Dorianless

С нами с 15 июля 2016

Добру годину сперечалися з М. щодо того хто крутіший: Спейп або Сіріус. Безглуздо, але ми обидва від цього отримали задоволення. Окрім цього, знову були на зв'язку весь день. Мене вкотре мучать думки щодо того, наскільки довго це може тривати. У всього є своя межа.

Ближче до опівночі я раптово дуже засумував, тому що М. написала, що в такий час люди або п'ють, або кохаються. Я дуже захотів бути поруч, обійняти її та не відпускати. Світ так по-дурному влаштований, і мені дуже боляче((

Водночас А. проводить вечір з іншим, у його помешканні, і їй вочевидь добре. Ми майже не спілкуємось, і я лише в неділю зможу розповісти про поцілунки з М. Дуже переживаю аби все не зруйнувати, це було б тупо.

14 октября 2021, 21:43

Ще один день, коли я був на зв‘язку з М. з ранку до вечора, незалежно від обставин. Ілюзія присутності.

13 октября 2021, 22:12

Раптом подумав, що те, що я роблю з М. - жахливо. Я збільшую її прив‘язаність до себе до того рівня, поки їй не стане без мене погано, не маючи змоги втамувати цей біль. Я насолоджуюсь тим, що вона фіксується на мені, насолоджуюсь її ілюзорною близькістю. Навіщо це мені?

Я по відношенню до неї знаходжусь у мегазахищеній ситуації. Мені завжди є куди повертатись щодня. А в неї такого простору немає, лише у власну самотність. Це не дуже справедливо. Сподіваюсь, вона знайде собі когочь іншого, когось кращого, бо сам я покинути її не зможу.

Водночас з цими думками, розумію, що мені надто добре, надто комфортно з нею, хай і на відстані. Я безнадійно закоханий, але це ж не триватиме вічно…

13 октября 2021, 00:32

У порівнянні з вчорашнім днем поезія здається марною тратою слів.

що має відчувати людина, яка отримала те, що так давно і так палко прагнула? Вмиротвореність, тепло та безмежний спокій.

як же приємно відчувати теплу долоню на своіх грудях, невідривний погляд, зочереджених на мені, її спраглі вуста на своїх, пальці, що блукають моєю долонею, намагаючись заховатись від світу. і моя готовність її від цього світу сховати.

я вже давно маю зізнатися в першу чергу собі, що моє серце роздвоєне. і що б там не було потім, зараз я - щасливий.

11 октября 2021, 22:24

Через відчудженість до роботи відчув також відчудженість і до всіх інших людей, в т.ч. і до М. Ми маємо побачитись вже на цих вихідних, а я відчуваю, що зможу прожити і без неї. Якась дивна байдужість та покірність долі…

Вчора А. звинуватила мене в беземоційності по відношенню до неї. Але якщо я не відчуваю взагалі нічого, то що тут поробиш?

07 октября 2021, 22:15

Вчора М. сказала дещо, що мене зачепило.
Вона фактично визнала, що закохана в мене, але також сказала, що не може спілкуватися з тими, хто був ій близьким. Це означає, що після того періоду близькості що є зараз на мене чекає період мовчання є. І коли в неї з‘являться стосунки (малоймовірно), буде так само. Не дуже вірю в те, що М. зможе відмовитись від мене повністю, але сама можливість цього засмучує.

з іншого боку, я хочу щоб їй було добре та спокійно, тому прийму будь-який варіант розвитку подій, якщо він буде їй на користь.

06 октября 2021, 06:36

чим далі - тим більше в мене відчуття, що я сам собі копаю емоційну яму. нахіба питається? я розгойдую цю гойдалку аж поки вона не зробить сонечко. а що буде далі - не знає ніхто.

04 октября 2021, 22:42

Розмовляти - це топ, розмовляти - це допомагає.

Озвучив М. свої страхи, вона їх вкотре відкинула та заспокоїла.

З ким би я ще спілкувався до третьої ночі.

04 октября 2021, 00:16

Не думати, що буде далі.
Бути тут і зараз.
Не хотіти більшого.
Не прагнути володіти Іншим повністю.
Інвестувати серце у різні кошики.
Просто заспокоїтись.
Прийняти той факт, що все стається на краще.
Кожен має право на повноцінне життя.
Кожен має право на вибір.
І я свій вибір зробив.
Тепер слід дати зробити його М.

02 октября 2021, 21:41

Довелось відмовитись від зустрічі з М. через хворобу.

Ми мали провести разом цілий день. І це те, що я найбільше зараз би бажав. Зараз я шкодую про своє рішення відмовитись від ідеї провести вихідні разом, хоча й розумію, що так буде правильно. Хочеться все кинути і поїхати до неї - але це неправильно. Я не настільки нерозсудливий.

Мене тягне до неї, як човен на коралові рифи. Здається, я не можу уявити свій день без її голосу. Це вже не дуже кльово...Навіть вчора, коли ми святкували з А. наше свято, я інколи думав про неї, про те, де вона і що робить. Від цих думок стискує у грудях.

01 октября 2021, 07:28

У неділю провів кілька годин з М.
Вона була так близько, що я кілька разів думав її поцілувати. Впевнений, що вона думала про те ж саме. Я не наважився лише тому що не хочу робити їй боляче.
Кажуть, що закохані не рахують часу, а мені здається, що вони якраз його рахують постійно, коли саме час і простір визначає можливість для того аби побачитись та насолодитись присутністю одне одного.
Вона кілька разів сказала що дуже рада що я є в її житті. Певно, в її словнику це - максимальний прояв ніжності та любові, який вона може дозволити висловити вголос.
Відчуваю дивне бажання стати для неї незамінним супутником. Яка ж егоїстична думка! Через неї почуваю себе ненавидіти.

28 сентября 2021, 06:58

"Різниця між нами у тому, що у виборі між спільнотою та тобою я завжди оберу тебе, а ти - спільноту".

Лишилося лише прийняти та поважати цей вибір. Оскільки я вже не відчуваю себе частиною спільноти, мені цей вибір навіть не доводиться робити. А ось тобі - так, і було б тупо вимагати від тебе зробити його на мою користь.

Один раз я вже не погодився задовольнятись тим, що маю, і тепер я маю навіть більше, ніж очікував би. Але я відчуваю, що той момент, коли мої бажання зіштовхнуться з реальністю, вже настав. Тепер слід знову стати йогом.

Любити означає бажати Іншому лише найкращого для нього. Це теж варто не забувати.

Де мій дзен, коли він так потрібен?

25 сентября 2021, 21:29

"Ти впізнаєш мене за усмішкою на обличчі, що з'явиться у той момент, коли я тебе розпізнаю".

Не знаю, як це працює, але як тільки я вмикаю відео від М., але просто читаю її повідомлення, на моєму обличчі розквітає дурнувата усмішка. Цього неможливо приховати або уникнути, як я не стараюсь. І за цією ознакою можна можна безпомилково викрити. Думаю, якщо запитаю у її подруг, то виявиться те ж саме.

Звичайно, це означає лише те, що нам подобається спілкуватись, і ми отримуємо від цього щире задоволення. Але ця думка може піти задалеко. Краще зупинитись тут.

23 сентября 2021, 19:49

Зрозумів, що не так боюсь близькості (близькість - це чудово, якщо з правильними людьми), як вразливості, яка так зазвичай із собою супроводжує. Боюсь здатись смішним та головне - непотрібним разом з усіма своїми емоціями та почуттями. Ось воно - те, що оберігає моя гордість - бажання не бути непотрібним.

Хороша знахідка, можна себе привітати.

22 сентября 2021, 20:40

Прокинувся з думкою про те, що коли мене від себе відштовхують, то в мені доволі сильно спрацьовує гордість. М. відхилила дві мої пропозиції поспіль, направлені на зближення, обравши інші пріоритетні для себе речі. В цей момент я дуже чітко відчув, що більше не хочу робити кроки назустріч і радше хочу віддалитися від неї, не писати, не ініціювати нічого.

Це той самий захисний механізм, який відповідає за формування контрзалежностей.

Також почав читати про dismissing attachment (зневажлива прив'язаність), пізніше прорефлексую, але здалось, що це трохи схоже на те, як я формую зв'язки (або радше уникаю певного типу зв'язків та те, що з ними роблю) з близькими людьми.

Хочу залишатися собою.

22 сентября 2021, 08:15

Порахував, що вже маю 6 текстів, присвячених М.
Так багато є лише в кількох людей в моєму житті, і всі - лишались зі мною назавжди.
Тож влаштовуйся, М., на нас чекає довга подорож моїм позасвідомим.

21 сентября 2021, 20:54

День без спілкування з М. здається порожнім, але слід трохи збільшити відстань, щоб не концентруватись лише на ній, інакше це мене знищить. Вочевидь, я схожий на залежного емоційно наркомана, якому потрібні її увага та час. Це майже клініка, з цим слід боротись. Ось я власне і борюсь, стримуючись від того, щоб їй написати.

Робота допомагає відволіктись лише частково. Фак.

21 сентября 2021, 14:56

Вчора бачився з Д., стало водночас і легше, і тяжче на душі. З одного боку, в нас кльовий контакт, і ми гарно провели час, я відчув що ми наповнюємо одне одного, плюс можна поділитись всіляким важливим, але з'явилось дивне відчуття зради стосовно М (з якою ми ані зустрічаємось, ані ще щось).

На фоні того, що М. знову починає фазу свідомого дистанціювання, це дуже непослідовна думка в моїй голові. Потрібно змінити до цього ставлення, інакше моєму емоційному світу п****.

Слід прийняти рішення віддалитись від неї настільки, наскільки вона сама це проектує. Дзеркалити - найкраще рішення. Чому ж я не можу себе так і поводити?

21 сентября 2021, 06:35

Вирішив сказати М., що не хочу їй нав'язуватись, вона відповіла, що їй комфортно, і мені трохи відлягло на душі. Страхи - це нефігова така річ, яка розбалансовує здавалось би раціональну поведінку.

І все ж мене не покидає відчуття, ніби мене в її просторі занадто багато. Ніби я хочу все більше і більше нічим не обгрунтованої уваги. І кожна хвиля такої уваги здається мені ніби вкраденою в її окремого життя. Звідки такі думки беруться?

За наступні два тижні запланував аж дві зустрічі. Одну - в її місті, одну - в моєму. В голові купа сумнівів щодо того, чи цього не забагато.

Чому так складно просто бути собою, впевненим та нормальним?

20 сентября 2021, 14:11

Ранок почався з чудового сексу, але думки все одно так чи інакше повертаються до М. Здається, я отримав рівно те, що хотів - її увагу, спілкування, час, який вона приділяє мені. Але фоново в думках завжди присутня тривожність щодо того, що все це - тимчасово і скоро зникне. Я дуже дорожу цим нашим спільним простором, втім, розумію, що енергія цієї системи з часом згасне. А що буде потім зі мною та нею - я не маю жодного уявлення...

Майже фізично відчуваю необхідність у її присутності. Спробую відволіктись читанням.

19 сентября 2021, 10:12

Провів тиждень в іншому місті, відчув якусь внутрішню радість, ніби на якийсь час став собою, але іншим собою. Увесь цей час ділився всім, що зі мною відбувалось, з М. Її стало дуже багато в моїх днях, і коли ми пів доби не спілкуємось - я вже починаю відчувати, що щось не так. Вона інколи пише мені сама, що знижує мій рівень переживань.

З іншого боку, я намагаюсь зрозуміти, наскільки етично - нав'язувати їй себе. Зрештою за будь-яких результатів цього експерименту їй може бути боляче. Але оскільки це буде колись, а не зараз, я на це не зважаю і насолоджуюсь нашим спілкуванням та плануванням найближчих зустрічей. Частина мене вважає себе через це поганцем, ніби я свідомо веду її у прірву.

18 сентября 2021, 22:15

Бачився сьогодні з П.Р.

Ось ця історія справді про те, як зв'язок з людиною не слабшає роками.
Ми чудово провели час, згадали все старе, синхронізувались в тому, де ми зараз.
Я зрозумів, що ми в чомусь досі дуже-дуже схожі. Я прагну спокою у всьому, вона частково також, але деяка її частина прагне і бурі, що виливається у не завжди екологічні стосунки.
Її погляд став трохи суворішим, ніж я пам'ятаю, але на дотик її тіло так само рідне, як і раніше. Вона дуже мило поцілувала мені у щічку на прощання, а після її обіймів так тепло і спокійно. На якусь мить я забув про весь інший світ. Існували лише ми.

Сподіваюсь, ми будемо спілкуватись трохи частіше.

11 сентября 2021, 18:38

Сьогодні вранці написала М. (інша, на щастя) і сказала, що нам не варто більше спілкуватись. Це дуже і дуже дивно в розрізі моїх цінностей. Ми знайомі вже два роки і регулярно бачились, робили якісь спільні символічні штуки. Був присутній невеликий флірт і напруга, але нічого такого. А ось на останній зустрічі вона сказала, що в неї є хлопець і все таке, а зараз написала, що їй некомфортно продовжувати зі мною бачитись через "романтичні вайби, погляди, розмови". Шкода, дуже шкода.

Я не знаю, що нею рухає, але я б так ніколи не зробив. Важливі для мене люди важливі завжди.

10 сентября 2021, 07:01

Відчуття, ніби все йде кудись не туди. Робота не дарує задоволення, я стаю все більшим нитиком, жаліюсь, не вдається відволіктись. Сиджу і єдине, чого я чекаю - це повідомлення від М. Я мав би відчувати полегшення, але, здається, стаю все більш залежним від спілкування з нею. Втім, такий інтенсивний період не може тривати довго. Поки що тримаюсь за цю думку і сподіваюсь, що мене відпустить.

А. дуже дивується відсутності ревнощів в мене до того, чим і з ким вона займається. А мені справді це не принципово, бо я впевнений в тому, що вона залишиться зі мною. Хай розважається і радіє життю, поки є така можливість.

09 сентября 2021, 10:26

Весь вечір обговорювали з М. соціоніку, і я зловив себе на думці, що чіпляюсь за можливість розповісти їй щось цікаве, щоб лише трохи надовше втримати її увагу. Вона відкрита до моїх думок, вислуховує їх, але водночас критично мислить. Це приємне поєднання.

Це спілкування тримає мене на плаву та проходить червоною ниткою крізь будні.

05 сентября 2021, 23:52

Зарегистрироваться


или

Что говорят пользователи Фрагментера

Психолог говорит, что я двойственна во всем. Фрагментер - это точное отражение данного высказывания. Тебя все видят, но ты инкогнито; ты ждёшь одобрения, но оно не придёт. Ты хочешь внимания, но о нем здесь также не узнать. Здорово!
satesate

Только сегодня узнала о фрагментере и создала аккаунт. Хочу признать, сайт действительно интересный и не обычный. Идея то, что нужно. Как же нравится эта анонимность!
Fikus

Так нравится читать записи участников, здесь гораздо искреннее, чем в любой соц сети.
Дынька

Забавная идея - вести онлайн-дневник, который могут читать все и в тоже время никто.
Daryel'

Фрагментер сильно нравится, появилась доп мотивация меняться - это большая разница, писать только себе в блокнот и писать в общий доступ

фрагментер прикольный - уже несколько раз появлялись мысли о том, с чего я такой депрессивный и почему я таким стал
Туле 🌱

Офигеть, сколько я потеряла, пока не писала в !F. Была куча мыслей, эмоций, а все оно будто потерялось и я даже не могу связно сказать, как прошли эти дни пропущеных записей.

фрагментер - самое клевое что со мной произошло в этом году!
Aart 🐦

Мне сильно нравится, что на !F никто не комментирует, есть впечатление, что я пишу это для себя, уменьшается озабоченность тем, что сообщение будет оценено.
!ХуеРы