Dorianless

С нами с 15 июля 2016

А. висловила думку, що М. просто вампірить мої до неї почуття, їй приємна моя увага і її прояви, і все. Хай навіть це і правда, я хочу вірити в те, що за цим є ще щось.

Але це дуже складно. Навіть зараз, коли вона в моєму місті, я на фізичному рівні відчуваю, як мене до неї тягне, я постійно хочу думати про неї, і чомусь я впевнений, що це взагалі не взаємно. З іншого боку, я і не шукаю взаємності, лише проявів емоційної близькості, яка точно є. Я не можу настільки помилятися в людях.

23 июля 2021, 22:33

дуже дивне відчуття: цілувати та обіймати одну людину, а уявляти на її місці іншу.

Вчора так було з І. Я весь день ходив засмучений тим, що М. більше немає поряд, нікого не хотів бачити або торкатись, а коли вже прийшла ніч - підпустив до себе І., яка тільки цього і чекала. У темряві та тиші так легко віддатися уяві! Мені на якусь мить здалось, що я торкаюсь тіла М., чую її подих та тішусь близькості з нею.

19 июля 2021, 20:12

Ми провели з М. цілий день разом, і це було чудово. Говорили про всеможливі дрібниці, радісні та сумні.

Мені так і не вдалось поговорити з нею про свої почуття, тому що я не хотів руйнувати те, що між нами вже було. Перед цим вона сказала на прощання «ти дуже важлива для мене людина», а зараз - «я не знаю, коли ми побачимось наступного разу».
І я теж не знаю. Але цей зв‘язок мені тепер здається міцнішим за сталь. Також зрозуміло, що він може існувати лише при зустрічах, яких буде дуже небагато. Можливо, я маю вдовольнитись саме цим - і не просити від життя більшого.

18 июля 2021, 15:13

Два останніх днів перед зустріччю з М. не міг думати ні про що і ні про кого іншого, особливо у ніч у потязі. Не припиняю дивуватися, якою нав'язливою може бути ідея.

Здається, після зустрічі вже стало легше, бо я побачив у ній звичайну людину. Слід посилювати це відчуття. Все ще не знаю, чи зможу з нею поговорити про те, що відчуваю. Мабуть, варто, але якщо вона не піде на контакт, то яким чином я закрию цей гештальт?

15 июля 2021, 12:21

Чим ближче до зустрічі з М. - тим більше марних сподівань і сумнівів. Витрачаю надто багато енергії на ці думки.

Сьогодні снилась фантастика зі складним сюжетом та групою персонажів мого віку, як у серіалах нетфліксу.

02 июля 2021, 07:25

Сьогоднішній сон з М. вибив мене з колії. Він має бути пов‘язаний з тим, що я передумав їхати в її місто, щоб встигнути всі інші справи тут. Але я настільки хотів побачитись, що підсвідомість організувала все сама. Це було схоже на правду, але з гіпертрофованим бажанням М. бути ближчою до мене. Це те, як я б хотів, аби вона себе поводила, коли ми поряд. І тепер я не можу думати ні про що інакше, як про неї.

27 июня 2021, 06:40

Вирішив поспілкуватись із психотерапевтом про мастурбацію, бо подивився фільм на цю тему і якось задумася, бо в головного героя була схожа мотивація. Мені подобається секс як такий, але від мастурбації я отримую набагато більше задоволення. Це простіше, я це більше контролюю і можу повністю віддатися свої уяві, бути де хочу і з ким хочу. Реальність трохи складніша, і виходить, що мої фантазії для мене цінніші за те, що маю. Ну і плюс в А. зараз не дуже високе лібідо через концентрацію на роботі. Буду думати про це ще.

22 июня 2021, 10:51

Снились два яскравих епізоди. В одному я приходив працювати в офіс до колег з іншої організації, і там зі мною фліртувала знайома, яка зазвичай не по хлопцях. Я цей момент не дуже зрозумів, але було приємно все одно, і я був готовий навіть її поцілувати.
У другому епізоді я знову був у школі (це мені сниться з періодичністю раз на кілька тижнів), і однокласниці обговорювали мої особисті якості, чи можна зі мною спілкуватись/зустрічатись тощо.

21 июня 2021, 08:30

Прагнути зустрічі настільки, щоби забити на гордість.

14 июня 2021, 09:15

Написав М. щодо того, що хотів би приїхати до неї і побачитись. Цікаво, чи наважусь так і зробити. Відчуваю поступове зростання напруги в собі щодо цього питання, хоча і так є за що переживати.

13 июня 2021, 22:23

Скажи мені, М., скільки ще дівчат з твоїм іменем мені потрібно пропустити через себе, аби стерти тебе з пам'яті, в якій ти спалахуєш як трава у серпні? Скільки годин я маю спілкуватись про все найважливіше з випадковими людьми, аби забути наші розмови нічними містами України? Скільки плечей я маю побачити, аби забути ніжні обриси твоїх? Скільки схожих на тебе порноакторок я маю знайти, аби задовольнити своє бажання володіти тобою? Без тебе все здається вторинним та непотрібним, штучним та награним. Скільки життів мені потрібно, аби забути твій погляд і сміх?

13 июня 2021, 08:32

Марафон реалістичних снів продовжує Л.С., яка з чоловіком та дитиною прийшла в мою школу. Ми вдвох якийсь час гуляли, і їй дуже потрібно було виговоритись. Це дуже схоже на те, якою я її бачив в одну з останніх наших зустрічей.

Поки писав це, зрозумів, що я поганий друг, тому що пропустив найважливіші моменти в її житті, коли я їй був імовірно потрібний. Гріш ціна такій близькості...

07 июня 2021, 19:57

відчуваю, як з приходом літа все більше сумую за М., знову починаю заходити на їі сторінки, слухати наші пісні, сподіватися і навіть планувати зустріч. Хочу віч-на-віч поговорити. Частково розумію, що хочу перекласти відповідальність, але це почуття сильніше за мене. Тому або розвивати силу волі, або…there’ll be a cure for pain.

06 июня 2021, 23:28

Я люблю її плечі, її сміх та те, як уважно вона вміє слухати.

28 мая 2021, 11:49

Не знаю, навіщо це роблю, але знову думаю про М, слухаю її голос, переглядаю фото і думаю написати. Поки ми не поговоримо - мене не відпустить…

26 мая 2021, 23:15

Якщо я хочу бути цікавим іншим, як не парклоксально, слід сконцентруватися на собі. Зайнятись саморозвитком, більше читати та досліджувати нові теми. Люди захоплюються захопленими.

Я не буду цікавий таким як М, поки не почну втілювати цю ідею в життя.

25 мая 2021, 22:15

Заснув із думкою, що хочу побачити М. Зрештою так і сталось. Я знову був у її місті та запросив на зустріч. Перші обійми стали проекцією моїх бажань і того, що я б хотів від неї почути. Нічого нового, нав‘язливість її образу в моїй свідомості лякає. Хочеться її обійняти в реальності так само, як і уві сні. Але навіщо? Що це дасть? Що далі? Хворобливі фантазії, не інакше.

«Бажання бачити її і не бачити - стрибає мов напруга в зіпсованій мережі».

25 мая 2021, 06:24

Сьогодні бачився з Б.
Як і минулого разу, відчув невелику емоційну напругу між нами, але окрім поглядів це ніяк не проявляється. Певно, я би хотів між нами більшої близькості, але не впевнений, що це доречно.

23 мая 2021, 21:00

Лишилось не так багато емоційних зв'язків, і свідомість чіпляється за будь-який спосіб їх поновити. Здається, що люди самі по собі не мають для мене такого значення, як можливість щось відчути. Я зрозумів. Моє життя до цього було наповнене аж надто яскравими досвідами, і відсутність їх зараз на контрасті дуже сильно б'є по психіці. Здається, я готовий на будь-які дурниці, аби щось ВІДЧУТИ. Все більше зусиль потрібно докласти аби дійти до цього крайнього стану забуття. Якби я не був собою, то почав би пити або вживати наркотики. Що завгодно, аби не нудьга.

19 мая 2021, 20:54

Випадково натрапляю на фото М. у мережі, де вона сидить з книжкою на літній терасі кафе - і розумію, що найбільше за все хотів би опинитись поряд з нею, гладити її волосся та говорити дурниці. Дуже нав'язлива думка. Шанси позбавитись цієї прив'язаності наразі здаються дуже примарними.

17 мая 2021, 10:04

Якщо звичайні люди на сайтах знайомств намагаються уникати тих, кого вже знають, я навпаки - шукаю контакту з тими людьми, до яких відчуваю/-вав симпатію, але не через різні обставини спілкування не стало інтенсивнішим. Ніби я навіть через роки чекаю підтверджень своєї привабливості/цікавості. За цим має стояти глобальна невпевненість в собі та оцінка себе очима інших. В будь-якому разі, це не класно.

15 мая 2021, 11:18

Снились кілька сюжетів за раз, і через їх яскравість проспав довше ніж зазвичай.

1. Я опинився в заміському будинку в гостях у Б., з якою ми ніколи особливо близько і не спілкувались. Я все сподівався на близькість з нею, але вона давало чітко зрозуміти, що нічого не буде. Але це і зрозуміло.
2. В якомусь іншому будинку в нас була вечірка, на якій ми виявили, що на маленьку дівчинку наклали прокляття і тепер вона вбиває всіх навколо. В мене були магічні здібності, з допомогою яких я опирався її телекінезу, але загалом це було трохи стрьомно, тому що я намагався ще й врятувати інших.
3. Літав над полем, випавши з електрички. Щоб літати - доводилось докладати надзвичайні вольові зусилля. Норм.

12 мая 2021, 07:59

Написав М. про свій сон, вона доволі тепло, але коротко відповіла, і я не зміг відчути контакту. І тепер замість цього відчуваю порожнечу в грудях, якусь обірваність діалогу. Але я сам же і збудував клітку з власних очікувань. Вона нічого мені не повинна. І все ж така одностороння динаміка спілкування неприємно пригнічує.

11 мая 2021, 23:40

Освоюю інструмент адресного терапевтичного виписування. Після новорічного листа М. стало трохи легше, тепер написав ще І. та О. Якби замість цих думок пустити в голову продуктивні - я би звернув гори. Але емоційна реальність та попередні прив‘язаності для мене важливіші ніж те, що мене оточує зараз.

М. снилась мені. Я знову їздив у її місто, і ми навіть трохи подорожували в товаристві її подруги. Втім, вона уникала надмірної близькості, як і завжди.

11 мая 2021, 11:48

Снилась якась дивна ситуація, коли моя дівчина на вечірці в мене вдома займалась сексом з хлопцем, який лежав у комоді (WTF?), а вона показувала, як їй добре. Змішані відчуття, але те, що такі речі мені часто приходять в голову - має наштовхувати на роздуми.

Останнім часом дратуюсь через різні її прояви, хоча ніби би вже мав звикнути за стільки часу. Але коли ви поруч 24/7, так чи інакше вилазять якісь речі, що дратують.

25 апреля 2021, 09:44

Зарегистрироваться


или

Что говорят пользователи Фрагментера

Психолог говорит, что я двойственна во всем. Фрагментер - это точное отражение данного высказывания. Тебя все видят, но ты инкогнито; ты ждёшь одобрения, но оно не придёт. Ты хочешь внимания, но о нем здесь также не узнать. Здорово!
satesate

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Aart 🐦

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы