Міра життя або життя без міри

С нами с 11 октября 2014

...як би ти знала як мені зараз хочеться простого розуміння і підтримки...просто щоб хтось обняв і сказав що все буде не просто добре,а найкраще:))я так себе прихорошила,хочу кохання!

22 ноября 2014, 21:33

Дивне відчуття залишилось після сьогоднішнього дня.Мене мучить совість.Мабуть не варто було зводити екс і теперішнього в одній компанії.Тільки після цієї прогулянки я зрозуміла,що все що він казав типу дружба-це якась довбана відмазка і прикриття.Навіщо???

06 ноября 2014, 01:23

це дивно...дивно коли твоє життя перебуває на межі.я знаю,що в наступний момент все зміниться...в середині дивно шкребе острах і огортає пітьма.алкоголь просочується,починає захоплювати мій мозок.уява починає радіти гостям і діє на повну.мені мало тебе в цей момент,знаючи що ти далеко я мрію,живу і дихаю тобою.ще ковток і ще...хочу щоб реальність залишила мене в спокої.хочу сказати,ні...показати тобі те,що я відчуваю.ти теж повинен це відчути!дихання...дотик...тепло...ох це бажання.це все так спопеляє і захоплює.цей стан і ці емоції не мрія...просто тут і зараз ти з`явився та ще не час!я вмію чекати-це приносить більше задоволення.ти моє натхнення і рушійна сила!головне,що ти нарешті тут!

11 октября 2014, 19:34

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы