2766

С нами с 4 сентября 2018

Говорила з Піппою, розказала їй про Ніка.

Подзвонила Ніку. Хотіла спитати про його здоров'я і заодно дещо перевірити. Просто помітила, що він завжди перший закінчує розмову. Так було і цього разу. Це мене засмутило, звісно, залишився неприємний осад. Та загалом нормально поговорили. Як приятелі, не більше. Думаю, більше між нами нічого не буде.

Перед тим бачилася з Ласло. Дуже мило поговорили. Виявилося, що він зберігає всі мої дитячі листівки і фотки. Ще й пам'ятає стільки всього такого з нашого дитинства, про що я геть забула! Хороший він. Справді хороший.

А ще бачила Сержа. Перекинулися кількома словами.

У мене був класний настрій!
Просто не треба було дзвонити Ніку.
Не треба, Іда.

16 сентября 2020, 14:14

Їздили до батьків Че, переїла. Живіт тепер, як барабан. Та нічого, 2-3 дні і я знову буду в нормі. Завтра починаю новий блок у вправах. Здається, треба купити еспандер.

Сьогодні випадково дізналася, як глісери паркуються на автомобільні причепи. Якось ніколи про це не думала, але було цікаво побачити.

Здається, я нарешті заспокоїлася щодо Ніка. Типу - хотіла з ним сексу, отримала і заспокоїлася. Якось так. Думаю, в нього та сама фігня) Коли отримуєш бажане - інтерес завжди втрачається.

Системний підхід і дисципліна - це те, що реально допомагає і дійсно працює. Навіть, якщо стається збій, треба продовжувати. Збої стаються постійно. Просто треба щодня щось робити - в цьому весь секрет.

13 сентября 2020, 18:58

Сьогодні був непоганий, спокійний день. Сиділа на сходах перед домом, виставляла обличчя до сонця - як же це приємно! Мушу ловити кожну мить, бо хз, скільки ще того сонця буде. Ніяк не звикнуся з тим, що вже осінь, я ніби застрягла в літі.

Мені вже 2 тижні болить горло. Не знаю, що за фігня. Температури немає, а горло ніби здавлює. Правда, я не сильно лікуюся - так, забризкую час від часу горло, та й усе.

Прибрала вдома, піду спати. Добре, що завтра не треба прокидатися по будильнику.

12 сентября 2020, 22:24

В офісі вчень хильнула білого сухого, прийшла додому, поки те да се, то вирішила вийти в сад полежати. Було тепло, сонце світило якраз на лежак, тож я на добрячих 30-40 хвилин задрімала. І це було прекрасно.

10 днів, як не спілкуюся з Ніком. Сумую за ним, але вирішила сильно не паритися з цього приводу. Що буде, те буде. Не паритися допомагає робота, її багато. І це теж прекрасно.

Наступного тижня в місті має бути Ласло, попередньо домовилися піти на каву. Все-таки добре мати можливість спілкуватися з чоловіком, якого ти знаєш з дитинства. Це якийсь особливий вид близькості. Я почуваюся біля нього так, ніби мені знову 14. І це теж прекрасно.

11 сентября 2020, 18:19

Вчора ввечері по радіо слухала шоу, там згадували "Відчайдушних домогосподарок", а сьогодні зранку почувалася, як його героїня - повезла Д в школу в банному халаті й це було так приємно. Опустила скло, включила музику, класно так починати день)

Не могла згадати, що мені снилося, але, гортаючи стрічку ФБ зрозуміла, що снився мені Арсен Аваков))) До чого б це?

Замість того, щоб працювати, що я робила? Проходила тест, щоб визначити, чого в мені більше - інь чи ян. Виявилося, що порівну: https://www.psychologies.ru/tests/test/16/result/47/

08 сентября 2020, 07:12

Із задуманого вчора я зробила, звісно, не все. Але оскільки сьогодні у мене на роботі лайтовий день і в офіс не треба, спокійно зможу все доробити. Принаймні дуже хочеться в це вірити)

Проїхали вчора з Че 12 км, загалом класно покаталися, бо погода була супер (хоч синоптики були іншої думки напередодні).

Сьогодні снилося, що ми з Ніком займаємося сексом і це було так круто. В нього був якийсь нереально довгий і гнучкий член, який, тим не менше, помістився там, де треба))) А потім я його ніби знайомлю з С і не знаю, як представити їх один одному.

Зранку знову пила каву на терасі, було прохолодно. Не знаю, чи будемо ми ще влаштовувати недільні обіди на терасі в цьому році.

07 сентября 2020, 07:20

Сиджу на терасі, п’ю каву під тему з «Бума». Дуже любила це кіно в старшій школі. Пам’ятаю, його в кінотеатрі показували і всі ходили дивитися.

Сьогодні якось дуже тепло, Че пропонує покататися. Вчора був секс, але якийсь в‘ялий, хоч я і кінчила. Че загалом нагадував медузу. Друге діло Нік – його настрій, ритм, енергетика... Ммм... Як згадаю...) Він сказав, що я зводжу його з розуму)

Сьогодні в планах доприбирати, пофарбувати волосся, закинути контент на цілий тиждень, подивитися з Че серіал, зробити манікюр, щось приготувати, попрати. Словом, є чим зайнятися)

06 сентября 2020, 07:45

Сумую за Ніком. З одного боку страшенно хочеться його побачити, а з іншого - стільки всяких справ і планів. В будь-якому разі дзвонити йому не буду - це 100%. І коли буду по роботі у нього в офісі (а доведеться), заходити теж не буду.
Сьогодні чогось його дружина снилася, йшла по вулиці біля мене і давала комусь вказівки по телефону. Вона була у пісочному пальті, з нарощеними віями та зубочисткою в зубах. Ну таке.

05 сентября 2020, 11:40

Отже, Нік не дзвонив, а це означає, що завтра ми не побачимося. Ну, що ж удієш, так тому і бути. Думаю, він шкодує про те, що сталося. А от я - анітрохи. Сталося то й сталося, я сама цього давно хотіла. Звісно, буде шкода, (як)що це не матиме продовження, бо мені з НІком реально дуже класно, от прямо по кайфу. Ех...

Зате сьогодні таааак нареготалися з Ольгердом! Ми були в ударі! Хоча, нічого дивного. Коли ми разом, ми завжди в ударі))

А загалом день минув добре. Зарплата за серпень приємно здивувала, недарма я гарувала. Але все одно хочеться більше. Значить, треба працювати далі)

04 сентября 2020, 17:44

Вчора була в книгарні, з порожніми руками, звісно, не вийшла. Сьогодні ще кілька книг в онлайні замовила. Плюс дещо з косметики. Прийшла зимова шапка і шоколадний світшот, завтра заберу.

Сьогодні нарешті зробила кардіо. Як не дивно, зайшло. Раніше я просто здихала на ньому, а тепер, видно, витривалість зросла і я так жваво провела тренування, що аж самій радісно. Тут головне правильну музику підібрати - RHCP)

З Че стосунки якісь незрозумілі. Я його ніби й не помічаю. Він тане, зникає з мого життя, хоча ми живемо під одним дахом і досі спимо в одному ліжку. Він раніше мав про це подумати, зараз навряд чи щось можна зробити.

Сумую за Ніком. Згадую, який це був кайф - робити йому blow job)

02 сентября 2020, 20:32

У Ніка є два дні, щоб подзвонити. Якщо ні - значить, все буде зрозуміло й можна буде поставити крапку. Втім, я не шкодую про те, що сталося. Секс був класний і я цього хотіла.

З початком нового навчального року сподіваюся трохи наладити графік. Спорт іде ок, з читанням трохи гірше, а от з іноземними мовами взагалі біда - не встигаю.

Що мене радує, так це вага. Давно моя фігура не виглядала так добре)

Думаю, треба повернутися до лекцій МБ, вони круто працюють.

02 сентября 2020, 07:23

it happened yesterday
Це було так легко і природно, що аж дивно
Хоча ні, я й здивована не була
Але зранку, пам'ятаю, була трохи схвильована, ніби передчувала
Словом, все ок, нічого не змінилося і совість мене геть не мучить)
Побачимо, що буде далі)

29 августа 2020, 07:54

Ну що, ще один відрізок "21 день без Ніка" - ні дзвінків, ні повідомлень. В принципі можна вже знімати фату))) До речі, днями він нащось мої фотки полайкав. Це, звісно, приємно, але смисл?

Че заспокоївся, але я не знаю, чому саме. Може через те, що я йому знову виписала тринди. Побачу, як довго він буде адекватним. А з іншого боку, як ми так сильно посварилися, я навіть трохи злякалася, що ми не зможемо помиритися ніколи. Якось шкода стало цього телепня. Ото дурепа.

А більше нічого нового.

26 августа 2020, 20:48

Щось багато було всього за останні дні, навіть часу не було зайти сюди хоч кілька слів написати.

Якщо коротко, то у Д не все так погано. Точніше, лікар каже, що для літа це типова тенденція. Треба дивитися ситуацію в кінці осені.

А от із Че все дуже і дуже погано. Він мене не чує. Його версія - це я все роблю не так, це я винна у всьому, що відбувається. Сьогодні виписала йому п*зди по самі помідори. Побачу, що буде. Але так, як було, бути не повинно.

Нічого не встигаю. Все щось шкереберть. Ну але що вже вдієш.

21 августа 2020, 21:47

Сьогодні снилося, що я робою мінет якомусь чуваку, а в нього не встає. Точніше спочатку ніби щось заворушилося, але потім все впало. От тільки не можу пригадати, чи був це Нік, чи хтось інший. Але сон дивний. Цікаво, що він означає. Якщо, звісно, щось означає, бо я не надто вірю в таке всяке. Проте якогось дідька почуваюся цілий день невпевненою через отой провальний мінет)) Та однаково продовжую ловити чоловічі погляди)

11 августа 2020, 13:22

Сьогодні снилася дружина Ніка, ніби я на старій квартирі, на кухні, там ще були якісь люди - ніби мама і ще хтось. Дружина Ніка виглядала поганенько, якась запухша була і пузата. Коротше, познайомилися ми з нею уві сні.

Ех, Нік. Вогонь у мені було б добре підтримувати, інакше все мине. А з іншого боку - воно йому треба? Правильно робить, що нічого не робить. Хтось же мусить поводитися, як дорослий. Якщо мені це не під силу.

Повертаюся трохи до буллет джорнал, загалом хороша ідея, тримає в тонусі, хоч для мене всі ці планування, графіки і правила - це дуже складно. Але треба, бо так недовго геть розслабитися.

10 августа 2020, 06:29

У випадку з Ніком у мене тільки один вибір - думати головою. Бо як починаєш думати головою, одразу стає зрозуміло, що сенсу рипатися в бік Ніка немає ніякого. Ну і що з того, що хочеться? Перехочеться. Я так думаю.

А взагалі мені зараз не бракує уваги з боку чоловіків.
От прямо дуже не бракує. Деякі зовсім юні))
І це до біса приємно)

09 августа 2020, 21:02

Не знаю, чим я думала, коли погодилася поїхати до батьків на вечерю. Мама, як завжди, запросила навіть не за півдня. Ну чому я не змогла відмовитися? Я ж хотіла почати прибирання вдома! Бо завтра в гості прийде Піппа з сім'єю. В результаті забагато з'їла, знудилася і проїбала купу часу.

Але є і хороші новини. Купила класного вина за класною ціною на завтра. Ну і традиційно трохи свіжої зелені привезла додому. Як завтра все встигну - навіть не уявляю. Меню - і те не готове. Піду но я спати, може вдасться прокинутися раніше.

24 июля 2020, 20:44

Сьогодні по плану були деякі б'юті-процедури. Це забрало кілька годин часу.
Говорила з Піппою, розказала про свої пригоди. Насміялися. Як же я за нею скучила!
Наступні кілька днів будуть дуже напруженими і я, певно, знову не висплюся.

7 день: компліменти
8 день: догляд за собою

09 июля 2020, 21:11

Йшла сьогодні на роботу, ледве переставляючи ноги, так хотіла спати. Думала купити каву, але купила морозива. Стала обирати кульки й зупинилася на "блю-курасао" під колір сорочки і "мохіто" просто так.

На роботі гарно відпрацювала. Але те, що мала зробити за ноутом, так і не зробила. Зате зранку встигла відправити матеріал моїм улюбленим клієнтам і він їм загалом сподобався. Що тішить, бо я мало не провалила всі дедлайни.

На вечір зробила тренування і воно круто зайшло. Велосипед - це, звісно, добре, але з Джил справи підуть краще. Думаю, це мене надихнула книга Муракамі про біг, яку вчора закінчила.

Не забувати: робити щось тут і зараз з тим, що є. Така проста і на диво дієва філософія.

30 июня 2020, 20:36

Настрій ні к бісу. Машина завдяки С навіть не заводиться, а мені завтра треба багато їздити. Посварилися, голосно кричали.
На роботі повний завал, нічого не встигаю.
А ще на завтра треба здати роботу іншим клієнтам. Словом, все летить к єбєням...
А тут ще й Нік цілий день у голову лізе.
Чорт, яка ж я люта!
ТА ЗА ШО?!

29 июня 2020, 17:38

У планах сьогодні обід на терасі з пивом і стейками. Сонце припікає з самого ранку, треба встигнути позасмагати, бо після обіду прогнозують дощі.

Хочу на море або хоча б куди, але з Че нам, очевидно, цього літа нічого не світить.

28 июня 2020, 08:42

Я була готова, а він не приїхав.
Тупо забув попередити, що плани змінилися.
Ну ок, значить, так було треба.
І буде мені наука.
Кароч, пішов він в дупу.
Хоча в п’ятницю ми круто поспілкувалися. Мені так здалося, а в нього може інше враження, хз.

Ну і класно вчора повисіли з Піппою)

27 июня 2020, 10:20

Напередодні довго не могла заснути, в результаті десь о пів на другу ночі пішла випила пігулку, але й вона не допомогла. Принаймні не зразу. Тож не дивно, що зранку ледве встала з ліжка. Зараз он теж глупа ніч, а я не хочу спати. Було багато роботи за компом, але хіба її всю переробиш? От і засиділася. Зараз піду, ляжу і буду читати - нарешті зможу це зробити, бо через те, що Че лягає спати раніше, перед сном я не читаю. А зараз Че не вдома. А де він? А хз. Начхати. Головне - я буду сама і ліжку й почитаю перед сном)

24 июня 2020, 22:17

Сьогодні було весело на роботі. І не дивно, бо півтори склянки вина вміють зробити день приємним, особливо понеділок. Правда, потім мені розболілася голова, мусила вже вдома випити 2 таблетки парацетамолу. А тут якраз Че приїхав і позвав кататися. Проїхали 11 км. Плюс за день зробила 11 тисяч кроків. Кожен день би так.

22 июня 2020, 20:58

Зарегистрироваться


или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Sart 🐦

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы