Єнот полоскун

Життя - це вічна боротьба з бажанням поспати
http://vk.com/desc_tb

С нами с 16 января 2015

Відтепер, щоб "пройти" сесію я буду хілитись магнієм

22 мая 2017, 21:17

Вк - це не просто соціальна мережа - це ціла неповторна культура, і якщо наш президент думає, що там поширюється пропаганда, то нехай, і справді, ми зможемо прижитись в фейсбуці так само, як і прижились в новому дизайні вк, але це все-одно буде не те, не буде срачу між "москалями та хохлами" в коментах, не буде лєнти засраної свіжим мемчиком, від якого тебе вже нудить, не буде Лиса, який тиснутиме на тебе, щоб ти викладав історії за стікери, і ти не будеш більше пояснювати тупим малим, що Лис - це не "син!й кит", нічого цього більше не буде.. Ми не будемо вічно використовувати VPN, колись ми себе спитаємо "А нащо, якщо є фейсбук?". Я не хочу тут писати про політику але ВК жалко, і кп тож((

19 мая 2017, 20:43

Як же ж все-таки ахуєнно, коли ти в школі ходив до репетитора і тепер можеш дивитися на всіх, як на гівно, правда? Коли тобі взагалі вже універський закон не писаний, коли ти ореш голосніше за всіх і препод думає, що ти знаєш, коли ти ніхуїща не робиш і тримаєшся на степусі, будь-ласка, тримайся, тільки не говори до мене, спочатку покажи мені хоч одну людину, яка в цій групі вивчила фізику в школі (саме в школі, Карл) а тоді розказуй мені про життя, тварь. А знаєш, я деколи думаю, що ти справді хороша людина, а ти просто чсв-шний кусок гівна, скільки я вже можу тебе пробачати? Як же ж ти мене бісиш.

18 мая 2017, 21:24

Настрій: читати "50 днів до мого самогубства" увесь день

17 мая 2017, 08:23

Я би з радістю закинув ВК, але...
1. Там є бесіда групи, в яку кидають всю важливу інфу, ми вже всі зарегались на фейсбуці, але це далеко не те, і цей фб мені взагалі не подобається
2. Мемчики, я повинен приймати щоденну дозу мемчиків і деградації, в фб походу їх нема
3. Моя підпільна сторінка, на якій, до речі, 8к сохраньонок і взагалі ця сторінка повна всяких ніштяків, якими не наділена основна.

Дехто змирився з блоком вк і помігрували в фб(хотя в них вк ще навіть не заблочили) слабаки... Свєрхразуми ж заходять через проксі-сервери і тому подібне. Я що, історії зря викладав, якщо вже збирати стікери лиса, то всі! Я не покину ВК, я там виріс - я там і помру!(Но ето нє точна).

16 мая 2017, 21:51

Настрій фрагментера -2.5, вау. А я що, просидів 2 години намагаючись зрозуміти як робити цикли на асемблері, нічого не зрозумів, по роботі з симулятором MarieSim туторів майже взагалі немає, печально. От ти витрачаєш на навчання майже увесь свій час, який тільки маєш і ледь тримаєшся на плаву, аби не відрахували, а інші і встигають і ігри грати і розважатись і вчитись на відмінно. Як? Як? Вчора здав лабу з АК, вона спитала мене які є директиви, що таке акумулятор, я її все чисто розказав, поставила 90, з одного боку ура, а з іншого мій сусід здав її ту саму лабу, не зміг відповісти на жодне питання і отримав ту саму 90-ку. Ніколи не звикну, що справедливості не існує.

14 мая 2017, 17:37

І знову я в універі, і не встиг я пробути тут і дня, мені вже не по собі, я ще навіть нічого не починав робити з КПІЗів, завтра ректорська з фізики, а про матан, модуль з якого вже теж не за горами і я прям ніфігіща не знаю, про нього я взагалі мовчу. Дратує відчуття, коли ти намагаєшся хоча би трохи зайнятися тим, що тобі подобається а потім жалієш про витрачений час, і саме через те, що він витрачений не на те, на що призначався. В групі я справжній "ізгой", я завжди сам, але на відміну від класу вони ставляться до мене як до нормальної людини, хоча бачать, що я якийсь дуже странний і "не такий". Ці дивні погляди, коли ти йдеш позаду всіх і нічого не говориш. Кароче, не в захваті від цього.

11 мая 2017, 14:05

- В тебе бувають приступи ліні?
- В мене бувають приступи активності, лінь в мене постійно
Постійно, така лінь, яка напала на мене у ці вихідні ще ніколи не нападала на мене. Лінь мене мучить більше, ніж яка-небуть діяльність, коли я нічого не роблю, а просто втикаю мемчики і дивлюсь відосики мене починає гризти совість, типу, якого чорта ти нічого не вчиш. тобі ж потім перепаде, але ти відганяєш ці думки, в тебе ж вихідний, але і в будні моя діяльність не дасть кращого результату. Хочу щоб скоріше закінчився цей тиждень (що ще навіть не почався), хочу поїхати додому і побачити всіх, хто там. А зараз я напевне почитаю містера Кідрука.

23 апреля 2017, 16:50

Да коли ти вже нарешті поймеш, що не потрібен ти нікому таким

20 апреля 2017, 22:01

Дивлюсь на книжку "Зазирни у мої сни" Макса Кідрука, яку купив ще минулого тижня в "Є", а вона дивиться на мене, іскра, буря..
Так само на мене дивиться філософія, матан, лабораторна з ООП, трактати які я повинен прочитати, текст з інглішу і це далеко не увесь список. Звичайно ж я виберу ЗУМС, а потім, як я вмію, робитиму все в останній момент, в цьому увесь я.
А ще добре, що мій сусід сьогодні збагойний і не напрягає.

19 апреля 2017, 21:42

Все життя версус, а я в ньому Ларін.
Сама проблема інтроверта не полягає в тому, щоб бути власне інтровертом, і це мовби тяжко, проблема полягає в тому, що нас оточують екстраверти і всюди, вони переважають і роблять світ комфортним для себе, і не завжди такий світ комфортний для нас, ми починаємо звинувачувати себе у тому, що не можемо бути як решта цих успішних і ідеальних людей, нам просто некомфортно серед них.

19 апреля 2017, 12:39

Є лише 2 основні типи людей:
Коли ти розказуєш шось брєдове і непонятне, при цьому дико всихаючи при кожному слові одні закатують очі показуючи, що вони над цим. Інші починають дико всихати з тобою і нести такий же брєд, таких людей я люблю.
Ми всі повинні бути трохи неадекватними

16 апреля 2017, 11:32

Я не сказав би, що моя група погана, це в більшості хороші люди але попри це я все-одно не можу вільно спілкуватись з ними. Мені не цікаві теми на які вони грворять (просто не розумію як годинами можна обговорювати комп'ютерні ігри). Я вже як старий дід-ворчун.
Люди, з якими можна поговорити на нормальні теми, а не про довбані ігри, ви взагалі існуєте?(взагалі, а не лише в моїй групі)

13 апреля 2017, 07:03

Давай похлопаємо тим заумним критикам, які можуть все критикувати, а самі ніфіга не вміють робити.
- Дивись, якщо ти думаєш, що класно малюєш, то просто подивись на це *показує картинку з нету*.
Я ніколи такого не казав, я і не вмію-то малювати нормально я, я не кажу що мої малюнки шедеври, я їх малюю лише для того, щоб розслабитись, для того, щоб просто поглинутись цим процесом, і деколи виходять дійсно непогані речі, але це не настільки важливо оскільки знайдеться одна прекрасна людина, яка поллє і тебе і те, що ти намалював говнішком.
Висновок такий, ніколи нікому нічого не розказуй, це ні до чого хорошого не приведе.
Мої роботи критикує круглий задрот, вау.
Мої роботи топ, а ти - говно.

11 апреля 2017, 15:14

Кіберспорт - не спорт, а деградація.
Можете кидати в мене каміння.

11 апреля 2017, 06:35

А я хочу покінчити з життям.
Подивись на мене, я схожий на людину, я більше схожий н тряпку і неудачника, який аж ніяк не потрібен в суспільстві, у фрагментері я прямо Лєв Толстой але не в справжньому житті, я тряпка, якою користуються люди, всі знають, що мене можна принижувати і я нічого їм не зроблю, всі можуть наді мною домінувати, а я нічого не можу нічого нічого. Я не з того типу людей представника якого хотіли б бачити люди біля себе. Таке відчуття, що мене увесь світ відштовхнув, і не хочеться нічим займатись, не хочеться нічого вивчати, бо ти знаєш, що це тобі навряд чи згодиться.

09 апреля 2017, 15:55

Ходити до репетитора з фізики для того щоб потім в універі дивитись на тих хто не шарить, як на говно ахуєнно якщо чесно.
Заїбали без репетиторів ви ніхто блять.
А умнічати всі вмієте.

07 апреля 2017, 08:08

Після того, як завалив матан (я ж знаю що його завалив) почуваюсь винним перед собою, типу, ну якого ж святого ти не вчиш нічого, в тебе що, небось так багато справ, що нема часу довбаний матан вивчити? Є. Але чого ти його не вчиш, може тому що є багато речей, яким себе набагато приємніше присвятити? А ще в тебе є говнозвичка прирівнювати себе до інших, а не намагатися бути кращим, ти просто хочеш бути не найгіршим, і в кінцевому результаті ти становишся майже найгіршим і це недобре. Не те щоб я егоїст, просто нервові клітини не відновлюються

06 апреля 2017, 16:39

Якщо слухаєш понос, то слухай його в навушниках
(c) Конфуцій 490 р до н. е.

02 апреля 2017, 14:22

Коли викладачка вперше розказала про семінар з англійської я справді думав, що я можу і це буде непогано. Але зараз я сиджу пригнічений через таку, на перший погляд, дурницю.
Нічого ти не можеш, говна кусок, це точно не для тебе, ти мало чого досягнеш у цьому світі будучи таким, тебе завжди переженуть набагато завзятіші і шустріші, ті, хто не бояться цього.
Я думав, що цей семінар послужить мені досвідом, фіг там, я навіть не піду на нього.
Сидиш і не знаєш шо навіть написати, бо...
-
Як казала Сьюзан Коїн цей світ підлаштований під екстравертів і інтровертам тут нічого не світить, якщо вони не підлаштуються під світ.
-
Робити цього я звичайно ж не буду, не такий він і вже прекрасний...

21 марта 2017, 12:16

Знаєш в чому прикол бути інтровертом? Спочатку ти помічаєш, що ти не такий як усі, намагаєшся зясувати що з тобою не так, що я роблю не так, потім ти знаходиш статті про психологічні типи, дізнаєшся що ти не в силах себе змінити, бо якась фігня в мозку заважає це тобі зробити, живеш з цим ніби так повинно бути, потім це починає не подобатись твоїм знайомим екстравертам, типу "чо з тобою не так?".

І ти їм не поясниш оці всі "психологічні типи", вони їх просто не зрозуміють, бо вони не знають, що таке відчувати це обмеження, їм все легко вдається і вони намагатимуться тебе змінити вважаючи інтроверсію якеюсь паталогією

Я просто не хочу щоб у моє життя не лізли люди, які не шарять що зі мною

20 января 2017, 18:58

Як це на перший погляд дивно мати підпільну сторінку, не ту тупу пустишку, де ти намагаєшся всім вгодити, приховувати себе, аби лише до тебе ніхто не мав претензій. На цій самій лідпільній сторінці я хоч можу бути сам собою, репостити що мені сподобається і знаєш, в мене на ній набагато більше нових знайомств (не навалом звичайно), але ті, хто проходять через мою сторінку бачать, що я хоча би трохи цікава людина, це приємно, таке відчуття, ніби собою не хочеться бути.

07 января 2017, 22:19

I'm coming home, i'm coming home
Tell the world i'm coming home
Let the rain wash away
All the pain of
THIS THREE MONTHS!!!!

22 декабря 2016, 07:36

Хочу спати і при чому дуже сильно, цей день видався трошки тяжкуватим, сьогодні я був на парах, потім мені стало відомо, що в четвер і в пятницю на пари йти не треба, тож ми поприбирали в кімнаті, нормально так, той пездюк криса щоб його, майже ніфіга не робив, криса їбана, ну я міг би і сьогодні поїхати але останній автобус був на 15:25, на нього я звичайно ж не встиг. Ну прийдеться ще і сьогодні переночувати, але це вже точно, інфасотка. Дивився стріми Евелінушки та дивився фльмєц "Третій акт". Ходив дивитися на ялинку - охренів яка вона класна, всюди новорічний настрій, каеф.

21 декабря 2016, 19:41

Я вже давно думав над цією ідеєю, але в мене не було достатньо ресурсів, щоб її реалізувати, пам'ятаю, раніше я думав, що для того, щоб написати повноцінний сайт просто достатньо знати html, вивчив html, сам html це убогіше, ніж мені могло показатись. Словом, я не сказав юи, що досконало знаю ці 3 технології - html, css, i javascript, але теоретично я можу написати на них сайт, вони не з тих мов, які необхідно знати напам'ять кожну лексему. Тож, я хочу написати *барабанний дріб* соціальну мережу, але не просту, ясна ж річ, вона дозволяє шукати людей за інтересами, характером, теипераиентом і тому подібне, і по плану включатиме всі основні ресурси соціальної мережі. Такі пироги

19 декабря 2016, 23:06

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы