Анюта

Я класна!!!навчаюся грати на гітарі і фотепіані, співаю, танцюю в своє задоволення...також навчаюся у школі, захоплююся музикою...і люблю своїх рідних...

С нами с 8 октября 2014

прив....сьогодні все окей....тільки я не хочу іти в школу...о це саме гірше....

26 октября 2014, 15:13

Сьогодні все було дуже класно в школі...звісно не фантан в суботу навчатися...але мені здається, що в субота самий веселіший день за весь тиждень...Сьогодні в мого однокласника була днюшка....і це ще будо веселіше...короче було дуже круто*:)

25 октября 2014, 11:53

Вопше весь цей тиждень проходить ЗБС...надіюсь, що він такий буде надалі:)Я образилася на хлопця який мені подобається...а так в мене все ОК...думаю, що це не на довго:)

23 октября 2014, 18:54

Сьогоднішній день пройшов суперово:)Сьогодні на німецькій, коли пройшло пів уроку приходи вчителька і каже, цитую: А, що вже урок? А я не чула дзвінка...Вибачте діти:)...ми були в шльомі підреслюю В ШЛЬОМІ!!!!!А так ми на кожному уроці сміялися)було дуже весело:)***

21 октября 2014, 13:09

Сьогодні взагалі все ОК...написала гарно контрольну роботу...настрій супер...я задоволена)

20 октября 2014, 13:47

В мене все ОК...але не вистачає часу на все...в мене активне життя...для мене це класно, але інколи не вистачає часу на родину і на моє життя...лише хобі та навчання!!!

19 октября 2014, 10:13

Привіт, дуже довго не писала...не було часу уроки і уроки...зараз теж часу не маю...збираюся в школу і німецьку повторюю...бай!

17 октября 2014, 05:18

Сьогодні все було чудово... крім того, що мені вкололи болючий укол на 14 років...ви не повірити як він мене болить...це рельно дуже боляче...я задумуюся як я гратиму на гітарі...бо рука болітиме досить довго, мінімум 2 дні...я написала котрольну з історії...було опитування з хімії та мене чомусь не запитали, я на кожне питання тягрула руку та питали інших дітей...мені інколи здається, що я живу школою...і це засмучує:(

13 октября 2014, 16:21

Вчора я нічого не писала...вчорашній день пройшов чудово...я гарно написала 2 контрольних роботи...Сьогоднішній день ще не пройшов , але сподіваюся,що пройде гарно...сьогодні приїжають мої батьки...ще я сьогдні пішла на перший урок з гітари і в вмене виходить...я уже 4 роки навтаюся на фортепіані і скоро сподівавюсь вмітиму гати на гітарі:)

11 октября 2014, 14:44

Сьогдні був гарний день....в школі було дуже весело, особливо на уроках...мої однокласники не переставали мене дивувати особливо хлопці...скоро в нас день народження нашої школи...я співатиму на цьому святі...
я хвилююся, що буде завтра, адже у мне завтра 2 контрольні роботи...надіюся на гарну оцінку...
і ще одне...надіюся, що скоро на моїй Україні настане МИР!!!

09 октября 2014, 15:17

Я тут перший день...всі пишуть, що тут класно...ну не знаю перевіремо...

08 октября 2014, 16:39

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы