Була Sova стала Vorona

Таке ото

С нами с 22 марта 2020

Alter_ego знаю, що саджати треба на теплого Алексія☝️☝️ тоді і врожай буде гарний)) ще з дитинства знаю, якщо порадою скористаєшся, хай допоможе🙏🙏

Хочеться якийсь серіал поглянути, так щоб прямо затягнув. Але як прочитаю опис, то вже потім перегорає і не дивлюсь.
Під вечер, настрій неоднозначний. Хочу то, не знаю що🤷
Піду шось почитаю

сегодня в 19:51

От все таки, зійшлись у двобої два дурних створіння. Годзила відбувся подряпаною мордою, добре, що О був якраз поряд, та розтягнув тих двох телепнів. Джон не постраждав зовсім, то добре. Але ж доведуть мене до припадку. То сталось ще вчора🤦. Сьогодні в Годзили розпух ніс. Збігала в аптеку. Підріс трішки 43 кг цуцик😍
Субота пройшла під прапором лінтяйства, хоча спекла печиво. Молодець я. І тепер не їм, радію як О їсть. Каже добре))
Зараз ще будуть вечірні тренування. Щось затягнула, вже пів восьмої. Ну то вже як є.
Ще один день карантину - done.

сегодня в 17:36

Вчора вирубили світло. Ввімкнули лише сьогодні в обід. Переробила кучу справ. Скільки часу витрачаю на соц мережі, то жах. Без телефону майже катастрофа😂
Зараз з подружками зібрались, фільми, масочки, шоколад))) сумую за такими зборами, з кожним роком рідше , шкода... Ми ще з першого курсу дружимо, разом жили в гуртожитку, було весело)))

Сьогодні змогла купити одну маску. Перемога)

Настрій чудовий, але все ж думаю, як дістатись додому, убер мабуть мені в поміч, маршруткою можу не добратись(...
Вцілому все чудово)))

27 марта 2020, 17:04

Привіт. З Новин , на Херсонщині перший підтверджений хворий. Думала протримаємось довше.

Люди по місту ходять у гості, в парки. Думають, що в них канікули мабуть.
Добре що у нас в п/с більшість пенсіонерів, та вони порелякані сидять вдома.
Джоні(то мій кіт ) зжер хліб, сьогодні приготую піцу, виходити не планую з дому.
Так і не зрозуміла, нічого, але вчора знову Джон наплював на Годзилу і ломився в дім.
Тепер крім вірусу переживаю, щоб собака не зжерла кота.
Настрій +8
Погода👍
Вправи виконала на +12
Ранком задоволена

26 марта 2020, 07:56

На першу половину дня, план виконано. Розгрібаю дім. Як можна так його захламляти?! Знайшла ножиці які шукала з місяць. Але ж ключі приткнула десь, а треба сьогодні зробити вилазку.
Випити кави, перезагрузити голову, згадати куди всунула ключі...
Дивне спостереження, кіт почав проситися в дім... Раніше тусив на вулиці, дивно... Його Годзила навіть не лякає, повна відсутність інстинкту самозбереження. Щоб ото воно значило?!
Готую нову серію сумок, поки подобається. Ввечері залью до каталогу, подивлюсь як піде продаж.

25 марта 2020, 11:24

Не погане завершення дня, зараз зім мною О. Вечір крутезних фільмів.
Дивилась прямий ефір Джареда, от би він мене додав🔥🔥🔥🔥
Згадала, що збиралась в цьому році на Атлас приїжджають мої любимчики Хенінг Мей (тут повинен бути смайл з безмежною любов'ю). Якщо є хто з Києва, були на Атласі? Хочу вибратись цього року, нехай Одін почує мої молитви🙏 і все вийде.
Сьогодні надзвичайно приємно від того що О поруч♥️, хочеться постійно так його відчувати. Два тільця під одним дахом🤯, то занадто) нас вистачає тільки на сварки і секс.
Зараз сваритись нема бажання, обираю секс😉

24 марта 2020, 21:24

Вже 4 кава за сьогодні... Хотіла переглянути фільм, за 2011 "Зараження", переплутала назву подивилась інший фільм " Заражені " - нічого такий, але я ж хотіла той перший)) а настрій вже пропав, потім гляну...

Тепер хочеться масочку, та релакснути у ванній🛀


Поспілкувалась з О на тему фільму, каже що якщо ми (людство) і помремо, то не від вірусу, бо нас змиє цунамі🌊. Я вірю О, тож майже не переживаю😂😂😂😂😂

24 марта 2020, 16:46

Привіт. Прокинулась. Йога. Кава. З ранку мій кіт намагався пошуткувати над собакою, його чуть не зжерли по ітогу🤔. Холодно... Скачки з моїм Годзилою (то мій песик-стаф) рахую за кардіо. Невже це та весна на яку ми заслуговуємо ?!
Хочеться вже сонечка.
Настрій чорт його знає🤡
Викласти рекламний ролик, відповісти по замовленням.
Дивно для мене все це , більш приємно в студії працювати, інтернет продажі фееее. Хоча думаю, може і собі маски продавати😷, то хоч якась буде гарантія, що студія переживе ці 2 місяця. Добре тим хто може швидко змінити профіль, а мені треба 100 раз голову зламати, треба діяти жорсткіше... Може навчусь ще.

24 марта 2020, 07:55

Приїхали... Кажуть через карантин закриють точки продажу питної води, і можна буде лише в супермаркетах купувати воду.
В аптечці з того, що може згодитись лише градусник. Як би пережити всю цю хрінь, та повернутись до нормального життя?!

23 марта 2020, 20:20

Похід до малого хресника, добре що тут можна виливати думки, в голос мабудь і не зізнаюсь. Не уявляю себе матір'ю. Може потім прийде... Буде видно.
Сьогодні рік як я пережила звістку про те що в мене рак на останній стадії🤦, треба якось відмітити (спойлер, діагноз був помилковий, але ж я мало не вмерла з переляку тоді). Я не можу з цієї медицини. Я знаю двох людей які навчались на мед. Цього достатньо щоб боятись. І боялась, звідти і порушення сну, мабудь. Зараз легко згадувати, а рік назад, ходити з бомбою розміром з пакет молока під ребрами, було дуже боязко. Щоночі снилось, що помираю, ото накрути це я вже зараз розумію.
Нехай буде тут на згадку, що все минає. Потім згадаю з посмішкою.

23 марта 2020, 12:38

Привіт.
День почався досить непогано. На роботу хоч і не треба, прокинулась о 5. Задовбалась спати по 5 годин, все одно рано очі відкриваються, і хоть що хочеш тоді.
Запланувала день. Поки все по плану. Добре, що нарешті додумалась готувати на тиждень. Треба була всесвітня пандемія, аби дійшло, краще один раз приготувати і не морочити голову. Карантин триває, не хочу навіть новини дивитись. Все вказує на те, що 2021 я уже чекаю з нетерпінням. На вагах 53, маленька перемога😜. Тренуюсь вдома, хочеться на пробіжку, але не хочеться бачити людей. Нічого, наприсідаю попу. Може завтра побігаю. Маску так і не знайшла. Добре, що хоч бафф є, але ж байкерський😜😜 який характер -така і маска🤟

23 марта 2020, 10:13

Привіт, намагаюсь триматись на позитиві. Та де там, такі новини, що приємного мало. Знала, ж що рік буде те ще г.....но. Нічого все витримаємо, так мама каже. Доведеться вірити, мама поганого не скаже🤭. Довелось згорнути справу, на період карантину, тиждень пройшов, кожен день мінус, от і маєш бізнес. До сліз... Як воно буде?! А тут ще й новини, люди геть звіріють... В новинах показують, побили чоловіка в маршрутці бо він кашляв. Що робиться у світі.
Рятуюсь кавою)
Добре, що я маю власний будинок, можна вийти на вулицю, котика та песика почухати...

Свіже повітря, весна, можна жити)

22 марта 2020, 21:28

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Sart

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы