❤ 2766 ❤

С нами с 4 сентября 2018

Сьогодні по плану були деякі б'юті-процедури. Це забрало кілька годин часу.
Говорила з Піппою, розказала про свої пригоди. Насміялися. Як же я за нею скучила!
Наступні кілька днів будуть дуже напруженими і я, певно, знову не висплюся.

7 день: компліменти
8 день: догляд за собою

09 июля 2020, 21:11

Йшла сьогодні на роботу, ледве переставляючи ноги, так хотіла спати. Думала купити каву, але купила морозива. Стала обирати кульки й зупинилася на "блю-курасао" під колір сорочки і "мохіто" просто так.

На роботі гарно відпрацювала. Але те, що мала зробити за ноутом, так і не зробила. Зате зранку встигла відправити матеріал моїм улюбленим клієнтам і він їм загалом сподобався. Що тішить, бо я мало не провалила всі дедлайни.

На вечір зробила тренування і воно круто зайшло. Велосипед - це, звісно, добре, але з Джил справи підуть краще. Думаю, це мене надихнула книга Муракамі про біг, яку вчора закінчила.

Не забувати: робити щось тут і зараз з тим, що є. Така проста і на диво дієва філософія.

30 июня 2020, 20:36

Настрій ні к бісу. Машина завдяки С навіть не заводиться, а мені завтра треба багато їздити. Посварилися, голосно кричали.
На роботі повний завал, нічого не встигаю.
А ще на завтра треба здати роботу іншим клієнтам. Словом, все летить к єбєням...
А тут ще й Нік цілий день у голову лізе.
Чорт, яка ж я люта!
ТА ЗА ШО?!

29 июня 2020, 17:38

У планах сьогодні обід на терасі з пивом і стейками. Сонце припікає з самого ранку, треба встигнути позасмагати, бо після обіду прогнозують дощі.

Хочу на море або хоча б куди, але з Че нам, очевидно, цього літа нічого не світить.

28 июня 2020, 08:42

Я була готова, а він не приїхав.
Тупо забув попередити, що плани змінилися.
Ну ок, значить, так було треба.
І буде мені наука.
Кароч, пішов він в дупу.
Хоча в п’ятницю ми круто поспілкувалися. Мені так здалося, а в нього може інше враження, хз.

Ну і класно вчора повисіли з Піппою)

27 июня 2020, 10:20

Напередодні довго не могла заснути, в результаті десь о пів на другу ночі пішла випила пігулку, але й вона не допомогла. Принаймні не зразу. Тож не дивно, що зранку ледве встала з ліжка. Зараз он теж глупа ніч, а я не хочу спати. Було багато роботи за компом, але хіба її всю переробиш? От і засиділася. Зараз піду, ляжу і буду читати - нарешті зможу це зробити, бо через те, що Че лягає спати раніше, перед сном я не читаю. А зараз Че не вдома. А де він? А хз. Начхати. Головне - я буду сама і ліжку й почитаю перед сном)

24 июня 2020, 22:17

Сьогодні було весело на роботі. І не дивно, бо півтори склянки вина вміють зробити день приємним, особливо понеділок. Правда, потім мені розболілася голова, мусила вже вдома випити 2 таблетки парацетамолу. А тут якраз Че приїхав і позвав кататися. Проїхали 11 км. Плюс за день зробила 11 тисяч кроків. Кожен день би так.

22 июня 2020, 20:58

Сьогодні знову десь о 5 ранку чула цю пташку. Думаю, це таки вільшанка. Але це не точно)

Їздила по калюжах з гучною музикою в салоні й голосно підспівувала. Самій собі було весело і якось добре.

Була в батьків, багато говорила з мамою. Шкода її. Не можна сприймати все геть аж так серйозно.

Другий день у мене страшний жор - їм усе, що бачу. А що не бачу - знаходжу і з'їдаю. Я розумію, такий період циклу, але це жах якийсь.

Хочу, щоб у мене все було добре)

21 июня 2020, 18:47

Лягла спати тільки о 3 ночі під жаб'ячий концерт. Вдосвіта чула, як дуже гарно співає якась пташка. От прям дуже гарно! Шкода, я не розрізняю пернатих по голосу (крім зозуль, голубів і сорок, звісно, але це не таке вже й досягнення). Втім, є підозри, що це була вільшанка або знана пересмішниця сойка, цих пташок я у нас точно бачила.

Спала погано, все через С, який знову до ранку десь вештався.

З'їла добрячий кілограм черешні, йду прибирати.

20 июня 2020, 10:42

Отже, 21 день я не дзвонила і не писала Ніку. Це спрацювало - охота відпала, шал минув. Я досі про нього думаю, але не часто і загалом спокійно. Метелики в животі зникли. З одного боку трохи сумно від цього, а з іншого - дуже навіть радісно)

Останніми днями дуже непокоїть С, якийсь він неприкаяний. Планував багато на це літо, але все пішло не так, як хотілося. А він же такий нетерплячий, йому ж треба зразу і все.

Натрапила на пісню O.Torvald "Зламані", крута дуже. Додала у плейлист і слухаю цілий день.

19 июня 2020, 20:12

Ну я і докотилася))) Читаю Юлію Шилову! Випадково на неї натрапила. Жанр книги - "мелодраматичний детектив". Така дурня, що й не описати, людям соромно зізнатися)) Очевидно, я втомилася від різного нонфікшну і невмирущої класики. Треба була розрядка. Це як намагаєшся дотримуватися принципів здорового харчування, але час від часу зайти в Мак на чізбургер - це святе)

20 днів не пишу і не дзвоню Ніку. Та й не хочеться.

18 июня 2020, 20:18

В офісі було весело.
Фоткалися і виставляли знімки в соцмережі.
Збирали коменти і лайки.
Багато сміялися.

Дочитала Мюріель Барбері. В принципі, непогано. Вона пише, що "дві години сну не сприяють людинолюбству". Погоджуюся і йду, напевно, вже спати.

Ах, ну да. Нік. Не пишу і не дзвоню 19 днів. Все ок)

17 июня 2020, 20:14

Через алергію мушу пити ліки, тож почуваюся, як сомнамбула.
Кілька днів переїдаю, відчуваю тяжкість.
Мені терміново потрібен відпочинок - щоб без нікого, і щоб нічого не робити. Бо ж працювати з самого ранку до пізнього вечора трохи важко, якщо чесно. Втомилася.

Про Ніка все ще багато думаю, але вже якось відсторонено. Емоцій стало значно менше. Хоча смуток ще є, і він не покине мене так швидко, як хотілося б.
18 днів не пишу йому і не дзвоню. Ось так)

16 июня 2020, 18:31

Оце займалася сексом з Че (дуже навіть успішно) і раптом подумалося, а нафіг мені здався Нік. Раптом що - це ж доведеться з ним сексом займатися теж, а щоб це все влаштувати (де, наприклад?), треба дофіга всього продумати. Ну і це, звісно, може бути ніяково, бо я вже дуже давно не мала сексу з кимось, крім Че. Тож, очевидно, почуватимуся не дуже впевнено в разі чого. Ну карочє...

Сьогодні 17 днів, як не дзвоню і не пишу Ніку. Та й таке.

14 июня 2020, 21:37

Вчора я так нічого і не зробила вдома - накрила страшенна алергія. Випила подвійну дозу ліків, але вони такі сонливі, що прийшла до тями я більш-менш тільки сьогодні в обід. А до того лежала у ліжку й не могла поворухнутися. Хоча, було навіть приємно відчувати, якими важкими, як налитими свинцем, є руки і ноги.

З хорошого:
1) сьогодні перший раз не вкривалися зимовою ковдрою
2) замовила собі дуже круту сукню з об'ємними рукавами і білий піджак
3) вчора встигла трохи позасмагати

Ніку не пишу і не дзвоню 16 днів. Мало не забула про це зараз написати. Прогрес однак)

14 июня 2020, 10:13

Вчорашній день був не такий вже й поганий, ми їздили в ліс. І хоч загалом мені було нудно, та й не люблю я отаке от все, кілька моментів видалися по-справжньому непоганими. Наприклад, я змогла посприяти тому, щоб Д провела трохи часу з хлопчиком, який їй подобається. Вона була щаслива і мені від цього добре.

Сьогодні вже 15 днів, як я не пишу і не дзвоню Ніку. Ну і грець з ним.

Йду прибирати.

13 июня 2020, 07:11

Зранку не могла прокинутися, навіть кататися не поїхала. Почуваюся жахливо, хоча нічого і не болить. Якийсь виснажливий внутрішній дискомфорт.

14 днів не пишу і не дзвоню Ніку. Від нього теж ні слуху, ні духу. Сьогодні чомусь від цього особливо боляче.

12 июня 2020, 07:40

Зранку добре покаталися. Приємно, що чоловіки на мене заглядаються. Один прямо голову з машини висунув) Проїхали десь біля 10 км. Перед цим встигла ще й почитати в ліжку.

Хтось спитав у МБ, як перевести зустрічі у стосунки. Вона каже, що не треба робити нічого більше, ніж робить чоловік. Коли бачитеся - просто радіти. Це ніби демо-версія, як могло би бути. Якщо нічого не змінюється - забути або перестати хотіти ці зустрічі перевести у стосунки. Іноді і зустрічі бувають прекрасні, навіть якщо стосунків там немає. Головне - не будувати ілюзій. Це порада, яка мені була потрібна. А тим часом сьогодні 13 днів, як я не дзвоню і не пишу Ніку. Помітила, що думаю про нього менше.

11 июня 2020, 07:55

Думала, якщо прокинутися о 6 ранку і покататися, то можна встигнути до роботи купу всього. То мені здалося, бо встигла я хіба що душ прийняти і стерти лак із нігтів. Фарбувала я їх після роботи.

До речі, зранку ми з Че проїхали 12 км, а потім ще за день я находила 10,3 тис. кроків.

І ще дещо хороше я зробила - видалила переписку з Ніком у ФБ. Зразу стало трохи легше. Сьогодні вже 12 днів, як не пишу і не дзвоню йому. Швидше за все, в кінці місяця я з ним побачуся - треба буде віддати книги. Але я не впевнена, що варто от прямо бачитися. Думаю, краще буде залишити книги у приймальні, щоб дівчата йому передали.

Почала "Багач, бідняк" Ірвіна Шоу. Загалом за цей рік вже осилила 40 книг.

10 июня 2020, 14:37

Нормальний день, хороша погода. Пройшла 5,8 км, це десь 7,7 тис. кроків. Непогано, але завтра треба терміново на вело, поки погода дозволяє. І засмагнути хоч трохи треба.

11 днів не пишу і не дзвоню Ніку. Сьогодні ще трохи легше, хоча досі за ним сумую. Правда, ловлю себе на тому, що стала легше відволікатися від думок про нього. Робота традиційно творить дива)

09 июня 2020, 19:57

Виставила класну нову фотку, а лайка від Ніка і не дочекалася. Він, як вірний чоловік, полайкав пости своїє дружини. Це так мило)

Третій день підбухую і третій день не вечір голова болить. А ще ж завтра гулянка! Нє, щось надто важко.

Думала, сьогодні ляжу спати раніше. В результаті вже півтори години лежу в ліжку і перевіряю лайки і коменти. А що робити? Позитивні емоції потрібні позаріз. Лайки і коменти - такий простий спосіб їх отримати.

07 июня 2020, 21:20

Вчора на вечір голова таки розболілася. Не так, щоб сильно, але пігулки довелось випити. Тож все, що планувала зробити, довелося відкласти на сьогодні. А сьогодні йду в гості, тож усе зробити точно не встигну.

Прокинулась, почитала в ліжку. Піду вип’ю кави й буду братися за роботу.

Сьогодні вже 8 днів, як не пишу і не дзвоню Ніку. Загалом з кожним днем стає легше, чого й слід було чекати.

06 июня 2020, 07:01

Коли попереду три дні гульок, але ти вже у п'ятницю прибухнула. А що було робити? В офісі видався веселий день)) Тим більше, алкоголь в невеликих дозах дуже добре на мене впливає, так що гріх було не хильнути келишок білого і два келишки червоного. Приємно почуватися захмелілою)

Приїхала додому, нащось переміряла всі купальники, які в мене є. Ех, мені б цицьки трохи більші й ноги трохи довші. А з іншого боку, в мене ніколи не бракувало кавалерів, тож справа явно не в цицьках і не в довжині ніг) Справа явно в чомусь іншому))

05 июня 2020, 13:36

Класний був секс. Я тааак швидко кінчила! І це навіть без проникнення) Якийсь Че сьогодні дуже вправний. Все-таки він знає всі мої точки) А займатися сексом я сьогодні і не планувала. Прям такий нежданчик приємний)

04 июня 2020, 23:46

Сьогодні пригнічена.
Почуваюся покинутою.
Ніби Нік мною знехтував.
Але камон, чувак не дзвонить і не пише, бо він:
1) дуже зайнятий
2) одружений
3) чхати хотів на мене
Ну, може не в такому порядку, але від перестановки доданків сума не змінюється.
Нерозумно побиватися через це, їй Богу. З іншого боку, треба дати собі трохи часу для печалі. Колись же це має минути. Добре, хоч хватає розуму тримати себе в руках і не дзвонити йому й не писати. Вже 6 днів як.
Словом, якось воно буде...

04 июня 2020, 20:30

Зарегистрироваться


или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Sart 🌄

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы