Джоан Санет

Вічний пацієнт своїх подруг-психологів

С нами с 12 октября 2014

в друзі додався бивший. Давно не думала стільки матюків - то пиши вже як додався, а не просто лайкай, сцуко! ти як знаєш що в мене час душевної крзи, хотя да, я помню шо ти можеш бути доніззя скучним і не любиш мою музику хотя я нормально відношуся до твої а ще ти постійно звинувачував мене у виносі мозгу.
кароче або пиши або здохни, глянула на фб то ти мабуть просто задовбався від просьб женитися. так шо лайкнув - женися.
я всьо.

06 августа 2017, 21:43

Це безбарвно і якось тупо - як видалення зуба. Йому потрібна його одногрупниця, в них дорослі ігри, а ти, дитинко, влізла в чужі справи. "Потім" уже не буде, забудь і заспокойся. Тебе більше нічого не тримає в цьому місті. Окрім самого міста та ще подруги. Він зробив свій вибір - я також зроблю...роблю свій.
Видалити номер. Забути номер. Забути ім*я людини.
Все одно що померти.
Як же можна було так помилитися! 3 роки...І як поводитись тепер? Ні на кого не звертати уваги? Щоб не помилитися вдруге.
А я так хотіла сказати саме йому:
- Когда устанешь от бесконечного самоанализа,
позвони мне.
Потанцуем.

11 мая 2017, 08:54

Сьогодні поняла що є кілька типів секретів - для себе, для онлайн-щоденника, для паперового, для подруги, для кохано(когось) І спогади про те, як ми з Ромою цілувалися по пяні в Олі на кухні - з розряду для онлайн. Він навряд памятає після випитого, а я навряд забуду напругу почуттів. А тепер ми розсталися. О боги, коли я нарешті знайду свою людину і перестану сумніватися...

14 ноября 2016, 20:42

Те почуття, коли Віталік піддається а твої провокації, і хоч ви говорите 42 хвилини ти виправдовуєшся "не хочу радіації набиратися" дурак, давно набрався, ти ж не можеш закінчити розмову зі мною раніше, це вище твоїх сил, і хто ще тебе назве другом і вичитуватиме за пропущені, хто розкаже, що чути від студентів, і як стати кращим викладачем, я ніщо без тебе, і ти також цінуй мене)) ну будь-ласочка, хоч трошки) Лю тебе) і з Хелловіном, да, я видумщиця, і ніколи не перестану тебе доставати, щоб тобі було кому перезвонювати і виправдовуватися, що ти робиш) - цукерки або життя? - і те і інше!)
і головне, що ти мене завжди підтримаєш, скільки би я не натупила)
а ще - 10 лис місяць Оля беременна)

31 октября 2016, 23:33

Чим я краща за Комарову? так само веду онлайн щоденник і мені буде непереливки якщо викриють. Но я принаймні шифруюся краще. Однак а раптом Віталік не викинув портрети? а раптом вона його таки зачепила? і зі мною спілкується.. чого? Чому назвав мене Олею? Ревність точить мене зсередини, і хоч скільки я би з ним не говорила, мені все мало, і я ніколи не перестану прагнути привласнити його. Хоча - ніколи не кажи ніколи( Я злюсь і витрачаю час на журналістське розслідування. О, дорогенький мій коханий, знав би ти міру моєї глупості! А тут мені вот пишуть Вконтакте і я навіть дала Шевчуку ще шанс. І скоро Інферно, і знову Сірожа. А я всього лиш хочу подарувати два квитки Віталіку)

12 октября 2016, 20:05

Хочу чоловіка, як ВСО, сина, як Каліновський і Савицьку в кращі подругиииии......... І не можна мені добавляти проблєм, мені їх і так хватає.

23 февраля 2016, 19:19

Пробувала вирівняти волосся.Все одно кручене.Обідно, завтра спеціально накручуся.
Задивляюся на авку ВСО.Його Даша шикарно обробляє фотки.Шикарний мущіна, абаяшка, мілашка.Чужак.
НІЗЗЯ задивлятися на чужих чоловіків і восхіщатися ними.Мораль пропагує щось в цьому стилі.Якби ж то мій мозок до того прислухався.
А то - люблю одного, зустрічаюся іншим, а захоплююся взагалі чужим чоловіком..абалдєть.
Та мені є виправдання. Не можна бути ТАКИМ сексуальним!!!...
І наостанок - знайте, люди, фотосесія - то страшенно втомлива річ. І лицемірство - також. І сварки з неприємними людьми.
Доброго часу доби, !F)

22 февраля 2016, 23:20

РомачціШ нужен псіхіатр. У нього явно сіндром Ромачки. Мої мультіки йому не нравляться, Музика тоже(ну лан, я його тіпа тоже троха пресувала за то, щоб слухав мою) но. Як можна стіснятися мого шикарного вокалу і вирішувати ,які мені хлопці подобаються, і що мені тіпа жосткі потрібіні?.. да, жосткі потрібні, але жосткі як Віталік, а не мужлани, які шуток не понімают. Ппц, навіть використовувати не хочу, тошнить, бачити більше не можу. МРАК!!! як мене всі достали. Коханий, ти ж так виглядав мене зранку ,так гарно говорили... врятуй мене і виведи із темноти
Разбуди меня изнутри.
(Спаси меня)
Назови меня по имени и выведи из темноты.

16 декабря 2015, 22:01

Народ, знайте, то одинокі люди, якщо скривають свої аудіо- і відео в вк від інших користувачів. Це закриті в собі індивіди, які не довіряють оточуючим і хочуть викликати побільше уваги до своєї особи) Я ось зрозуміла, що закривати їх нема смислу, бо ті, кому слухати/дивтися можна, багато, а кому не бажано - ті і самі на мою сторінку не заходять, таке що все взаємно)
Сьогодні була шикарна розмова з Віталіком, я йому книжку подарила. Він спитав, чи справді я хочу залишитись в універі, і чи є в мене связі. Я сказала, що да, є) Він нині був такий чисто вибритий, доглянутий... нєт, все одно волоски стирчали з брів і остальні тоже(фу-фу таким бути) ВСЕ ОДНО КРАЩИМ НЕ МОЖЕ БУТИ НІХТО В СВІТІ!)

16 декабря 2015, 10:10

ГТВ каже, що не варто вести щоденники. А КОО веде, хоть у неї уже є син. І я веду ,бо жізнь - то санта-барбара. Зранку бачила Віталіка. Весь в роботі. Ну лан. Потім проводжала ВСО до істфаку. Вкінці обнялися, як на гуртку. Я була на каблуках і я вища за нього. В четвер він везе себе в Польщу. І я тепер думаю - Віталік кривився того, що незручно говорити перед Борисом Борисовичем чи того, що мене з ВСО бачив?... Блін. ГТВ не уважає КОО. Я тоже не уважаю КОО, вона тупа. Я лю Віталіка, він так мило посміхається, коли зустрічає мене) В середу маю фотосесію в Іванки. Вона уважає КОО. Якось я це переживу....(

30 ноября 2015, 16:48

Знали би ви, що то за стан як в мене нині! це момент, коли переслухалася Сема Сміта, Writing's On The Wall і під кііінець побачення поцілувалася з РомоюШ. скажу чесно, буеее(. в нього такий мякий, нєєжний паацелуй))). капєц, серйозно... але мені вроді прийдеться якось бажано тихо мутити з ним і то вопше буде не тихо, бо в неділю буде мій момент Х в лиці кураторші на концерті....( якося треба буде розбиратися. тільки поки він мені нада, бо парєнь1. при баблі 2. я при ньому умна: 2.1 знаю кучу всяких місць в місті, а він нє 2.2 я просто сміливіша і вроді мужик в парі. і знов(((( ну за що мені це(((( тепер буде довга переписка смайліками.... бєє.
Який мій Віталік мужній, свідомий, продвинутий)*

16 ноября 2015, 22:36

О Люди, вам не зрозуміти тонкощів мої взаємостосунків з ВСО! що Віталік, що РомаШ. Ви помічаєте, що я його згадую, посилаюся на його слова, і законормірно, що ревнуєте, але тут обломчик - він ідеальний мужик, але одружений))) і РоміШ не поняти, що як би він не старався, досить буде одного слова Віталіка, щоб я його викинула зі свого життя) я таки стерва. і розраховую лише на себе, і не признаю, щоб хтось втручався в мої справи окрім людей, яким я це дозволяю, які заслужили мою довіру, або яким я довіряю в міру закоханості) так що я нікому нічого не обіцяла, тому нічого від мене і не вимагайте)
а я пішла дорослішати) Беонт читає, Беонт зайнятий!!!!

14 ноября 2015, 12:22

Тільки що патіряла друга. Чуство паршиве, ще й хвора. А парєнь нічого собі такий був. Каже"я закохуюсь. а це погано зараз. з цього н!чого доброго не вийде". Блін, він правий. Я вроді маю коханого, людину, заради якої світ переверну, але Роман мені з кожною перепискою подобався все дужче. І мені ставало дедалі страшніше - невже мої почуття до Віталіка такі нестійкі? Я знала наперед, що прийдеться припинити це спілкування, але ж я дитина, що грається...Словом, він перший все зрозумів. Або це Бузя гадостєй на мене наговорив. та дивно інше - чому мене так вразила ця звістка про кінець спілкування? чи не тому що не справдилися мої сподівання, що все-таки я його кину?... Треба перевиховувати себе)

02 ноября 2015, 21:36

Вітала коханого з Покровою. Як тільки подзвонила - зморозила стільки дурниць) Але він розумний, зрозуміє. Гворили 1 год 02 хв) Це так кльово. Волковинський каже ,що чоловіки сприймають дружбу як перехідний етап до стосунків. я так узбагоїлася, що навіть забула сердитися на всі решту гадості що він говорив. Віталік так чотко нагнав на перший курс, що вони просто видалили його фотку з групи і перейменували її в "прщзах". ЙЄС! ВІН КЛЬОВИЙ.

16 октября 2015, 05:16

Я сьогодні цілих 24 хвилини проговорила з Віталіком по телефону. Так радують ніжні нотки в його голосі) цитати дня:
"Мені зараз до Дениса Івановича дзвонити, але поговорим ще пару хвилин"
"Ти знаєш, де вулиця Північна?" о, чувак, канєш, знаю, от тільки не знаю, звідки ти знаєш, що я знаю) і не відбріхуйся, що рідко там буваєш))
"то мені не реагувати, наверно?"
"Якщо хтось побачить ту фотку, хто докаже, що то я?"
я його так на прикол взяла "а може Оксана до вас має ніжні почуття..." на що він відповів "та вона ж тупа... зразу було видно, що вона якась хвора дитина"
агась ,як Олька Коло...марова.
О, знав би ти, скільки калорій я спалила в вогні емоцій за ці півгодини...
Люблю.
За все-все-все)

05 октября 2015, 18:46

Ви на моїй сторінці.
Напишіть мені "Доброї ночі", запитайте, чого досі не сплю.
Я хотіла би вам розповісти, за ким сумую, кого так сильно люблю.
Я хотіла би всьому світу, всім деревам і птахам і людям
розповісти, що мені треба
лиш одного прихильного погляду.
Все віддам за ті сірі очі,
всіх хотілося би проклясти
дівчат,
що так необачно і мимоходом
можуть з ним кругом спілкуватися.
Я не сплю...
Запитайте мене запитайте, а не лайкайте мовчки сторінку!
Запитань не знайшлося. Запізно
вже відкрито писати студенту.

04 октября 2015, 21:53

лише день без наших дурних приколів - і мені вже нудно))) котику, я вже звикла до тебе, і скучаю))) навіть за твоєю дурацкою щетиною , що так мені, дурі, спочатку не сподобалася))))) за клубом...хай пропаде пропадом наш універ, він нам шкодить, противний..... хочу до тебе, я можу бачити твоє вікно, але не позвоню, бо не те, що боюся, а просто не знаю, як тобі про це сказати, щоб ти зрозумів, як усе серйозно... і хочу ще сказати, який ти сміливий - я не поставила би так, зразу, сп закохана. я граю в ігри, в які ти грати не хочеш)) щасти тобі, котя))) цьомки***

30 октября 2014, 18:34

я зробила найстрашніший у світі злочин. я залишила на вулиці котя. і тепер це паршиве почуття буде довго мене переслідувати..........((((((((((

29 октября 2014, 19:45

Спілкуюся з дуже класним хлопцем. Гарний, з чудовим почуттям гумору і взагалі, ми дуже схожі))) вчора я зробила кілька його фоток-нежданчиків, тепер сиджу, з глупою посмішкою їх розглядаю і думаю.... О, які в нього красиві губи, як він посміхається, як жартує.....і тут бац! - і таке питаннячко: що би я з ним зробила? цілуватися чи під один плед? Мене саму шокануло що мені менше соромно переспати з ним, ніж просто поцілуватися... О боги, яка я пошла!!!!!))))))))

29 октября 2014, 12:51

обожнюю маленькі квадратики твоїх повідомлень в кутку екрана. ці прекрасні моменти, коли дивлюся на твою фотографію.... бо коли ми спілкуємся, мені ніколи не вистачає часу, аби тебе роздивитися.... Єдина біда, що стоїть між нами - це ті, Інші, мої і твої таракани: він не відповідає взаємністю мені, а вона ігнорує тебе... Чи можна любити відразу двох???

14 октября 2014, 13:24

класно, що можна вести такий міні-щоденник) вітаю усіх користувачів Фрагментера!!!)))

12 октября 2014, 15:37

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы