_чай_з_м'ятою_

Secretgram: OceanDrive
С нами с 7 октября 2014

О, Боже! Як же мені соромно..пздц. Сиділа сьогодні з хлопами, а вони тааак набухались.. Позоооор... І сміх, і гріх крч

вчера в 21:06

Єєєєєбааааать..... Єдине слово, яким можна дуже точно описати мій стан тепер

22 ноября 2016, 20:51

Помітила, що половина фрагментів у мене з поміткою 'нікому'. Ібо моя параноя не знає меж. Хоч ніхто із знайомих приблизно не знає, що таке !F... It's just me😸

20 ноября 2016, 15:42

Я ніби знову оживаю. Напевно я таки знайшла своє місце. Мені тут легше, простіше. Купа друзів, гарний настрій, а не вічна депресія і сидіння в інеті.

18 августа 2016, 17:58

Люди, які високо задирають носа, часто не помічають тих, хто знаходиться біля їхніх ніг, тому просто встань і не валяйся коло чиїхось ніг. Навіть якщо це дорога для тебе людина, чи той, кого ти таємно обожнюєш. Воно того не варте

13 июля 2016, 22:35

Давно не писала. Нічого вартісного. Настрою ніякого, як овоч

16 апреля 2016, 21:55

Мені погано.Дуже.Хочеться плакати.Напевно це тому,що завтра День св.Валентина.Якось так тоскно на душі…і взагалі задовбало мене все…ну от,виговорилась і стало легше.Все-таки корисна штука цей !Fragmenter,хоч я і рідко сюди пишу

11 февраля 2016, 21:40

Будь-який навчальний заклад,це як в'язниця.Ти мусиш рано вставати,тягти на собі 8 підручників,вічно недосипати,щоб вивчити якийсь предмет і отримати оцінку зовсім тобі непотрібну,а потім атестат,диплом.Вони будуть лежати у шафі.Якщо пощастить,тебе візьмуть на роботу,де треба знову рано вставати і тяжко працювати.Ні,звичайно ж курси,лекції уроки—це корисна штука,але навіщо нас примушувати?Тож,хоча я формально вільна людина, не можу кудись поїхати,чи просто залишитись вдома,тому що треба встати і тягнути свою напівживу тушку на навчання чи роботу.Хтось сказав,що якщо ти не можеш розпоряджатися ⅔ дня для себе,то ти раб.Ну,що я можу сказати?Вітаю,друзі!Ми самі для себе створили суспільство рабів.

02 ноября 2015, 20:14

Вчора був рік як я зареєстрована в !Fragmenter!!🎉🎆🎁🎀🎀За цей час дуже багато чого змінилося.Я стала зовсім іншою.У мене тепер інше життя,інші друзі,інші інтереси.Але найголовніше—я щаслива!!!Нарешті!!І це головна відмінність...

08 октября 2015, 17:27

Вчора присідала.Ноги гудять.Таке відчуття,що то один великий синяк.

26 августа 2015, 14:47

Не знаю,що писати.Сьогодні нічого вартого уваги не сталось.Дочитала "Портрет…".Не хочу до школи😭Не хочууууууу

17 августа 2015, 22:59

Почала читати нову книгу.Сьогодні вирішила скласти список прочитаних книг.Нарахувала 36.Жесть!Я книгогризка.

17 августа 2015, 01:17

Нічого цікавого.Була в магазині,купила прокладки,бо в мене місячні.Нудно.Думаю розстатися з своїм хлопцем.Новий навчальний рік,який можливо буде не вдома,я хочу почати вільною

11 августа 2015, 16:36

Приїхали з річки.Було кльово,але холодно.Потім ще дощ пішов...Але шашлик смачний

05 августа 2015, 18:38

Тільки що приїхали додому.Спати хочу дуже,але не знаю чи зможу заснути.Не можу зв'язно мислити,бо спала кілька годин.Очі злипаються.Ну все,я пішла спати

03 августа 2015, 02:41

Нудно

02 августа 2015, 11:16

Неправда,что от любви к ненависти один шаг.Есть куда более близкие вещи.
Равнодушие.Гореч.Пустота.
О.Громыко"Верные враги"

29 июля 2015, 12:11

"Если уж хуже быть не может,значит,можно смело надеяться на лучшее!"Ольга Громыко "Верные враги"

28 июля 2015, 21:46

28.07.2015 21:30
Вам знайоме це відчуття?Коли страх сковує груди сталевими обручами і немає чим дихати,коли сльози котяться з очей і ти не можеш нічого зробити.Коли тобі страшно не тому, що є якась загроза,а тому,що руйнується твоє щастя…

28 июля 2015, 18:30

Знову була на ріці.Вода тепла,хоча вчора був дощ.Можливо завтра приїде тато.А в неділю ми поїдемо на ЧеремошФест.Тато обіцяв купити навушники,я вже їх чекаю.Завтра мама йде на весілля.Я тоже хочуууу.Помітила,що відколи знову почала писати в !Fragmenteri,знову задоволена своїм життям.Це круто!

24 июля 2015, 19:41

Були на річці.Зараз така гроза сильна,що здається ніби то туман,а не дощ.Світла нема.Телефон майже сів.Ну все,я йду.Треба вимикати телефон,бо гримить і блискає.

23 июля 2015, 18:09

Сижу чекаю прийому в зубного.Походили містом.Шукали моєму оболтусу ковпочки.Нічого не знайшли.Книжок не купили.Нудно тут.Піду книжку почитаю.Але спочатку ВК.

22 июля 2015, 08:31

Була на річці.Вода класна.Прийшла поїла,лягаю спати.Говорила з своїм.Тато дзвонив,казав,що приїде за декілька днів.Чекаю його.Вже йду.Папа.

21 июля 2015, 20:08

Лежу в ліжку))))Прокинулась о 9:58.Читала трохи інші фрагменти.Особливо сподобалась _це дивовижне життя_.В неї взагалі ульотні жарти.Ржала як дурна.Дзвонив мій мудак.2 рази.І я звичайно ж не брала трубку.Вк останній раз була Бог знає коли.От за що я люблю канікули,так за те,що вже майже 1год дня,а я не вставала з ліжка.Крутяяяяк!!!Шкода,що вже половина літа минула.
Скоро приїде тато(якщо вже не приїхав)і вирішиться де я буду вчитись.Чекаю з нетерпінням.Настрій піднесений.Зараз йду чогось поїм.
Життя прекрасне!!!😺😸😻✌🐱🐈🐍🍩🍰🍭🍫🎶

21 июля 2015, 09:49

Прочитала "Спецшкола для нечисти"М.Николаевой,знов треба цитати переписати.Почала читати другу книгу з серії"Академия для королевы".Набрид мені мій хлопець.Дивно.!Так! швидко мені ще ніхто не набридав.Напевно буде дзвонити до мене.Трубку я не візьму.Ех,поспішила я,поспішила!Не треба було так швидко погоджуватись…Мені це ще аукнеться.
Дивно трохи.Він можливо навіть закоханий в мене(точно сказати не можу,ми ж тільки по телефону розмовояємо).А мені все одно!Абсолютно!!!
Іноді таке враження ніби ми вже давно зустрічаємось,достатньо,щоб він міг дуже мені набриднути(хоча насправді лише тиждень)Блін!І треба мені його було?!Жила собі спокійно.Тепер розгрібай це все!Блііііін!!!!!!

20 июля 2015, 19:00

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы