Єнот полоскун

Недопрограміст, інтроверт, єнот-lover
http://vk.com/desc_tb

С нами с 16 января 2015

2:17 я знову сидів допізна роблячи лабораторну з системного аналізу і в 6:40 знов вставати.
Найгірше, я надіюсь, вже пройшло, це модуль з матану, але сам би з ним нікак не впорався би.
Здав ООП на 90, сам в шокє, але приятно з того наскільки я добре шарю.
Більше не можу писати, мене кличе ліжко.

18 октября 2017, 23:24

...а тим часом йшов модульний тиждень якого я чекав лише для того, щоб він поскоріше закінчився, далі піде моє дн, сніг, зима, знов ректорські, знов екзамени, навіть курсач матиму, але це все в далекому тумані і про це не варто ще задумуватись. Завтра в мене модуль з матану, і це те, чого слід боятися, надіюсь лиш на допомогу одної хорошої людини, в іншому випадку - перездача. Подав заявку на курси React Native Intensive, сам хотів, потім засумнівався, потім однокімнатник сказав, що битиме мене мокрим носком якщо знов не подам)) я не мав вибору. Останнім часом дуже погіршився зір, були часи коли я бачив в 4к, а зараз лиш в 480р. Компуктор бєсовий, друг, але не друг.

17 октября 2017, 22:29

Зараз 2:42 ночі і от я знову пишу. Напевне тому що мені знову недобре від майбутніх модулів, від того, що мені овер дофігіща всього робити і це все через те, що хтось не вміє вчись на старих помилках. Не можна просто так взяти і зробити все поступово, треба ж відкладати до дедлайну! Словом, я офігіваю сам із себе. Знову прийдеться закидатись магнієм щоб випадково не вийти з вікна. Да, щас би в 2к17-му 5 годин лабораторну з системного аналізу робити. А дехто встигає і на роботу ходити і в універі не відставати. А я прям як якийсь лох, який сам не знає шо хоче і нчого не встигає. Якщо вже на роботу, то вже й і з вікна.
Надобраніч.

11 октября 2017, 23:56

А от і я, сонний, як і обіцяв, втомлений від навчання і не тільки.
Частину дня робив лабораторні з ООП, які ніби як якесь прокляття переслідують тебе увесь час. Також я погодився допомогти баті з сайтом. Ха, він сильно мене переоцінює, якщо думає, що я зможу зверганити для нього годний блог на Вордпрессі, чи не переоцінює? Я хз. Спробую. Але це нікак не ізі, навіть чайок от кінчився, обше обідно.

19 сентября 2017, 21:50

Рівні самотньості:
1. Просто самотність
2. Нав'язлива самотність
3. Я отримав 2 ачівки в грі "безкінечне літо", перша epic fail, а друга 'титан одиночества'. Хлопче, я не зміг нічого добитись навіть в довбаній грі, в якій ти просто читаєш собі діалоги і деколи ВИБИРАЄШ РОЗГАЛУЖЕННЯ ДІЙ. Як мені це розуміти крім того, як я це розумію зараз? Я не зміг побудувати стосунки навіть в довбаному віртуальному світііі! А ти ще хочеш, щоб я знайшов собі дівчину в справжньому світі, та це ж імпосибл для мене, та я не зможу блять!! Я все диття проживу сам, без почуттів, що би не малось на увазі під цим словом. Я помру в ссмотності нахуй!! Раунд!

23 июня 2017, 22:24

Я: - Го підем з одногрупниками посидимо, вони ж нормальні чели, з ними можна
Я: - А нащо? Тебе хтось звав? Кому ти там потрібен, посидь тут
Я: - Але ж ти потім будеш жаліти
Я: - А що, по-твоєму тобі буде краще сидіти в бочку і дивитись на всі ті веселощі, до яких ти не маєш відношення?
Я: - Ну, я просто не хотів повторяти свого минулого життя, в якому я був соціопатом
Я: - Але все-одно ти там не потрібен, будеш ти там чи ні - всім насрати, всім аби набухатись, все просто

21 июня 2017, 12:21

Чого всі такі... Чого вони всі люблять жорстокість, чого вони ненавидять все хороше і добре, все, що приносить радість і позитивні емоції. Та все ж би нічого, але ти, не підтримуючи увесь цей мейнстрім стаєш білою вороною і навіть в більшій мірі через те, що ти хлопець, хлопці повинні дивитись, ну, там, Форсаж чи ще щось подібне, що не наділене жодним смислом, зате наділене крутими шуточками і голосним ором. Пам'ятаєш Дедпула? Я просто відчуваю, що це неправильно, коли ти ховаєш свої вподобання від усіх, лише через те, що це 'ненормально' для таких, як ти. Як же мені надоїло вже це стадомислення.
"Ла-ла Ленд"
"Гравіті Фолз"
Я дивитимусь і робитиму, те, що мені лиш і подобається. Все!!!

20 июня 2017, 22:21

"Жила-була мразь і було в неї все добре, тому що саме в мразів зазвичай все добре"
Я от не можу зрозуміти, чого, це я шолі такий тупий, чи в мене проблеми з тайм-менеджментом, скільки довбаного часу я витрачаю і все-одно не отримую з цього жодної користі, скільки я просидів з довбаним ООП і що, і що з то, якщо в мене вилазить довбана помилка, яка взагалі не повинна вилазити, це в мене, але є такі люди, які встигають і грати ігри і пинати х*ї цілими днями і при тому мати з усього 90, степуху відповідно і репутацію в універі, що я роблю не так? Чого ті довбані хвилини проведені за цим лайном не дають жодного зиску? Цими годинами я просто вбиваю себе, тому що я підкорююсь механічним бажанням.

01 июня 2017, 16:39

Відтепер, щоб "пройти" сесію я буду хілитись магнієм

22 мая 2017, 21:17

Вк - це не просто соціальна мережа - це ціла неповторна культура, і якщо наш президент думає, що там поширюється пропаганда, то нехай, і справді, ми зможемо прижитись в фейсбуці так само, як і прижились в новому дизайні вк, але це все-одно буде не те, не буде срачу між "москалями та хохлами" в коментах, не буде лєнти засраної свіжим мемчиком, від якого тебе вже нудить, не буде Лиса, який тиснутиме на тебе, щоб ти викладав історії за стікери, і ти не будеш більше пояснювати тупим малим, що Лис - це не "син!й кит", нічого цього більше не буде.. Ми не будемо вічно використовувати VPN, колись ми себе спитаємо "А нащо, якщо є фейсбук?". Я не хочу тут писати про політику але ВК жалко, і кп тож((

19 мая 2017, 20:43

Як же ж все-таки ахуєнно, коли ти в школі ходив до репетитора і тепер можеш дивитися на всіх, як на гівно, правда? Коли тобі взагалі вже універський закон не писаний, коли ти ореш голосніше за всіх і препод думає, що ти знаєш, коли ти ніхуїща не робиш і тримаєшся на степусі, будь-ласка, тримайся, тільки не говори до мене, спочатку покажи мені хоч одну людину, яка в цій групі вивчила фізику в школі (саме в школі, Карл) а тоді розказуй мені про життя, тварь. А знаєш, я деколи думаю, що ти справді хороша людина, а ти просто чсв-шний кусок гівна, скільки я вже можу тебе пробачати? Як же ж ти мене бісиш.

18 мая 2017, 21:24

Настрій: читати "50 днів до мого самогубства" увесь день

17 мая 2017, 08:23

Я би з радістю закинув ВК, але...
1. Там є бесіда групи, в яку кидають всю важливу інфу, ми вже всі зарегались на фейсбуці, але це далеко не те, і цей фб мені взагалі не подобається
2. Мемчики, я повинен приймати щоденну дозу мемчиків і деградації, в фб походу їх нема
3. Моя підпільна сторінка, на якій, до речі, 8к сохраньонок і взагалі ця сторінка повна всяких ніштяків, якими не наділена основна.

Дехто змирився з блоком вк і помігрували в фб(хотя в них вк ще навіть не заблочили) слабаки... Свєрхразуми ж заходять через проксі-сервери і тому подібне. Я що, історії зря викладав, якщо вже збирати стікери лиса, то всі! Я не покину ВК, я там виріс - я там і помру!(Но ето нє точна).

16 мая 2017, 21:51

Настрій фрагментера -2.5, вау. А я що, просидів 2 години намагаючись зрозуміти як робити цикли на асемблері, нічого не зрозумів, по роботі з симулятором MarieSim туторів майже взагалі немає, печально. От ти витрачаєш на навчання майже увесь свій час, який тільки маєш і ледь тримаєшся на плаву, аби не відрахували, а інші і встигають і ігри грати і розважатись і вчитись на відмінно. Як? Як? Вчора здав лабу з АК, вона спитала мене які є директиви, що таке акумулятор, я її все чисто розказав, поставила 90, з одного боку ура, а з іншого мій сусід здав її ту саму лабу, не зміг відповісти на жодне питання і отримав ту саму 90-ку. Ніколи не звикну, що справедливості не існує.

14 мая 2017, 17:37

І знову я в універі, і не встиг я пробути тут і дня, мені вже не по собі, я ще навіть нічого не починав робити з КПІЗів, завтра ректорська з фізики, а про матан, модуль з якого вже теж не за горами і я прям ніфігіща не знаю, про нього я взагалі мовчу. Дратує відчуття, коли ти намагаєшся хоча би трохи зайнятися тим, що тобі подобається а потім жалієш про витрачений час, і саме через те, що він витрачений не на те, на що призначався. В групі я справжній "ізгой", я завжди сам, але на відміну від класу вони ставляться до мене як до нормальної людини, хоча бачать, що я якийсь дуже странний і "не такий". Ці дивні погляди, коли ти йдеш позаду всіх і нічого не говориш. Кароче, не в захваті від цього.

11 мая 2017, 14:05

- В тебе бувають приступи ліні?
- В мене бувають приступи активності, лінь в мене постійно
Постійно, така лінь, яка напала на мене у ці вихідні ще ніколи не нападала на мене. Лінь мене мучить більше, ніж яка-небуть діяльність, коли я нічого не роблю, а просто втикаю мемчики і дивлюсь відосики мене починає гризти совість, типу, якого чорта ти нічого не вчиш. тобі ж потім перепаде, але ти відганяєш ці думки, в тебе ж вихідний, але і в будні моя діяльність не дасть кращого результату. Хочу щоб скоріше закінчився цей тиждень (що ще навіть не почався), хочу поїхати додому і побачити всіх, хто там. А зараз я напевне почитаю містера Кідрука.

23 апреля 2017, 16:50

Да коли ти вже нарешті поймеш, що не потрібен ти нікому таким

20 апреля 2017, 22:01

Дивлюсь на книжку "Зазирни у мої сни" Макса Кідрука, яку купив ще минулого тижня в "Є", а вона дивиться на мене, іскра, буря..
Так само на мене дивиться філософія, матан, лабораторна з ООП, трактати які я повинен прочитати, текст з інглішу і це далеко не увесь список. Звичайно ж я виберу ЗУМС, а потім, як я вмію, робитиму все в останній момент, в цьому увесь я.
А ще добре, що мій сусід сьогодні збагойний і не напрягає.

19 апреля 2017, 21:42

Все життя версус, а я в ньому Ларін.
Сама проблема інтроверта не полягає в тому, щоб бути власне інтровертом, і це мовби тяжко, проблема полягає в тому, що нас оточують екстраверти і всюди, вони переважають і роблять світ комфортним для себе, і не завжди такий світ комфортний для нас, ми починаємо звинувачувати себе у тому, що не можемо бути як решта цих успішних і ідеальних людей, нам просто некомфортно серед них.

19 апреля 2017, 12:39

Є лише 2 основні типи людей:
Коли ти розказуєш шось брєдове і непонятне, при цьому дико всихаючи при кожному слові одні закатують очі показуючи, що вони над цим. Інші починають дико всихати з тобою і нести такий же брєд, таких людей я люблю.
Ми всі повинні бути трохи неадекватними

16 апреля 2017, 11:32

Я не сказав би, що моя група погана, це в більшості хороші люди але попри це я все-одно не можу вільно спілкуватись з ними. Мені не цікаві теми на які вони грворять (просто не розумію як годинами можна обговорювати комп'ютерні ігри). Я вже як старий дід-ворчун.
Люди, з якими можна поговорити на нормальні теми, а не про довбані ігри, ви взагалі існуєте?(взагалі, а не лише в моїй групі)

13 апреля 2017, 07:03

Давай похлопаємо тим заумним критикам, які можуть все критикувати, а самі ніфіга не вміють робити.
- Дивись, якщо ти думаєш, що класно малюєш, то просто подивись на це *показує картинку з нету*.
Я ніколи такого не казав, я і не вмію-то малювати нормально я, я не кажу що мої малюнки шедеври, я їх малюю лише для того, щоб розслабитись, для того, щоб просто поглинутись цим процесом, і деколи виходять дійсно непогані речі, але це не настільки важливо оскільки знайдеться одна прекрасна людина, яка поллє і тебе і те, що ти намалював говнішком.
Висновок такий, ніколи нікому нічого не розказуй, це ні до чого хорошого не приведе.
Мої роботи критикує круглий задрот, вау.
Мої роботи топ, а ти - говно.

11 апреля 2017, 15:14

Кіберспорт - не спорт, а деградація.
Можете кидати в мене каміння.

11 апреля 2017, 06:35

А я хочу покінчити з життям.
Подивись на мене, я схожий на людину, я більше схожий н тряпку і неудачника, який аж ніяк не потрібен в суспільстві, у фрагментері я прямо Лєв Толстой але не в справжньому житті, я тряпка, якою користуються люди, всі знають, що мене можна принижувати і я нічого їм не зроблю, всі можуть наді мною домінувати, а я нічого не можу нічого нічого. Я не з того типу людей представника якого хотіли б бачити люди біля себе. Таке відчуття, що мене увесь світ відштовхнув, і не хочеться нічим займатись, не хочеться нічого вивчати, бо ти знаєш, що це тобі навряд чи згодиться.

09 апреля 2017, 15:55

Ходити до репетитора з фізики для того щоб потім в універі дивитись на тих хто не шарить, як на говно ахуєнно якщо чесно.
Заїбали без репетиторів ви ніхто блять.
А умнічати всі вмієте.

07 апреля 2017, 08:08

Зарегистрироваться

или

Что говорят пользователи Фрагментера

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Akise 🛩

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы