуть, а вранці в п"ятницю мама їде До Харкова на декілька днів.

24 сентября 2014, 13:08

ПРОХАННЯ НЕ ЧИТАТИ ЦЕЙ ПОСТ ВРАЗЛИВИМ ЛЮДЯМ ЗІ СЛАБКОЮ ПСИХІКОЮ. З вашого дозволу перейду на російську.
Я ненавижу это гребанный ветер 25-30 (!!!) м/с, который как абсолютная с**а выворачивает зонт, снимает капюшон и разь**ывает в пух и прах прическу. Я ненавижу эти гребанные холодные лужи на всю ширину тротуара, из-за которых моя тупая обувь протекает. Я ненавижу этот у**ный насморк, что ставит меня в дискомфортное, а иногда и в неловкое положение. Я терпеть не могу холод. Я сейчас на пике раздражения и мне хочется убивать. Через 50 минут практика, а через 3 часа 20 мин-вокал. Я не хочу никуда идти. Ненавижу эту тупую осень с ее абсолютно мерзкой погодой.Раньше написано, бегу на практику

24 сентября 2014, 10:57

Сиджу я на інформатиці,комп з інетом туплять по страшному...Ще й тааак незручно набирати фрагмент з телефону ( Старості подовжили лікарняний,а отже на цілий тиждень її обов'язки -мої обов'язки. Нас сьогодні лише півгрупи (10 з 20).Всі хворіють.Навіть ті,що прийшли на пари.На математиці був завал.Домашню не перевіряли,але 5 нещасних викликали до дошки писати формули.У 4 з них двійки і я в цьому ж числі.Настрій у викладача був підступний сьогодні :D Далі була на 3 вирішила всі і тепер мене охопили сумніви,що я зробила це правильно,оскільки все було занадто легко і швидко. На риториці отримала 5 за виступ.Вибачте за цю кашу,телефон гальмує дуже( завдання. Я
неочікувана і раптовасамостійна на

24 сентября 2014, 08:56

Всім доброго ранку! Я проспала, тому мушу поспішати. На вулиці дощ, перша пара математика-короче повна клініка....Всім гарного дня)

24 сентября 2014, 04:30

Геометрія-це капец ... Ось не знаю ,що робити( Я, вважай, в глухому куті. А на вулиці так гарно... Ще вдень було тепло, вогко та свіжо) Дуже хочеться спати. Недосип хронічний. А математика завтра перша ... А головне, що я не маю права опуститися до списування у одногрупників, бо за-звичай у мене списують, т.я. я відмінниця, причом єдина в групі, хоча у нас всі здібні. Дивлюся всоте Свати 4 на 1+1. Чогось серце коле( От хочу щось додати, але не знаю що. Блін, це на мене не схоже. А взагалі завтрашній день обіцяє бути цікавим і змістовним. От обов"язково тільки натисну "додати фрагмент", з"являться нові думки. Посилання на аск і ВК в профілі. Пишіть! Кольорових вам снів, мої читачі!

23 сентября 2014, 19:41

Дві години тому мені не вистачило символів; я перевищила допустиму кільсть на майже тисячу літер! Взагалі-то, я не люблю осінь (не рахуючи початку навчального року, якого я завжди чекаю з нетерпінням). Дощ за вікном змушує сумувати, а часто ще й мокнути, коли потрібно бігти на черговий гурток чи додаткові заняття. Я людина дуже чутлива. Осінь-час добрих фільмів, пледу, гарячого какао і чаю, посиденьок з друзями (хоча звідки мені знати?).Мій настрій запросто може змінитися за тридцять секунд, а то й того менше. О 21, 20 піду дивитися Свати 4.В профілі посилання на аск і ВК. Пишіть, буду рада) Да уж, фрагментар вчить не лише цінувати час, але й лаконічно викладати думки ^_^ На добраніч всім!

23 сентября 2014, 17:30

Я майбутній психолог. У розділі «Про користувача» посилання на мій профіль ВК, тому не соромтесь). Я за нові знайомства і спілкування, ба!, навіть за дзвінки та листування паперовими листами. Домашнього завдання на завтра відносно небагато. Але чомусь так не хочеться … Ви не думайте, до училища я вступила за власним палким бажанням і мені там подобається навчатися. Я читала фрагменти і деяким людям мені хотілось би написати … Наприклад, Ñila, Доминика, Katrin,лунный котик, Аделя, Аня. Сміливо пишіть! Допоможу, чим зможу …Погомонимо і вам відразу полегшає, ось побачите. Якщо ви хочете задати запитання анонімно, то на сторінці ВК є запис з посиланням на мій аск. Відповім і дам пораду)

23 сентября 2014, 15:27

Це щось новеньке і цілком революційне. Ну що ж, спробуймо. Раз в 2 години кажете? Останні 2 години я редагувала свій блог в одному із додатків ВК. А взагалі, 3 години тому повернулася з навчання (Лебединське педагогічне училище ім.А.С.Макаренка, соціальний педагог)

23 сентября 2014, 13:15

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы