Джес

Кохаю Україну.Слава Україні!Героям Слава!

С нами с 14 сентября 2014

Отпиздила свого кота за те що він напрудив біля дзеркала.Йду собі така до дзеркала і тут бац вступила.Це добре що він хоть напрудив,а не насрав.

16 ноября 2014, 13:55

Як же задовбали люди які думають що вони пуп світу,а я ніхто.Та що ти добився щоб так вважати,правильно нічого.А я все життя мучаюсь за тебе,все життя як в аду.Коли я вже нарешті попаду в рай,в рай де чудові люди,люди які не причиняють зла.Які не граються з людьми.Я скажу вам так це моя гра і я закончу її тіки після своєї смерті.Я не побоюсь поставить все,втратити все заради цїєй гри.На кону моє щастя,гордость,карьєра,але це не важно.Мені хочеться душевного щастя,кохання яке в мене буде на все життя.Мені хочеться бачити себе на сцені.На великій сцені де багато людей прийшло послухати мою творчість.І я постараюся це все получити.Якою б дорога не була б, я пройду цю дорогу.Ваша Джес

21 октября 2014, 12:45

Люблю свого хлопця.Такого дибіла попробуй найти,миле чудо з бородой.Подобається його пошлость,ум і сексуальность.Арррр

20 октября 2014, 18:18

Всі хлопці однообразні вони в сексі повний ноль.Я щас це вам докажу.Ось як вони описують секс з дівчиною "Я знімаю труси і начинаю тебе жарить" і це нормально?Коли ми описуєм це яскраво і дитально.Лохи всі вони

17 октября 2014, 11:25

Продовження...Це було біля його кабінету,я стояла спокійно розмовляла по телефону і тут він до мене підходе з якоюсь палицею і починає малати перед очима.Я думала вихватити в нього ту палицю,але не вспіла до нього підійшла його класна керівничка.Потім він ще зарз вийшов,підходе і говоре мені: Р:Це моя територія,тут я тусуюсь.
Д:Тут я хожу.
Тут я підхожу до нього щоб положити руку на плече,але він відходе.
Д:Ти що мене боїшся??Сцикло.
Він грюкнув дверми перед моїм носом.Трус.Ну щас і хлопці пішли,дівчат бояться.

20 сентября 2014, 16:18

Сьогодні я зустріча свого другого врага.Його звати просто Роман.Це було в шкільному буфеті.Коли він зайшов буфет, ми його побачали з подругою і почали хіхікати.Він до мене повертається і говоре :ти ж мені обіцяла що не будеш мене чепати.Я йому відповідь сказала що я говоре може ,но не обіцяла.Невже він наскільки наївний лопух що думає що я від нього відчеплюсь.Я провела по його спині рукой і він обернувся,потім я ще раз повторила це і він не витримав і пішов з буфету.Ну це ще не все...Подовження слідує...

18 сентября 2014, 19:30

чому як тіки я прихожу до стоматологів я начинаю лякатися???Навіть коли не боляче,я всеодно кричу на всю лікарню як скажена.Стоматолог був просто шокований от того яка я ніжна.Єдине от чого я не кричала це була лампа.Люди і це не смішно.Стоматолог не видержав і вколов мені обезболююще,а дальше я не пам"ятаю.

17 сентября 2014, 17:40

Продовжую історію про однокласника дегенерата Діму.Крч розказую.Сьогодні я думаю ну Дімочка я тобі покажу.Перші уроки в мене не получалось нічого,а от на Біології я була неповторна.Він такий проходе біля мене і тут я його як бач рукой по попі.Він стоїть такий охреневчий і потом достає книгу,хотів вдарити мене но я не далась і знову його рукой по попі.Я такого обличчя ще не бачила в нього.Дівчата задайте жару всим своїм ворогам:D

17 сентября 2014, 13:19

Тіки що попросила вислать свого хлопця 300 євро і він сказав що зателефонує пізніше.Напевно пішов гроші шукати:D

16 сентября 2014, 18:23

Сьогодні в школі стався жахливий і одночасно смішний інцидент.Ну крч розповідаю.Є в мене однокласник з яким я завжди не ладжу(точніше зовсім терпіть його не можу).Звати його Діма,ну зовсім дегенерат.Сьогодні коли ми з ним сварилися він мене схапив за груди,що мені не сподобалось.Коли він до мене підійшов то я почала покривати матами,як ти посмів і т.д.І коли я це робила то я ненароком торкнулась самого інтімного в нього.Боже я ще так не сміялася коли він не мене сварився.Коли він закончив він обізвав мене дурой конченой.Тепер хочу завтра підійти і шльопнути його по попі.Нехай знає як обзивати мене дурой.Я НЕ ДУРА,я НОРМАЛЬНА ВИХОВАНА ЛЮДИНА.

16 сентября 2014, 15:52

Дуже сумно пишіть хто є вк,мій ід hellenalove

16 сентября 2014, 12:52

7:00,я спати хочу.

16 сентября 2014, 04:11

Ніч-доміно.Сиджу нічого робити,думаю почитаю і тут закон підлості дзвоне найкращий друг.Так і не почитала книгу,а хоча всю ніч буду читати і вранці не встану.Ну і що,що мама буде кричати,переживу.Кожен день кричить і нічого ще не вмерла.Надобраніч.Бе,бе,бе

15 сентября 2014, 19:35

Степа я тебя люблю

15 сентября 2014, 16:46

Завтра записую свою пісню.Ура!Ура!Ура!

15 сентября 2014, 12:34

Як же мене бісе,те що я вже тиждень хожу до стоматологів і ніяк не можу поставити пломбу.Біль жахливий,зуб постояно болить,нерв шевелиться.Ладно ще тіки це,але щей із-за ліків в мене металіческий привкус в роті.Таке. почуття що я леді залізна челюсть.Їсти просто не можливо з откритим зубом,ти їси тіки одну вату та щей і зуб кровоточить.На смак не дуже смачно.Якщо ти випила чуть-чуть теплої водиці, то в тебе жахливо починає боліти зуб.Люди це жах.Не запускайте зуб як я,лікуйте вчасно.

15 сентября 2014, 09:30

Питання в том як я всора робила домашне завдання без підручника??Сьогодні сижу собі спокійно і тут підходить моя найкраща подруга і говорить що я забула підручник.От сиджу і думаю як я домашку робила.Ну крч нічого цікавого,поки не сталося.

15 сентября 2014, 06:53

7:00,понеділок. Доброго ранку.От і спортили собі настрій.

15 сентября 2014, 04:17

День гавно,місяць гавно,рік гавно,життя гавно.От і ципочка.По життю лошара.

14 сентября 2014, 17:54

Всі хлопці говорять що ми не логічні,мій хлопець мені тіки що закатив скандал тіки за тебе що я поцілувала свого друга в щічку.І хто з нас ще тут не логічний.Сподіваюсь ти зараз це не читаєш,бо я не дуже хочу наступного великого і грандіозного скадала.

14 сентября 2014, 15:35

Сьогодні всі гулять,а я болію.Зато болію з найкращим другом.Хі,хі,хі

14 сентября 2014, 11:00

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы