Бегущий в пустоту

С нами с 24 сентября 2014

Четвертий фрагмент. Пишу рідко, бо навчання з'їдає час. Хоча це просто чергова відмазка. Сьогодні вті з уроків і пішов на ярмарку спорту. Там було досить весело. Я з однокласниками, які втекли з і мною, пограв у фрізбі(двоє з них навіть записались в клуб). Загалом непогано провів час, а зараз йду на пробіжку, адже купив собі штани, які довго хотів:) Люблю бігати вночі, а потім вертатись н качелі і кататись, дивлячись на місяць )

27 сентября 2014, 17:55

Третій фрагмент. Вернувся зі школи, 11 клас. Ті хто в ньому, мене зрозуміють. Сотні репетиторів, занятть і вазаглі нагрузки багато. Але так навіть цікавіше, адже це змагання дозволяє мені розважатись:) Останні 3 уроки, коли вчителька пояснювала щось на рахунок ЗНО, я просто сидів і думав, що варто зробити, щоб досягнути своєї цілі. Про свою ціль скажу так- я хочу спокою і гармонії. поки що просто шукаю шляхи досягнення. Мені не потрібні гроші(помимо тих. що для проживання), безліч матеріальних речей і купа непотрбного мотлоху. Мені не потрібна дівчина, чи хлопець, чи ще хтось. Все, що для має значення - спокій і гармонія з самим собою. Поки її немає, я не звертаю уваги ні на що.

26 сентября 2014, 12:28

Другий фрагмент. Зараз я чомусь розізлився, скоріше за все, через те, що завидую тим, що у інших людей є овердофіга "друзів" і так далі, а я до всіх ставлюся на рівні "товариш". В принципі мені це підходить, проте...Гаразд, варто подумати про щось хороше, адже мені вже скоро лягати треба буде:)

25 сентября 2014, 22:03

Привіт! Я ось пишу свій перший фрагмент. Не знаю насправді що сказати, адже думок багато. Недавно почав задумуватись, що ж все таки відбувається в моєму житті, як я на нього впливаю і що варто робити, щоб воно стало краще. Я вирішив почати з фізичної форми і займаюсь спортом. В здоровму тілі здоровий дух. І це справді так:) почуваю себе краще. Також визначив деякі речі, які приносять мені позитивні емоції і стараюсь щодня цим займатись, проте сім'я не підтримує. Вони вважають мої погляди абсурдними і пробують нав'язувати мені свої цілі і думки, тому я, нажаль, обмежив спілкування з ними на деякий час. А ще варто пограти на гітарі. Музика робить моє життя приємнішим:)

25 сентября 2014, 18:47

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы