С нами с 14 сентября 2014

Неприємно читати пости декого звідси. таке відчуття що вони живуть лише щоб дрочити і спати з кимось. невже ж люди справді не бачать що ми - люди і наше міссія не лише розмножуватись, , на приклад, жити?!
Треба зробити німецьку.

20 сентября 2014, 14:16

Чай.

17 сентября 2014, 17:07

Такою чистою тут кухня ще ніколи не була.
Інколи дуже не вистачає Артура ніби без нього я часами не можу існувати, це ніби я просто не можу щось зробити, чи якосб зорієнтуватись, це важко, але зазвичай не звертаєш на це уваги..
Хочеться сісти кудись в потяг, відкрити книжку і чекати станції, яку собі планував. Я зроблю це при нагоді.
і ще Я сильно скучив за Львовом, я там стільки всього пережив, він мені завжди був рідним, я хочу ти якось приїхати ще раз, скоріше б..
взагалі все утт нове і з*являється якась така маленька туга за піснями Гансів, за музикою, за мурашками, за всім взагалі від чого отримував кайф раніше.
Добре, буду лягати спати. Я щасливий що перед сном у мене є про кого думати

15 сентября 2014, 19:46

В 17:30 я виїжджаю. Хвилююсь, бо щойно зрозумів що життя не таке безтурботне, яким воно здавалось мені раніше.т ні. я розумів це, тане сприймав це свідомо. для мене це були лише слова. Я надто мало читаю..

14 сентября 2014, 09:27

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы