Рамашка

С нами с 1 октября 2017

Ну от. знову не можу взятись а навчання. А ще бісить моя сусідка. АААА... хочу жити сама... і на квартирі.
І взагалі в мене затримка. Як завжди зараз почнеться параноя, що залетіла). По-моєму найкращий варіант це буде просто знову купити тестик.

Хочу ласки. Хочу, щоб хтось обняв, поцілував, ну як хтось... Я добре знаю хто.
Ну все треба сідати за навчання.
Пізніше ще дещо напишу про тутешніх жителів.

06 мая 2019, 15:13

Аааа
Ну от що за срака. Можна мені інструкцію, як жити це життя. Бо я сама щось зовсім не справляюсь.
Коротко про останні подїї:
Розійшлась з тим гімном. Взнала, що він таки істинне гімно. Знайшла собі не ліпше але просто для сексу. Влюбилась... Подумала, що йому байдуже на мене, бо не писав і сам казав, що можу робити що хочу... переспала з іншим. Воно про то взнало і пів ночі мене обливало брудом, бо як виявилось я йому була не байдужа.
Шлюха? Мб була... жалію про те? ТАК. Але що зробиш... вже все просрано. Пожинаю плоди своєї "праці")))
Тепер вже остепенилась. Жду коли набридну йому. В пріоритеті зараз навчання. Треба якось це все пережити і не забаром літоо)

05 мая 2019, 14:35

Ууууу..
Оце я давненько не заходила
а помінялось то вже багато чого, хлопець про якого я писала, вже більше ніж рік як "колишній хлопець". ще я вже майже 9 місяців в нових стосунках. І.. інтрига... мені теж уже набридли ці стосунки...
Але цього разу все навпаки. Це я така погана, не дзвоню, не пишу і тд
але от що я можу зробити, а нічого..
Мені просто шкода його, бо він то мене любить. І я просто не знаю як ми маємо розійтись. Я вже стільки раз пробувала... а він просто каже ні і все
от і що в таких випадках робити
але з іншої сторони, не дуже хочу бути сама... а інакше навряд чи вийде, бо ті двоє, які мені не байдужі і яким, мабуть, не байдужа я, надто далеко...

29 января 2019, 14:00

Ми звичайно ж так і не розійшлися. Але я вкотре переконуюсь, що більше так не можу

16 октября 2017, 08:50

Настрочила йому повідомлення про те що не можу так більше. Був в мережі і не прочитав... Пішов в сраку. Якщо набереться мужності подзвонить сам... Я перестаю боротися за ці стосунки. Набридло.
Тепер все залежить тільки від нього.

12 октября 2017, 19:59

Бля... Ненавиджу місячні... В школі... Взяти світлі джинси... І протекти.... В школі... Бля...

06 октября 2017, 07:48

Здається я вже нічого не відчуваю до нього. У мене просто немає бажання з ним говорити. Ну так, звичайно, я піднімлю трубку, якщо він буде дзвонити, але сама не подзвоню. Просто не хочу. І це ніякі не образи, просто немає бажання. Навіть не знаю про що з ним говорити. Дутися і ображатися - не має сенсу. От тільки цікаво, він хоча б згадує про мене? Просто не розумію що відбувається... Я вже ловлю себе на думці, що я досі не кинула його, бо не хочу знову бути сама. Це жалюгідно

03 октября 2017, 15:56

Як же ж "класно" коли твій хлопець забуває про те, що він цей... твій хлопець. Бо як пояснити те, що він мені уже майже тиждень не дзвонить, я не знаю. Фак. Набридло його виправдовувати. Він робить те, що хоче. Може мені теж варто. Бляха... Мудак він, а ридаю то я. Невже я така погана дівчина? Та нє брєд якийсь... Ну так, можливо і не найкраща, але мозок йому не виношу...
Не можу так більше... Треба з ним серйозно поговорити, можливо і розійтися. Бо сенсу в цих стосунках я уже не бачу

02 октября 2017, 19:36

Як же ж дратує цей 11 клас... Чому я кучу часу повинна проводити в репетиторів, витрачати на них реально кучу грошей і це абсолютно не означає, що я нормально здам ЗНО і вступлю туди, куди хочу. Ну от хулі. ХУ-ЛІ?
Ах і да важкенько все ж приховувати порізи на руці. Просто боюсь відмазки, типу "та це я поцарапалась" уже не спрацюють.

02 октября 2017, 15:54

Не знаю чи з цього щось вийде. Бо знаючи те наскільки я лінива дупця, розумію що це може бути перший і останній доданий мною фрагмент... Бо зазвичай так буває з усіма моїми паперовими щоденниками. Але ж все ж спробувати варто. Тим більше, сподіваюсь це зможе допомогти мені звільнити свою голівоньку від всякої особистої дурні.
Наразі це все, треба йти спатки... Завтра (сподіваюсь) буде інтірєснінький деньок...

01 октября 2017, 20:04

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Sart

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы